programma

(Nederlandse aanvangstijden)

ATLETIEK

11.00 Kwalificatie polsstokhoogpsringen (m).

11.00 Kwalificatie hamerslingeren (v).

Vanaf 11.10 tienkamp (m, Eelco Sintnicolaas, Ingmar Vos), met 100m, 12.10 verspringen, 13.50 kogelstoten, 19.00 hoogspringen en 22.30 400 m.

11.45 Eerste ronde 5000m (m).

12.35 Eerste ronde 800m (v).

20.05 Kwalificatie speerwerpen (m).

20.15 Halve finales 110m horden (m), met Gregory Sedoc.

21.05 Halve finales 1500m (v).

21.10 Halve finales 200m, met Churandy Martina.

21.45 Finale 400m horden (v).

22.00 Finale 200m (v).

22.15 Finale 110m horden (m), evt. met Sedoc.

BASKETBAL

Kwartfinales (m). Met om 15.00 Rusland - Litouwen, 17.15 Frankrijk - Spanje, 21.00 Brazilië - Argentinië, 23.15 VS - Australië.

BEACHVOLLEYBAL

20.00 Strijd om brons (v).

22.00 Finale.

BOKSEN

14.30 Halve finales vlieggewicht (v, -51kg).

15.00 Halve finales lichtgewicht (v, -60kg).

15.30 Halve finales middengewicht (v, -75kg). 21.30 Kwartfinales lichtvlieggewicht (m,-49kg).

22.30 Kwartfinales lichtweltergewicht (m,-64kg).

23.30 Kwartfinales lichtzwaargewicht (m,-81kg).

HANDBAL

Kwartfinales (m). Met om 12.00 IJsland - Hongarije, 15.30 Spanje - Frankrijk, 19.00 Zweden - Denemarken, 22.30 Kroatië - Tunesië.

HOCKEY

09.30 Klassering 9-10 (v): Japan - Zuid-Afrika.

12.30 Klassering 7-8 (v): Zuid-Korea - Duitsland.

16.30 Halve finale 1 (v): Nederland - Nieuw-

Zeeland.

21.00 Halve finale 2 (v): Argentinië - Engeland.

KANO

10.30 Finale K1 1000m (m).

10.48 Finale C1 1000m (m).

11.16 Finale K2 1000m (m).

11.44 Finale K4 500m (v).

PAARDENSPORT

13.30 Finale springen individueel, ronde A, met Maikel van der Vleuten, Marc Houtzager, Gerco Schröder.

15.55 Finale ronde B.

SCHOONSPRINGEN

20.00 Voorronde 10m-toren (v).

TAFELTENNIS

12.00 Strijd om brons, teams (m): Duitsland - Hongkong.

16.30 Finale teams (m): China - Zuid-Korea.

TAEKWONDO

Vanaf 10.00 voorronden t/m finale (v, -49kg)

Vanaf 10.15 voorronden t/m finale (m, -58kg).

VOLLEYBAL

Kwartfinales (m). Met om 15.00 Argentinië - Brazilië, 17.00 VS - Italië, 20.30 Polen - Rusland, 22.30 - Bulgarije - Duitsland.

WATERPOLO

Kwartfinales (m). Met om 15.30 Spanje - Montenegro, 16.50 Australië - Servië, 19.40 Italië - Hongarije, 21.00 Kroatië - VS.

WIELRENNEN

16.00 Kwalificaties BMX (v), met Laura Smulders.

16.40 Series BMX (m), met Jelle van Gorkom, Raymond van der Biezen, Twan van Gendt.

WORSTELEN

Vanaf 14.00 kwalificaties t/m finale (v, -48kg). 14.00 Kwalificatie t/m finale vrije stijl (v, -63kg).

ZEILEN

13.00 470, race 9 en 10 (v), met Lisa Westerhof en Lobke Berkhout.

14.00 49er, medaillerace (m).

15.00 Elliott 6m, kwartfinales (v), met Renée Groeneveld, Marcelien Bos-de Koning en Annemieke Bes.

ZWEMMEN

11.00 10km marathon (v).

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden