Uitslagen

Groep A

Bordeaux (Fra) - Chelsea (Eng) 1-1 (0-0). 60. Anelka 0-1, 83. Diarra 1-1. Rode kaart: 86. Lampard (Chelsea).

Cluj (Roe) - AS Roma (Ita) 1-3 (1-2). 11. Brighi 0-1, 23. Totti 0-2, 30. Koné 1-2, 64. Brighi 1-3.

Dinsdag 9 december: Chelsea - Cluj, AS Roma - Bordeaux.

Groep B

Internazionale (Ita) - Panathinaikos (Gri) 0-1 (0-0). 69. Sarriegi 0-1.

Famagusta (Cyp) - Werder Bremen (Dui) 2-2 (0-0). 62. Nikolaou 1-0, 68. Savio 2-0, 72. Diego (penalty) 2-1, 87. Almeida 2-2.

Dinsdag 9 december: Panathinaikos - Famagusta, Werder Bremen - Internazionale.

Groep C

Shakhtar Donetsk (Oek) - Basel (Zwi) 5-0 (1-0). 32. Jadson 1-0, 50. Willian 2-0, 65. Jadson 3-0, 72. Jadson 4-0, 75. Seleznov 5-0.

Sporting (Por) - Barcelona (Spa) 2-5 (0-2). 14. Henry 0-1, 17. Piqué 0-2, 49. Messi 0-3, 65. Veloso 1-3, 66. Liedson 2-3, 67. Caneira (eigen doelpunt) 2-4, 73. Krkic (penalty) 2-5. Rode kaart: 71. Patricio (Sporting).

Dinsdag 9 december: Basel - Sporting, Barcelona - Shakhtar Donetsk.

Groep D

Atletico Madrid (Spa) - PSV 2-1 (2-0). 13. Simao 1-0, 28. Maxi Rodriguez 2-0, 47. Koevermans 2-1. Scheidsrechter: Busacca (Zwi). Toeschouwers: Geen. Gele kaart: Pieters, Lazovic, Bréchet (PSV).

Atletico Madrid: Coupet; Seitaridis, Ujfalusi, Heitinga (51. Ibanez) en Pernia; Maxi Rodriguez, Raul Garcia (80. Assuncao), Maniche en Simao; Forlan en Aguero (65. Sinama Pongolle).

PSV: Isaksson; Salcido, Rodriguez, Bréchet en Pieters (46. Culina); Mendez, Afellay (28. Bakkal), Simons en Dzsudzsak; Koevermans en Lazovic.

Liverpool (Eng) - Olympique Marseille (Fra) 1-0 (1-0). 23. Gerrard 1-0.

Dinsdag 9 december: PSV - Liverpool, Marseille - Atletico Madrid.

* = naar achtste finales

** = naar Uefa Cuptoernooi.

Programma groepsfase Uefa Cuptoernooi.

Vandaag, groep A: Paris St. Germain (Fra) - Racing Santander (Spa), Schalke’04 (Dui) - Manchester City (Eng). Groep B: Olympiakos (Gri) - Benfica (Por), Galatasaray (Tur) - Metalist (Oek). Groep C: Sampdoria (Ita) - Stuttgart (Dui), Partizan (Ser) - Standard Luik (Bel). Groep D: NEC - Tottenham Hotspur, Dinamo Zagreb (Kro) - Spartak Moskou (Rus). Groep E: Portsmouth (Eng) - AC Milan, Braga (Por) - Wolfsburg (Dui). Groep F: Hamburger SV (Dui) - Ajax, Zilina (Slw) - Slavia Praag (Tsj). Groep G: Brugge (Bel) - St. Etienne (Fra), Rosenborg (Noo) - Valencia (Spa). Groep H: Deportivo (Spa) - Feyenoord, CSKA Moskou (Rus) - Lech Poznan (Pol).

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden