uitslagen

BASKETBAL

Mannen, halve finale: Spanje - Rusland 67 - 59.

BMX

Vrouwen, finale: 1. Mariana Pajon (Col), 2. Sarah Walker (NZe), 3. Laura Smulders.

Mannen, finale: 1. Maris Strombergs, 2. Sam Willoughby (Aus), 3. Carlos Oquendo (Col), 4. Raymon van der Biezen, 5. Twan van Gendt.

BOKSEN

Mannen, halve finales.

- 49 kg: Zou Shiming (Chi) - Paddy Barnes (Ier) 15 - 15 (Shiming na jurybeslissing), Kaeo Pongprayoon (Tha) - Dawid Ajrapetjan (Rus) 13 - 12

- 56 kg: John Joe Nevin (Ier) - Lázaro Álvares (Cub) 19 - 14, Luke Campbell (GBr) - Satoshi Shimizu (Jap) 20 - 11

- 64 kg: Roniel Iglesias (Cub) - Vincenzo Mangiacapre (Ita) 15 - 8, Denis Berintsjik (Oek) - Uranchimeg Munkh-Erdene (Mon) 29 - 21

- 91 kg: Teymur Mammadov (Azb) - Clemente Russo (Ita) 13-15, Oleksandr Usijk (Oek) - Tervel Poelev (Bul) 21 - 5

HOCKEY

Vrouwen, finale: Nederland - Argentinië 2-0 (0-0). 45. Dirkse van den Heuvel 1-0, 54. Paumen 2-0 (strafcorner).

Nederland: Sombroek, Polkamp, Van Maasakker, Paumen, De Blaeij; De Goede, Van As, Dirkse van den Heuvel; Jonker, Lammers, Hoog. Wissels: Van Male, Goderie, Welten, Agliotti, Van Geffen.

Om de derde plaats: Groot-Brittanie - Nieuw-Zeeland 3-1 (0-0). Om de vijfde plaats: Australië - China 2-0 (0-0). Om de elfde plaats: België - Verenigde Staten 2-1 (1-1).

VOLLEYBAL

Mannen, halve finale: Rusland - Bulgarije 1-3 (25-21 25-15 23-25 25-23)

WORSTELEN

Mannen, - 74 kg, halve finales: Jordan Burroughs (VSt) - Denis Tsargoesj (Rus) 3-1, Sadegh Gourdazi (Irn) - Gabor Hatos (Hon) 3-0.

- 55 kg, halve finales: Dzjamal Otarsoeltanov (Rus) - Daulet Nijazbekov (Kaz) 3-1, Vladimer Chintsjegasjvili (Geo) - Sinichi Yumoto (Jap) 3-1.

ZEILEN

Vrouwen, 470: 1. Aleh/Powrie (NZe) 35 punten , 2. Mills/Clark (GBr) 51, 3. Westerhof/Berkhout (Ned) 64.

Mannen, 470: 1. Blecher/Page (Aus) 22 punten, 2. Bithell/Patience (GBr) 30, 3. Calabrese/De la Fuente (Arg) 63. Coster/Coster (Ned) niet gekwalificeerd voor medalrace.

ZWEMMEN

Synchroonzwemmen, vrouwen: 1. Rusland 197.030, 2. China 194.010 punten, 3. Spanje 193.120

Open water, mannen, 10 km: 1. Mellouli (Tun) 1.49.55, 2. Lurz (Dui) 0.03, 3. Weinberger (Can) 0.05, 4. Gianniotis (Gri) 0.10, 5. Fogg (GBr) 0.42, 6. Boltsjakov (Rus) 0.45.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden