programma

ZATERDAG

ATLETIEK

10.00 50km snelwandelen (m).

18.00 20km snelwandelen (v).

20.00 Finale hoogspringen (v).

20.20 Finale speerwerpen (m).

20.30 Finale 5000m (m).

21.00 Finale 800m (v).

21.25 Finale 4x400m estafette (v).

22.00 Finale 4x100m estafette (m), met Nederland.

BASKETBAL

18.00 Strijd om bronzen medaille (v): Australië - Rusland.

22.00 Finale (v): Verenigde Staten - Frankrijk.

BOKSEN

21.30 Finale lichtvlieggewicht (m, -49kg).

21.45 Finale bantamgewicht (m, -56kg).

22.15 Finale lichtweltergewicht (m, -64kg).

22.45 Finale middengewicht (m, -75kg).

23.15 Finale zwaargewicht (m, -91kg).

HANDBAL

18.00 Strijd om bronzen medaille (v): Zuid-Korea - Spanje.

21.30 Finale (v): Noorwegen - Montenegro.

HOCKEY

09.30 Om elfde plaats (m): Zuid-Afrika - India.

12.30 Om vijfde plaats (m): Spanje - België.

16.30 Strijd om bronzen medaille (m): Australië - Groot-Brittannië.

21.00 Finale (m): Nederland - Duitsland.

KANO

10.30 Finale K1 200m (m).

10.47 Finale C1 200m (m).

11.14 Finale K1 200m (v).

11.41 Finale K2 200m (m).

MODERNE VIJFKAMP

09.45 Schermen (m).

14.20 Zwemmen.

16.20 Paardrijden.

19.45 Combinatie.

RITMISCHE GYMNASTIEK

14.30 Finale rotatie 1 all-around, individueel.

15.03 Finale rotatie 2.

15.37 Finale rotatie 3.

16.10 Finale rotatie 4.

SCHOONSPRINGEN

11.00 Halve finale 10m-toren (m).

21.30 Finale.

TAEKWONDO

Vanaf 10.00 voorronde t/m finale (v, +67kg).

Vanaf 10.15 voorronde t/m finale (m, +80kg).

VOETBAL

16.00 Finale (m): Brazilië - Mexico.

VOLLEYBAL

12.30 Strijd om bronzen medaille (v): Japan - Zuid-Korea.

19.30 Finale: Brazilië - Verenigde Staten.

WIELRENNEN

13.30 Mountainbike, finale cross country (v).

WORSTELEN

Vanaf 14.00 kwalificatie t/m finale vrije stijl (m, -60kg, -84kg, -120kg).

ZEILEN

13.00 Kleine finale Elliott 6m (v).

14.05 Finale.

ZONDAG

ATLETIEK

12.00 Marathon (m).

BASKETBAL

12.00 Strijd om de bronzen medaille (m).

16.00 Finale (m).

BOKSEN

14.30 Finale vlieggewicht (m, -52kg).

14.45 Finale lichtgewicht (m, -60kg).

15.15 Finale weltergewicht (m, -69kg).

15.45 Finale lichtzwaargewicht (m, -81kg).

16.15 Finale superzwaargewicht (m, +91kg).

HANDBAL

12.00 Strijd om bronzen medaille (m).

1600 Finale (m).

MODERNE VIJFKAMP

09.00 Schermen (v).

13.35 Zwemmen.

15.35 Paardrijden.

19.00 Combinatie.

RITMISCHE GYMNASTIEK

14.30 Finale rotatie 1 (groep).

15.16 Finale rotatie 2 (groep).

VOLLEYBAL

10.30 Strijd om bronzen medaille (m): Bulgarije - Italië.

14.00 Finale (m): Rusland - Brazilië.

WATERPOLO

11.20 Om de zevende plaats (m).

12.40 Om de vijfde plaats (m).

15.30 Strijd om de bronzen medaille (m): Montenegro - Servië.

16.50 Finale (m): Kroatië - Italië.

WIELRENNEN

14.30 Mountainbike, cross country (m), met Rudi van Houts.

WORSTELEN

Vanaf 09.30 kwalificaties t/m finale vrije stijl (m, -66kg en -96kg).

SLUITINGSCEREMONIE

Vanaf 22.00.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden