radio zaterdag
In de ban van de week Een gesprek over het failliet van het grote stedenbeleid en ’Nederland immigratieland’ met EénNL-voorman Marco Pastors en publicist Paul Scheffer. Filmmaker Pieter Fleury, die net terug is uit Noord-Korea, over de kernproeven die het land deze week uitvoerde. En een interview met Esther Jacobs die na drie jaar al stopt met haar Donateursvereniging (v.a. 09.00 uur, BNR Nieuwsradio).
Het TROS Muziekcafé heeft Willeke Alberti te gast. Sinds 1956 staat zij op het podium, dus nu 50 jaar. Willeke viert dit jubileum met een wervelende theatershow ’Goud’. Ook Alex Roeka is te gast. Roeka’s handelsmerk is de combinatie van rauwe romantiek, poëzie, humor en melancholie.
Zijn cd ’Hadeskade’ toont een man die alle hoeken en gaten van het menselijk gemoed heeft onderzocht en dit in liederen uitgedrukt (16.05 uur, Radio 2).