UITSLAGEN WK VOETBAL

GROEP A Roemenië - Zwitserland 1 - 4

Zwitserland 2 1 1 0 4 5-2 Roemenië2 1 0 1 3 4-5# VS 1 0 1 0 1 1-1 Colombia1 0 0 1 0 1-3#

OVERZICHT Roemenië - Zwitserland 1-4 (1-1). 16. Sutter 0-1, 36. Hagi 1-1, 52. Chapuisat 1-2, 66. Knup 1-3, 73. Knup 1-4. Scheidsrechter: Neji Jouini (Tun). Toeschouwers: 40 000. Rode kaart: 74. Vladoiu (Roe). Geel: Mihali, Lupescu, Belodedici (Roe).

Roemenië: Stelea; Petrescu, Belodedici, Prodan en Munteanu; Lupescu (85. Panduru), Popescu, Hagi en Mihali; Raducioiu en Dumitrescu (70. Vladoiu). Zwitserland: Pascolo; Hottiger, Herr, Geiger en Quentin; Ohrel (82. Sylvestre), Bregy, Sforza en Sutter (71. Bickel); Knup en Chapuisat.

GROEP D Nigeria - Bulgarije3 - 0#

Argentinië 1 1 0 0 3 4-0 Nigeria 1 0 0 0 3 3-0# Bulgarije 1 0 0 1 0 0-3

Griekenland1 0 0 1 0 0-4

OVERZICHT Nigeria - Bulgarije 3-0 (2-0). 21. Yekini 1-0, 42. Amokachi 2-0, 55. Amunike 3-0. Scheidsrechter: Badilla Sequeira (CRi). Toeschouwers: 33 000. Gele kaart: Lechkov (Bul), Amunike (Nig).

Nigeria: Rufai; Eguavon, Okechukwu, Nwanu en Iroha; Finidi (77. Ezeugo), Oliseh, Siasia (69. Adepoju) en Amunike; Amokachi en Yekini.

Bulgarije: Michailov; Hubchev, Kremenliev, Ivanov en Tzvetanov; Jankov, Balakov, Lechkov (58. Sirakov) en Borimirov (73. Jordanov); Kostadinov en Stoitsjkov.

TOPSCORERS Batistuta (Arg) 3. Goicoechea (Spa), Klinsmann (Dui), Raducioiu, Hagi (Roe) 2.

KAARTEN Rode kaarten# Bolivia: Etcheverry, Roemenië: Vladoiu (Roe), Spanje: Nadal.

Gele kaarten Argentinië (1): Caceres; België (2): Grun, Weber; Bolivia (4): Soria, Baldivieso, Borja, Quinteros; Bulgarije (1): Lechkov; Colombia (3): Herrera, Valderrama, Alvarez; Duitsland (3): Kohler, Möller, Effenberg; Griekenland (2): Tsalouhides, Manolas.; Ierland (3): Phelan, Coyne, Irwin; Italië (1): Signori; Kameroen (1): Mbouh-Mbouh; Marokko (3): Naybet, Daoudi, Azzouzi; Mexico (1): Suarez; Nederland (2): Van Gobbel, Frank de Boer; Nigeria (1): Amunike; Noorwegen (2): Haaland, Leonhardsen; Roemenië (4): Raducioiu, Mihali, Lupescu, Bolodedice; Rusland (3): Chlestov, Nikiforov, Koeznetsov; Saudi-Arabië (3): Al Dossari, Al Jawad, Amin; Spanje (5): Luis Enrique, Caminero, Salinas, Abelardo, Hierro; Verenigde Staten (1) Harkes; Zuid-Korea (2): Kim Yoo Sung, Choi Young Il; Zweden (1): Dahlin; Zwitserland (2): Herr, Subiat.

PROGRAMMA Vandaag# Groep E: Italië - Noorwegen (NY, 22.00 uur).# Groep C: Zuid-Korea - Bolivia (Boston, 01.30).

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden