Ploegen, renners en nummers

BANESTO (ploegleider Echevarri) 1. Miguel Indurain (Spa) 2. Marino Alonso (Spa) 3. Jean-Francois Bernard (Fra) 4. Pedro Delgado (Spa) 5. Aitor Garmendia (Spa) 6. Julian Gorospe (Spa) 7. Prudencio Indurain (Spa) 8. Gerard Rue (Fra) 9. Jose-Ramon Uriarte (Spa)

CARRERA (ploegleider Boifava) 11. Claudio Chiappucci (Ita) 12. Marco Artunghi (Ita) 13. Mario Chiesa (Ita) 14. Vladimir Poelnikov (Oek) 15. Stephen Roche (Ier) 16. Fabio Roscioli (Ita) 17. Remo Rossi (Ita) 18. Rolf Sorensen (Den) 19. Andrea Tafi (Ita)

GATORADE (ploegleider Stanga) 21. Gianni Bugno (Ita) 22. Bruno Boscardin (Ita) 23. Giovanni Fidanza (Ita) 24. Laurent Fignon (Fra) 25. Andrea Peron (Ita) 26. Abelardo Rondon (Col) 27. Mario Scirea (Ita) 28. Valerio Tebaldi (Ita) 29. Stefano Zanatta (Ita)

MOTOROLA (ploegleider Ochowicz) 31. Andrew Hampsten (VSt) 32. Phil Anderson (Aus) 33. Frankie Andreu (VSt) 34. Lance Armstrong (VSt) 35. Steve Bauer (Can) 36. Michel Dernies (Bel) 37. Alvaro Mejia (Col) 38. Maximilian Sciandri (Ita) 39. Sean Yates (GBr)

FESTINA (ploegleider Moreno) 41. Pascal Lino (Fra) 42. Jean-Philippe Dojwa (Fra) 43. Ramon Gonzalez-Arrieta (Sp) 44. Gert Jakobs (Ned) 45. Thierry Marie (Fra) 46. Steven Rooks (Ned) 47. Jean-Paul van Poppel (Ned) 48. Michel Vermote (Bel) 49. Richard Virenque (Fra)

ONCE (ploegleider Saiz) 51. Erik Breukink (Ned) 52. Johan Bruyneel (Bel) 53. Herminio Diaz-Zabala (Spa) 54. Laurent Jalabert (Fra) 55. Alberto Leanizbarrutia (Spa) 56. Philippe Louviot (Fra) 57. Miguel-Angel Martinez (Spa) 58. Neil Stephens (Aus) 59. Alex Zulle (Zwi)

ZG MOBILI (ploegleider Miozzo) 61. Giancarlo Perini (Ita) 62. Giuseppe Citterio (Ita) 63. Stefano Colage (Ita) 64. Gianni Faresin (Ita) 65. Massimo Ghirotto (Ita) 66. Mario Mantovan (Ita) 67. Nelson Rodriguez (Col) 68. Leonardo Sierra (Ven) 69. John van den Akker (Ned)

TELEKOM (ploegleider Godefroot) 71. Olaf Ludwig (Dui) 72. Rolf Aldag (Dui) 73. Gerd Audehm (Dui) 74. Udo Bolts (Dui) 75. Christiann Henn (Dui) 76. Jens Heppner (Dui) 77. Brian Holm (Den) 78. Mario Kummer (Dui) 79. Uwe Raab (Dui)

GB-MG (ploegleider Lefevre) 81. Franco Ballerini (Ita) 82. Carlo Bomans (Bel) 83. Mario Cipollini (Ita) 84. Zenon Jaskula (Pol) 85. Johan Museeuw (Bel) 86. Wilfried Peeters (Bel) 87. Laurent Pillon (Fra) 88. Flavio Vanzella (Ita) 89. Franco Vona (Ita)

GAN (ploegleider Legeay) 91. Eric Boyer (Fra) 92. Christophe Capelle (Fra) 93. Philippe Casado (Fra) 94. Thierry Claveyrolat (Fra) 95. Jean-Claude Colotti (Fra) 96. Gilbert Duclos-Lassalle (Fra) 97. Pascal Lance (Fra) 98. Francois Lemarchand (Fra) 99. Francis Moreau (Fra)

TVM (ploegleider Priem) 101. Robert Millar (GBr) 102. Johan Capiot (Bel) 103. Gerrit de Vries (Ned) 104. Maarten den Bakker (Ned) 105. Bo Hamburger (Den) 106. Dag-Otto Lauritzen (Noo) 107. Danny Nelissen (Ned) 108. Jesper Skibby (Den) 109. John Talen (Ned)

NOVEMAIL (ploegleider Planckaert) 111. Charly Mottet (Fra) 112. Eddy Bouwmans (Ned) 113. Bruno Cornillet (Fra) 114. Vjatjeslav Jekimov (Rus) 115. Wilfried Nelissen (Bel) 116. Guy Nulens (Bel) 117. Ronan Pensec (Fra) 118. Marc Sergeant (Bel) 119. Dimitri Zhdanov (Rus)

CASTORAMA (ploegleider Guimard) 121. Dominique Arnould (Fra) 122. Thierry Bourguignon (Fra) 123. Laurent Brochard (Fra) 124. Laurent Desbiens (Fra) 125. Jacky Durand (Fra) 126. Fabian Jeker (Zwi) 127. Laurent Madouas (Fra) 128. Jean-Cyril Robin (Fra) 129. Francois Simon (Fra)

CLAS (ploegleider Fernandez) 131. Tony Rominger (Zwi) 132. Federico Echave (Spa) 133. Fernando Escartin (Spa) 134. Inaki Gaston (Spa) 135. Arsenio Gonzalez (Spa) 136. Javier Mauleon (Spa) 137. Jorg Muller (Zwi) 138. Abraham Olano (Spa) 139. Jon Unzaga (Spa)

WORDPERFECT (ploegleider Raas) 141. Raul Alcala (Mex) 142. Yvon Ledanois (Fra) 143. Frans Maassen (Ned) 144. Frederic Moncassin (Fra) 145. Rob Mulders (Ned) 146. Jelle Nijdam (Ned) 147. Dieter Runkel (Zwi) 148. Edwig van Hooydonck (Bel) 149. Eric Vanderaerden (Bel)

AMAYA (ploegleider Minquez) 151. Melchor Mauri (Spa) 152. Tom Cordes (Ned) 153. Laudelino Cubino (Spa) 154. Antonio Martin (Spa) 155. Juan-Carlos Martin (Spa) 156. Jesus Montoya (Spa) 157. Javier Murguialday (Spa) 158. Per Pedersen (Den) 159. Oliverio Rincon (Col)

ARIOSTEA (ploegleider Ferreti) 161. Davide Cassani (Ita) 162. Bruno Cenghialta (Ita) 163. Roberto Conti (Ita) 164. Alberto Elli (Ita) 165. Andrea Ferrigato (Ita) 166. Rolf Jarmann (Zwi) 167. Pascal Richard (Zwi) 168. Bjarne Riis (Den) 169. Mauro Santaromita (Ita)

LOTTO (ploegleider Vandenbroucke) 171. Jan Nevens (Bel) 172. Serge Baguet (Bel) 173. Peter de Clercq (Bel) 174. Peter Farazijn (Bel) 175. Herman Frison (Bel) 176. Luc Roosen (Bel) 177. Jim van de Laer (Bel) 178. Rik van Slijcke (Bel) 179. Marc Wauters (Bel)

LAMPRE (ploegleider Algeri) 181. Abdoesjaparov (Oez) 182. Gianluca Bortolami (Ita) 183. Davide Bramati (Ita) 184. Stefano Cortinovis (Ita) 185. Marco Lietti (Ita) 186. Sergei Oetsjakov (Oek) 187. Zbigniew Spruch (Pol) 188. Jan Svorada (Tsj) 189. Marek Szerszynski (Pol)

CHAZAL (ploegleider Lavenu) 191. Eric Caritoux (Fra) 192. Laurent Biondi (Fra) 193. Jean-Pierre Bourgeot (Fra) 194. Pascal Chanteur (Fra) 195. Jean-Pierre Delphis (Fra) 196. Patrice Esnault (Fra) 197. Jaan Kirsipuu (Est) 198. Oleg Kozlitine (Kaz) 199. Franck Pineau (Fra)

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden