uitslagen

VOETBAL

WK KWALIFICATIE

Eerste wedstrijd

Groep D

Nederland - Turkije 2-0 (1-0). 16. Van Persie 1-0, 90+3. Narsingh 2-0. Scheidsrechter: Velasco (Spa). Toeschouwers: 50.000. Gele kaart: Willems (Nederland), Kaldirim, Torun, Hamit Altintop (Turkije).

Nederland: Krul, Janmaat (46. Van Rhijn), Heitinga (86. Vlaar),Martins Indi, Willems, Strootman, Clasie (50. Fer), Sneijder, Narsingh, Van Persie, Robben.

Turkije: Tolga, Hamit Altintop, Toprak, Kaya, Kaldirim, Mehmet, Arda, Emre (60. Sahin), Torun (81. Mevlüt), Bulut, Sararer (70. Yilmaz).

Estland - Roemenië 0-2 (0-0). 55. Torje 0-1, 75. Marica 0-2.

Andorra - Hongarije 0-5 (0-2). 12. Juhasz 0-1, 32. Gera 0-2 (strafschop), 54. Szalai 0-3, 67. Priskin 0-4, 82. Koman 0-5.

Groep A

Wales - België 0-2 (0-1). 41. Kompany 0-1, 83. Vertonghen 0-2.

Kroatië - Macedonië 1-0 (0-0). 69. Jelavic 1-0.

Groep B

Malta - Armenië 0-1 (0-0). 70. Sarkisov 0-1.

Bulgarije - Italië 2-2 (1-2). 30. Manolev 1-0, 36. Osvaldo 1-1, 40. Osvaldo 1-2, 66. Milanov 2-2.

Groep C

Kazachstan - Ierland 1-2 (1-0). 37. Nurdauletov 1-0, 89. Keane 1-1 (pen), 90. Doyle 1-2.

Duitsland - Faeröer 3-0 (1-0). 28. Götze 1-0, 54. Özil 2-0, 71. Özil 3-0.

Groep E

Albanië - Cyprus 3-1 (1-1). 35. Konstantinou (e.d.) 1-0, 45+2. Laban 1-1, 84. Cani 2-1, 87. Bogdani 3-1.

Slovenië - Zwitserland 0-2 (0-1). 20. Xhaka 0-1, 51. Inler 0-2.

IJsland - Noorwegen 2-0 (1-0). 21. Árnason 1-0, 81. Finnbogason 2-0.

Groep F

Rusland - Noord-Ierland 2-0 (1-0). 30. Faizulin 1-0, 78. Sjirokov 2-0 (strafschop).

Azerbeidzjan - Israël 1-1 (0-0). 50. Natcho 0-1, 64. Abishov 1-1.

Luxemburg - Portugal 1-2 (1-1). 14. Da Mota 1-0, 27. C. Ronaldo 1-1, 54. Hélder Postiga 1-2.

Groep G

Liechtenstein - Bosnië 1-8 (0-4). 26. Misimovic 0-1, 31. Misimovic 0-2, 34. Ibisevic 0-3, 40. Ibisevic 0-4, 46. Džeko 0-5, 61. Christen 1-5, 64. Džeko 1-6, 80. Džeko 1-7, 83. Ibisevic 1-8.

Litouwen - Slowakije 1-1 (1-1). 18. Zaliukas 1-0, 41. Sapara 1-1.

Letland - Griekenland 1-2 (1-0). 42. Cauna 1-0 (strafschop), 57. Spiropoulos 1-1, 69. Gekas 1-2.

Groep H

Montenegro - Polen 2-2 (2-1). 6. Blaszczykowski 0-1 (strafschop), 27. Drincic 1-1, 45+2. Vucinic 2-1, 55. Mierzejewski 2-2.

Moldavië - Engeland 0-5 (0-3). 3. Lampard 0-1 (strafschop), 29. Lampard 0-2, 32. Defoe 0-3, 74. Milner 0-4, 83. Baines 0-5.

Groep I

Georgië - Wit-Rusland 1-0 (0-0). 52. Okriashvili 1-0.

Finland - Frankrijk 0-1 (0-1). 20. Diaby 0-1.

WIELRENNEN

La Lastrilla. Ronde van Spanje.

19de etappe, Peñafiel - La Lastrilla: 1. Gilbert (Bel) 178,4 km in 4.56.25, 2. Valverde (Spa) op 0.01, 3. Moreno (Spa).

Algemeen klassement: 1. Contador 77.21.49, 2. Valverde 1.35, 3. Rodriguez 2.21.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden