uitslagen

Kwalificatie EK 2016

Groep A

Nederland - Letland 6-0 (3-0). 6. van Persie 1-0, 35. Robben 2-0, 42. Huntelaar 3-0, 77. Bruma 4-0, 82. Robben 5-0, 89. Huntelaar 6-0. Scheidsrechter: Liany (Isr.). Toeschouwers: 47500. Geel: 71. de Vrij (Nederland) 24. Zjuzins, 26. Kurakins, 57. Laizans (Letland).

Nederland: Cillessen; van der Wiel, Bruma, de Vrij, Willems; Sneijder, Blind (20. Clasie), van Persie (80. Wijnaldum); Huntelaar, Robben, Afellay (69. Depay).

Letland: Kolinko; Dubra, Gabovs, Gorkss, Kurakins; Fertovs, Visnakovs, Sabala, Ikaunieks (47. Laizans), Zjuzins (55. Cauna); Visnakovs (70. Rudnevs).

Turkije - Kazachstan 3-1 (2-0). 27. Yilmaz 1-0, 30. Yilmaz 2-0, 84. Aziz 3-0, 88. Smakov 3-1. Scheidsrechter: Eskov (Rus). Geel: 8. Yilmaz, 87. Topal, 91. Turan (Turkije) 97. Nurgaliev (Kazachstan).

Tsjechië - IJsland 2-1 (0-1). 10. Skúlason 0-1, 47. Kaderábek 1-1, 62. Böðvarsson 2-1. Scheidsrechter: Stark (Dui) . Geel: 87. Dockal (Tsjechië) 13. Sigurdsson, 54. Bjarnason, 69. Gislason, 72. Sigthórsson (IJsland).

Tsjechië44001210-5

IJsland430199-2

Nederland4202610-5

Turkije411245-7

Letland402221-10

Kazachstan401314-10

Groep B

België - Wales 0-0. Scheidsrechter: Královec (Tsj). Toeschouwers: 46000. Geel: 33. Ledley, 73. Allen, 85. Williams, 94. Hennessey (Wales).

Cyprus - Andorra 5-0 (3-0). 9. Merkis 1-0, 32. Efrem 2-0, 43. Efrem 3-0, 60. Efrem 4-0, 88. Christofi 5-0. Scheidsrechter: Clattenburg (ENG). Toeschouwers: . Geel: 45. Martinez Alejo, 84. Pujol (Andorra).

Israël - Bosnië-Herzegovina 3-0 (1-0). 37. Vermouth 1-0, 46. Damari 2-0, 71. Zahavi 3-0. Scheidsrechter: Mateu Lahoz (Spa). Geel: 18. Ben-Haim, 28. Yeiny, 85. Biton (Israël) 88. Spahic (Bosnië-Herzegovina) Rood: 49. Šunjic (Bosnië-Herzegovina).

Israël330099-2

Wales422084-2

Cyprus420269-5

België312057-1

Bosnië-Herz.402222-6

Andorra400402-17

Groep C

Luxemburg - Oekraïne 0-3 (0-1). 34. Jarmolenko 0-1, 54. Jarmolenko 0-2, 57. Jarmolenko 0-3. Scheidsrechter: Jakobsson (IJsl). Geel: 12. Pereira (Luxemburg) 15. Sydorchuk, 35. Chatsjeridi (Oekraïne).

Spanje - Wit-Rusland 3-0 (2-0). 19. Isco 1-0, 20. Busquets 2-0, 56. Pedro 3-0. Scheidsrechter: Hansen (Den). Geel: 27. Busquets (Spanje) 48. Balanovich, 48. Kalachev, 94. Bordachev (Wit-Rusland).

Macedonië - Slowakije 0-2 (0-2). 26. Kucka 0-1, 39. Nemec 0-2. Scheidsrechter: Proença (Por). Geel: 92. Kostovski (Macedonië) 74. Skrtel (Slowakije).

Slowakije4400128-2

Spanje4301913-3

Oekraïne430196-1

Macedonië410334-10

Wit-Rusland401312-9

Luxemburg401313-11

Groep D

Schotland - Ierland 1-0 (0-0). 76. Maloney 1-0. Scheidsrechter: Mazic (Ser). Geel: 13. Hanley, 83. Robertson (Schotland) 16. McGeady, 31. Hendrick, 60. Coleman, 91. Quinn (Ierland).

Duitsland - Gibraltar 4-0 (3-0). 13. Müller 1-0, 30. Müller 2-0, 39. Götze 3-0, 68. Santos 4-0. Scheidsrechter: Tudor (Roe).

Georgië -Polen 0-4 (0-0). 52. Glik 0-1, 72. Krychowiak 0-2, 74. Mila 0-3, 93. Milik 0-4. Scheidsrechter: Tagliavento (Ita). Geel: 53. Kankava, 57. Lobjanidze (Georgië) 80. Glik, 84. Jodlowiec, 92. Linetty (Polen).

Polen43101015-2

Duitsland421177-4

Schotland421175-4

Ierland4211710-3

Georgië410334-7

Gibraltar400400-21

Groep E

San Marino - Estland 0-0. Scheidsrechter: Brych (Dui). Geel: 12. Simoncini, 58. Palazzi (San Marino) 2. Dmitrijev, 70. Morozov, 94. Mets (Estland).

Engeland - Slovenië 3-1 (0-0). 58. Henderson 0-1, 60. Rooney 1-1, 67. Welbeck 2-1, 73. Welbeck 3-1. Scheidsrechter: Benquerença (Por). Geel: 53. Gibbs, 80. Clyne, 83. Sterling, 89. Jagielka (Engeland) 60. Cesar (Slovenië).

Zwitserland - Litouwen 4-0 (0-0). 67. Arlauskis 1-0, 69. Schär 2-0, 81. Shaqiri 3-0, 91. Shaqiri 4-0. Scheidsrechter: Moen (NOO). Geel: 25. Moubandje, 67. Drmic (Zwitserland) 37. Freidgeimas (Litouwen).

Engeland44001211-1

Slovenië420264-4

Zwitserland420268-3

Litouwen420263-6

Estland411241-2

San Marino401310-11

Groep F

Hongarije - Finland 1-0 (0--0). 85. Gera 1-0. Scheidsrechter: Turpin (Fra). Geel: 36. Tözser, 77. Dzsudzsak (Hongarije) 55. Hurme (Finland).

Roemenië - Noord-Ierland 2-0 (0-0). 75. Papp 1-0, 80. Papp 2-0. Scheidsrechter: Eriksson (Zwe). Geel: 48. Pintilii, 77. Chipciu, 78. Maxim (Roemenië) 46. McLaughlin, 53. Lafferty (Noord-Ierland).

Griekenland - Faeröer 0-1 (0-0). 62. Edmundsson 0-1. Scheidsrechter: Rizzoli (Ita). Geel: 89. Manolas (Griekenland) 34. Olsen, 50. Hansson, 58. Gregersen (Faeröer).

Roemenië4310106-1

Noord-Ierland430196-3

Hongarije421174-3

Finland411244-5

Faeröer410332-6

Griekenland401311-5

Groep G

Montenegro - Zweden 1-1 (0-1). 10. Ibrahimovic 0-1, 81. Jovetic 1-1. Scheidsrechter: Collum (Sch). Geel: 51. Bakic, 73. Basa (Montenegro) 69. Ekdal, 87. Källström (Zweden).

Oostenrijk - Rusland 1-0 (0-0). 73. Okotie 1-0. Scheidsrechter: Atkinson (Eng). Geel: 66. Hinteregger (Oostenrijk) 11. Gloesjakov, 72. Parshivlioek (Rusland).

Moldavië - Liechtenstein 0-1 (0-0). 75. F. Burgmeier 0-1. Scheidsrechter: Gestranius (Fin). Geel: 56. Brandle, 80. Salanovic (Liechtenstein).

Oostenrijk4310105-2

Zweden413065-3

Rusland412156-3

Montenegro412153-2

Liechtenstein411241-6

Moldavië401312-6

Groep H

Azerbeidzjan - Noorwegen 0-1 (0-1). 26. Nordtveit 0-1. Scheidsrechter: Aranovskiy (OEK). Toeschouwers: . Geel: 54. Yunuszade, 85. Nazarov (Azerbeidzjan) 17. Elyounoussi, 62. Samuelsen, 76. Søderlund (Noorwegen).

Bulgarije - Malta 1-1 (1-0). 7. Galabinov 1-0, 50. Failla 1-1. Scheidsrechter: Strömbergsson (Zwe). Geel: 87. Minev (Bulgarije) 44. Farrugia, 78. Failla, 89. Caruana, 95. Fenech (Malta)

Italië - Kroatië 1-1 (1-1). 12. Candreva 1-0, 16. Perišic 1-1. Scheidsrechter: Kuipers (NED). Toeschouwers: . Geel: 47. Immobile (Italië) 38. Kovacic, 66. Perišic (Kroatië).

Kroatië43101010-1

Italië4310106-2

Noorwegen430196-3

Bulgarije411244-5

Malta401311-7

Azerbeidzjan400402-11

Groep I

Portugal - Armenië 1-0 (0-0). 72. Ronaldo 1-0. Scheidsrechter: Sidiropoulos (Gri). Geel: 15. Carvalho, 37. Tiago, 43. Pepe, 70. Danny, 92. William (Portugal) 35. Yedigaryan, 95. Arzumanyan (Armenië).

Servië - Denemarken 1-3 (1-0). 5. Tosic 1-0, 61. Bendtner 1-1, 63. Kjaer 1-2, 86. Bendtner 1-3. Scheidsrechter: Çakir (Tur). Geel: 80. Krohn-Dehli, 80. Kvist, 88. Jacobsen (Denemarken).

Denemarken421176-4

Portugal320162-1

Albanië311142-4

Servië311115-4

Armenië301212-4

AMATEURS

Topklasse zaterdag: Rijnsburgse Boys-Hardenberg afg, Genemuiden-Lisse 2-2, GVVV-ONS 0-2, Barendrecht-Capelle 2-2, Scheveningen-IJsselmeervogels afgelast, Sparta N-Kozakken Boys 0-8, Spakenburg-Hoek 4-0.

Stand: Kozakken Boys 12-28, Spakenburg 12-21, GVVV 12-21, Barendrecht 12-20, Capelle 12-19, IJsselmeervogels 11-18, ONS 12-17, Scheveningen 11-16, Hardenberg 11-15, Ajax 12-14, Rijnsburgse B. 11-13, Lisse 12-12, Hoek 12-12, Sparta N 12-11, Excelsior M. 12-10, Genemuiden 12-9.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden