Uitslagen

VROUWEN

BOBSLEEËN

1. Canada 1 3,50.61, 2. Verenigde Staten 1 3.50.71, 3. Verenigde Staten 2 3.51.61, 4. Nederland (Esmé Kamphuis, Judith Vis) 3.52.27, 5. Duitsland 2 3.52.29.

CURLING

Halve finales: Canada - Groot-Brittannië 6-4, Zweden - Zwitserland 7-5.

LANGLAUFEN

Teamsprint klassieke stijl: 1. Östberg/ Björgen (Noo) 16.04,05, 2. Saarinen/Niskanen (Fin) 16.13,14, 3. Ingemarsdotter/Nilsson (Zwe) 16.23,82, 4. Böhler/Herrmann (Dui) 16.24,97, 5. Jaskowiec/Kowalczyk (Pol) 16.35,54,.

SCHAATSEN

5000 meter: 1. Sablikova (Tsj) 6.51,54, 2. Wüst (Ned) 6,54,28, 3. Kleibeuker (Ned) 6.55,66, 4. Graf (Rus) 6.55,77, 5. Pechstein (Dui) 6.58,39, 6. Nauta (Ned) 7.01,76, 7. Hemmer (Noo) 7.04,45, 8. Beckert (Dui) 7.07,79.

SNOWBOARDEN

Parallel reuzenslalom: 1. Kummer (Zwi), 2. Takeuchi (Jap), 3. Zavarzina (Rus), 4. Meschik (Oos), 5. Leeson (Can), 6. Calve (Can), 10. Sauerbreij, 22. Dekker.

MANNEN

ALPINESKIËN

Reuzenslalom: 1. Ligety (VSt) 2.45,29 (1.21,08 + 1.24,21), 2. Missillier (Fra) 2.45,77 (1.22,58 + 1.23,19), 3. Pinturault (Fra) 2.45,93 (1.22,44 + 1.23,49), 4. Hirscher (Oos) 2.46,23, 5. Bank (Tsj) 2.46,29, 6. Mayer (Oos) 2.46,34, 7. Raich (Oos) 2.46,35, 8. Neureuther (Dui) 2.46,59.

BIATLON

Team 2x6 km vrouwen, 2x 7,5 km. mannen: 1. Noorwegen (Berger/Eckhoff/Björndalen/Svendsen) 1.09.17,0, 2. Tsjechië (Soukalova/Vitkova/Moravec/Soukup) 1.09.49,6, 3. Italië (Wierer/Oberhofer/Windisch/Hofer) 1.10.15,2, 4. Duitsland (Sachenbacher-Stehler/Dahlmeier/Böhm/Schempp) 1.10.58,3, 5. Rusland (Zaitseva/Viloechina/Garanitsjev/Sjipoelin) 1.11.04,4, 6. Slowakije (Gerekova/Kuzmina/Hurajt/Kazar) 1.11.04,7.

CURLING.

Halve finales: Groot-Brittannië 6-5, Canada - China 10-6.

LANGLAUFEN

Teamsprint klassieke stijl: 1. Niskanen/Jauhojärvi (Fin) 23.14,89, 2. Vilegzjanin/Krjoekov (Rus) 23.15,86, 3. Jönson/Peterson (Zwe) 23.30,01

.

SNOWBOARDEN

Parallel reuzenslalom: 1. Wild (Rus), 2. Galmarini (Zwi), 3. Kosir (Slv), 4. Busseler (Dui), 5. Marguc (Slv), 6. Flander (Slv).

IJSHOCKEY

Kwartfinales: Zweden - Slovenië 5-0, Finland - Rusland 3-1, Canada-Letland 2-1, Verenigde Staten - Tsjechië 5-2. Indeling halve finales: Zweden - Finland, Verenigde Staten - Canada.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden