Contact opnemen
met de Klantenservice

Contact over bezorging van uw krant

Voor meldingen of klachten over de bezorging van uw krant kunt u bellen met de Bezorgservice, onze computer met spraakherkenning helpt u binnen 1 minuut als u uw postcode en de datum van uw niet bezorgde krant inspreekt. Belt u binnen de openingstijden en heeft u meerdere meldingen van een niet bezorgde krant binnen in 1 week? Dan krijgt u automatisch een medewerker aan de telefoon om u beter van dienst te zijn.

Buiten openingstijden kunt u uw bezorgmelding 24 uur per dag via onze website en telefonisch doorgeven. Uw bezorgmelding wordt voor het eerst volgende bezorgmoment doorgegeven aan distributie. Meer informatie over bezorging.

Openingstijden:
Maandag tot en met vrijdag van 8.00-17.00 uur.
Zaterdag van 8.00-13.00 uur.

Bezorgservice 088 – 0561 599

U wordt gemiddeld binnen 1 minuut geholpen door onze computer met spraakherkenning.

Contact over abonnementen of betalingen, digitale producten of Trouw Exclusief

Wijzigingen in uw gegevens, abonnement of uw rekeningnummer kunt u eenvoudig wijzigen via Mijn abonnement. Informatie over digitale producten kunt u ook vinden via deze website. Staat uw vraag niet bij veelgestelde vragen en heeft u toch nog hulp nodig, neem dan contact op met de Klantenservice.

Openingstijden:
Maandag tot en met vrijdag van 8.00-17.00 uur.

Klantenservice 088 – 0561 588

U wordt gemiddeld binnen 2 minuten geholpen.

Staat uw vraag niet bij de veelgestelde vragen met antwoorden? Vul dan onderstaand contactformulier in. 

Geef uw vraag en uw gegevens zo volledig mogelijk door, zodat wij u in één keer goed van dienst kunnen zijn. U ontvangt binnen 2 werkdagen antwoord.

Bestanden moeten kleiner zijn dan 2 MB.
Toegestane bestandstypen: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml.

Ons postadres

Schrijft u liever een brief naar de Klantenservice?
Stuur deze dan naar Trouw Klantenservice, postbus 859, 1000 AW Amsterdam

Stuur een brief via de post

Uw brief wordt binnen 10 werkdagen beantwoord

Wilt u Trouw bezoeken of wilt u een afspraak maken met iemand van Trouw?
Trouw, Jacob Bontiusplaats 9, 1018 LL Amsterdam 
Onze receptie is telefonisch te bereiken via 020 - 562 9444

Openingstijden van ons kantoor:
Maandag tot en met vrijdag van 9.00-17.00 uur

Wilt u de redactie mailen?
U kunt een mail naar de hoofdredactie sturen via dit adres (hoofdredactie@trouw.nl) Vragen over de journalistieke werkwijze van Trouw kunt u via ombudsman@trouw.nl aan de Ombudsman van Trouw sturen. Onze deelredacties zijn onder de volgende adressen bereikbaar:

Opinie: opinie@trouw.nl

Nieuwsdienst: nieuwsdienst@trouw.nl

Buitenland: buitenland@trouw.nl

Economie: economie@trouw.nl

Religie & Filosofie: religiefilosofie@trouw.nl

Natuur & Duurzaamheid: groen@trouw.nl

Cultuur & Media: kunst@trouw.nl

Wetenschap: wetenschap@trouw.nl

Onderwijs: onderwijs@trouw.nl

Gezondheid: gezondheid@trouw.nl

Sport: sport@trouw.nl

Parlement: parlement@trouw.nl

Zaterdagmagazine Letter & Geest: letterengeest@trouw.nl

Zaterdagmagazine Tijd: tijd@trouw.nl

Fotoredactie: foto@trouw.nl

Internetredactie: internet@trouw.nl

Alle overige vragen kunt u richten aan ons secretariaat: secretariaat@trouw.nl

Contact met de redactie

Bekijk hier de gegevens van de redactie van Trouw
Bereikbaarheid Bereikbaar Bellen Telefoonnummer Telefoon Ontevreden