uitslagen

Kwalificatie Europees Kampioenschap 2016

Groep C, zondag:

Oekraïne-Macedonië 1-0

48. Sydortsjuk 1-0.

Wit-Rusland-Slowakije 1-3

65. Hamsik 0-1, 79. Kalatsjev 1-1, 84. Hamsik 1-2, 90. Sestak 1-3.

Luxemburg-Spanje 0-4

27. Silva 0-1, 42. Alcacer 0-2, 69. Costa 0-3, 88. Bernat 0-4.

Slowakije330096-2

Spanje3201610-3

Oekraïne320163-1

Macedonië310234-8

Wit-Rusland301212-6

Luxemburg301213-8

Groep D, zaterdag:

Polen-Duitsland 2-0

52. Milik 1-0, 89. Mila 2-0.

Ierland-Gibraltar 7-0

7. Keane 1-0, 15. Keane 2-0, 19. Keane 3-0, 47. McClean 4-0, 52. Perez 5-0, 54. McClean 6-0, 57. Hoolahan 7-0.

Schotland-Georgië 1-0

29. Khubutia 1-0.

Polen220069-0

Ierland220069-1

Schotland210132-2

Duitsland210132-3

Georgië200201-3

Gibraltar200200-14

Groep E, zondag:

Estland-Engeland 0-1

74. Rooney 0-1.

Litouwen-Slovenië 0-2

33. Novakovic 0-1, 37. Novakovic 0-2.

Engeland330098-0

Slovenië320163-1

Litouwen320163-2

Estland310231-2

Zwitserland200200-3

San Marino200200-7

Groep F, zaterdag:

Roemenië-Hongarije 1-1

46. Rusescu 1-0, 83. Dzsudzsák 1-1.

Finland-Griekenland 1-1

25. Karelis 0-1, 56. Hurme 1-1.

Noord-Ierland-Faeröer 2-0

7. McAuley 1-0, 21. Lafferty 2-0.

Noord-Ierland220064-1

Finland211044-2

Roemenië211042-1

Hongarije201112-3

Griekenland201111-2

Faeröer200201-5

Groep G, zondag:

Rusland-Moldavië 1-1

74. Dzyuba 1-0, 75. Epureanu 1-1.

Oostenrijk-Montenegro 1-0

25. Okotie 1-0.

Zweden-Liechtenstein 2-0

34. Zengin 1-0, 46. Durmas 2-0.

Oostenrijk321074-2

Rusland312056-2

Zweden312054-2

Montenegro311142-1

Moldavië301212-5

Liechtenstein301210-6

Groep I, zaterdag:

Armenië-Servië 1-1

74. Arzumanyan 1-0, 91. Z. Tosic 1-1.

Albanië-Denemarken 1-1

39. Lenjani 1-0, 82. Vibe 1-1.

Denemarken211043-2

Albanië211042-1

Servië101011-1

Armenië201112-3

Portugal100100-1

PROGRAMMA:

Vandaag:

Groep A

Kazachstan-Tsjechië

Letland-Turkije

IJsland-Nederland

Groep B

Bosnië-Herzegovina-België

Wales-Cyprus

Andorra-Israël

Groep H

Kroatië-Azerbeidzjan

Noorwegen-Bulgarije

Malta-Italië

Morgen:

Groep D

Duitsland-Ierland

Polen-Schotland

Gibraltar-Georgië

Groep E

San Marino-Zwitserland

Groep F

Griekenland-Noord-Ierland

Finland-Roemenië

Faeröer-Hongarije

Groep I

Denemarken-Portugal

Servië-Albanië

AMATEURVOETBAL

Topklasse

Zaterdag

HHC Hardenberg-Capelle 3-3, Barendrecht-Genemuiden 1-0, Rijnsburgse Boys-IJsselmeervogels 1-2, GVVV-Kozakken Boys 5-0, Scheveningen-Sparta Nijkerk 3-3, Spakenburg-Lisse 5-1, Ajax-Hoek 1-1, ONS-Excelsior M. 3-2.

Stand: GVVV 8-18, Kozakken Boys 8-16, Capelle 8-15, Scheveningen 8-15, Barendrecht 8-14, HHC Hardenberg 8-13, Spakenburg 8-12, Ajax 8-12, IJsselmeervogels 8-11, Rijnsburgse Boys 8-10, ONS 8-9, Lisse 8-8, Sparta Nijkerk 8-7, Genemuiden 8-7, Hoek 8-5, Excelsior Maassluis 8-3.

Zondag

ADO '20-Hercules 4-1, WKE-HSC '21 5-2, VVSB-AFC 2-1, Kon.HFC-OJC Rosmalen 1-1, JVC Cuijk-HBS 4-1, Leonidas-EVV 0-3, UNA-EDO 5-2, Lienden-De Treffers 1-1.

Stand: JVC Cuijk 8-18, UNA 8-16, OJC Rosmalen 8-16, De Treffers 8-14, Lienden 8-14, VVSB 8-14, Kon.HFC 8-13, WKE 8-12, ADO '20 8-12, EVV 8-10, HBS 8-9, AFC 8-9, Leonidas 8-9, HSC'21 8-7, Hercules 8-7, EDO 8-5.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden