uitslagen

GROEP A

Anderlecht (Bel) - Ajax (Ned) 1-1 (0-0). 72. Rommedahl 0-1, 85. Legear 1-1. Scheidsrechter: Jakobsson (IJs). Toeschouwers: 23.000. Rode kaart: 82. Van Damme (Anderlecht). Gele kaart: Bernardez, Deschacht (Anderlecht), Vertonghen (Ajax).

Anderlecht: Proto; Gillet, Bernardez, Juhasz, Deschacht en Van Damme; Sare, Boussoufa en Kanu (80. De Sutter); Matias Suarez (58. Legear) en Lukaku (88. Kruiswijk)

Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen en Emanuelson; Bakircioglü (58. Rommedahl), De Zeeuw, Enoh en Aissati (88. Sulejmani); Luis Suarez en Pantelic.

Timisoara (Hon) - Dinamo Zabgreb (Kro) 0-3 (0-1). 8. Badelj 0-1, 52. Sammir 0-2, 59. Morales 0-3.

GROEP D

Ventspils (Let) - Heerenveen 0-0. Scheidsrechter: Oriekhov (Oek). Toeschouwers: 2000.

Ventspils: Kolinko; Mihadjuks, Ndeki, Zamperini, Hodel; Tsjirkin, Solovjovs (90. Rugins), Kosmacovs; Tigirlas, Zigajevs (64. Butriks), Gauracs (88. Visnakovs).

Heerenveen: Vandenbussche; Janmaat, Breuer, Dingsdag, Popov; Svec (54. Beerens), Grindheim, Elm; Losada, Sibon (83. Papadopoulos), Paulo Henrique (70. Assaidi).

Sporting Portugal (Por) - Hertha BSC (Dui) 1-0 (0-0). 18. Silva 1-0.

GROEP H

FC Twente (Ned) - Steaua Boekarest (Roe) 0-0. Scheidsrechter: Rocchi (Ita). Toeschouwers: 19.200. Gele kaart: Stoch (FC Twente), Rada, Szekely (Steaua Boekarest).

FC Twente: Boschker; Stam, Wisgerhof, Douglas en Kuiper; Brama, Perez (62. Parker) en Tioté (62. Janssen); Ruiz, N'Kufo en Stoch (84. Vujicevic).

Steaua Boekarest: Zapata; Nicolita, Ghionea, Rada en Marin; Szekely (90. Ninu), Bicfalvi, Toja en Surdu (77. Onicas); Kapetanos en Stancu (90. Ionescu).

FC Sheriff (Mol) - Fenerbahçe (Tur) 0-1 (0-1). 35. Alex 0-1.

GROEP K

PSV (Ned) - CFR 1907 Cluj (Roe) 1-0 (1-0). 9. Bakkal 1-0. Scheidsrechter: Skjerven (Noo). Toeschouwers: 13.000. Gele kaart: Dani, Mara (Cluj).

PSV: Isaksson; Manolev, Ooijer, Rodriguez en Pieters (57. Salcido); Afellay, Bakkal (69. Reis) en Engelaar; Lazovic, Toivonen (80. Simons) en Dzsudzsak.

Cluj: Nuno Claro; Tony, Alcantara, Cadu en Panin; Juan Culio, Peralta, Muresan (9. Dani) en Deac (78. Nei); Traoré en Dubarbier (58. Mara).

Kopenhagen (Den) - Sparta Praag (Tsj) 1-0 (1-0). 25. N’Doye 1-0.

Groep B: Slavia Praag (Tsj) - Lille (Fra) 1-5, Valencia (Spa) - Genoa (Ita) 3-2. Stand: Valencia 2-4, Lille 2-4, Genoa 2-3, Slavia Praag 2-0.

Groep C: Celtic (Sch) - Rapid Wien (Oos) 1-1, Hamburger SV - Hapoel Tel Aviv (Isr) 4-2. Stand: Rapid Wien 2-4, Hamburger SV 2-3, Hapoel Tel Aviv 2-3, Celtic 2-1.

Groep E: AS Roma (Ita) - CSKA Sofia (Bul) 2-0, Fulham (Eng) - FC Basel (Zwi) 1-0. Stand: Fulham 2-4, Basel 2-3, AS Roma 2-3, CSKA Sofia 2-1.

Groep F: Dinamo Boekarest (Roe) - Panathinaikos (Gri) 0-1, Galatasaray (Tur) - Sturm Graz (Oos) 1-1. Stand: Galatasaray 2-4, Panathinaikos 2-3, Dinamo Boekarest 2-3, Sturm Graz 2-1.

Groep G: Salzburg (Oos) - Villarreal (Spa) 2-0, Levski Sofia (Bul) - Lazio Roma (Ita) 0-4. Stand: Salzburg 2-6, Lazio 2-3, Villarreal 2-3, Levski 2-0.

Groep I: AEK Athene (Gri) - Benfica (Por) 1-0, Bate Borisov (WRus) - Everton (Eng) 1-2. Stand: Everton 2-6, AEK Athene 2-3, Benfica 2-3, Bate Borisov 2-0.

Groep J: Shahktar Donetsk (Oek) - Partizan Belgrado (Ser) 4-1, Toulouse (Fra) - Club Brugge (Bel) 2-2. Stand: Shahktar Donetsk 2-6, Toulouse 2-4, Club Brugge 2-1, Partizan Belgrado 2-0.

Groep L: Werder Bremen (Dui) - Alhletico Bilbao (Spa) 3-1, Austria Wien (Oos) - CD Nacional (Por) 1-1. Stand: Werder Bremen 2-6, Athletico Bilbao 2-3, CD Nacional 2-1, Austria Wien 2-1.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden