UEFA CUP, TWEEDE RONDE...

UEFA CUP, TWEEDE RONDE

GROEP A

FC Nürnberg (Dui) - AZ (Ned) 2-1 (0-1). 29. De Zeeuw 0-1, 83. Mintal 1-1, 85. Mintal 2-1. Scheidsrechter: Johannesson (Zwe). Toeschouwers: 35.020. Gele kaart: Beauchamp, Misimovic, Galasek (FC Nürnberg), Cziommer, Pellè, Koenders (AZ).

FC Nürnberg: Blazek; Reinhardt, Wolf, Beauchamp en Engelhardt; Adler (62. Saenko), Galasek, Kluge, Misimovic (90. Kristiansen) en Benko (38. Mintal); Charisteas.

AZ: Waterman; Steinsson, Jaliens, Mendes da Silva en Opdam (74. Koenders); Agustien, De Zeeuw, Cziommer (80. Jenner) en Pocognoli; Dembélé en Pellè.

Everton (Eng) - Zenit St. Petersburg (Rus) 1-0 (0-0). 85. Cahill 1-0. Rode kaart: 30. Lombaerts (Zenit). Gele kaart: Johnson (Everton), Pogrebnjak, Sirl (Zenit)

Everton 330096-1Zenit 412156-6AZ 311143-3Nürnberg311144-5Larissa 300303-7

Donderdag 20 december: AZ - Everton, Larissa (Gri) - Nürnberg.

GROEP B

FC Kopenhagen (Den) - Atletico Madrid (Spa) 0-2 (0-1). 21. Simao 0-1, 62. Aguero 0-2. Gele kaart: Hangeland (Kopenhagen), Motta, Luis Garcia (Atletico).

Panathinaikos (Gri) - Lokomotiv Moskou (Rus) 2-0 (0-0). 70. Salpingidis 1-0, 74. Salpingidis 2-0. Gele kaart: Mate Junior (Panathinaikos), Traore, Asatiani (Lokomotiv).

Panathinaik. 330096-0Atletico 321077-3Kopenhagen 310231-3Lokomotiv 402224-7Aberdeen 301211-6

Donderdag 20 december: Aberdeen (Sch) - Kopenhagen, Atletico Madrid - Panathinaikos.

GROEP C

Villarreal (Spa) - Elfsborg (Zwe) 2-0 (1-0). 2. Tomasson 1-0, 52. Tomasson 2-0.

Boleslav (Tsj) - AEK Athene (Gri) 0-1 (0-0). 46. Nsaliwa 0-1. Gele kaart: Kysela, Matejovsky (Boleslav), Geraldo, Arruabarrena, Tozser (AEK).

Villarreal 321075-2Fiorentina 312058-3AEK Athene312053-2Boleslav 310234-4Elfsborg 401313-12

Donderdag 20 december: Fiorentina (Ita) - Mlada Boleslav, AEK Athene - Villareal.

GROEP D

FC Basel (Zwi) - Brann Bergen (Noo) 1-0 (1-0). 40. Carlitos 1-0.. Gele kaart: D. Degen (FC Basel), O. Bjarnason, Huseklepp, Moen, Solli (Brann Bergen).

Dinamo Zagreb (Kro) - Hamburger SV (Dui) 0-2 (0-0). 87. De Jong 0-1, 90. Trochowski 0-2 (strafschop). Gele kaart: Mandzukic (Dinamo Zagreb), Atouba (Hamburger SV).

HSV 330096-0Basel 321072-0Brann Bergen 411243-4Dinamo 301211-4Rennes 301211-5

Donderdag 20 december: Hamburger SV - Basel, Rennes (Fra) - Dinamo Zagreb.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden