uitslagen

EREDIVISIE

RKC Waalwijk - Roda JC1-0

FC Utrecht - PEC Zwolle1-1

VVV - ADO Den Haag2-4

Ajax - NAC5-0

AZ - Heerenveen0-0

Heracles - Feyenoord1-2

NEC - FC Twente1-3

Willem II - Vitesse0-2

FC Groningen - PSV1-3

FC Twente330098-2

Ajax3210713-3

Vitesse321075-2

RKC Waalwijk321076-4

Feyenoord321074-2

PSV3201610-4

ADO Den Haag312058-6

AZ312055-3

FC Utrecht311144-3

NEC310234-9

PEC Zwolle302122-3

Willem II302122-4

Heerenveen302121-3

Heracles301213-6

VVV301214-8

FC Groningen301213-8

NAC301211-7

Roda JC301211-7

OVERZICHT

FC Groningen - PSV 1-3 (0-1). 38. Hutchinson 0-1, 72. Mertens 0-2, 84. Depay 0-3, 89. Schet 1-3. Scheidsrechter: Gözübüyük. Toeschouwers: 20.728. Gele kaart: Schet (FC Groningen), Van Bommel, Strootman (PSV).

FC Groningen: Da Silva; Magnasco (80. Suk H J), Kappelhof, Van Dijk, Burnet; Bacuna, Sparv, De Leeuw (68. Texeira), Kwakman; Schet, Zeefuik.

PSV: Tyton; Hutchinson, Marcelo, Bouma, Willems; Van Bommel, Toivonen, Strootman; Lens (86. Wijnaldum), Matavz (65. Narsingh), Mertens (77. Depay).

Heracles Almelo - Feyenoord 1-2 (0-2). 4. Janmaat 0-1, 43. Immers 0-2, 52. Duarte 1-2. Scheidsrechter: Vink. Toeschouwers: 8500. Gele kaart: Davidson, Pasveer (Heracles Almelo), Vormer, Mulder, Clasie (Feyenoord).

Heracles Almelo: Pasveer; Koenders (37. Bruns), Rienstra, Davidson, Paljic (46. Te Wierik); Quansah, Overtoom (86. Castillion), Duarte; Pedro, Armenteros, Everton.

Feyenoord: Mulder; Janmaat, Martins Indi, Kongolo, Nelom; Leerdam, Clasie, Immers, Vormer (79. Singh); Schaken (67. G. Fernandez), Cissé.

NEC - FC Twente 1-3 (0-3). 14. Castaignos 0-1, 22. Bulykin 0-2, 42. Fer 0-3 (strafschop), 77. Sno 1-3. Scheidsrechter: Bossen. Toeschouwers: 12.500. Gele kaart: Babos (NEC), Tadic,

Gutiérrez, Janssen, W. Verhoek (FC Twente).

NEC: Babos; Breuer, Van Eijden (66. Cmovs), Nuytinck, Conboy; Sno, Roorda (46. George), Koolwijk; Foor, Platje, Ten Voorde (33. Rieks).

FC Twente: Mihaylov; Rosales, Douglas, Bjelland (40. Wisgerhof), Schilder; Janssen, Gutiérrez (82. Landzaat), Fer; Tadic, Bulykin (60. W. Verhoek), Castaignos.

Willem II - Vitesse 0-2 (0-1). 38. Reis 0-1, 82. Reis 0-2. Scheidsrechter: Higler. Toeschouwers: 9500. Gele kaart: M. Piqué, Haastrup (Willem II), Pröpper, Van der Heijden (Vitesse).

Willem II: Meul; Van Buuren, Van der Rijt, Haastrup, M. Piqué; Misidjan (61. Podevijn), H. Mulder, Haemhouts, Vossebelt (75. Guyt), Höcher; Snijders (68. Brands).

Vitesse: Velthuizen; Yasuda, Kalas, Kashia, Van Aanholt; Van Ginkel, Pröpper (61. Cziommer), Van der Heijden; Ibarra (79. Hofs), Bony (54. Havenaar), Reis.

AZ - sc Heerenveen 0-0. Scheidsrechter: Makkelie. Toeschouwers: 15.895. Rode kaart: 82. Gudmundsson (AZ). Gele kaart: Maher, Marcellis, Boymans (AZ), De Roon, Valpoort, Schmidt (sc Heerenveen).

AZ: Esteban; Marcellis, Reijnen, Viergever, Gorter; Maher, Falkenburg (62. Gudmundsson), Elm; Beerens (75. Rosheuvel), Altidore (81. Boymans), Martens.

sc Heerenveen: Nordfeldt; Zuiverloon, Gouweleeuw, Kruiswijk, El-Akchaoui; De Roon, Djuricic (78. Schmidt), Van Anholt (46. Tannane); Van La Parra (68. Valpoort), Finnbogason, Kums.

Ajax - NAC Breda 5-0 (3-0). 2. De Jong 1-0, 11. Moisander 2-0, 40. Sana 3-0, 49. Serero 4-0, 90+1. De Jong 5-0. Scheidsrechter: Wiedemeijer. Toeschouwers: 48.785. Gele kaart: De Roover, Botteghin (NAC Breda).

Ajax: Vermeer; Van der Wiel, Alderweireld, Moisander, Blind; Serero, Schöne, Eriksen (76. Klaassen); Lukoki (46. Boerrigter), De Jong, Sana (69. Sulejmani).

NAC Breda: Ten Rouwelaar; De Roover, Luijckx, Botteghin, Looms; Gudelj, Hadouir (65. Lasnik), Buijs (64. Leugers); Hooi (76. Ciftci), Schalk, Lurling.

VVV-Venlo - ADO Den Haag 2-4 (1-1). 9. Seip 1-0, 33. Van Duinen 1-1, 48. Chery 1-2, 51. Toornstra 1-3, 80. Vorstermans 2-3, 85. Chery 2-4. Scheidsrechter: Kamphuis. Toeschouwers: 7150. Gele kaart: Joppen (VVV-Venlo), Wormgoor (ADO Den Haag).

VVV-Venlo: Mäenpää; Joppen, Maja J D, Seip, Leiwakabessy; Van Haaren, Vorstermans (83. Fleuren), Türk (57. Linssen); Meeuwis (66. Cullen), Nwofor, Wildschut.

ADO Den Haag: Coutinho; Omeruo, Wormgoor, Supusepa, Meijers; Jansen (65. Visser), Holla, Toornstra; Chery (90+4. Beugelsdijk), Poepon, Van Duinen (89. Vicento).

FC Utrecht - PEC Zwolle 1-1 (1-0). 45. Duplan 1-0, 83. Lachman 1-1. Scheidsrechter: Ketting. Toeschouwers: 15.147. Gele kaart: Mårtensson (FC Utrecht), Lachman, Van Polen, Broerse (PEC Zwolle).

FC Utrecht: Ruiter; Van der Maarel, Nilsson, Wuytens, Bulthuis; Duplan, Mårtensson, Asare, Sarota (61. Mulenga); Gerndt, Van der Gun (81. Takagi).

PEC Zwolle: Ter Wielen; Van Polen, Lachman, Van den Berg, Van Hintum; Narsingh (73. Saymak), Broerse, Pluim, Achenteh, Reniers (54. Mokhtar); Benson (73. Drost).

RKC Waalwijk - Roda JC Kerkrade 1-0 (0-0). 54. Braber 1-0. Scheidsrechter: Kuipers. Toeschouwers: 6000. Gele kaart: Duits (RKC Waalwijk), Sutchuin Djoum, Fledderus (Roda JC Kerkrade).

RKC Waalwijk: Zoet; Martina, Drost, Ramos, Van Peppen; Stans (90+1. Najah), Braber, Duits; Sneijder (87. Van Mosselveld), Chevalier, Jozefzoon.

Roda JC Kerkrade: Kurto; Monteyne, Wielaert, Kádár, Tamata; Danilo (64. Hupperts), Donald, Fledderus (79. Lebedynski), Sutchuin Djoum (64. Ramzi); Malki, Németh.

PROGRAMMA

Vrijdag: ADO Den Haag - Groningen. Zaterdag: Roda JC - Willem II, RKC - Heracles, PEC Zwolle - NEC, NAC - Utrecht. Zondag: Vitese - Feyenoord, PSV - AZ, Twente - VVV, Heerenveen - Ajax.

TOPSCORERS

1. Altidore (AZ) 4, 2. Reis (Vitesse), De Jong (Ajax), Chery (ADO Den Haag), Sana (Ajax) 3, 6. Holla (ADO Den Haag), Chadli (FC Twente), Fer (FC Twente),Tadic (FC Twente), Lens (PSV), Chevalier (RKC), Sneijder (RKC) 2.

EERSTE DIVISIE

Oss - Go Ahead Eagles 1-4, Almere City FC - FC Volendam 1-3, Telstar - Excelsior 1-0, SC Veendam - MVV 0-2, Sparta Rotterdam - AGOVV Apeldoorn 1-1, Fortuna S - FC Emmen 3-1, FC Eindhoven - SC Cambuur 2-1, De Graafschap - Helmond Sport 2-5.

Helmond Sport330099-4

MVV330097-2

Go Ahead Eagles321078-3

Sparta 321075-3

FC Volendam320166-4

SC Cambuur320165-3

Telstar320164-3

Fortuna S311144-4

De Graafschap311146-7

FC Eindhoven310234-5

Excelsior310232-3

SC Veendam310232-4

Oss310233-7

AGOVV 3 0 2 1 23-4

FC Dordrecht201112-3

FC Emmen301212-6

FC Den Bosch200202-4

Almere City FC300302-7

PROGRAMMA

Vandaag: Den Bosch - Dordrecht. Vrijdag: Dordrecht - Veendam, Go Ahead - Cambuur, MVV - Telstar, Volendam - Eindhoven, Emmen - Sparta, Helmond Sport - Den Bosch, AGOVV - De Graafschap, Almere City - Oss.

TOPSCORERS

1. Güvenc (Helmond Sport) 5, 2. Godee (AGOVV Apeldoorn), Calabro (Sparta Rotterdam) 3.

AMATEURS

Topklasse zaterdag: Noordwijk - Jodan Boys 3-5, Rijnsburgse Boys - Excelsior¿31 4-0, Scheveningen - Spakenburg 0-2, SC Genemuiden - Katwijk 1-2, DETO - Hardenberg 0-1, GVVV - Lisse 3-0, IJsselmeervogels - Kozakken Boys 2-2, Barendrecht - Capelle 1-1. Stand: Katwijk 2-6, Jodan Boys 2-6, Hardenberg 2-6, Spakenburg 2-4, Kozakken Boys 2-4, Rijnsburgse Boys 2-3, SC Genemuiden 2-3, GVVV 2-3, Excelsior¿31 2-3, Barendrecht 2-2, IJsselmeervogels 2-1, Noordwijk 2-1, Capelle 2-1, Lisse 2-1, Scheveningen 2-0, DETO 2-0.

Topklasse zondag: EVV - Gemert 2-2, De Treffers - Hollandia 2-4, HBS - WKE 2-4, VVSB - ADO '20 2-2, SWZ/Boso Sneek - Lienden 1-3, HSC'21 - Haaglandia 4-1, AFC - JVC Cuyk 4-2, Chabab - Achilles¿29 afg. Stand: WKE 2-6, Lienden 2-6, Hollandia 2-6, Gemert 2-4, Achilles¿29 1-3, AFC 2-3, SWZ/Boso Sneek 2-3, HSC'21 2-3, ADO '20 2-2, EVV 2-1, VVSB 2-1, De Treffers 2-1, HBS 2-1, JVC Cuyk 2-1, Chabab 1-0, Haaglandia 2-0.

BUITENLAND

België

OH Leuven - Anderlecht 1-1, Cercle Brugge - Lierse SK 0-3, Kortrijk - Waasland-Beveren 2-1, Beerschot AC - Charleroi 2-0, Standard - KV Mechelen 3-2, AA Gent - Lokeren 2-1, Racing Genk - Zulte Waregem 2-0, Bergen - Club Brugge 1-3. Stand: Club Brugge 5-13, Anderlecht 5-11, Standard 5-10, AA Gent 5-10, Zulte Waregem 5-10, Racing Genk 5-9, Lokeren 5-7, Kortrijk 5-7, Lierse SK 5-6, OH Leuven 5-6, Bergen 5-5, KV Mechelen 5-5, Beerschot AC 5-4, Charleroi 5-3, Waasland-Beveren 5-1, Cercle Brugge 5-1.

Duitsland

Borussia Dortmund - Werder Bremen 2-1, Borussia Mönchengladbach - Hoffenheim 2-1, Freiburg - Mainz¿05 1-1, FC Augsburg - Fortuna Düsseldorf 0-2, Hamburger SV - 1. FC Nürnberg 0-1, Greuther Fürth - Bayern München 0-3, Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 2-1, VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg 0-1, Hannover 96 - FC Schalke 04 2-2.

Stand: Bayern München 1-3, Fortuna Düsseldorf 1-3, Borussia Dortmund 1-3, Borussia Mönchengladbach 1-3, Eintracht Frankfurt 1-3, 1. FC Nürnberg 1-3, VfL Wolfsburg 1-3, Hannover 96 1-1, FC Schalke 04 1-1, Mainz¿05 1-1, Freiburg 1-1, Bayer Leverkusen 1-0, Hoffenheim 1-0, Werder Bremen 1-0, Hamburger SV 1-0, VfB Stuttgart 1-0, FC Augsburg 1-0, Greuther Fürth 1-0.

Engeland

Swansea City - West Ham United 3-0, Aston Villa - Everton 1-3, Manchester United - Fulham 3-2, Norwich City - Queens Park Rangers 1-1, Southampton - Wigan Athletic 0-2, Sunderland - Reading, Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion 1-1, Chelsea - Newcastle United 2-0, Stoke City - Arsenal 0-0, Liverpool - Manchester City 2-2. Stand: Chelsea 3-9, Swansea City 2-6, Everton 2-6, West Bromwich Albion 2-4, Manchester City 2-4, Fulham 2-3, Manchester United 2-3, Wigan Athletic 2-3, Newcastle United 2-3, West Ham United 2-3, Stoke City 2-2, Arsenal 2-2, Sunderland 1-1, Tottenham Hotspur 2-1, Reading 2-1, Liverpool 2-1, Norwich City 2-1, Queens Park Rangers 2-1, Southampton 2-0, Aston Villa 2-0.

Frankrijk

Évian Thonon Gaillard FC - Olympique Lyon 1-1, OGC Nice - Lille OSC 2-2, Stade de Reims - FC Sochaux 1-0, Stade Rennes - SC Bastia 3-2, Valenciennes - Ajaccio AC 3-0, AS Nancy - Toulouse FC 0-1, ES Troyes AC - FC Lorient 2-2, Saint-Etienne - Brest 4-0, Montpellier - Olympique Marseille 0-1.

Stand: Olympique Marseille 3-9, Olympique Lyon 3-7, Valenciennes 3-7, Toulouse FC 3-7, Girondins Bordeaux 2-6, SC Bastia 3-6, FC Lorient 3-5, Lille OSC 3-5, AS Nancy 3-4, Saint-Etienne 3-3, Stade Rennes 3-3, Stade de Reims 3-3, Brest 3-3, Paris Saint-Germain 2-2, OGC Nice 3-2, Ajaccio AC 3-2, Évian Thonon Gaillard FC 3-1, Montpellier 3-1, ES Troyes AC 3-1, FC Sochaux 3-0.

Italië

Eerste speeldag: Fiorentina - Udinese 2-1, Juventus - Parma 2-0, AC Milan - Sampdoria 0-1, AS Roma - Catania 2-2, Genoa - Cagliari 2-0, Atalanta - Lazio 0-1, Pescara - Internazionale 0-3, Chievo - Bologna 2-0, Palermo - Napoli 0-3, Siena - Torino 0-0.

Spanje

Sociedad - Celta de Vigo 2-1, Betis Sevilla - Rayo Vallecano 1-2, Espanyol - Zaragoza 1-2, Málaga CF - Real Mallorca 1-1, Osasuna - Barcelona 1-2. Stand: Barcelona 2-6, Rayo Vallecano 2-6, Real Mallorca 2-4, Málaga CF 2-4, Deportivo La Coruña 1-3, Betis Sevilla 2-3, Sevilla 1-3, Real Valladolid 1-3, Zaragoza 2-3, Sociedad 2-3, Atlético Madrid 1-1, Levante 1-1, Real Madrid 1-1, Valencia CF 1-1, Getafe CF 1-0, Granada CF 1-0, Athletic Bilbao 1-0, Espanyol 2-0, Celta de Vigo 2-0, Osasuna 2-0.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden