uitslagen

VROUWEN

BIATLON

15 kilometer individueel: 1. Domratsjeva (WRu) 43.19,6, 2. Selina Gasparin (Zwi) 44.35,3, 3. Skardino (WRu) 44.57,8, 4. Soukalova (Tsj) 45.17,1, 5. Bescond (Fra) 45.34,0, 6. Vitkova (Tsj) 45.46.0.

FREESTYLE SKIËN

Aerials: 1. Tsuper (WRu) 98.01, 2. Xu (Chn) 83.50, 3. Lassila (Aus) 72.12, 4. Li (Chn) 46.02.

SKELETON

1. Yarnold (GBr) 3.52,89, 2. Pikus-Pace (VSt) 3.53,86, 3. Nikitina (Rus) 3.54,30, 4. Uhlaender (VSt) 3.54,34, 5. Potilitsina (Rus) 3.54,40, 6. Orlova (Rus) 3.54,72, 7. Reid (Can) 3.54,73,

8. Huber (Dui) 3.55,24, 9. Flock (Oos) 3.56,03.

MANNEN

ALPINESKIËN

Super combinatie (afdaling en slalom): 1. Viletta (Zwi) 2.45,20 (1.54,88 + 50,32), 2. Kostelic (Kro) 2.45,54 (1.54,17 + 51,37), 3. Innerhofer (Ita) 2.45,67 (1.54,30 + 51,37), 4. Jansrud (Noo) 2.46,26, 5. Zampa (Slw) 2.46,34, 6. Miller (VSt) 2.46,60, 7. Bank (Tsj) 2.46,84, 8. Janka (Zwi) en Svindal (Noo) 2.46,88.

KUNSTRIJDEN

Mannen, na vrije kür: 1. Hanyu (Jap) 280,09, 2. Chan (Can) 275,62, 3. Ten (Kaz) 255,10, 4. Fernandez (Spa) 253,92, 5. Machida (Jap) 253,42, 6. Takahashi (Jap) 250,67, 7. Yan Han (Chn) 246,20, 8. Liebers Dui) 239,87.

LANGLAUFEN

15 km klassieke stijl: 1. Cologna (Zwi) 38.29,7, 2. Olsson (Zwe) 0.28,5, 3. Richardsson (Zwe) 0.38,8, 4. Niskanen (Fin) 0.39,0, 5. Bauer (Tsj) 0.58,9, 6. Jespersen (Noo) 1.00,9 7. Bessmertnykh (Rus) 39.37.7, 8. Teichmann (Dui) 39.42,4, 9. Poltoranin (Kaz) 39.43,2,

10. Hellner (Zwe) 39.46,9, 11. Dotzler (Dui) 39.49,9.

SCHAATSEN

Loting 1500 meter:

1e rit: Andersson (Zwe) - De Haitre (Can), 2e rit: Blokhuijsen (Ned) - Nenzi (Ita), 3e rit: Tondo (Jap) - Makowksy (Can), 4e rit: Joo Hyong-jun (ZKo) - Tian (Chn), 5e rit: Spieler Nilsen (Noo) - Mezentsev (Kaz), 6e rit: Fernandez (Fra) - Anesi (Ita), 7e rit: Zhigin (Kaz) - Groothuis (Ned), 8e rit: Nagy (Hon) - Lehmann (Dui), 9e rit: Suvorov (Rus) - Kuck (VSt), 10e rit: Mace (Fra) - Babenko (Kaz), 11e rit: Beckert (Dui) - Jesin (Rus), 12e rit: Szymanski (Pol) - Giroux (Can), 13e rit: Silovs (Let) - Tuitert (Ned), 14e rit: Skobrev (Rus) - Swings (Bel), 15e rit: Bökko (Noo) - Morrison (Can), 16e rit: Hansen (VSt) - Lorentzen (Noo), 17e rit: Davis (VSt) - Brodka (Pol), 18e rit: Niedzwiedzki (Pol) - Koezin (Kaz), 19e rit: Joeskov (Rus) - Lunde Pedersen (Noo), 20e rit: Verweij (Ned) - Mantia (VSt).

IJSHOCKEY

Groep C: Tsjechië - Letland 4-2, Zweden - Zwitserland 1-0.

Groep B: Finland-Noorwegen 6-1, Canada -Oostenrijk 6-0.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden