programma

(Nederlandse tijden)

BADMINTON

Vanaf 09.30 voorronden enkelspel/dubbelspel/gemengd dubbel (m/v). Met om 21.54 Yao Jie - Ingolfsdotter (IJs).

BASKETBAL

Voorronden (m). Met om 10.00 China - Rusland (groep B), 12.15 Australië - Spanje (groep B), 15.30 Litouwen - Nigeria (groep A), 17.45 Groot-Brittannië - Brazilië (groep B), 21.00 Frankrijk - Argentinië (groep A), 23.15 Tunesië - VS (groep A).

BEACHVOLLEYBAL

Vanaf 10.00 kwalificaties (m/v), met om 16.30 Nummerdor/Schuil - Erdmann/Matysik (Dui), om 17.30 Palmer/Bawden (Aus) - Meppelink/Van Gestel en Kessy/Ross (VS) - Van Iersel/Keizer (tijd nog niet bekend).

BOKSEN

14.30 Ronde van 32 lichtvlieggewicht (m, -49 kg).

15.45 Ronde van 32 lichtweltergewicht (m, -64 kg).

GEWICHTHEFFEN

11.00 Groep B en A (m, -69 kg).

13.30 Groep B en A (v, -63 kg).

HANDBAL

Voorronden (m). Met om 10.30 Tunesië - IJsland (groep A), 12.15 Korea - Hongarije (groep B), 15.30 Groot-Brittannië - Zweden (groep A), 17.15 Servië - Kroatië (groep B), 20.30 Denemarken - Spanje (groep B), 22.15 Argentinië - Frankrijk (groep A).

HANDBOOGSCHIETEN

10.00 Voorronden (m).

10.26 Voorronden (v).

HOCKEY

Voorronden (v). Met om 09.30 Nederland - Japan (groep A), 11.45 Zuid-Afrika - Nieuw-Zeeland (groep B), 14.45 België - China (groep A), 17.00 Groot-Brittannië - Korea (groep A), 20.00 Argentinië - VS (groep B), 22.15 Duitsland - Australië (groep B).

JUDO

10.30 Eliminatieronden (m, -81 kg), met Schmitt (Fra) - Guillaume Elmont.

10.36 Kwartfinales.

15.02 Halve finales.

15.03 Herkansing/bronzen medaille.

17.10 Finale.

10.30 Eliminatieronden (v, -63 kg), met Elisabeth Willeboordse - Chammas (Lib).

10.35 Kwartfinales.

15.00 Herkansing/bronzen medaille.

15.01 Halve finales.

17.00 Finale.

KANO

14.30 Halve finales en finale slalom K1 (m).

PAARDENSPORT

11.30 Eventing, kwalificaties springen (individueel en teams), met Andrew Heffernan, Elaine Pen, Tim Lips.

15.30 Finale.

ROEIEN

10.50 Herkansingen zware dubbeltwee (v), met Inge Janssen/Ellen Hogerwerf.

11.50 Herkansingen vrouwen acht, met Nederland.

13.40 Halve finales lichte vier zonder stuurman, met Vincent Muda/Tycho Muda/Roeland Lievens/Tim Heijbrock.

SCHERMEN

11.30 Voorronden t/m finale floret (m).

SCHIETSPORT

10.00 Kwalificaties t/m finale skeet (m).

SCHOONSPRINGEN

16.00 Finale synchroon 10 meter (v).

TAFELTENNIS

11.00 Kwartfinales enkelspel (v). Met om 14.00 Li Jiao - Li Xiaoxia (Chi/2).

17.00 Halve finales.

21.00 Kwartfinales enkelspel (m).

TENNIS

12.30 (m) Tweede ronde enkelspel (m/v) en kwartfinales dubbelspel (m/v).

TURNEN

17.30 Finale teams (v).

VOETBAL

Voorronden (v). Met om 15.30 Canada - Zweden en Japan - Zuid-Afrika (groep F), 18.15 Frankrijk - Colombia en VS - Noord-Korea (groep G), 20.45 Groot-Brittannië - Brazilië en Nieuw-Zeeland - Kameroen (groep E).

VOLLEYBAL

Voorronden (m). Met om 10.30 Servië - Tunesië (groep B), 12.30 Polen - Bulgarije (groep A), 15.45 Italie - Argentinië (groep A), 17.45 VS - Duitsland (groep B), 21.00 Groot-Brittannië - Australië (groep A), 23.00 Brazilië - Rusland (groep B).

WATERPOLO

Voorronden (m). Met om 11.00 Hongarije - Montenegro (groep B), 12.20 Kroatië - Spanje (groep A), 15.10 Australië - Kazachstan (groep A), 16.30 Griekenland - Italië (groep A), 19.20 Servië - Groot-Brittannië (groep B), 20.40 VS - Roemenië (groep B).

ZEILEN

13.00 Race 5 en 6 Finn (m), met Pieter-Jan Postma.

13.00 Race 3 en 4 49er (m).

13.00 Race 1 en 2 RS-X (m), met Dorian van Rijsselberghe.

13.00 Race 3 en 4 Laser Radial (v), met Marit Bouwmeester.

13.05 Race 5 en 6 Star (m).

14.30 Round robin Elliott 6m (v), met Annemieke Bes, Renée Groeneveld, Marcelien Bos-De Koning.

15.00 Race 3 en 4 Laser (m), met Rutger van Schaardenburg.

15.00 Race 1 en 2 RS-X (v).

ZWEMMEN

11.00 Series 100m vrije slag (m), met Sebastiaan Verschuren.

11.23 Series 200m vlinderslag (v).

12.02 Series 4x200m vrije-slagestafette (m).

12.40 Series 200m schoolslag (m), met Lennart Stekelenburg.

20.30 Halve finales vrije slag (m).

20.39 Finale 200m vrije slag (v).

20.47 Finale 200m vlinderslag (m).

20.55 Halve finales 200 m vlinderslag (v).

21.17 Halve finales 200m schoolslag (m).

21.39 Finale 200m wisselslag (v).

21.47 Finale 4x200m vrije-slagestafette (m).

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden