Weinig zaterdagvoetballers nog honkvast

Van onze sportredactie AMSTERDAM - Ook deze zomer hebben de meeste selecties van de 42 clubs in de hoogste klasse van het zaterdagvoetbal een ware metamorfose ondergaan. Ruim vijfhonderd spelers - 523 om precies te zijn - verruilden van club, stopten of deden een stapje terug. Een gemiddelde van twaalf per vereniging. Vorig jaar waren er nog 'slechts' 429 wisselingen.

De meeste mutaties deden zich voor in hoofdklasse B (212), gevolgd door hoofdklasse A (177) en hoofdklasse C (134). In Barendrecht was sprake van de grootse volkverhuizing. Er kwamen twaalf spelers en er ging een volledig elf-tal spelers weg.

Genemuiden oogt als een oase van rust in de woelige transferwereld. Niemand kwam. Alleen Ben Kin verliet de selectie. En dan nog wel omdat hij is gestopt. Ook bij Urk was het traditiegetrouw rustig. Auke Brouwer is gestopt. De selectie kreeg één versterking. Wel een opmerkelijke. Pieter Bijl, ooit een van de grootste talenten in het betaalde voetbal, verruilde Go Ahead voor Urk.

Hoofdklasse A

Achilles Veen

Gekomen: William Mattent (WVO), Frans van Helvoort (Baardwijk), Marcel Braspenning (DESK), Hein van der Laar (Sleeuwijk), Foppe Gouman (MVV 2), Gert Verduin (Good Luck).

Vertrokken: Wilbert Strijdveen (Right Oh), Dave Schalken, Carlo Boman (beiden Wilhelmina 1926), René Schreuders (WVO).

Trainer: Ad Bakker (vierde seizoen).

ARC

Gekomen: Marc Meyering (Argon), Maurice Balkhoven (Capelle), Edmund Vriesde (DSO), Kenneth Braaf (Katwijk), Steve Kuils (GVVV), Dwight Blackson (Holland), Danny Kuppen (Rozenburg).

Vertrokken: Ed Borst, Lloyd de Meza (beiden Ter Leede), Fabian Gelderblom (Sparta) John van der Meer (Katwijk), Stanley Macnack (Alphen).

Trainer: Frans Koenen (tweede seizoen).

ASWH

Gekomen: Willem-Jan Barendregt (Nieuwenhoorn), Ralph van Wingerden (Rijsoord), Paul Koster (VVGZ), Izaük Verhoeven (Heerjansdam), Tonny Würth (EBOH), Mathys Heytig (IJFC), Edward Eykenaar (Pelikaan), Ron van de Neut (De Musschen), Gerard Mook, Dave van Dokkum (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Jan Scheurwater (Dordrecht'90).

Trainer: Arie van der Zouwen (derde seizoen).

Heerjansdam

Gekomen: Goran Bogovac, Renato Hokke, Remco Steen (allen Excelsior P), Derrick Goedhoop (Barendrecht), Arno Hesselberth (Zwijndrecht), Willem Heussen (SVN), Ronald Hulsbosch (EBOH), Arais Morais (DCV), Johan de Ruiter, Menno de Vries (beiden Slikkerveer).

Vertrokken: Kurt Dasbach, Leo Verhoeven (beiden HBSS), Gerard Meeuwes (Rijsoord), Brian Stolk (EBOH), Izaük Verhoeven (ASWH), Frans de Visser (Alblasserdam).

Trainer: Gert Bruys (vorig seizoen actief als scout bij Excelsior).

Hoek

Gekomen: Frank van Damme, Kurt Pacque (beiden SK Lovendegem, België), Michel Leonart (SC Gastel), Peter Hartevelt (IJzendijke), Angelo Nijskens (SK Haasdonk, België), André de Letter (Terneuzen).

Vertrokken: Tonny Coppens (SK Meulstede, België), Marino d'Hooge (SLV Zelzate, België), Mart van de Guchte (Goes), Dave Gijsel (SK Haasdonk, België), Danny Magito (SK Dendermonde, België), Marc Minnaert (NAC), Jaap Pijnenburg (Kloetinge).

Trainers: Johan Ballegeer en Nico van de Kerkhove (tweede seizoen).

Katwijk

Gekomen: Jan Lijst, Geoffrey Tetro, Lennert van Wijnen (allen DEVJO), John van der Meer (ARC), Rob Teeuwisse (Quick H), Ronald Pronk (Quick Boys), Paul Harmsen, René Ruwaard, Martijn Voois (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Pim Langeveld, Johan Vogelaar (beiden ADO Den Haag), Dick Krommenhoek (Aalsmeer), Kenneth Braaf (ARC), Teun van Duyvenbode, Theo Scholten (beiden KRV), Kees Krayenoord (MVKV).

Trainer: Bob Kootwijk (DEVJO).

Kloetinge

Gekomen: Jaap Pijnenburg (Hoek), Arno Mellaard (FC Dauwendaele), Marciano Tjau a Hing (RCS), Reduan Dinar, Pearl Doesburg, Arjo den Dekker (allen Goes), Wouter Labruyere (Middelburg).

Vertrokken: Peter Noordijke (stopt), Ronald Koole (Kapelle).

Trainer: Paul Telussa (tweede seizoen).

Kozakken Boys

Gekomen: Jörgen van Hattem (Capelle), Stefan Brok (DESK), Arjen Sloots (Zwaluwen Vl), Frank van den Wouden (Barendrecht).

Vertrokken: Ton Cornelissen (SCO), Geran Rikken (Leonidas), Ezra van der Werff, John van der Ley (beiden Altena), El Khalidi (Zwart Wit'28), Theo Speelmeijer (Barendrecht).

Trainer: Danny Molendijk (Zwaluwen Vl).

FC Lisse

Gekomen: Richard Groeneweg (Feyenoord), Marek Kujach (FC Lisse-zondag), Jerrel Linger (DCG), Rocky Pitti (Noordwijk), Jimmy Simons (Marken), Elias Strijks (Victoria'08, Duitsland), Arnold Vermeulen (lager team), Michel Kappen (Hoofddorp), Thoams Waasdorp (eigen jeugd).

Vertrokken: Barry Opdam (AZ), Guillermo van Berkum (Excelsior), Dennis Iliohan (ADO Den Haag), Ruben Jordan (TOP), Mark Ens (VVSB), Xander Zwinkels (ADO Den Haag av), Emil Wajer (Ter Leede), Jelle Visser (stopt).

Trainer: Paul Bahlmann (Alphense Boys).

Noordwijk

Gekomen: Edmund Claus (Ajax-amateurs), Wim de Jong (EDO), Niels Karremans, Daniël Green (beiden SVLV), Maickel Verver (Lugdunum), Richard van Wijkhuizen (ZPC).

Vertrokken: Rocky Pitti (FC Lisse), Jeffry Stolk (Ter Leede), Spencer van der Hoeven (DCO), Jeroen van der Zalm (SJC).

Trainer: Ruud Bröring (derde seizoen).

Quick Boys

Gekomen: Erwin Crooy, Peter Vooys (Ter Leede), Walter de Kievit (UVS), Peter Kromhout (Ajax), Jasper Bruystens (Vitesse Arnhem 2), Patrick Heemskerk, Michel van Hooy, Robert Klinkenberg (allen eigen jeugd), Arwin Pluimgraaff, Mimoen Tiberkanine (beiden tweede team).

Vertrokken: Gert Aandewiel (RKFC Volendam), Peter Kruit, Guido Smits (beiden ADO Den Haag), Floor van Duyn (Ter Leede), Ronald Pronk (Katwijk), Jacco Heringa (Rijnsburgse Boys).

Trainer: Henk Wisman (derde seizoen).

Rijnsburgse Boys

Gekomen: Alfons de Kort (Groesbeekse Boys), Frank Möllers (Zevenhoven), Jacco Heringa (Quick Boys), Wesley Slingerland (Roodenburg), Marcel IJzendoorn (Lugdunum), Leon Vonk (Stormvogels), Carlo Kurver (Spijkenisse), Marcel en Ronald van Egmond (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Patrick Puister (DSO), Remco Verhagen (TOGB), Robbert de Ruiter (gestopt, nu trainer van landelijke A-jeugd).

Trainer: Arie Kurver (de afgelopen twee seizoen niet actief, daarvoor trainer bij Rijnsburgse Boys).

Scheveningen

Gekomen: Jim Charité (VIOS), Paul Droppert (landelijke A-jeugd Ajax), Yurion Girigoria, Riggie Martina (beiden ADO Den Haag 2), Kim de Jong (Feyenoord 2), Remco Lochtenbergh (ADO Den Haag av), René Roeleveld (eigen jeugd), Albert Spaans (Quick H), Kenneth Wezer (Voorburg).

Vertrokken: Leon van Nieuwkerk (FC Utrecht), Sjaak Polak (Excelsior), Martin Abbenhuis (Kranenburg).

Trainer: Martin Jol (tweede seizoen).

Veere

Gekomen: Jimmy Kikkert (Bevelanders), Piet den Boef (Tholense Boys), Arthur van Huizen (VC Vlissingen), Peter de Jong (NAC 2), Jurjen Swiers (HVV'24), Aarnout en Jan Pieter Adriaanse, Edwin van Tatemhoven (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Ron van Dam (GPC), Roy Kort (België).

Trainer: Ron Schrier (tweede seizoen).

Hoofdklasse B:

Barendrecht

Gekomen: André van de Heuvel (Excelsior), Dick Rietkerk (Capelle), Danny van der Krogt, Mario Trputac, Leo Vosselman (Zwart Wit'28), Patrick Thijsen (Spijkenisse), Ron van Gent, Dennis van de Ree, Roel Schop (allen eigen jeugd), Jan-Willem van Hellemond (landelijke A-jeugd Sparta), Mike Rietbroek (landelijke A-jeugd Feyenoord), Theo Speelmeijer (Kozakken Boys).

Vertrokken: Sander Rijsdijk (SC Feyenoord), Jouad Fertoute (SHO), Marcel Loonstijn, Peter Ketting (beiden Zwijndrecht), Robert Ouwendijk (Neptunus), Derrick Goedhoop (Heerjansdam), Jarno van der Wilde (Delta Sport), Arie Vernooij (Roda Boys), Pieter Vermaas (Zwaluwen 1930), Jeroen Pronk ('s-Gravenzandse SV), Edward Mietus (Zwart Wit'28).

Trainer: Bep van der Heijden (derde seizoen).

Bennekom

Gekomen: Maurice Möller (SKV), Steven Verschuur (EVV Eindhoven 2), Michael ten Böhmer (NEC 2), Huib van Egdom, Jan Werkman, Igor Dijkers (allen tweede team), Dick Peters van Ton (De Valleivogels), Sander Witvliet (Go Ahead Eagles 2).

Vertrokken: Johan Homan, Ton van Drumpt, Jacco Jansen (allen ONA'53), Bart Broeder (Huizen), Bas van de Brink (SKV), Arno Eimers (RVW), Armand Mannen (TEC), Jean Musampa (stopt).

Trainer: Edo Ophof (tweede seizoen).

Capelle

Gekomen: Peter Boudestein (DOTO), Jacco Broere, Harold van der Ent, Wout Ooms (allen DCV), Abderrahim Houmaine (Nieuwerkerk), Sylvio Mansveld (Excelsior), Patrick van de Molen (Oranje Nassau), Maurice Wilkes (HVO), Wim Bubberman (Sparta).

Vertrokken: Maurice Balkhoven (ARC), Jörgen van Hattem (Kozakken Boys), André Hordijk (SHO), John Kraan ('s-Gravenzandse SV), Antoine van der Linden (Sparta), Dick Rietkerk (Barendrecht), Marc van der Zee (Spirit).

Trainer: René Vermunt (laatste twee seizoenen niet actief, daarvoor onder andere Heerjansdam)

DOVO

Gekomen: Johan Leidekker (Candia'66), Ernandos Dunic (Canada), Martijn Bos (jeugd Vitesse Arnhem), Barry Diteweg (jeugd Feyenoord), Peter Schinkel, Bert van Steeg (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Theo van Laar, Jeroen Moormans (beiden stoppen), Ron van Kranenburg (De Valleivogels), Patrick van Putten (De Merino's), Job van Velthuysen (Lunteren).

Trainer: Jan Rab (tweede seizoen).

DTS'35

Gekomen: Richard van Vliet (GVVV).

Vertrokken: Arnaud Boeve (Rheden), Erik Riemens, Ronald Griffioen (beiden stoppen), Arjan Zwart (GVVV).

Trainer: Henny de Man (vierde seizoen).

Excelsior M

Gekomen: Ronald Frehé, Edwin van Buuren (beiden DCV), Michel van Strien (Sparta 2), Dennis Dekker (Zwart Wit'28), Rob Grauwmeijer (Zwaluwen Vl), Tom Bijkerk (eigen jeugd), Timo Wiegmann (B-selectie).

Vertrokken: Mikos Gouka (Rozenburg), Robert van den Broecke (Nieuwenhoorn), Remco Jansen, Cor van Hoeven, (beiden MVV'27), Nico en Bert Bakker (beiden Maasdijk), Charlie Vijverberg, (Westlandia).

Trainer: Mak Nijssen (Nieuwenhoorn).

GVVV

Gekomen: Ad en Melrik Beukers (beiden Spakenburg), Ruud van de Peppel (Lunteren), Carlos Aalbers (NEC), Richard Schreuder (Woudenberg), Arjan Zwart (DTS'35), André Zondag (FC Utrecht), Said Larossi (Vitesse Arnhem, Barry van Reeden, Kees Gerritsen (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Richard van Vliet (DTS'35), Dragan Ristic (Veenendaal), Theo van de Werff (Holland), Louis Laan (Geel Blauw'55), Steve Kuils (ARC), Edwin Kampert (stopt), Dick van de Steeg (Merino's).

Trainer: Frans Adelaar (tweede seizoen).

Huizen

Gekomen: Jeffrey Pijl (De Valleivogels), Eric van der Greft, Johan van der Lingen, Pascal Rokebrand (allen Spakenburg), Fred Ros (Olympia), Ronald Smeele (APWC), Bart Broeder (Bennekom), Jerry de Koning (RKFC Volendam), Ricardo Kos, Benny Snel (beiden De Zuidvogels), Richard Bode (NVC), Orpheo Keizersweerd (FC Den Bosch).

Vertrokken: Johan Maas (Nunspeet), Tony Fens (Marken), Michel de Bruin, Eelco Kulkens (beiden AFC), Mark Hogenbirk (Zeewolde), Sjaak Aipassa (AGOVV), Erik Angel (Rapiditas), Marcel van Kommer (FC Hilversum), Renato Dijksterhuis (De Zwarte Schapen).

Trainer: Rien Hillebrand (FC Hilversum).

Marken

Gekomen: Pieter van Zwieten (Kapellen, België), Edwin Keizer, Jan Tuyp (beiden Volendam), Tony Fens (Huizen), Enrico Small (OSV), Gerro Sanders (AFC'34), George Biswana (De Zwarte Schapen), Rini de Meyer (ZPC).

Vertrokken: Jimmy Simons (FC Lisse), Kees Veerkamp (ZOB), Richard de Graaf (KBV), Ivar Raben (TOB), Dennis Brouwer (IVV), Shennigan Pieternella (OSV).

Trainer: Rowdi Bakker (tweede seizoen).

Rozenburg

Gekomen: Clenn Brown (HVO), Ricardo Bos (Hekelingen), Etienne Shew Atjong (Feyenoord 2), Mikos Gouka (Excelsior M), Daniël van der Stel (Spijkenisse), Jos van Eck (KFC Tielen, België), Lennaert van Kalken, Ivo dan de Gaag (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Danny Kuppen (ARC), Roderick van Zevenbergen (Nieuwenhoorn), Francisco Rogue da Silva (stopt), Ruben Korsten (Hermes DVS).

Trainer: Wim Schwillens (derde seizoen).

SHO

Gekomen: Bert Buizert (Holland), Jouad Fertoute (Barendrecht), William van Grieken (RVVH), André Hordijk (Capelle), Maurice Latuharhary (Spijkenisse), Rob ten Oever (Groote Lindt), Walter van Ommeren (MVV'58), Martin Schouten (Heinenoord).

Vertrokken: Edwin Wildenberg, Theo Vermaat (beiden Strijen), Nees Maksutay (HOV), John Sousa (Delta Sport), Arie en Bas Heiden (beiden Rijsoord), Karim Weiss (SSS), Hans de Groot (NBSVV).

Trainer: Harry van den Ham (vorig seizoen niet actief, daarvoor assistent bij FC Utrecht).

Volendam

Gekomen: Nick Steur (RKFC Volendam 2), Jack Tol, Tom Koning, Kees Kroon, Gerrie en Corn Veerman, Tom Kemper, Jac. en Jan Plat, Jac. Vernooij (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Ronald Bond (RKFC Volendam), Hein de Boer (stopt), Edwin Keizer en Jan Tuyp (beiden Marken), Wim Kras (Kras Boys, zaalvoetbal), Hans Bakker (EVC), Jeroen Ruiter (Always Forward).

Trainer: Martin Kamminga (tweede seizoen).

IJsselmeervogels

Gekomen: Pascal Verhoeve (FC Hilversum), Dennis Vos (BFC), Jan-Jaap Kooistra (Flevo Boys), Celso Dos Santos Cyrus (St. Albans, Engeland), Jeroen de Feijter (eigen jeugd).

Vertrokken: Rob Hilbers (FC Groningen), Jaap de Feijter (DVS'33), Renger de Groot (stopt), Gijs Bos (Lincoln City FC, Engeland), Marcel de Graaf (lager elftal).

Trainer: Erik Assink (derde seizoen).

Zwart Wit'28

Gekomen: Arno van der Horst, Ferry Seton, Michel en Raymond Visser (allen SC Feyenoord), Husin Joekri (jeugd Feyenoord), Ron Franken, Xander van der Veeke (beiden DRL), Jan Flokstra (Excelsior'20), Gerard Meijer (RBC), Dennis Janse (Sparta R 2), Edward Mietus (Barendrecht).

Vertrokken: Danny van der Krogt, Leo Vosselman, Mario Trputac (allen Barendrecht), Edwin de Jong (HOV), Maurice Durivou (Xerxes), Dennis Dekker (Excelsior M), Johan Wouters (DOTO), Jerome Hostmann (Papendrecht), Hans Eggelmeijer (stopt), Paul Oschner (De Musschen).

Trainer: Jack van den Berg (B-jeugd Feyenoord).

Hoofdklasse C

ACV

Gekomen: Arnold Bos, Lucien Sahetapy (beiden FC Groningen), Gert Dijkstra (Achilles 1894), Ronald Goossensen, Wiebe Weening (beiden Drachtster Boys), Remy Tjassing (DIO Oosterwolde), Arjan van Vliet (jeugd ACV), Michel Westerbeek (Be Quick'28), Ruud Jalving (Emmen).

Vertrokken: Peter Brinks (SJS), Paul Hoekstra (tweede selectie), Paul Kreulen, Marcel Heslinga (beiden Beilen), Fernando Santing (Hoogeveen), Bert Meertens (Annen), Johan Pitstra (gestopt), Jan de Vegt (Drachtster Boys).

Trainer: Ron Jans (derde seizoen).

Be Quick'28

Gekomen: Hans Nijland (Wilhemina SSS), Stephan Rahantoknam (CSV'28), Ragner en Rob Teitsma (beiden WHC), Wilco Wittenaar (ZAC).

Vertrokken: Michel Westerbeek (ACV), Henri Smook, Rijk van Ark (beiden Berkum), Marco Locht (VV Hattem).

Trainer: Ton Heimerikx (vierde seizoen).

Blauw Wit'34

Gekomen: Simon Aronds (eigen jeugd), Piet van der Kooi, Marco Smits, Jelle Swart, Henk de Vries (allen tweede team), Edwin van Schaik (Holland), Willem de Vries (Be Quick D), Roderick Zaal (FVC).

Vertrokken: Jouke Faber (Leeuwarder Zwaluwen), Emile de Graaf (FVC), Johan Sikkes (Frisia), Sikke Tichelaar (Sportclub Franeker), Henk Koetje, Roland Stork (beiden stoppen).

Trainer: Koko Hoekstra (Go Ahead K).

DOSK

Gekomen: Jan Mulder, Chris Wolff (beiden FC Zwolle 2), Manuel Vis, Erik Frijstein (beiden Go Ahead K), Jacco van Boven (WVF), Jan van Wijhe, Gerrit Buyert (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Jan-Okke Koers, Gert van Dijk (beiden stoppen).

Trainer: Henk Nieuwenhuis (Hatto Heim).

Drachtster Boys

Gekomen: Jan Hilbrand van der Ploeg (Heerenveense Boys), Sjoerd Jager (Harkemase Boys), Johan Kwant (Oranje Nassau), Jan de Vegt (ACV).

Vertrokken: Hans van der Ploeg (Achilles 1894), Bert Alma (Leeuwarder Zwaluwen), Wiebe Weening, Ronald Goossensen (beiden ACV), Tjibbe Ferwerda (afdeling zaalvoetbal), Marco Bolt (tweede team).

Trainer: Henk de Jong (derde seizoen).

Elburger SC

Gekomen: Marco Reichardt (VVOG), Dorgelo, Reter Rinkel (beiden ASV Dronten), Groen (CSV'28), Elvin Matuarkotta (Cambuur 2), Peter Vierhuis (VSCO'61), Johnnie Visser (DSVD), Sjaak van't Hul (WHC), Alfred Westerhuis (IJVV), Han van Putten, Alwin Kolthoorn (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Tonnie Krijn (DVS'33), Bert Westendorp (KHC), Sjoerd van der Heiden ('t Harde), Sjaak Veldhoen (OWIOS).

Trainer: Lucas Voorn (B-selectie, eerste club als hoofdtrainer).

Flevo Boys

Gekomen: Victor Schoenmakers (SC Heerenveen 2), Harco Stoffer (Zwartemeer), Sjoerd Bakker, Richard Baarda, Gerco van Gerner, Ernst in't Veld, Peter Jellema, Rob Koelewijn (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Wim Beerman (DVS'33), Jan-Jaap Kooistra (IJsselmeervogels), Marcel Vonk (Lemmer Bentex), Rick van den Bos, Rob de Jong, Theo Zwemer (allen stoppen).

Trainer: Wieb Rodenhuis (tweede seizoen).

SC Genemuiden

Gekomen: niemand. Vertrokken: Ben Kin (stopt).

Trainer: Freddy Prins (Zwolsche Boys).

HZVV

Gekomen: Jan van Rozen (Achilles 1894), Jeroen Koelink (Zuidwolde), Alfred Folkerts (ZZVV).

Vertrokken: Henri Kramer (gestopt), Robin van Milligen (Noordscheschut).

Trainer: Luidzen Nijboer (tweede seizoen).

Olympia'28

Gekomen: Pascal Frederiks (FC Zwolle 2), Erik Borst (eigen jeugd).

Vertrokken: Dennis Terpstra (Staphorst).

Trainer: Epke Brouwer (zesde seizoen).

SDCP

Gekomen: Dennis van der Pol (NSC), Casper Doldersen, Gerwin van Hierden, Alex Verhoef, Floris Huiskamp (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Jan Liemburg (gestopt).

Trainer: Erik Vreekamp (derde seizoen).

Spakenburg

Gekomen: Marcel Hendriks (FC Utrecht 2), John Kroon (Feyenoord 2), Frank van Twillert (Go Ahead Eagles), Jeroen Gerritsen (De Bataven), Ralbert Koelewijn, Ronald de Graaf (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Ad en Melrik Beukers (beiden GVVV), Lorenz Beukers, Raoul Cameron (beiden Veensche Boys), Eric van der Greft, Johan van der Lingen, Pascal Rokebrand (allen Huizen), Martijn Koelewijn (Eemdijk).

Trainer: Henk Hofstee (derde seizoen).

Urk

Gekomen: Pieter Bijl (Go Ahead Eagles).

Vertrokken: Auke Brouwer (gestopt).

Trainer: Hennie Spijkerman (ROHDA Raalte).

VVOG

Gekomen: Koen Kuiken (Go Ahead Eagles), Henk van Steeg (Lunteren), Dirco van Essen (Sparta N), Danny van Lenthe (Losser), Sander Ekhart (Roda'46), Albert Westhuis (FC Horst), Johny Foppen (tweede team).

Vertrokken: Arjen Zandstra (DVS'33), Henri Brink ('t Harde), Jan Zijl, Ben Michelsen (beiden stoppen), Wout Visser (studie), Henri Vrijhof (lager spelen), Alex de Vries (ASV Dronten), Marco Reichardt (Elburger SC).

Trainer: Dwight Lodeweges (tweede seizoen).

Samenstelling: Roy Knoppert

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden