Tourploegen, renners en rugnummers

BANESTO Ploegleider: Echavarri (Spa)

ONCE

Ploegleider: Saiz (Spa)

11. Laurent Jalabert (Fra) 12. Inigo Cuesta (Spa) 13. Herminio Diaz Zabala (Spa) 14. Aitor Garmendia (Spa) 15. Patrick Jonker (Aus) 16. Melchor Mauri (Spa) 17. Roberto Sierra (Spa) 18. Neil Stephens (Aus) 19. Alex Zülle (Zwi)

TELEKOM

Ploegleider: Godefroot (Bel)

21. Bjarne Riis (Den) 22. Rolf Aldag (Dui) 23. Udo Bolts (Dui) 24. Christian Henn (Dui) 25. Jens Heppner (Dui) 26. Brian Holm (Den) 27. Mario Kummer (Dui) 28. Jan Ullrich (Dui) 29. Erik Zabel (Dui)

MAPEI-GB

Ploegleider: Lefevere (Bel)

31. Tony Rominger (Zwi) 32. Federico Echave (Spa) 33. Manuel Fernandez Gines (Spa) 34. Arsenio Gonzalez (Spa) 35. Paolo Lanfranchi (Ita) 36. Johan Museeuw (Bel) 37. Abraham Olano (Spa) 38. Wilfried Peeters (Bel) 39. Andrea Tafi (Ita) MG

Ploegleider: Ferretti (Ita)

41. Fabio baldato (Ita) 42. Michele Bartoli (Ita) 43. Alberto Elli (Ita) 44. Carlo Finco (Ita) 45. Rolf Jaermann (Zwi) 46. Marco Lietti (Ita) 47. Roberto Pistore (Ita) 48. Pascal Richard (Zwi) 49. Marco Saligari (Ita)

GEWISS

Ploegleider: Bombini (Ita)

51. Evgeni Berzin (Rus) 52. Dario Bottaro (Ita) 53. Bruno Cenghialta (Ita) 54. Ivan Cerioli (Ita) 55. Francesco Frattini (Ita) 56. Ivan Gotti (Ita) 57. Nicola Minali (Ita) 58. Davide Perona (Ita) 59. Stefano Zanini (Ita)

MOTOROLA

Ploegleider: Ochowicz (VSt)

61. Lance Armstrong (VSt) 62. Frankie Andreu (VSt) 63. George Hincapie (VSt) 64. Laurent Madouas (Fra) 65. Jesus Montoya (Spa) 66. Kaspars Ozers (Let) 67. Maximilian Sciandri (GBr) 68. Bruno Thibout (Fra) 69. Flavio Vanzella (Ita)

FESTINA

Ploegleider: Roussel (Fra)

71. Richard Virenque (Fra) 72. Bruno Boscardin (Ita) 73. Laurent Brochard (Fra) 74. Laurent Dufaux (Zwi) 75. Felix Garcia Casas (Spa) 76. Pascal Hervè (Fra) 77. Emmanuel Magnien (Fra) 78. Christophe Moreau (Fra) 79. Jean-Cyril Robin (Fra)

RABOBANK

Ploegleider: De Rooy (Ned)

81. Johan Bruyneel (Bel) 82. Michael Boogerd (Ned) 83. Erik Breukink (Ned) 84. Erik Dekker (Ned) 85. Vjatjeslav Ekimov (Rus) 86. Danny Nelissen (Ned) 87. Arvis Piziks (Lit) 88. Rolf Sörensen (Den) 89. Leon van Bon (Ned)

GAN

Ploegleider: Legeay (Fra)

91. Chris Boardman (GBr) 92. Stephane Heulot (Fra) 93. Francois Lemarchand (Fra) 94. Frederic Moncassin (Fra) 95. Francis Moreau (Fra) 96. Didier Rous (Fra) 97. Eddy Seigneur (Fra) 98. Francois Simon (Fra) 99. Cedric Vasseur (Fra)

SAECO

Ploegleider: Salutini (Ita)

101. Mario Cipollini (Ita) 102. Simone Biasci (Ita) 103. Giuseppe Calcaterra (Ita) 104. Massimo Donati (Ita) 105. Gian Matteo Fagnini (Ita) 106. Paolo Fornaciari (Ita) 107. Massimiliano Lelli (Ita) 108. Eros Poli (Ita) 109. Marco Scirea (Ita)

POLTI

Ploegleider: Stanga (Ita)

111. Luc Leblanc (Fra) 112. Erik Baldinger (Dui) 113. Rossano Brasi (Ita) 114. Gerrit de Vries (Ned) 115. Mirco Gualdi (Ita) 116. Giuseppe Guerini (Ita) 117. Frederic Guesdon (Fra) 118. Daisuke Imanaka (Jap) 119. Sergei Oetsjakov (Oek)

CERAMICA

Ploegleider: Algeri (Ita)

121. Wladimir Belli (Ita) 122. Alessandro Baronti (Ita) 123. Davide Bramati (Ita) 124. Oscar Camenzind (Zwi) 125. Roberto Conti (Ita) 126. Valentino Fois (Ita) 127. Sergio Previtali (Ita) 128. Zbigniew Spruch (Pol) 129. Jan Svorada (Tsj)

CARRERA

Ploegleider: Boifava (Ita)

131. Claudio Chiappucci (Ita) 132. Mario Chiesa (Ita) 133. Peter Luttenberger (Oos) 134. Oscar Pellicioli (Ita) 135. Massimo Podenzana (Ita) 136. Marcello Siboni (Ita) 137. Mario Traversoni (Ita) 138. Enrico Zaina (Ita) 139. Beat Zberg (Zwi)

ROSLOTTO

Ploegleider: Ghirotto

141. Pjotr Oegroemov (Rus) 142. Stefano Cattai (Ita) 143. Andrea Ferrigato (Ita) 144. Marco Fincato (Ita) 145. Maurizio Fondriest (Ita) 146. Alexandre Gontsjenkov (Rus) 147. Pascal Lino (Fra) 148. Paolo Savoldelli (Ita) 149. Marco Zen (Ita)

TVM

Ploegleider: Priem

151. Maarten den Bakker (Ned) 152. Jeroen Blijlevens (Ned) 153. Bo Hamburger (Den) 154. Servais Knaven (Ned) 155. Vladimir Poelnikov (Oek) 156. Laurent Roux (Fra) 157. Jesper Skibby (Den) 158. Peter van Petegem (Bel) 159. Bart Voskamp (Ned)

REFIN

Ploegleider: Franchini

161. Abdoesjaparov (Oez) 162. Mauro Bettinn (Ita) 163. Stefano Colag'e (Ita) 164. Heinz Imboden (Zwi) 165. Sergie Oeslamine (Rus) 166. Leonardo Piepoli (Ita) 167. Fabio Roscioli (Ita) 168. Cristian Salvato (Ita) 169. Tobias Steinhauser (Dui)

LOTTO

Ploegleider: Vandenbroucke

171. Andrei Tsjmil (Mol) 172. Gilles Bouvard (Fra) 173. Peter Farazijn (Bel) 174. Thomas Fleischer (Dui) 175. Oleg Kolitzine (Kaz) 176. Nico Mattan (Bel) 177. Scott Sunderland (Aus) 178. Paul van Hyfte (Bel) 179. Marc Wauters (Bel)

KELME

Ploegleider: Pino

181. Fernando Escartin (Spa) 182. Juan Cesar Aguirre (Col) 183. Hernan Buenahora (Col) 184. Francisco Cabello (Spa) 185. Joaquim Castelblanco (Col) 186. Laudelino Cubino (Spa) 187. Chepe Gonzalez (Spa) 188. Federico Munoz (Col) 189. Jos'e Angel Vidal (Spa)

BRESCIALAT

Ploegleider: Bordonali

191. Mariano Piccoli (Ita) 192. Alessandro Bertolini (Ita) 193. Claudio Camin (Ita) 194. Marco Della Vedova (Ita) 195. Cristiano Frattini (Ita) 196. Luca Gelfi (Ita) 197. Zenon Jaskula (Pol) 198. Omar Pumar (Ven) 199. Mauro Radaelli (Ita)

AGRIGEL

Ploegleider: Durant

201. Jacky Durand (Fra) 202. Dominique Arnould (Fra) 203. Jean-Pierre Bourgeot (Fra) 204. Franck Bouyer (Fra) 205. Jean-Claude Colotti (Fra) 206. Thierry Laurent (Fra) 207. Thierry Marie (Fra) 208. Jean-Luc Masdupuy (Fra) 209. Michel Vermote (Bel)

AUBERVILLIERS

Ploegleider: Javalet

211. Christophe Capelle (Fra) 212. Thierry Bourguignon (Fra) 213. Laurent Genty (Fra) 214. Thierry Gouvenou (Fra) 215. Marek Lesniewski (Pol) 216. Fr'ederic Pontier (Fra) 217. Cyril Saugrain (Fra) 218. Gilles Talmant (Fra) 219. Francisque Teyssier (Fra)

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden