Uitslagen, standen en programma

GROEP A

Ecuador - Duitsland 0-3 (0-2). 4. Klose 0-1, 44. Klose 0-2, 57. Podolski 0-3. Scheidsrechter: Ivanov (Rus). Toeschouwers: 72.000. Gele kaart: Valencia (Ecuador), Borowski (Duitsland).

Ecuador: Mora; De la Cruz, Guagua, Espinoza en Ambrosi; Mendez, Ayovi (68. Urrutia), Tenorio en Valencia (63. Lara); Kaviedes en Borja (46. Benitez).

Duitsland: Lehmann; Friedrich, Mertesacker, Huth, Lahm; Schneider (73. Asamoah), Frings (66. Borowski), Ballack en Schweinsteiger; Klose (66. Neuville)en Podolski.

Costa Rica - Polen 1-2 (1-1). 25. Gomez 1-0, 33. Bosacki 1-1, 66. Bosacki 1-2. Scheidsrechter: Maidin (Sin). Toeschouwers: 43.000. Gele kaart: Umana, Marin, Gomez, Badilla, Gonzales (Costa Rica), Radomski, Bak, Zewlakow, Baszczynski, Boruc (Polen).

Costa Rica: Porras; Umana, Marin, Badilla en Drummond (70. Wallace); Solis, Bolanos (78. Saborio), Centeno en Gonzales; Wanchope en Gomez (82. Hernandez).

Polen: Boruc; Baszczynski, Bosacki, Bak en Zewlakow; Jelen, Radomski (64. Lewandowski), Szymkowiak en Krzynowek; Smolarek (85. Rasiak) en Zurawski (46. Brozek).

Eindstand

GROEP B

Zweden - Engeland 2-2 (0-1). 34. Joe Cole 0-1, 51. Allbück 1-1, 85. Gerrard 1-2, 90. Larsson 2-2. Scheidsrechter: Busacca (Zwi). Toeschouwers: 45.000. Gele kaart: Alexandersson, Ljungberg (Zweden), Hargreaves (Engeland).

Zweden: Isaksson; Mellberg, Lucic, Alexandersson en Edman; Jonson (54. Wilhelmsson), Linderoth (90. Andersson), Kallström en Ljungberg; Allbück (74. Elmander) en Larsson.

Engeland: Robinson; Carragher, Ferdinand (56. Campbell), Terry en Ashley Cole; Beckham, Lampard, Hargreaves en Joe Cole; Owen (4. Crouch) en Rooney (69. Gerrard).

Paraguay - Trinidad en Tobago 2-0 (1-0). 25. Sancho 1-0 (eigen doel), 86. Cuevas 2-0. Scheidsrechter: Rosetti (Ita). Toeschouwers: 46.000. Gele kaart:Paredes, Dos Santos (Paraguay), Sancho, Whitley (Trinidad en Tobago).

Paraguay: Bobadilla; Caniza (89. Da Silva), Gamarra, Caceres (77. Manzur) en Nunez; Barreto, Acuna, Paredes en Dos Santos; Valdez (66. Cuevas) en Santa Cruz.

Trinidad en Tobago: Jack; Lawrence, Sancho, Edward en Avery John (31. Jones); Whitley (67. Lapaty), Birchall, Theobald en Glenn (41. Wise); Yorke en Stern John.

Eindstand

Programma achtste finales.

Zaterdag, 17.00 München: Duitsland - Zweden

Zondag, 17.00 Stuttgart: Engeland - Ecuador

GROEP C

Vandaag, 21.00 Frankfurt: Nederland - Argentinië

Vandaag, 21.00 München: Ivoorkust - Servië en Montenegro

Argentinië en Nederland naar achtste finales.

GROEP D

Vandaag, 16.00 Gelsenkirchen: Portugal - Mexico

Vandaag, 16.00 Leipzig: Iran - Angola

Portugal naar achtste finales.

GROEP E

Morgen, 16.00 Hamburg: Tsjechië - Italië

Morgen, 16.00 uur Neurenberg: Ghana - VS

GROEP F

Morgen, 21.00 Dortmund: Japan - Brazilië

Morgen, 21.00 Stuttgart: Kroatië - Australië

Brazilië naar achtste finales.

GROEP G

Vrijdag, 21.00 Keulen: Togo - Frankrijk

Vrijdag, 21.00 Hannover: Zwitserland - Zuid-Korea

GROEP H

Vrijdag, 16.00 Kaiserslautern: Saoedi-Arabië - Spanje

Vrijdag, 16.00 Berlijn: Oekraïne - Tunesië

Spanje naar achtste finales.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden