tv film
Groundhog Day
Regie: Harold Ramis; VS, 1993. Met Bill Murray en Andie MacDowell. RTL 7, 20.30-22.30 uur.
Sterke komedie met een glansrol voor Bill Murray als de gefrustreerde weerman Phil Connors, die voor de vierde keer naar het gehucht Punxsutawney in Pennsylvania wordt gestuurd, om daar de festiviteiten rond een weervoorspellende marmot te verslaan. Ter plekke beleeft Connors de ergste nachtmerrie denkbaar: elke keer als hij wakker wordt, is het de dag van gisteren: 2 februari, Groundhog Day.
Spider-Man 3
Regie: Sam Raimi; VS, 2007. Met Tobey Maguire, Kirsten Dunst en James Franco. Veronica, 20.30-23.15 uur.
Derde loot in Sam Raimi’s succesvolle ’Spider-Man’-serie, gebaseerd op de beroemde Marvel-comic van Stan Lee en Steve Ditko, waarin de schuchtere scholier Peter Parker (Tobey Maguire) transformeert in Spider-Man, die zijn krachten aanwendt om de wereld een beetje beter te maken. In deel drie doet Peter hilarische pogingen om zijn Mary-Jane een huwelijksaanzoek te doen. Helaas krijgt hij te maken met zijn donkere kant en twee krachtige demonen.
Catacombs
Regie: Tomm Coker/David Elliot; VS, 2007. Veronica, 23.15-1.25 uur.
De jonge vrouw Victoria verdwaalt in een viertiende-eeuws gangenstelsel in Parijs en stuit op miljoenen opgeborgen lichamen. Popzangeres Pink doet ook mee.