uitslagen

EREDIVISIE

Heracles-NAC6-1

Willem II-Heerenveen2-1

Cambuur-Dordrecht4-1

FC Utrecht-Go Ahead Eagles2-3

PSV-Excelsior3-0

Feyenoord-FC Groningen4-0

AZ-FC Twente2-2

Ajax-PEC Zwolle0-0

STAND

PSV86021822-7

Ajax85121616-10

PEC Zwolle85121614-9

Cambuur84311515-11

FC Twente83501415-9

Heerenveen84221411-7

AZ84131313-12

Willem II84041211-10

FC Groningen8404129-14

Feyenoord83231112-6

Vitesse83231120-15

FC Utrecht8314109-13

Excelsior8233910-14

Go Ahead Eagles8224810-15

NAC8224811-22

ADO Den Haag8134611-16

Dordrecht812558-18

Heracles8107312-21

OVERZICHT

Heracles-NAC 6-1 (3-0). 10. J. Veldmate 1-0, 20. Bruns 2-0, 40. Weghorst 3-0, 64. Pelupessy 4-0, 75. Seuntjens 4-1, 83. Bel Hassani 5-1, 91. Navratil 6-1. Scheidsrechter: Janssen. Toeschouwers: 8149. Geel: 34. Weghorst (Heracles) Rood: 29. Perica (NAC).

Heracles: Telgenkamp; te Wierik, Koenders, J. Veldmate, Fledderus; Pelupessy, Bruns (84. Sibum), Cziommer (67. Bel Hassani); Tannane, Weghorst (75. Navratil), Linssen.

NAC: ten Rouwelaar; Ssewankambo, Drost, Damcevski, Amieux (47. van der Weg); Falkenburg, de Kamps (72. Seuntjens), Matic; Boateng (47. Sarpong), Perica, Tighadouini.

Willem II-Heerenveen 2-1 (0-1). 41. Uth 0-1, 76. D. Wuytens 1-1, 87. Ondaan 2-1. Scheidsrechter: Kamphuis. Toeschouwers: 10750. Geel: 28. D. Wuytens (Willem II) 43. van Aken, 72. Slagveer, 93. van den Berg (Heerenveen).

Willem II: Lamprou; van der Struijk, D. Wuytens, Peters, Dijks; Haemhouts, Braber (64. Messaoud), S. Wuytens (86. Ippel); Ondaan, Armenteros, Cabral (55. Andrade).

Heerenveen: Nordfeldt; Schmidt, Buijs, van Aken (89. Dalgaard), van Anholt; de Roon, Sinkgraven, van den Berg; Slagveer, Uth, Thorsby (82. van Amersfoort).

Cambuur-Dordrecht 4-1 (2-0). 1. de Ridder 1-0, 6. Ogbeche 2-0, 53. Ogbeche 3-0, 57. van de Streek 4-0, 85. Meulens 4-1. Scheidsrechter: van Boekel. Toeschouwers: 9641.

Cambuur: Nienhuis; Pereira, Reijnen, Bijker, Andriuskevicius; El Makrini, Rusnák (76. Steblecki), van de Streek; Ogbeche, Narsingh (60. Schet), de Ridder (83. Bakker).

Dordrecht: Kurto; Troost-Ekong (60. Meulens), Peersman, Fortes, Lima; van Overeem (47. Koolwijk), Gosens, van Haaren; Danso (47. ten Voorde), Hamdaoui, Pisas.

FC Utrecht-Go Ahead Eagles 2-3 (0-0). 48. Kerk 1-0, 51. Boymans 2-0, 54. Turuc 2-1, 74. Vriends 2-2, 93. Rijsdijk 2-3. Scheidsrechter: van den Kerkhof. Toeschouwers: 15397. Geel: 30. Boymans (FC Utrecht) 16. Vriends (Go Ahead Eagles).

FC Utrecht: Ruiter; van der Maarel, Markiet, Leeuwin, Kum (78. Letschert); Janssen, Rubin, Kali; Boymans, Oar, Kerk (83. Peterson).

Go Ahead Eagles: Cummins; S.Nieuwpoort, Vriends, Wijnaldum, van der Linden; Rijsdijk, Overgoor, Duits (90. Schenk); Kolder, Lewis (74. Reimerink), Turuc (80. van Ooijen).

PSV-Excelsior 3-0 (1-0). 35. Maher 1-0, 45. Narsingh 2-0, 51. Locadia 3-0. Scheidsrechter: S. Gozubuyuk. Toeschouwers: 30600. Rood: 60. Bruma (PSV).

PSV: Zoet; Arias, Rekik, Willems, Bruma; Maher, Hendrix, Wijnaldum; Narsingh, Jozefzoon (74. Guardado), Locadia (82. Vloet).

Excelsior: Coutinho; Karami, van Diermen, Kuipers, Fischer; Auassar, Kruys (71. Bruins), Stans (84. Maletic); Botaka, van Weert, van Mieghem (84. de Reuver).

Feyenoord-FC Groningen 4-0 (1-0). 24. Kazim-Richards 1-0, 58. Immers 2-0, 84. Boëtius 3-0, 89. te Vrede 4-0. Scheidsrechter: van Sichem. Toeschouwers: 44000. Geel: 14. Kappelhof, 47. Botteghin, 67. Kieftenbeld (FC Groningen) Rood: 56. Kappelhof (2x geel) (FC Groningen).

Feyenoord: Vermeer; Wilkshire, van Beek, Kongolo, Nelom; Immers, Clasie, El Ahmadi (83. Vilhena); Toornstra, Kazim-Richards (71. te Vrede), Manu (77. Boëtius).

FC Groningen: Padt; Botteghin, van Nieff, Hateboer, Kappelhof; Lindgren, Chery, Kieftenbeld; Hoesen, Antonia (47. Bos), van der Velden (60. Baas).

AZ-FC Twente 2-2 (1-0). 28. Mühren 1-0, 55. Ebecilio 1-1, 59. Ziyech 1-2, 85. Tankovic 2-2. Scheidsrechter: Wiedemeijer. Toeschouwers: 15333. Geel: 90. Rochet (AZ) 57. Bjelland, 83. Marsman, 91. Bengtsson (FC Twente).

AZ: Rochet; Luckassen, Gouweleeuw, Hoedt, S. Poulsen; V. Elm, Gudelj, Ortíz (68. Tankovic); Haye, Hupperts (68. Rosheuvel), Mühren.

FC Twente: Marsman; Bjelland, Martina, Bengtsson, Schilder; Ebecilio, Ziyech, Mokotjo; Mokhtar (59. Miyaichi), Corona, Castaignos.

Ajax-PEC Zwolle 0-0. Scheidsrechter: Nijhuis. Toeschouwers: 49892. Geel: 40. Zimling, 70. Klaassen (Ajax) 32. Thomas, 35. Rienstra (PEC Zwolle).

Ajax: Cillessen; Moisander, Boilesen (47. Viergever), van Rhijn, Veltman; Zimling (47. Kishna), Klaassen, Serero; Schöne (69. El Ghazi), Sigthórsson, Andersen.

PEC Zwolle: Hahn; van Polen, Broerse (47. Sainsbury), van der Werff, van Hintum; Lam (88. Dekker), Drost, Rienstra; Saymak (24. Lukoki), Thomas, Necid.

TOPSCORERS

1. Kramer (ADO Den Haag) 6, 2. Ogbeche (SC Cambuur), Castaignos (FC Twente), Depay (PSV), Uth (sc Heerenveen), Te Vrede (Feyenoord) 5, 7. Ziyech (sc Heerenveen 2, FC Twente 2), Matic (Vitesse), De Leeuw (FC Groningen), Dauda (Vitesse), Stans (Excelsior) 4.

PROGRAMMA

18 oktober: PSV-AZ, Willem II-Vitesse, Feyenoord-Heracles, FC Twente-Ajax, NAC-ADO Den Haag

19 oktober: Heerenveen-Cambuur, Go Ahead Eagles-PEC Zwolle, Dordrecht-FC Utrecht, FC Groningen-Excelsior

EERSTE DIVISIE

STAND

NEC98012423-5

Volendam97112226-5

Roda JC97112215-9

Eindhoven97022117-7

Sparta95131617-15

VVV95131611-12

De Graafschap94231413-11

Emmen93421318-16

Jong Ajax94141318-16

Oss94141318-18

Telstar94141315-15

Jong FC Twente93331211-12

Den Bosch93241116-16

Jong PSV93241111-14

Achilles'299216711-18

MVV921674-17

Almere City9207614-19

Helmond Sp.913569-17

Fortuna920765-16

RKC911748-22

TOPSCORERS

1. Ars (NEC) 7, 2. Van Veen (Oss) 7, 3. Mühren (Volendam) 6, 4. Voskamp (Sparta) 6, 5. Quekel (Den Bosch) 5, 6. Van den Hurk (Eindhoven) 5, 7. Hendriks (Achilles'29) 5, 8. Jahanbakhsh (NEC) 5, 9. Peters (Emmen) 5, 10. Brands (Volendam) 4, 11. Philips (Volendam) 4, 12. Almubaraki (Telstar) 4, 13. Ceria (Den Bosch) 4, 14. Höcher (Roda JC) 4, 15. Seuntjens (Telstar) 4, 16. Elbers (Helmond Sp.) 4, 17. Menig (Jong Ajax) 4, 18. Veerman (Volendam) 4, 19. Bannink (Emmen) 4, 20. Janssen (Almere City) 4

PROGRAMMA

17 oktober: Volendam-Almere City, RKC-Telstar, Oss-Eindhoven, Helmond Sp.-Jong Ajax

18 oktober: Emmen-MVV, De Graafschap-Achilles'29

19 oktober: Sparta-VVV, NEC-Den Bosch

20 oktober: Jong FC Twente-Roda JC, Jong PSV-Fortuna

TOPKLASSE

Zaterdag

Hoek-Barendrecht 0-2, Kozakken B.-Spakenburg 3-3, Lisse-GVVV 0-4, Genemuiden-Scheveningen 3-4, Excelsior M.-Hardenberg 0-2, Capelle-Ajax (Ama.) 0-0, Sparta N-Rijnsburgse B. 0-1, IJsselmeerv.-ONS 0-0.

Stand: Kozakken B. 7-16, GVVV 7-15, Capelle 7-14, Scheveningen 7-14, Hardenberg 7-12, Ajax (Ama.) 7-11, Barendrecht 7-11, Rijnsburgse B. 7-10, Spakenburg 7-9, IJsselmeerv. 7-8, Lisse 7-8, Genemuiden 7-7, Sparta N 7-6, ONS 7-6, Hoek 7-4, Excelsior M. 7-3

Zondag

HBS-Leonidas 5-1, EDO-ADO '20 1-2, Hercules-JVC Cuijk 1-4, HSC'21-Kon.HFC 4-0, OJC Rosmalen-WKE 0-2, EVV-Lienden 1-3, De Treffers-VVSB 4-2, AFC-UNA 0-1

Stand: JVC Cuijk 7-15, OJC Rosmalen 7-15, De Treffers 7-13, UNA 7-13, Lienden 7-13, Kon.HFC 7-12, VVSB 7-11, WKE 7-9, HBS 7-9, AFC 7-9, Leonidas 7-9, ADO '20 7-9, HSC'21 7-7, EVV 7-7, Hercules 7-7, EDO 7-5

BUITENLAND

België

Charleroi-Kortrijk 0-2, Waasland-B.-Cercle Br. 1-0, Moeskroen-Péruwelz-Mechelen1-1, Lierse SK-Z-Waregem 3-1, Club Brugge-Standard 3-0,

Anderlecht-Genk0-0.

Stand: Anderlecht 10-22, Gent 10-18, Club Brugge 10-17, Westerlo 10-17, Lokeren 9-15, Oostende 9-14, Mechelen 10-13, Kortrijk 10-13, Genk 10-13, Moeskroen 10-12, Standard 10-12, Waasland-B. 10-11, Charleroi 10-11, Cercle Br. 10-9, Lierse SK 10-9, Z-Waregem 10-6

Duitsland

Bayern M.-Hannover 4-0, Dortmund-HSV 0-1, Leverkusen-SC Paderborn2-2, Hoffenheim-Schalke 2-1, Werder-Freiburg 1-1, Frankfurt-Köln 3-2, Wolfsburg-Augsburg1-0, Mönchengl.-Mainz 1-1

Stand: Bayern M. 7-17, Hoffenheim 7-13, Mönchengl. 7-13, Leverkusen 7-12, Frankfurt 7-12, Mainz 7-11, Wolfsburg 7-11, Hannover 7-10, SC Paderborn 7-9, Augsburg 7-9, Schalke 7-8, Hertha 7-8, Dortmund 7-7, Köln 7-6, Freiburg 7-5, Stuttgart 7-5, HSV 7-5, Werder 7-4

Engeland

Hull City-Crystal Palace 2-0, Leicester City-Burnley 2-2, Liverpool-W-Bromwich 2-1, Sunderland-Stoke City 3-1, Swansea City-Newcastle 2-2, Aston Villa-Man. City 0-2, Man. United-Everton 2-1, Tottenham-Southampton 1-0, Chelsea-Arsenal 2-0, West Ham-QPR 2-0

Stand: Chelsea 7-19, Man. City 7-14, Southampton 7-13, Man. United 7-11, Swansea City 7-11, Tottenham 7-11, West Ham 7-10, Arsenal 7-10, Liverpool 7-10, Aston Villa 7-10, Hull City 7-9, Leicester City 7-9, Sunderland 7-8, W-Bromwich 7-8, Crystal Palace 7-8, Stoke City 7-8, Everton 7-6, Newcastle 7-4, Burnley 7-4, QPR 7-4

Italië

Verona-Cagliari 1-0, AC Milan-Chievo 2-0, Empoli-Palermo 3-0, Udinese-Cesena 1-1, Parma-Genoa 1-2, Lazio-Sassuolo 3-2, Sampdoria-Atalanta 1-0, Juventus-AS Roma 3-2

Stand: Juventus 6-18, AS Roma 6-15, Sampdoria 6-14, Udinese 6-13, AC Milan 6-11, Verona 6-11, Lazio 6-9, Inter 5-8, Genoa 6-8, Napoli 5-7, Fiorentina 5-6, Empoli 6-6, Cesena 6-6, Torino 5-5, Cagliari 6-4, Chievo 6-4, Atalanta 6-4, Parma 6-3, Palermo 6-3, Sassuolo 6-3

Spanje

Valencia-Atletico 3-1, Vallecano-Barcelona 0-2, Eibar-Levante 3-3, Malaga CF-Granada 2-1, Almería-Elche CF 2-2, Sevilla-La Coruna 4-1, Celta de Vigo-Villarreal 1-3, Espanyol-Sociedad 2-0

Stand: Barcelona 7-19, Valencia 7-17, Sevilla 7-16, Atletico 7-14, Real Madrid 6-12, Celta de Vigo 7-12, Villarreal 7-11, Espanyol 7-9, Eibar 7-9, Almería 7-9, Malaga CF 7-9, Vallecano 7-8, Granada 7-8, Getafe 7-7, Sociedad 7-5, Elche CF 7-5, Levante 7-5, Athletic Club 6-4, Córdoba CF 7-4, La Coruna 7-4

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden