uitslagen

VOETBAL

Voorronde Champions League, returnwedstrijd

Anderlecht (Bel)* - AEL Limassol (Cyp) 2-0 (uitslag eerste wedstrijd 1-2)

Hapoel Shmona (Isr) - Bate Borisov (WRu)* 1-1 (0-2)

NK Maribor (Slo) - Dinamo Zagreb (Kro)* 0-1 (1-2)

Panathinaikos (Gri) - Málaga (Spa)* 0-0 (0-2)

* gaat door naar de groepsfase van de Champions League.

TENNIS

New York. US Open.

Mannen, eerste ronde: Lopez (Spa/30) - Haase (Ned) 6-3 7-5 6-2, Federer (Zwi/1) - Young (VSt) 6-3 6-2 6-4, Murray (GBr/3) - Bogomolov (Rus) 6-2 6-4 6-1, Tsonga (Fra/5) - Beck (Slw) 6-3 6-1 7-6 (2), Berdych (Tsj/6) - Goffin (Bel) 7-5 6-3 6-3, Cilic (Kro/12) - Matesevic (Aus) 5-7 2-6 6-4 6-2 6-4, Simon (Fra/16) - Russell (VSt) 7-6 (4) 3-6 5-7 6-4 6-1, Sock (VSt) - Mayer (Dui/22) 6-3 6-2 3-2 opgave, Fish (VSt/23) - Soeda (Jap) 7-6 (3) 7-6 (2) 6-3, Verdasco (Spa/25) - Machado (Por) 6-1 6-2 6-4, Granollers (Spa/24) - Kudla (VSt) 6-3 4-6 6-3 7-6 (2), Chardy (Fra/32) - Volandri (Ita) 6-3 6-4 6-3,Almagro (Spa/11) - Stepanek (Tsj) 6-4 6-7 (5) 6-3 6-4, Raonic (Can/15) - Giraldo (Col) 6-3 4-6 3-6 6-4 6-4, Roddick (VSt/20) - Williams (VSt).

Vrouwen, eerste ronde: Voskobojeva (Kaz) - Rus (Ned) 6-1 6-3, Parmentier (Fra) - Krajicek (Ned) 6-2 6-4, Azarenka (WRu/1) - Panova (Rus) 6-0 6-1, Agnieszka Radwanska (Pol/2) - Bratsjikova (Rus) 6-1 6-1, Sjarapova (Rus/3) - Czink (Hon) 6-2 6-2, Kvitova (Tsj/5) - Hercog (Slv) 7-6 (6) 6-1, Pavljoetsjenkova (Rus/17) - Hantuchova (Slw) 6-4 7-6 (1), Petrova (Rus/19) - Gajdosova (Aus) 6-3 7-6 (3), Clijsters (Bel/23) - Duval (VSt) 6-3 6-1, Ivanovic (Ser/12) - Svitolina (Oek) 6-3 6-2, Vinci (Ita/20) - Urszula Radwanska (Pol) 6-1 6-1, Hlavackova (Tsj) - Zakopalova (Tsj/24) 6-4 6-4, Morita (Jap) - Niculescu (Roe/26) 6-3 6-3, Vesnina (Rus) - Peng Shuai (Chn/32) 7-6 (5) 6-1, Wickmayer (Bel/25) - Glushko (Isr) 7-5 6-2, Zheng Jie (Chn/28) - Razzano (Fra) 4-6 6-2 opgave, Lepchenko (VSt/31) - Johansson (Fra) 6-3 3-6 7-5.

Dubbelspel, eerste ronde: Baker/Ram (VSt) - Sijsling/Emmrich (Ned/Dui) 2-6 6-1 7-6 (3).

WIELRENNEN

Ronde van Spanje, tiende etappe Ponteareas-Sanxenxo:

1. Degenkolb (Dui) 190 km in 4.47.24, 2. Bouhanni (Fra), 3. Bennati (Ita), 4. Meersman (Bel), 5. Cardoso (Por), 6. Mondory (Fra), 7. Ligthart(Ned), 8. Vigano (Ita), 9. Swift (GBr), 10. Viviani (Ita); 18. Raymond Kreder, 19. Maaskant, 20. Van Winden, 24. Boom 0.04, 27. Mol, 32. Mollema, 41. Michel Kreder, 51. Gesink, 52. Ten Dam, 54. Ruijgh, 79. De Kort, 100. Terpstra 0.17, 111. Lindeman 0.34, 124. Van Leijen 0.48, 144. Keizer 2.40, 148. Dekker, 154. Weening. 159. Clement.

Algemeen klassement: 1. Rodriguez (Spa) 39.32.23, 2. Froome (GBr) 0.53, 3. Contador (Spa) 1.00, 4. Valverde (Spa) 1.07, 5. Gesink 2.01, 6. Moreno (Spa) 2.08, 7. Roche (Ier) 2.34, 8. Anton (Spa) 3.07, 9. Ten Dam 3.18, 10. Mollema 3.27; 28. Ruijgh 8.22, 59. De Kort 34.48, 69. Michel Kreder 37.48, 115. Terpstra 54.44, 117. Ligthart 55.40, 118. Boom 55.57, 128. Weening 1.00.04, 133. Keizer 1.02.16, 136. Dekker 1.03.27, 144. Mol 1.05.04, 157. Clement 1.12.10, 160. Van Winden 1.12.47, 166. Raymond Kreder 1.14.43, 167. Lindeman, 176. Maaskant 1.17.37, 186. Van Leijen 1.38.57.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden