Uefa Cup

GROEP A

Maccabi Haifa (Isr) - Partizan Belgrado (Ser) 1-0 (1-0). 21. Anderson 1-0. Scheidsrechter: Granat (Pol). Toeschouwers: 13.000. Gele kaart: Melikson (Maccabi Haifa), Odita, Bajic, Mihajlov, Tomic, Zajic (Partizan Belgrado).

Auxerre (Fra) - Glasgow Rangers (Sch) 2-2 (1-0). 31. Jelen 1-0, 62. Novo 1-1, 75. Niculae 2-1, 84. Boyd 2-2. Scheidsrechter: Eriksson (Zwe). Toeschouwers: 10.000. Gele kaart: Kaboul (Auxerre).

Woensdag 29 november: Partizan Belgrado - Auxerre, Livorno (Ita) - Maccabi Haifa.

GROEP B

Club Brugge (Bel) - Dinamo Boekarest (Roe) 1-1 (0-1). 33. Niculescu 0-1, 62. Vermant 1-1 (strafschop). Scheidsrechter: Ingvarsson (Zwe). Toeschouwers: 20.000. Gele kaart: Clement, Vermant (Club Brugge), Serban, Ropotan, Galamaz (Dinamo Boekarest ).

Bayer Leverkusen (Dui) - Tottenham Hotspur (Eng) 0-1 (0-1). 36. Berbatov 0-1. Scheidsrechter: Hansson (Zwe). Toeschouwers: 22.500.

Woensdag 29 november: Dinamo Boekarest - Leverkusen, Besiktas (Tur) - Club Brugge.

GROEP C

Sevilla (Spa) - Sporting Braga (Por) 2-0 (1-0). 40. Fabiano 1-0, 76. Chevanton 2-0. Scheidsrechter: Fleischer (Dui). Toeschouwers: 40.000. Gele kaart: Palop (Sevilla), Cesinha (Sporting Braga).

Slovan Liberec (Tsj) - Grasshoppers (Zwi) 4-1 (2-1). 7. Blazek 1-0, 9. Schwegler 1-1, 21. Zapotocny 2-1, 68. Papousek 3-1, 90. Frejlach 4-1. Scheidsrechter: Verbist (Bel). Toeschouwers: 6670. Gele kaart: Pudil (Slovan Liberec), Weligton (Grasshoppers).

Woensdag 29 november: AZ - Slovan Liberec, Grasshoppers - Sevilla.

GROEP D

FC Parma (Ita) - SC Heerenveen 2-1 (1-1). 21. Pranjic 0-1, 24. Budan 1-1, 71. Budan 2-1. Scheidsrechter: Halsey (Eng). Toeschouwers: 3632. Gele kaart: Couto, Rossi (FC Parma), Bosvelt (SC Heerenveen).

FC Parma: De Lucia; Ferronetti, Couto (46. Contini), Rossi en Castellini; Dessena, Cigarini en Savi; Dedic (82. Ciaramitaro), Budan en Kutuzov (65. Gasbarroni).

SC Heerenveen: Vandenbussche; Zuiverloon (28. Poulsen/82. Bradley), Breuer, Hansson en Drost (75. Friend); Yildirim, Bosvelt, Hanssen en Pranjic; Nilsson en Alves.

Odense BK (Den) - RC Lens (Fra) 1-1 (0-0). 58. Grahn 1-0, 87. Jemaa 1-1. Scheidsrechter: Yefet (Isr). Toeschouwers: 7707. Gele kaart: Ophaug, Bechara (Odense BK), Keita (RC Lens).

Woensdag 29 november: Lens - Parma, Osasuna (Spa) - Odense.

GROEP E

Feyenoord - Blackburn Rovers (Eng) 0-0. Scheidsrechter: Kircher (Dui). Toeschouwers: 28.000. Gele kaart: Lucius, Drenthe (Feyenoord), Savage (Blackburn Rovers).

Feyenoord: Timmer; Tiendalli, Greene, Bahia en Drenthe; Hofs (77. De Guzman), Lucius en Buijs; Kolkka (65. Boussaboun), Charisteas en Huysegems.

Blackburn Rovers: Friedel; Emerton, Khizanishvili, Ooijer en Gray; Bentley, Tugay (81. Mokoena), Savage en Pedersen; McCarthy (90. Peter) en Nonda (69. Jeffers).

FC Basel (Zwi) - Nancy (Fra) 2-2 (1-2). 31. Dias 0-1, 32. Chipperfield 1-1, 34. Berenguer 1-2, 56. Sterjovski 2-2. Scheidsrechter: Paixao (Por). Toeschouwers: 15.000. Rode kaart: 90. Costanzo (FC Basel). Gele kaart: Luiz (Nancy).

Donderdag 30 november: Nancy - Feyenoord, Wisla Krakow (Pol) - Basel.

GROEP F

Sparta Praag (Tsj) - Ajax 0-0. Scheidsrechter: Piccirillo (Fra). Toeschouwers: 12.230. Rode kaart: 39. Emanuelson (Ajax, 2x geel). Gele kaart: Kisel, Matusovic (Sparta Praag), Gabri, Sneijder, Huntelaar, Ogararu (Ajax).

Sparta Praag: Blazek; Zabavnik, Drobny, Repka en Kadlec (67. Jun); Pospech, Kisel (75. Sylvestre), Sinok en Matusovic; Kolar (84. Nadenicer) en Lustrinelli.

Ajax: Stekelenburg; Ogararu, Stam, Grygera en Vermaelen; Gabri, Sneijder (90. Rosales), Heitinga en Emanuelson; Huntelaar (41. Lindenbergh) en Rosenberg (67. De Mul).

Espanyol (Spa) - Zulte-Waregem (Bel) 6-2 (4-1). 9. Coro 1-0, 14. Pandiani 2-0, 17. Matthijs 2-1, 19. Luis Garcia 3-1, 27. Luis Garcia 4-1 (pen), 62. D’Haene 4-2, 73. Luis Garcia 5-2, 83. Pandiani 6-2. Scheidsrechter: Balaj (Roe). Gele kaart: Leleu, Meert (Zulte-Waregem).

Donderdag 30 november: Ajax - Espanyol, Austria Wien (Oos) - Sparta Praag.

GROEP G

Rapid Boekarest (Roe) - Mlada Boleslav (Tsj) 1-1 (0-1). 42. Rajnoch 0-1, 52. M. Constantin 1-1. Scheidsrechter: Messner (Oos). Gele kaart: Moldovan (Rapid Boekarest), Matejovsky, Rajnoch, Kysela, Kulic (Mlada Boleslav).

Paris Saint Germain (Fra) - Hapoel Tel Aviv (Isr) 2-4 (2-3). 2. Toema 0-1, 6. Toema 0-2, 14. Frau 1-2, 25. Pauleta 2-2, 44. Badir 2-3, 57. Barda 2-4. Scheidsrechter: Weiner (Dui). Toeschouwers: 25.000. Gele kaart: Rodriguez (Paris Saint Germain), Toema (Hapoel Tel Aviv).

Donderdag 30 november: Mlada Boleslav - Paris SG, Panathinakos (Gri) - Rapid Wien.

GROEP H

Fenerbahçe (Tur) - Palermo (Ita) 3-0 (1-0). 20. Appiah 1-0, 62. Lugano 2-0, 83. Sanli 3-0. Scheidsrechter: Batista (Por). Toeschouwers: 45.000. Gele kaart: Baris (Fenerbahçe), Dellafiore, Munari, Simplicio, Guana (Palermo).

Newcastle United (Eng) - Celta de Vigo (Spa) 2-1 (1-1). 9. Canobbio 0-1, 37. Sibierski 1-1, 86. Taylor 2-1. Scheidsrechter: Van Egmond (Ned). Toeschouwers: 25.079. Gele kaart: Contreras (Celta de Vigo).

Donderdag 30 november: Celta de Vigo - Fenerbahçe, Eintracht Frankfurt (Dui) - Newcastle United.

* = geplaatst voor volgende ronde

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden