Eredivisie

Tien doelpunten, maar geen winnaar bij wedstrijd tussen AZ en FC Utrecht (5-5)

AZ-aanvaller Vangelis Pavlidis scoort de 5-4 tegen FC Utrecht. Het duel zou uiteindelijk in 5-5 eindigen. Beeld ANP
AZ-aanvaller Vangelis Pavlidis scoort de 5-4 tegen FC Utrecht. Het duel zou uiteindelijk in 5-5 eindigen.Beeld ANP

AZ en FC Utrecht hebben in een bijzonder vermakelijke wedstrijd met 5-5 gelijkgespeeld. De twee ploegen speelden in Alkmaar 90 minuten vol op de aanval en bleven maar kansen creëren en doelpunten maken.

Redactie Trouw

De Griek Anastasios Douvikas maakte een hattrick voor FC Utrecht. Zijn landgenoot Vangelis Pavlidis schoot er drie in voor de thuisploeg.

Maxim Dekker en Mees de Wit scoorden in het spectaculaire duel voor AZ, Nick Viergever en Sander van de Streek waren trefzeker voor FC Utrecht.

AZ verzuimde door het spectaculaire gelijkspel de koppositie over te nemen in de Eredivisie. De ploeg van trainer Pascal Jansen kwam op 40 punten. Dat is er 1 minder dan koploper Feyenoord, dat zondag op bezoek gaat bij nummer 4 FC Twente.

FC Utrecht handhaafde zich op de zevende plek met 30 punten. De ploeg van trainer Michael Silberbauer is bezig aan een sterke reeks. De ploeg verloor in de laatste negen wedstrijden pas één keer.

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden