Uitslagen

TURNEN

Antwerpen, WK

Meerkamp, finale: 1. Uchimura (Jap) 91,990, 2. Kato (Jap) 90,032, 3. Hambüchen (Dui) 89,332, 4. Whitlock (GBr) 89,031, 5. Sasaki Junior (Bra) 88,949, 6. Mikulak (VSt) 88,548, 14. Deurloo 85,731, 18. Schmidt 84,207.

VOETBAL

Europa League

Groep A

Koeban Krasnodar (Rus) - Valencia CF (Spa) 0-2 (0-0)

Swansea City (Wal) - FC Sankt Gallen (Zwi) 1-0 (0-0)

Groep B

FK Tsjornomorets Odesa (Oek) - PSV (Ned) 0-2 (0-1) 13. Depay 0-1, 88. Jozefzoon 0-2. Scheidsrechter: Liany (Isr). Gele kaart: Toivonen (PSV), Berger (Tsjor.)

Ludogorets (Bul) - Dinamo Zagreb (Kro) 3-0 (2-0)

Stand:

Ludogerets2 2 0 0 6 5-0

PSV2 1 0 1 3 2-2

FK Tsjornomorets Odesa2 1 0 1 3 2-3

Dinamo Zagreb2 0 0 2 0 1-5

Groep C

IF Elfsborg (Zwe) - Standard (Bel) 1-1 (1-0) Esbjerg (Den) - Red Bull Salzburg (Oos) 1-2 (0-2)

Groep D

Roebin Kazan (Rus) - Zulte Waregem (Bel) 4-0 (0-0)

Wigan Athletic (Eng) - NK Maribor (Slo) 3-1 (2-0)

Groep E

FC Paços de Ferreira (Por) - Pandurii Târgu-Jiu (Roe) 1-1 (0-1)

Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) - Fiorentina (Ita) 1-2 (0-0)

Groep F

Girondins Bordeaux (Fra) - Maccabi Tel Aviv (Isr) 1-2 (0-1)

Apoel Nicosia (Cyp) - Eintracht Frankfurt (Dui) 0-3 (0-0)

Groep G

Genk (Bel) - FC Thun (Zwi) 2-1 (0-0)

Rapid Wien (Oos) - Dynamo Kiev (Oek) 2-2 (0-2)

Groep H

Sevilla (Spa) - Freiburg (Dui) 2-0 (0-0)

Liberec (Tsj) - Estoril (Por) 2-1 (1-1)

Groep I

Lyon (Fra) - Vitoria de Guimaraes (Por) 1-1 (0-1)

Rijeka (Kro) - Real Betis (Spa) 1-1 (1-1)

Groep J

Trabzonspor (Tur) - Lazio (Ita) 3-3 (3-1)

Legia Warschau(Pol) - Apollon Limassol (Cyp) 0-1 (0-0)

Groep K

Anzhi Makhachkala (Dag) - Tottenham Hotspur (Eng) 0-2 (0-2)

Tromsø (Noo) - FC Sheriff (Mol) 1-1 (0-0)

Groep L

AZ (Ned) - PAOK Saloniki (Gri) 1-1 (0-0) 81. Gouweleeuw 1-0, 90+3 Salginpidis 1-1. Scheidsrechter: Banti (Ita). Toeschouwers: 10.761.

Shakhter Karagandy (Kaz) - Maccabi Haifa (Isr) 2-2 (2-0)

Stand:

Paok Saloniki2 1 1 0 4 3-2

AZ2 1 1 0 4 2-1

Maccabi Haifa2 0 1 1 1 2-3

Shakhter Karagandy2 0 1 1 1 3-4

VOLLEYBAL

WK-kwalificatie tweede ronde. Almere.

Groep H: Nederland - Wit-Rusland 3-1 (26-24 25-23 24-26 25-20), Oekraïne - Zweden 3-0 (26-24 25-15 25-22), Roemenië - Israël 3-1 (24-26 25-18 29-27 25-20).

Stand: 1. Nederland 2-6 (6-1), 2. Wit-Rusland 2-3 (4-3), 3. Oekraïne, Zweden 2-3 (3-3), 5. Roemenië 2-3 (3-4), 6. Israël 2-0 (1-6).

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden