uitslagen

HOCKEY

Bhubaneswar (Ina). Champions Trophy, mannen.

Groep A: Engeland - Australië 3-1, België - Pakistan 2-1.

Groep B: Nederland - Argentinië 3-0 (2-0); 12. Van der Weerden 1-0 (sc), 19. Kemperman 2-0, 51. Van Puffelen 3-0. Duitsland - India 1-0 (0-0); 60. Fuchs 1-0, Nederland - Duitsland 4-1 (3-0). 11. Jonker, 25. Van Puffelen 2-0, 29. Hofman 3-0, 52. Hertzberger 4-0, 55. Fuchs 4-1. Duitsland - India 1-0. India - Argentinië 2-4.

Stand: 1. Nederland 2-6 (7-1), 2. Argentinië 2-3 (4-5), 3. Duitsland 2-3 (2-4), 4. India 2-0 (2-5).

Groep B: Australië - Engeland 1-3, België - Pakistan 2-1, België - Australië 4-4, Engeland - Pakistan 8-2.

Mendoza (Arg). Champions Trophy, vrouwen.

Halve finale: Nederland - Argentinië 1-2 (1-1). 15. Welten 1-0, 31. D'Elia 1-1 (sc), 60. Rebecchi 1-2. Australië - Nieuw-Zeeland 1-1. Australië wint met shoot outs: 3-0.

Om derde plaats: Nederland - Nieuw-Zeeland 2-1 (2-1). 11. De Waard 1-0, 16. Welten 2-0, 29. Cocks 2-1 (sc).

Om vijfde plaats: Engeland - China 1-1. Engeland wint na shoot-outs: 3-2. Om zevende plaats: Duitsland - Japan 5-3.

GOLF

Sun City (ZAf). Nedbank Golf Challenge, eindstand: 1. Willett (Eng) 270 (-18), 2. Fisher (Eng) 274, 3. Donald (Eng) 276; 24. Luiten 293.

SCHAATSEN

Berlijn. Wereldbeker.

Vrouwen, 500 meter: 1. Sang-hwa (ZKo) 37,96, 2. Richardson (VSt) 38,07, 3. Kodaira (Jap) 38,11, 5. Boer (Ned) 38,37, 6. Van den Brandt (Ned) 38,42, 10. Van der Werff 38,58, 16. Das 38,97, 17. Oenema 38,98; 1000 meter: 1. Bowe 1.14,81, 2. Richardson 1.15,14, 3. Li Qishi (Chn) 1.15,94, 4. Leenstra (Ned) 1.15,96, 5. Sang-hwa 1.16,40, 6. Van Riessen (Ned) 1.16,68, 14. Van Hemert 1.17,42; 1500 meter: 1. Wüst 1.55,89, 2. Richardson 1.55,91, 3. Leenstra 1.55,93, 5. Joling (Ned) 1.57,78, 12. De Vries 1.59,25; Ploegachtervolging: 1. Nederland (Wüst/Leenstra/Joling) 2.59,72, 2. Polen 3.03,83, 3. Japan 3.04,00; Massastart: 1. Schouten (Ned), 2. Blondin (Can), 3. Ye Jin (ZKo). WB-klassement: 1. Schouten 250, 2. Blondin 250, 3. Sablikova 195, 7. Meijer 110.

Mannen, 500 meter: 1. Was (Pol) 35,04, 2. Hvammen (Noo) 35,06, 3. Dubreuil (Can) 35,09, 6. Smeekens (Ned) 35,13, 7. Michel Mulder 35,21, 10. Otterspeer 35,27, 17. Schipper 35,44; 1000 meter: 1. Ihle (Dui) 1.09,49, 2. Schwarz (Dui) 1.09,53, 3. Otterspeer 1.09,56, 6. Groothuis (Ned) 1.09,90, 10. Verbij 1.10,14, 12. Nuis 1.10,25, 13. Verweij 1.10,28.; 1500 meter: 1. Szymanski (Pol) 1.46,80, 2. Pedersen (Noo) 1.47,13, 3. Krol (Ned) 1.47,14, 8. Nuis 1.47,72, 9. Verweij 1.47,88; 5000 meter: 1. Bergsma (Ned) 6.17,59, 2. Pedersen (Noo) 6.20,97, 3. De Vries (Ned) 6.23,50, 4. De Jong (Ned) 6.25,27; Massastart: 1. Seung-hoon Lee (ZKo), 2. Stroetinga (Ned), 3. Swings, 4. Bergsma.

ZWEMMEN

Doha. WK kortebaan, finales.

Vrouwen, 50 vrij: 1. Kromowidjojo (Ned) 23,32, 2. Bronte Campbell (Aus) 23,62, 3. Brandt (Dui) 23,77, 6. Dekker 23,93; 200 vrij: 1. Sjöström (Zwe) 1.50,78, 2. Hosszu (Hon) 1.51,18, 3. Heemskerk (Ned) 1.51,69; 50 rug: 1. Medeiros (Bra) 25,67 (wr), 2. Seebohm (Aus) 25,83, 3. Hosszu (Hon) 25,96; 100 school: 1. Atkinson (Jam) 1.02,36 (wr), 2. Meilutyte (Lit) 1.02,46, 3. Nijhuis (Ned) 1.04,03; 200 school: 1. Watanabe (Jap) 2.16,92, 2. Kaneto (Jap) 2.17,43, 3. Pedersen (Den) 2.17,83; 100 vlinder: 1. Sjöström 54,61 (wereldrecord), 2. Lu (Chn) 55,25, 3. Ottesen (Den) 55,32, 4. Dekker 56,40; 200 wissel: 1. Hosszu 2.01,86 (wr), 2. O'Connor (GBr) 2.05,87, 3. Margalis (VSt) 2.06,68; 4x50 vrij: 1. Nederland (Dekker, Heemskerk, Van der Meer, Kromowidjojo) 1.34,24 (wr), 2. Verenigde Staten 1.34,61, 3. Denemarken 1.35,48; 4x100 wissel: 1. Denemarken 3.48,86, 2. Australië 3.50,31, 3. Japan 3.50,50.

Mannen, 100 vrij: 1. Cielo Filho (Bra) 45,75, 2. Manaudou (Fra) 45,81, 3. Izotov (Rus) 46,09; 1500 vrij: 1. Paltrinieri (Ita) 14.16,10, 2. Mellouli (Tun) 14.18,79, 3. Coachrane (Can) 14.23,35; 50 rug: 1. Manaudou 22,22 (wr), 2. Godsoe (VSt) 23,05, 3. Donetc (Rus) 23,10; 200 rug: 1. Kawecki (Pol) 1.47,38, 2. Lochte (VSt) 1.48,20, 3. Larkin (Aus) 1.48,35; 50 school: 1. Franca Silva (Bra) 25,63, 2. Peaty (GBr), Van der Burgh (ZAf) 25,87; 50 vlinder: 1. Le Clos (ZAf) 21,95, 2. Santos (Bra) 22,08, 3. Govorov (Oek) 22,49; 100 vlinder: 1. Deibler (Dui) 50,66 (wereldrecord), 2. Morozov (Rus) 50,81, 3. Lochte 51,24; 200 vlinder: 1. Le Clos 1.48,61, 2. Seto (Jap) 1.48,92, 3. Korzeniowski (Pol) 1.50,21; 4x50 vrij: 1. Rusland 1.22,60 (wereldrecord), 2. Verenigde Staten 1.23,47, 3. Italië 1.24,56; 4x100 wissel: 1. Brazilië 3.21,14, 2. Verenigde Staten 3.21,49, 3. Frankrijk 3.22,26; Gemengd 4x50 vrij: 1. Verenigde Staten 1.28,57, 2. Rusland 1.29,13, 3. Brazilië 1.29,17.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden