programma

(Nederlandse aanvangstijden)

ATLETIEK

11.00 Kwalificaties kogelstoten (m), met Rutger Smith.

11.00 Zevenkamp (v), met Dafne Schippers en Nadine Broersen.

De vier onderdelen van vandaag zijn: 11.05 100m horden, 12.15 hoogspringen, 20.00 kogelstoten en 21.45 200m.

11.25 Kwalificaties hinkstapsprong (v).

11.40 Kwalificaties 100m (v).

12.15 Eerste ronde 400m horden (m).

12.20 Kwalificaties kogelslingeren (m).

13.00 Eerste ronde 400m (v).

14.00 Eerste ronde 3000m steeplechase (m).

20.05 Eerste ronde 100m (v).

20.10 Kwalificaties discuswerpen (v), met Monique Jansen.

20.50 Kwalificaties verspringen (m).

21.30 Finale kogelstoten, evt. met Rutger Smith.

22.25 Finale 10.000m (v).

BAANWIELRENNEN

17.00 Eerste ronde keirin (v), met Willy Kanis.

17.43 Herkansingen.

18.46 Tweede ronde.

19.38 Finales.

17.18 Eerste ronde teamachtervolging (m), met Jenning Huizenga, Levi Heimans, Tim Veldt, Wim Stroetinga, Michael Vingerling.

18.59 Finales.

17.56 Kwalificaties teamachtervolging (v), met Vera Koedooder, Kirsten Wild, Amy Pieters, Ellen van Dijk.

BADMINTON

10.00 Halve finales enkelspel (v).

10.00 Strijd om bronzen medaille gemengd dubbel.

14.30 Finale gemengd dubbel.

14.30 Halve finales enkelspel (m).

BASKETBAL

Voorronden (v). Met om 10.00 Angola - Kroatië (groep A), 12.15 Rusland - Australië (groep B), 15.30 Brazilië - Canada (groep B), 17.45 Turkije - China (groep A), 21.00 Frankrijk - Groot-Brittannië (groep B), 23.15 Tsjechië - VS (groep A).

BEACHVOLLEYBAL

Vanaf 10.00 achtste finales (v), met Sanne Keizer en Marleen van Iersel.

Vanaf 14.00 achtste finales (m), met Reinder Nummerdor en Richard Schuil.

BOKSEN

Vanaf 14.30 achtste finales vlieggewicht (m, -52kg).

Vanaf 15.30 achtste finales weltergewicht (m, -69kg).

GEWICHTHEFFEN

Vanaf 11.00 groep B en A (m, -85kg).

Vanaf 13.30 Groep B en A (v, -75kg).

HANDBAL

Voorronden (v). Met om 10.30 Angola - Groot-Brittannië (groep A), 12.15 Zuid-Korea - Frankrijk (groep B), 15.30 Kroatië - Montenegro (groep A), 17.15 Rusland - Brazilië (groep A), 20.30 Spanje - Zweden (groep B), 22.15 Denemarken - Noorwegen (groep B).

HANDBOOGSCHIETEN

10.00 Achtste finales recurve (m). Met om 10.39 Im Dong (ZKor) - Rick van der Ven.

15.00 Kwartfinales.

15.52 Halve finales.

16.21 Strijd om bronzen medaille.

16.37 Finale.

HOCKEY

Voorronden (m). 09.30 Australië - Argentinië (groep A), 11.45 Nederland - Nieuw-Zeeland (groep B), 14.45 Duitsland - India (groep B), 17.00 Groot-Brittannië - Pakistan (groep A), 20.00 Zuid-Afrika - Spanje (groep A), 22.15 België - Zuid-Korea (groep B).

JUDO

Vanaf 10.30 eliminatieronden en kwartfinales (m, +100kg), met Bor (Hon) - Luuk Verbij.

Vanaf 15.02 herkansing, halve finales en strijd om bronzen medaille. 17.10 Finale.

Vanaf 10.30 eliminatieronden t/m finale (v, +78kg).

PAARDENSPORT

Vanaf 12.00 GP dressuur individueel en teams, dag 2. Met om 12.54 Edward Gal en om 16.11 Adelinde Cornelissen.

ROEIEN

11.20 B-finale twee zonder stuurman (m), met Nanne Sluis en Meindert Klem.

11.30 B-finale zware dubbeltwee (v), met Inge Janssen en Ellen Hogerwerf.

SCHERMEN

Vanaf 12.30 kwartfinales t/m finale sabel (m, teams).

SCHIETSPORT

Vanaf 10.00 kwalificaties en finale luchtgeweer 50m liggend (m), met Peter Hellenbrand.

Vanaf 11.30 kwalificaties 25m snelvuurpistool (m).

SCHOONSPRINGEN

15.30 Voorronden 3m (v).

TAFELTENNIS

Vanaf 11.00 eerste ronde teams (v). Met om 15.30 Egypte - Nederland (Li Jie, Li Jiao en Elena Timina).

Vanaf 20.00 eerste ronde teams (m).

TENNIS

Vanaf 13.00 halve finales enkelspel (m/v) en gemengd dubbel.

TRAMPOLINESPRINGEN

Vanaf 14.00 kwalificatie en finale (m).

VOETBAL

Kwartfinales (v). Met om 13.00 Zweden - Frankrijk, 15.30 VS - Nieuw-Zeeland, 18.00 Brazilië - Japan, 20.30 Groot-Brittannië - Canada.

VOLLEYBAL

Voorronden (v). Met om 10.30 Brazilië - China (groep B), 12.30 Japan - Rusland (groep A), 15.45 Turkije - Zuid-Korea (groep B), 17.45 Groot-Brittannië - Dominicaanse Republiek (groep A), 21.00 VS - Servië (groep B), 23.00 Algerije - Italië (groep A).

WATERPOLO

Voorronden (v). Met om 15.10 Spanje - Hongarije (groep A), 16.30 Rusland - Australië (groep B), 19.20 Groot-Brittannië - Italië (groep B), 20.40 China - VS (groep A).

ZEILEN

13.00 Race 9 en 10 Finn (m), met Pieter-Jan Postma.

13.00 Race 7 en 8 Laser (m), met Rutger van Schaardenburg.

13.00 Race 1 en 2 470 (v), met Lobke Berkhout en Lisa Westerhof.

13.05 Race 3 en 4 470 (m), met Kalle en Sven Coster.

13.05 Race 9 en 10 Star (m).

14.30 Race 9, 10 en 11 49er (m).

14.35 Race 7 en 8 Laser Radial (v), met Marit Bouwmeester.

ZWEMMEN

11.00 Series 50m vrije slag (v), met Ranomi Kromowidjojo en Marleen Veldhuis.

11.24 Series 1500m vrije slag (m), met Job Kienhuis.

12.35 Series 4x100m wisselslagestafette (v), met Kromowidjojo, Veldhuis, Inge Dekker, Femke Heemskerk, Moniek Nijhuis en Sharon van Rouwendaal.

12.49 Series 4x100m wisselslagestafette (m), met Sebastiaan Verschuren, Dion Dreesens, Joeri Verlinden, Nick Driebergen, Lennart Stekelenburg en Bastiaan Lijesen.

20.30 Finale 200m rugslag (v).

20.38 Finale 100m vlinderslag (m), met Joeri Verlinden.

20.45 Finale 800m vrije slag (v).

21.09 Finale 50m vrije slag (m).

21.21 Halve finales 50m vrije slag (v), evt. met Kromowidjojo en Veldhuis.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden