Sportkalender 2014

Januari
28/12-4TennisHopman Cup, Perth, Australië

28/12-5LanglaufenTour de Ski

31/12-6SchansspringenVierschansentournee, Duitsland en Oostenrijk

2-7Baanwielrennen Zesdaagse Rotterdam

3-5 Beachvolleybal NK indoor, Aalsmeer

4-5 Shorttrack NK, Amsterdam

4-12 Darts WK BDO Frimley Green, Engeland

5-18 Auto-/motorsport Dakar Rally Zuid-Amerika

10-26 Schaken Tata Steeltoernooi, Wijk aan Zee

11-12 Schaatsen EK allround, Hamar, Noorwegen

11-12 Veldrijden NK, Gasselte

12 Atletiek Halve marathon, Egmond aan Zee

12-19 Snooker Masters, Londen, Engeland

12-26 Handbal EK mannen, Denemarken

13-19 Kunstschaatsen EK, Boedapest, Hongarije

13-26 Tennis Australian Open, Melbourne, Australië

17-19 Shorttrack EK, Dresden, Duitsland

17-19 Hockey EK indoor, Wenen, Oostenrijk

18-19 Schaatsen WK sprint, Nagano, Japan

19 Taekwondo NK sparren, Almere

19-26 WielrennenTour Down Under, Australië

21-26 Bobslee/skeletonEK, Königssee, Duitsland

21-23 Voetbal Kwartfinales KNVB-beker

23-26 Paardensport Jumping Amsterdam

28-8/2 Zaalvoetbal EK, Antwerpen, België

29 Marathonschaatsen Open NK, Weissensee, Oostenrijk

31-2/2 Badminton NK, Almere

31-2/2 Tennis Davis Cup Nederland/Tsjechië, Ostrava

Februari
1-2 Veldrijden WK, Hoogerheide

1-15/3 Rugby Zeslandentoernooi

2 American football Superbowl, East Rutherford, New Jersey

6-9 Squash NK, Amsterdam

7-23 Olympische Winterspelen, Sotsji, Rusland

8-9 Judo Grand Slam, Parijs

10-16 Tennis ABN/Amro-toernooi, Rotterdam

16 Karate NK, Harderwijk

21-23 Judo Grand Prix, Duitsland

22-23 Atletiek NK indoor, Apeldoorn

22-1/3 Alpineskiën NK, Oostenrijk

23 VoetbalLoting EK 2016

25-2/3 Boogschieten WK Indoor, Nimes, Frankrijk

26-2/3 Baanwielrennen WK, Cali, Colombia

28-2/3 Schaatsen NK sprint & allround, Amsterdam

Maart
1 Wielrennen Omloop Het Nieuwsblad

1-2 Tafeltennis NK, Zwolle

2 Atletiek Twintig van Alphen

2 Wielrennen Kuurne-Brussel-Kuurne

5 Voetbal Oefeninterland Frankrijk-Nederland

7-9 Atletiek WK Indoor, Sopot, Polen

7-16 Paralympische Winterspelen, Sotsji, Rusland

9 Atletiek ABN Amro CPC Loop, Den Haag

9-16 Wielrennen Parijs - Nice, Frankrijk

12-18 Wielrennen Tireno - Adriatico, Italië

14-16 Schaatsen Finale wereldbeker, Heerenveen

14-16 Shorttrack WK, Montreal, Canada

15-16 Taekwondo Dutch Open, Eindhoven

15-16 Roeien Heineken Vierkamp, Amsterdam

16 Autosport Formule 1, Australië

20-23 Paardensport Indoor Brabant, Den Bosch

21-23 Judo Grand Prix, Georgië

21-23 Schaatsen WK allround, Heerenveen

23 Wielrennen Milaan - San Remo, Italië

23 Roeien Head of the River, Amsterdam

24-30 Kunstschaatsen WK, Saitama, Japan

25-27 Voetbal Halve finales KNVB-beker

26 Wielrennen Dwars door Vlaanderen

28 Wielrennen E3 Prijs Vlaanderen

28-30 Judo Grand Prix, Turkije

29 Atletiek WK halve marathon, Kopenhagen

30 Autosport Formule 1, Maleisië

30 Roeien Skiffhead, Amsterdam

30 Wielrennen Gent-Wevelgem

30-5/4 Snowboarden NK, Laax

April
1-6 Worstelen EK, Vantaa, Finland

1-9 Voetbal Kwartfinales Champions League

3-10 Voetbal Kwartfinales Europa League

4-6 Tennis Kwartfinales Davis Cup

6 Roeien Varsity, Houten

6 Autosport Formule 1, Bahrein

6 Wielrennen Ronde van Vlaanderen

7-13 TrampolineEK, Guimaraes, Portugal

9 Wielrennen Scheldeprijs, België

10-13 Zwemmen SwimCup, Eindhoven

12 Wielrennen Brabantse Pijl

12-13 SchermenNK, Rotterdam

13 Atletiek Marathon Rotterdam

13 Wielrennen Parijs - Roubaix, Frankrijk

17-23 Paardensport Finale Jumping wereldbeker, Lyon

19-5/5 Snooker WK, Sheffield, Engeland

20 Atletiek Marathon Utrecht

20 Wielrennen Amstel Gold Race

20 Voetbal Finale KNVB-beker, Rotterdam

20 Autosport Formule 1, China

22-30 Voetbal Halve finales Champions League

23-27 Badminton EK, Kazan, Rusland

23 Wielrennen Waalse Pijl, België

24/4-1/5 Voetbal Halve finales Europa League

24-27 Judo EK, Montpellier, Frankrijk

27 WielrennenLuik-Bastenaken-Luik, België

27 Atletiek Marathon Enschede

28 - 5/5 Tafeltennis WK teams, Tokyo, Japan

Mei
3-4 Atletiek Snelwandelen WB, Taicang, China

7-11 Wielrennen Vierdaagse Duinkerken

8-11 Golf Championship, Ponte Vedra Beach, VS

11 Autosport Formule 1, Spanje

9-20 IJshockey WK, Minsk, Wit-Rusland

10 Atletiek Ter Speckebokaal, Lisse

10-1/6 Wielrennen Ronde van Italië

12-17 Wielrennen Olympia's Tour

18-25 Turnen EK, Sofia, Bulgarije

14 Voetbal Finale Europa League, Turijn, Italië

24 Voetbal Finale Champions League, Lissabon

20-24 Zeilen Wereldbeker, Medemblik

25 Autosport Formule 1, Monaco

26 - 8/6 Tennis Roland Garros, Parijs, Frankrijk

31-15/6 Hockey WK, Den Haag

31-1/6 Motorsport TT Assen

Juni
5-6 Mountainbike EK, St-Wendel, Duitsland

5-8 Kano-Kajak EK, Wien, Oostenrijk

6-8 Zwemmen NK club, Eindhoven

8 Autosport Formule 1, Canada

12-13/7 Voetbal WK, Brazilië

12-15 Golf Open Championships, La Jolla, VS

14 Atletiek Gouden Spike, Leiden

15 MountainbikeEK marathon, Ballyhoura, Ierland

15-21 Tennis Topshelf Open, Rosmalen

21-22 Turnen NK

21-22 Atletiek EK landenteams, Braunschweig, Duitsland

22 Autosport Formule 1, Oostenrijk

22-28 Paardensport CHIO, Rotterdam

23-6/7 Tennis Wimbledon, Londen, Engeland

28-29 Wielrennen NK, Ootmarsum

29 Mountainbike WK marathon, Pietermaritzburg, Zuid-Afrika

30-6/6 Tennis Challenger, Zeeland

30-7/7 Honkbal World Port Tournament, Rotterdam

Juli
5-27 Wielrennen Tour de France, Frankrijk

6 Autosport Formule 1, Groot-Brittannië

7-13 Tennis Challenger, Scheveningen

11-20 Paardensport CHIO, Aken

11-23 Kano-Kajak EK, Brandenburg, Duitsland

17-20 Golf Open Championships, Merceyside, Engeland

20 Autosport Formule 1, Duitsland

21-26 Boogschieten EK, Echmiadzin, Armenië

22-27 BMX WK, Nederland

26-27 Atletiek NK baan, Amsterdam

27 Autosport Formule 1, Hongarije

Augustus
2 Wielrennen San Sebastian, Spanje

11-17 Wielrennen Eneco Tour

12-17 Atletiek EK, Zurich, Zwitserland

12 Wielrennen Grote prijs van Québec

13-24 Zwemmen EK, Berlijn, Duitsland

14 Wielrennen Grote Prijs van Montréal

18-23 Boogschieten WK veld, Zagreb, Kroatië

18-31 Paardensport Wereldspelen, Caen, Frankrijk

23-14/9 Wielrennen Ronde van Spanje

24 Autosport Formule 1, België

24-31 Roeien WK, Amsterdam

25-31 Badminton WK, Kopenhagen, Denemarken

25-31 Judo WK, Chelyabinsk, Rusland

25-7/9 Tennis US Open, New York, VS

30-4/9 Basketbal WK, Spanje

September
1-15 Zeilen WK, Santander, Spanje

1-7 Tennis Challenger Alphen a/d Rijn

3-9 Mountainbike WK, Hafjell, Noorwegen

7 Autosport Formule 1, Italië

10 Roeien EK, Belgrado, Servië

12-14 Tennis Halve finales Davis Cup

13-14 Atletiek IAAF Continental Cup, Marrakech, Marokko

15 Golf KLM Open, Zandvoort

21 Atletiek Dam tot Damloop, Amsterdam

21 Autosport Formule 1, Singapore

21-22 Kano NK vlakwater, Amsterdam

21-28 Wielrennen WK, Ponferrada, Spanje

Oktober
1-15 Volleybal Heren, WK, Polen

3-12 TurnenWK, Nanning, China

5 Wielrennen Ronde van Lombardije

5 Atletiek NK snelwandelen Tilburg

5 Autosport Formule 1, Japan

8-13 Badminton Dutch Open, Almere

9-12 Paardensport Military Boekelo

12 Wielrennen Parijs-Tours

12 Atletiek Marathon Eindhoven

12 Autosport Formule 1, Rusland

21-26Tennis Masters, Istanbul, Turkije

28-3/11 Tennis Finale Fed Cup

November
1-15 Volleybal Dames WK, Italië

2 Autosport Formule 1, VS

9 Autosport Formule 1, Brazilië

10-16 Tennis ATP World Tour Finals, Londen, Engeland

21-23Tennis Finale Davis Cup

23 Autosport Formule 1, Abu Dhabi

29-7/12 Hockey Champions Trophy (v), Argentinië

December
3-7 Zwemmen Korte Baan WK, Doha, Qatar

7-21 Handbal Dames EK

13-21 Hockey Champions Trophy (m), Bhubaneswar, India

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden