programma

(Nederlandse tijden)

BADMINTON

Vanaf 09.30 groepsronden enkelspel/dubbelspel/gemengd dubbel (m/v).

BASKETBAL

Voorronden (v). Met om 10.00 Kroatië - China (groep A), 12.15 Tsjechië - Turkije (groep A), 15.30 Frankrijk - Australië (groep B), 17.45 Rusland - Brazilië (groep B), 21.00 Groot-Brittannië - Canada (groep B), 23.15 Angola - VS (groep A).

BEACHVOLLEYBAL

Vanaf 10.00 voorronden (m).

Vanaf 12.00 voorronden (v).

BOKSEN

Vanaf 14.30 ronde van 32 vlieggewicht (m, -52 kg).

Vanaf 15.45 ronde van 32 halfzwaargewicht (m, -81 kg).

GEWICHTHEFFEN

Vanaf 11.00 groep B en A (m, -62 kg).

Vanaf 13.30 groep B en A (v, -58 kg).

HANDBAL

Voorronden (v). Met om 10.30 Angola - Kroatië (groep A), 12.15 Korea - Denemarken (groep B), 15.30 Groot-Brittannië - Rusland (groep A), 17.15 Frankrijk - Spanje (groep B), 20.30 Brazilië - Montenegro (groep A), 22.15 Zweden - Noorwegen (groep B).

HANDBOOGSCHIETEN

10.00 Voorronden recurve (m), met Rick van der Ven.

10.26 Voorronden (v).

HOCKEY

Voorronden (m). Met om 09.30 Korea - Nieuw-Zeeland (groep B), 11.45 Australië - Zuid-Afrika (groep A), 14.45 Spanje - Pakistan (groep A), 17.00 Nederland - India (groep B), 20.00 Groot-Brittannië - Argentinië (groep A), 22.15 Duitsland - België (groep B).

JUDO

Vanaf 10.30 Eliminatieronden en kwartfinales (m, -73 kg), met Dex Elmont.

15.00 Halve finales en herkansing/bronzen medaille. 17.10 Finale.

Vanaf 10.30 Eliminatieronden t/m finale (v, -57 kg).

KANO

14.30 Slalom, series C2 (m).

15.12 Slalom, series K1 (v).

PAARDENSPORT

13.30 Eventing, cross country (individueel en teams), met Andrew Heffernan, Elaine Pen, Tim Lips.

ROEIEN

10.50 Herkansingen mannenacht, met Nederland.

11.20 Series zware dubbeltwee (v), met Inge Janssen, Ellen Hogerwerf.

11.40 Series vier zonder stuurman (m), met Boaz Meylink, Kaj Hendriks, Ruben Knab, Mechiel Versluis.

SCHERMEN

Vanaf 11.30 Eliminatieronden t/m finale (v).

SCHIETSPORT

10.00 Kwalificaties luchtgeweer 10m (m), met Peter Hellenbrand.

13.15 Finale.

10.00 Kwalificaties skeet (m).

SCHOONSPRINGEN

16.00 Finale synchroon 10m (m).

TAFELTENNIS

11.00 Derde ronde enkelspel (m).

20.00 Vierde ronde.

16.30 Vierde ronde enkelspel (v).

TENNIS

Vanaf 12.30 eerste en tweede ronde enkel en dubbelspel (m/v). Met Haase - Gasquet (Fra).

TURNEN

17.30 Finale teams (m).

VOLLEYBAL

Voorronden (v). Met om 10.30 China - Turkije (groep B), 12.30 Servië - Korea (groep B), 15.45 Dominicaanse Republiek - Rusland (groep A), 17.45 VS - Brazilië (groep B), 21.00 Italie - Japan (groep A), 23.00 Groot-Brittannië - Algerije (groep A).

WATERPOLO

Voorronden (v). Met om 15.10 Spanje - China (groep A), 16.30 Italië - Australië (groep B), 19.20 Groot-Brittannië - Rusland (groep B), 20.40 Hongarije - VS (groep A).

ZEILEN

13.00 Race 1 en 2 49er (m).

13.00 Race 1 en 2 Laser (m), met Rutger van

Schaardenburg.

13.05 Race 1 en 2 Laser Radial (v), met Marit Bouwmeester.

15.00 Race 3 en 4 Finn (m), met Pieter-Jan Postma.

15.00 Round robin Elliott 6m (v), met Annemieke Bes, Marcelien Bos-

de Koning, Renée Groeneveld.

15.05 Race 3 en 4 Star (m).

ZWEMMEN

11.00 Series 200m vrije slag (v).

11.21 Series 200m vlinderslag (m).

11.41 Series 200m wisselslag (v).

20.30 Halve finales 200m vrije slag (v).

20.41 Finale 200m vrije slag (m).

20.49 Finale 100m rugslag (v).

20.56 Finale 100m rugslag (m).

21.13 Finale 100m schoolslag (v).

21.30 Halve finales 200m vlinderslag (m).

21.51 Halve finales 200m wisselslag (v).

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden