Volg de Olympische Twitteraars op de voet

Beeld Trouw

De koffers worden uitgepakt, de hotelkamers ingewijd en de laatste voorbereidingen worden getroffen. Met de Olympische Spelen voor de deur maken onze Nederlandse vertegenwoordigers zich klaar voor de eerste wedstrijden. Ook benieuwd naar naar het reilen en zeilen in het Russische Sotsji? Volg dan via deze Twitterfeed de Nederlandse sporters op de voet.

Schaatser Mark Tuitert wacht met zijn bagage op Schiphol voor vertrek naar de Olympische Spelen in Sotsji.Beeld anp

Wie is Wie?

Schaatsers mannen

Michel Mulder @muldermichel
Ronald Mulder @mulderronald
Jan Smeekens @jansmeekens
Mark Tuitert @marktuitert
Koen Verweij @verweijkoen
Sven Kramer @SvenKramer86
Jorrit Bergsma @JorritBergsma
Jan Blokhuijsen @janblokhuijsen
Bob de Jong @DeJongBob
Stefan Groothuis, @stefangroothuis

Schaatsers vrouwen
Carien Kleibeuker @CarienKl
Lotte van Beek @LottevBeek
Margot Boer @Margotboer
Laurine van Riessen @LaurinevRiessen
Ireen Wüst @Ireenw
Jorien ter Mors @jorientermors
Antoinette de Jong @antoinette0604
Yvonne Nauta, @YvonneNauta
Annouk vd Weijden, @annoukvdweijden
Marrit Leenstra, Twittert niet

Shorttrack heren
Daan Breeuwsma, @DaanBreeuwsma
Niels Kerstholt, @nielskerstholt
Freek van der Wart, @freekvanderwart

Shorttrack dames
Sjinkie Knegt, @sjinkieknegt
Sanne van Kerkhof, @sannevkerkhof
Yara van Kerkhof, @yaravkerkhof
Lara van Ruijven, @LaravanRuijven
Rianne de Vries, @rianneedv

Snowboarders mannen
Dimi de Jong, @DimiDeJong
Dolf van der Wal, @DolfvanderWal

Snowboarders
vrouwen
Nicolien Sauerbreij @nsauerbreij
Michelle Dekker @xMichelleDekker
Bell Berghuis @BellBerghuis
Cheryl Maas @cherylmaas

Bobsleeërs
Edwin van Calker @edwinvancalker
Esmé Kamphuis @esmekamphuis

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden