uitslagen

GROEP A

Ajax - Timisoara (Roe) 0-0. Scheidsrechter: Yefet (Isr). Toeschouwers: 25.391. Gele kaart: Vertonghen (Ajax), Alexa, Ionescu, Pantilimon (Timisoara).

Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen en Emanuelson; Bakircioglü (71. Sulejmani), De Zeeuw, De Jong en Aissati (83. Rommedahl); Suarez en Cvitanich (58. Pantelic).

Timisoara: Pantilimon; Bonfim, Mera, Nimombé en Karamyan; Curtean (67. Ionescu), Alexa, Bourceanu en Goga (84. Poparadu); Parks (59. Stancu) en Bucur.

Dinamo Zagreb (Kro) - Anderlecht (Bel) 0-2 (0-0). 74. Bernardez 0-1, Legear 0-2.

GROEP D

SC Heerenveen - Sporting Portugal (Por) 2-3 (1-2). 12. Sibon 1-0, 17. Liedson 1-1, 40. Liedson 1-2, 77. Dingsdag 2-2, 88. Liedson 2-3. Scheidsrechter: Nikolaev (Rus). Toeschouwers: 15.500. Gele kaart: Assaidi (SC Heerenveen), Veloso (Sporting Portugal).

SC Heerenveen: Lejsal; Bak Nielsen, Dingsdag, Breuer en Popov (51. Elm); Grindheim (73. Assaidi), Svec en Losada; Beerens, Sibon (86. Papadopulos) en Paulo Henrique.

Sporting Portugal: Patricio; Caneira, Polga, Carrico en Ferreira; Vukcevic (89. Sousa), Veloso, Matias (82. Valderrey) en Moutinho; Djalo (62. Postiga) en Liedson.

Hertha BSC (Dui) - Ventspils (Let) 1-1 (1-0). 34. Piszcek 1-0, 48. Gauracs 1-1.

GROEP H

Fenerbahçe (Tur) - FC Twente 1-2 (0-0). 71. Topuz 1-0, 74. N'Kufo 1-1, 80. N'Kufo 1-2. Scheidsrechter: Circhetta (Ita). Toeschouwers: 30.000. Gele kaart: Santos (Fenerbahce), Tioté, Perez (FC Twente).

Fenerbahçe: Demirel; Gönül, Bilica, Lugano en Roberto Carlos (64. Topuz); Belözoglu, Cristian en Kazim (81. Deivid); Alex, Güiza (81. Sentürk) en Santos.

FC Twente: Boschker; Stam, Wisgerhof, Douglas en Kuiper; Brama, Perez (90. Akram) en Tioté (42. Janssen); Ruiz, N'Kufo en Stoch (70. Vujicevic).

Steaua Boekarest (Roe) - FC Sheriff (Mol) 0-0.

GROEP K

Sparta Praag (Tsj) - PSV 2-2 (0-0). 76. Hubnik 1-0, 81. Reis 1-1, 86. Zeman 2-1, 90. Reis 2-2 (strafschop). Scheidsrechter: McDonald (Sch). Toeschouwers: 16.703. Gele kaart: Repka, Hoheneder, Wilfried (Sparta Praag), Ooijer, Manolev (PSV).

Sparta Praag: Blazek; Kusnir, Hubnik, Repka en Hoheneder; Zofcak, Husek, Vacek (86 Kucka) en Zeman (90. Kalouda); Wilfried en Holenda (79. Kadlec).

PSV: Isaksson; Manolev, Ooijer, Simons en Pieters; Bakkal, Toivonen en Engelaar; Lazovic, Koevermans (64. Reis) en Dzsudzsak.

CFR Cluj (Roe) - FC Kopenhagen (Den) 2-0

Groep B: Genoa (Ita) - Slavia Praag (Tsj) 2-0, Lille (Fra) - Valencia (Spa) 1-1.

Groep C: Rapid Wien (Oos) - Hamburger SV (Dui) 3-0, Hapoel Tel Aviv (Isr) - Celtic (Sch) 2-1.

Groep E: FC Basel (Zwi) - AS Roma (Ita) 2-0, CSKA Sofia (Bul) - Fulham (Eng) 1-1.

Groep F: Panathinaikos (Gri) - Galatasaray (Tur) 1-3, Sturm Graz (Oos) - Dinamo Boekarest (Roe) 0-1.

Groep G: Lazio Roma (Ita) - Salzburg (Oos) 1-2, Villarreal (Spa) - Levski Sofia (Bul) 1-0.

Groep I: Benfica (Por) - Bate Borisov (WRu) 2-0, Everton (Eng) - AEK Athene (Gri) 4-0.

Groep J: Club Brugge (Bel) - Shakhtar Donetsk (Oek) 1-4, Partizan Belgrado (Ser) - Toulouse (Fra) 2-3.

Groep L: Athletic Bilbao (Spa) - Austria Wien (Oos) 3-0, CD Nacional (Por) - Werder Bremen (Dui) 2-3.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden