Uitslagen

VROUWEN

BIATLON

10 km achtervolging: 1. Domratsjeva (WRu) 29.30,7, 2. Berger (Noo) 30.08,3, 3. Gregorin (Slv) 30.12,7, 4. Soukalouva (Tsj) 30.18,3, 5. Semerenko (Oek) 30.23,6, 6. Kuzmina (Slw) 30.29,1.

FREESTYLE SKIËN.

Slopestyle: 1. Howell (Can) 94,20, 2. Logan (VSt) 85,40, 3. Lamarre (Can) 85,00, 4. Segal (Aus) 77,00, 5. Dahlström (Zwe) 75,40, 6. Tsubota (Can) 71,60.

LANGLAUFEN

Sprint, vrije stijl: 1. Falla (Noo) 2.35,49, 2. Östberg (Noo) 2.35,87, 3. Fabjan (Slv) 2.35,89, 4. Jacobsen (Noo) 2.37,31, 5. Ingemarsdotter (Zwe) 2.42,04, 6. Caldwell (VSt) 2.47,75.

RODELEN

Individueel: 1. Geisenberger (Dui) 3.19,768 over vier runs, 2. Huefner (Dui) 3.20,907, 3. Hamlin (VSt) 3.21,145, 4. Gough (Can) 3.21,578, 5. McRae (Can) 3.21,895, 6. Wischnewski (Dui) 3.21,960, Wischnewski (Dui) 3.22,006.

SCHAATSEN

500 meter. 1. Lee (ZKo) 74,70 seconden (37,42+37,28), 2. Fatkoelina (Rus) 75,06 (37,57+37,49), 3. Boer (Ned) 75,48 (37,77+37,71), 4. Zhang (Chn) 75,58 (37,58+37,99), 5. Kodaira (Jap) 75,61 (37,88+37,72), 6. Wolf (Dui) 75,67 (37,93+37,73), 7. Wang (Chn) 75,68 (37,82+37,86), 8. Richardson (VSt) 75,75 (37,73+38,02), 9. Tsuji (Jap) 76,84 (38,40+38,44), 10. Erbanova (Tsj) 76,86 (38,23+38,62), 11. Van Riessen (Ned) 76,99 (38,64+38,35), 16. Van Beek (Ned) 77,40 (38,67+38,73), 19. Leenstra (Ned) 77,74 (39,03+38,70).

SKISPRINGEN

Kleine schans: 1. Vogt (Dui) 247,4 punten, 2. Iraschko-Stolz (Oos) 246,2, 3. Mattel (Fra) 245,2, 4. Takanashi (Jap) 243,0, 5. Insam (Ita) 242,2, 6. Vtic (Slv) 241,9, 7. Ito (Jap) 241,8, 8. Lundby (Noo) 235,5, 9. Jahr (Noo) 234,6, 10. Jerome (VS) 234,1.

IJSHOCKEY

Groep B: Zweden - Duitsland 4-0, Rusland-Japan 2-1.

MANNEN

LANGLAUFEN

Sprint, vrije stijl: 1. Hattestad (Noo) 3.38,39, 2. Peterson (Zwe) 3.39, 61, 3. Jönsson (Zwe) 3.58,13, 4. Glöersen (Noo) 4.02,05.

SNOWBOARDEN

Halfpipe: 1. Podladtchikov (Zwi) 94,75, 2. Hirano (Jap) 93,50, 3. Hiraoka (Jap) 92,25, 4. White (VSt) 90,25, 5. Habluetzel (Zwi) 88,50.

SCHAATSEN

Loting 1000 meter: 1: Bokko (Noo) - Kondo (Jap), 2: Andersson (Zwe) - Pulli (Fin), 3: Joeskov (Rus) - De Haitre (Can), 4: Tuitert (Ned) - Ouardi (Can), 5: Hvammen (Noo) - Tian (Chn), 6: Bogoljoebski (Rus) - Lee (ZKo), 7: Swings (Bel) - Garcia (VS), 8: Dutton (Can) - Krech (Kaz), 9: Silovs (Let) - Mace (Fra), 10: Sung (Tai) - Brodka (Pol), 11: Mezentsev (Kaz) - Kim (ZKo), 12: Greig (Aus) - Yamanaka (Jap), 13: Niedzwiedzki (Pol) - Lorentzen (Noo), 14: Lobkov (Rus) - Schwarz (Dui), 15: Jesin (Rus) - Mantia (VS), 16: Ihle (Dui) - Groothuis (Ned), 17: Michel Mulder (Ned) - Morrison (Can), 18: Verweij (Ned) - Davis (VSt), 19: Hansen (VS) - Mo (ZKo), 20: Koezin (Kaz) - Nenzi (Ita).

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden