zaterdag14gids

Hoofdredacteur: Willem Schoonen

Adjunct-hoofdredacteuren: Esther Bijlo, Gerbert van Loenen

Commentatoren: Willem Breedveld (coördinator), Wybo Algra, Wendelmoet Boersema, Elma Drayer, Hans Goslinga, Maaike van Houten, Wilma Kieskamp, Martijn Roessingh

Centrale redactie: Leo Hoogerwerf (coördinator), Romana Abels, Jan Bezemer, Afra Botman

Eindredactie: Jelle Brandsma (chef), Sytske van Aalsum, Eliena Balsters, Peter Dekkers, Lidwien Dobber, Nicolien van Doorn, Guus van Duin, Arlette Dwarkasing, Jonah Kahn, Diana Korpershoek, Rick Pullens, Christoph Schmidt, Esther Scholten, Jetteke van Wijk

Verslaggeverij: Hans Marijnissen (chef), Ivo Barends, Maaike Bezemer, Wim Boevink, Maaike Bos, Joop Bouma, Jonathan Maas, George Marlet, Perdiep Ramesar, Seije Slager, Adri Vermaat correspondenten binnenland: Ruud van Haastrecht (Rotterdam), Bart Zuidervaart (Den Haag), Onno Havermans (Midden- en Oost-Ned.); medewerkers: Marten van de Wier (Zuid-Nederland), Ellis Ellenbroek (Noord-Ned.)

Binnenland: Maaike van Houten (chef), Wilfried van der Bles, Nicole Lucas, Seada Nourhussen, Dorien Pels, Rob Pietersen, Rita van Veen; onderwijs en opvoeding: Ricus Dullaert, Hanne Obbink, Iris Pronk, Harriët Salm; wetenschap: Sander Becker, Joep Engels, Martin van der Laan

Politiek: Lex Oomkes (chef), Hans Goslinga, Ruud van Heese, Cees van der Laan, Teun Lagas, Ingrid Weel, Karen Zandbergen

Economie: Wybo Algra (chef), Laura van Baars, Jeroen den Blijker, Janne Chaudron, Vincent Dekker, Guido Goudsmit, Jan Kleinnijenhuis, Han Koch, Wilma van Meteren, Maartje Smeets, Edo Sturm

Buitenland: Wendelmoet Boersema (chef), Eric Brassem, Sybilla Claus, Bas den Hond, Paul-Kleis Jager, Leonoor Kuijk, Henriëtte Lakmaker, Iris Ludeker, Judit Neurink, Martijn Roessingh, Gert Jan Rohmensen; correspondenten: Frans Dijkstra, Gijs Moes (Brussel), Inez Polak (Tel Aviv); medewerkers: Roman Baatenburg-de Jong (Nairobi), Erdal Balci (Ankara), Kees Beekmans (Casablanca), Stijntje Blankendaal (Sao Paulo), Jelle Brandt Corstius (Moskou), Runa Hellinga (Boedapest), Esther de Jong (Jakarta), Frank Kools (New York), Edwin Koopman (Latijns-Amerika), Suzanna Koster (Islamabad), Marijn Kruk (Parijs), Karen Meirik (Peking), Gineke Mons (Zuid-Afrika), Minka Nijhuis (Zuidoost-Azië), Ekke Overbeek (Warschau), Eduard Padberg (Caïro), Petra Sjouwerman (Kopenhagen), Pauline Valkenet (Rome), Maaike Veen (Londen), Antoine Verbij (Berlijn), Elwin Verheggen (Afrika)

Sport: Fred Buddenberg (chef), Antal Crielaard, Wim de Hair, Henk Hoijtink, Geert Langendorff, Rob Velthuis

Kunst: Hans Masselink (chef), Arend Evenhuis, Henny de Lange, Peter van der Lint, Hans Nauta, Cees Straus

De Verdieping: Edwin Kreulen (chef), Wouter Bax, Nico de Fijter, Esther Hageman, Sandra Kooke

Religie en filosofie: Lodewijk Dros (chef), Anniek van den Brand, Emiel Hakkenes, Cokky van Limpt, Eildert Mulder, Monic Slingerland, Peter Henk Steenhuis, Koert van der Velde

Podium: Wilma Kieskamp (chef), Henriette Bonarius (lezers), Meindert van der Kaaij, Wils Rebergen, Aldert Schipper

De Gids: Sarah-Mie Luyckx (chef), Monique de Heer, Haro Hielkema, Hester Otter, Bert van Panhuis, Kees de Vré

Speciale bijlagen: Harmen van Dijk

Letter & Geest: Elma Drayer (chef), Andrea Bosman

Boeken: Leonie Breebaart, Co Welgraven

Art director: Henk Marseille

Opmaak: Frank Castelein (chef), Christine Baart, Lisette van Boxel, Misja Steinmetz, Ton Treur, Jacques v.d. Voort, Anita van der Weijden

Fotoredactie: Rob Hoen (chef), Anita Huisman, Bas Roeleveld, Jeanette de Vos; Jörgen Caris, Werry Crone (fotografen); beeldbewerking: Anja Struiken (coördinator), Isabel Brito, Mieke Dijt

Cartografie: Michel van Elk (coördinator), Brechtje Rood, Karin Timmerman

Multimedia: Esther Lammers (chef), Saskia Bosch, Leo van Essen, Stephanie Engel, Manon Harms, Jaap Meijers, Nienke Schipper, Marco Visser

Systeemredactie: Kerst Das, Kees Smedes

Documentatie: Hans Armee, Huib de Jong

Secretariaat: Dora Jansen (chef), Dick Manten (administratie), Beatrijs van Oorschot, Marleen van Swigchem

Uitgever: Willem Jan Makkinga

Adjunct-uitgever: Kirsten Schreij

Marketing: Asceline Groot, Florianne Harmsen, Deborah Meeuwissen, Merlijn Quaadvliet, Martijn Rademakers, Ilse Schoenmaker, Irene Wamelink, Gerben Wieldraaijer

Advertentieverkoop: Rianne van Swieten, Faraz Ul Haq

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden