uitslagen

VOETBAL

Kwalificatie EK 2016.

Groep D

Georgië - Ierland 1-2 (1-1). 24. McGeady 0-1, 38. Okriasvili 1-1, 90. McGeady 1-2.

Duitsland - Schotland 2-1 (1-0). 18. Müller 1-0, 66. Anya 1-1, 70. Muller 2-1.

Gibraltar - Polen 0-7 (0-1). 11. Grosicki 0-1, 48. Grosicki 0-2, 50. Lewandowski 0-3, 53. Lewandowski 0-4, 58. Szukala 0-5, 86. Lewandowski 0-6, 90. Lewandowski 0-7.

Polen110037-0

Duitsland110032-1

Ierland110032-1

Georgië100101-2

Schotland100101-2

Gibraltar100100-7

Groep F

Hongarije - Noord-Ierland 1-2 (0-0). 75. Priskin 1-0, 81. McGinn 1-1, 88. Lafferty 1-2.

Griekenland - Roemenië 0-1 (0-1). 10. Marica 1-0 (strafschop). Rood: 53. Marica (Roe, 2xgeel).

Faröer - Finland 1-3 (1-0). 41. Holst 1-0, 53. Riski 1-1, 78. Riski 1-2, 82. Eremenko 1-3.

Finland110033-1

Noord-Ierland110132-1

Roemenië110031-0

Hongarije100101-2

Griekenland100100-1

Faröer100101-3

Groep I

Denemarken - Armenië 2-1 (0-0). 49. Mkhitaryan 0-1, 65. Höjbjerg 1-1, 80. Kahlenberg 2-1.

Portugal - Albanië 0-1 (0-0). 52. Balaj 0-1.

Denemarken110032-1

Albanië110031-0

Servië000000-0

Armenië100101-2

Portugal100100-1

AMATEURS

Topklasse zaterdag: Hoek-IJsselmeervogels 2-2, Genemuiden-ONS 2-3, Lisse-Rijnsburgse Boys 1-2, Scheveningen-Ajax 1-1, Kozakken Boys-Barendrecht 3-0, Sparta N-Hardenberg 1-1, Spakenburg-GVVV 0-2, Capelle-Excelsior M 3-1.

Stand: Capelle 3-9, Scheveningen 3-7, Spakenburg 3-6, Kozakken Boys 3-6, Lisse 3-6, GVVV 3-6, Rijnsburgse Boys 3-6, Sparta N 3-5, Hoek 3-4, ONS 3-4, Barendrecht 3-3, Hardenberg 3-2, IJsselmeervogels 3-1, Genemuiden 3-1, Ajax 3-1, Excelsior M 3-0.

Topklasse zondag: JVC Cuijk-UNA 0-3, HBS-VVSB 3-4, WKE-Koninklijke HFC 3-2, EDO-EVV 1-2, Hercules-Lienden 0-1, HSC'21-Leonidas 3-1, OJC Rosmalen-ADO'20 3-1, AFC-De Treffers 2-1.

Stand: OJC Rosmalen 3-9, UNA 3-6, De Treffers 3-6, WKE 3-6, JVC Cuijk 3-6, EVV 3-6, Hercules 3-4, EDO 3-4, Lienden 3-4, VVSB 3-4, Koninklijke HFC 3-3, HSC'21 3-3, AFC 3-3, Leonidas 3-3, HBS 3-3, ADO'20 3-0.

AUTOSPORT

Formule 1, Grand Prix van Italië

Na 53 ronden: 1. Hamilton (GBr) Mercedes 1.19.10,236, 2. Rosberg (Dui) Mercedes 3,175, 3. Massa (Bra) Williams 25,026, 4. Bottas (Fin) Williams 40,786, 5. Ricciardo (Aus) RedBull 50,309, 6. Vettel (Dui) RedBull 59,965, 7. Perez (Mex) Force India 1.02,518, 8. Button (GBr) McLaren 1.03,063, 9. Räikkönen (Fin) Ferrari 1.03,535, 10. Magnussen (Den) McLaren 1.06,171, 11. Kviat (Rus) Toro Rosso 1.11,184, 12. Hülkenberg (Dui) Force India 1.12,606, 13. Vergne (Fra) Toro Rosso 1.13,093, 14. Maldonado (Ven) Lotus op 1 ronde, 15. Sutil (Dui) Sauber, 16. Grosjean (Fra) Lotus, 17. Kobayashi (Jap) Caterham, 18. Bianchi (Fra) Marussia, 19. Gutierrez (Mex) Sauber 2 ronden, 20. Ericsson (Zwe) Caterham. Uitgevallen: Alonso (Spa) Ferrari, Chilton (GBr) Marussia.

Stand WK na 13 van 19 races: 1. Rosberg 238 punten, 2. Hamilton 216, 3. Ricciardo 166, 4. Bottas 122, 5. Alonso 121, 6. Vettel 106, 7. Button 72, 8. Hülkenberg 70, 9. Massa 55, 10. Räikkönen 41.

Stand WK teams: 1. Mercedes 454, 2. Red Bull 272, 3. Williams 177, 4. Ferrari 162, 5. McLaren 110, 6. Force India 109.

GOLF

Omega European Masters, Europese Tour.

Eindstand: 1. Lipsky (VSt) 262 slagen (-18) wint na play-off, 2. Storm (Eng) 262, 3. Hatton (Eng), Koepka (VSt) 263, 5. Willett (Eng), Fleetwood (Eng) 264, 29. Derksen 272.

MOUNTAINBIKE

Hafjell. WK mountainbike.

Crosscountry.

Mannen: 1. Absalon (Fra) 1.27.06, 2. Schurter (Zwi) 1.51, 3. Fontana (Ita) 3.28, 4. Milatz (Dui) 3.33, 5. Fumic (Dui) 3.43, 6. Gutiérrez (Spa) 3.56, 14. Van Houts 6.16, 30. Becking (9.32), 32. Beemer 9.44.

Vrouwen: 1. Pendrel (Can) 1.31.30, 2. Kalentjeva (Rus) 0.21, 3. Davison (VSt) 0.43, 4. Zakelj (Slv) 1.12, 5. Klemencic (Slv) 1.46, 6. Batty (Can) 2.09, 41. Terpstra 14.42.

PAARDENSPORT

Caen (Fra). Wereldruiterspelen.

Springen, finale: 1. Dubbeldam (Ned) Zenith 0 strafpunten, 2. Delaveau (Fra) Orient Express 1, 3. Madden (VSt) Cortes 12, 4. Bengtsson (Zwe) Casall 14, kwalificatie: 16. Van der Vleuten/Verdi 19,05, 24. Schröder/London 17,29.

Vierspannen, landen: 1. Nederland (Chardon/De Ronde/Timmerman) 263,19 punten, 2. Duitsland 283,56, 3. Hongarije 287,29, 4. Verenigde Staten 298,48, 5. België 299,54, 6. Zweden 302,28.

Individueel: 1. Exell (Aus) 125,83, 2. Weber (VSt) 128,60, 3. Timmerman (Ned) 133,88, 4. Chardon (Ned) 134,38, 5. Sandmann (Dui) 139,70, 6. De Ronde (Ned) 140,03.

TENNIS

New York. US Open.

Mannen, halve finales: Nishikori (Jap/10) - Djokovic (Ser/1) 6-4 1-6 7-6 (4) 6-3, Cilic (Kro/14) - Federer (Zwi/2) 6-3 6-4 6-4.

Vrouwen, halve finales: Serena Williams (VSt/1) - Makarova (Rus/17) 6-1 6-3, Wozniacki (Den/10) - Peng Shuai (Chn) 7-6 (1) 4-3 opgave.

Mannen, dubbelspel, finale: Bob Bryan/Mike Bryan (VSt/1) - Granollers/López (Spa/11) 6-3 6-4.

Vrouwen, dubbelspel, finale: Makarova/Vesnina (Rus/4) - Hingis/Pennetta (Zwi/Ita) 2-6 6-3 6-2.

Gemengddubbel, finale: Mirza/Soares (Ina/Bra/1) - Spears/Gonzalez (VSt/Mex) 6-1 2-6 11-9.

WIELRENNEN

Ronde van Spanje, UCI WorldTour.

14de etappe, Santander - La Camperona: 1. Hesjedal (Can) 200,8 km in 5.18.10, 2. Zaugg (Zwi) 0.10, 3. Erviti (Spa) 0.30, 4. Kolobnev (Rus) 0.39, 5. Meintjes (ZAf) 0.42, 6. De Clercq (Bel) 0.52, 7. Sicard (Fra) 1.44, 8. Arroyo (Spa) 2.02, 9. Verona (Spa) 2.15, 10. Froome (GBr) 2.36, 11. Rodriguez (Spa) 2.37, 12. Contador (Spa) 2.43, 14. Valverde (Spa) 3.05, 24. Gesink 4.02, 26. Kelderman 4.08, 42. Poels 7.09, 53. Ten Dam 9.04, 70. Clement 12.39, 83. Keizer 14.09, 87. De Kort 14.36, 113. Tjallingii 22.24, 114. Sinkeldam 22.30, 117. Ligthart.

15de etappe, Oviedo - Lagos de Covadonga: 1. Niemiec (Pol) 152 km in 4.11.09, 2. Valverde 0.05, 3. Rodriguez, 4. Contador 0.10, 5. Aru (Ita) 0.17, 6. Froome, 7. Martin (Ier) 0.28, 8. Barguil (Fra) 0.44, 9. Uran (Col) 1.00, 10. Giampaolo Caruso (Ita), 11. Gesink 1.07, 21. Kelderman 3.00, 90. Clement 29.58, 94. Tjallingii, 99. De Kort, 106. Sinkeldam, 130. Keizer, 136. Poels, 156. Ligthart, 168. Ten Dam.

Algemeen klassement: 1. Contador 58.31.35, 2. Valverde 0.31, 3. Froome 1.20, 4. Rodriguez, 5. Aru 2.22, 6. Uran 2.57, 7. Martin 4.55, 8. Samuel Sanchez 5.02, 9. Gesink 5.11, 10. Barguil 6.36, 15. Kelderman 9.08, 38. Poels 50.19, 42. Ten Dam 58.30, 78. De Kort 1.41.38, 89. Clement 1.53.44, 96. Keizer 2.00.32, 148. Ligthart 2.41.52, 150. Sinkeldam 2.42.20, 161. Tjallingii 2.54.11.

Liverpool. Ronde van Groot-Brittannië.

Eerste etappe, Liverpool - Liverpool: 1. Kittel (Dui) 104 km in 2.16.35, 2. Ruffoni (Ita), 3. Cavendish (GBr), 4. Farrar (VSt), 5. Swift (GBr), 6. Markus (Ned), 18. Bol, 19. Veelers, 26. Terpstra, 27. Tankink, 29. Verschoor.

Algemeen klassement: 1. Kittel 2.16.25, 2. Colbrelli (Ita) 0.01, 3. Ruffoni 0.04, 4. Mould (GBr), 5. Cavendish 0.06, 6. Handley (GBr) 0.07, 9. Markus 0.10, 21. Bol, 22. Veelers, 29. Terpstra, 30. Tankink.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden