Ploegen, nummers en renners

BANESTO (ploegleider: Eusebio Unzue) 1. Miguel Indurain (Spa) 2. Marino Alonso (Spa) 3. Vicente Aparicio Spa) 4. Thomas Davy (Fra) 5. Aitor Garmendia (Spa) 6. José R. Gonzalez-Arrieta (Spa) 7. Carmelo Miranda (Spa) 8. Gerard Rué (Fra) 9. José Ramon Uriarte (Spa)

GEWISS (ploegleider Emmanuele Bombini) 11. Evgeni Berzin (Rus) 12. Guido Bontempi (Ita) 13. Dario Bottaro (Ita) 14. Bruno Cenghialta (Ita) 15. Gabriele Colombo (Ita) 16. Francesco Frattini (Ita) 17. Ivan Gotti (Ita) 18. Bjarne Riis (Den) 19. Alberto Volpi (Ita)

CARRERA (ploegleider: Sandro Quintarelli) 21. Marco Pantani (Ita) 22. Sergio Barbero (Ita) 23. Alessandro Bertolini (Ita) 24. Claudio Chiappucci (Ita) 25. Mario Chiesa (Ita) 26. Marcello Siboni (Ita) 27. Leonardo Sierra (Ven) 28. Enrico Zaina (Ita) 29. Beat Zberg (Zwi)

AKI (ploegleider: Roberto Amadio) 31. Zenon Jaskula (Pol) 32. Mauro Bettin (Ita) 33. Giuseppe Citterio (Ita) 34. René Foucachon (Fra) 35. Gianluca Gorini (Ita) 36. Dimitri Konisjev (Rus) 37. Dante Rezze (Fra) 38. Gilberto Simoni (Ita) 39. Denis Zanette (Ita)

MAPEI-GB (ploegleider: Juan Fernandez) 41. Tony Rominger (Zwi) 42. Carlo Bomans (Bel) 43. Gianluca Bortolami (Ita) 44. Fernando Escartin (Spa) 45. Arsenio Gonzalez (Spa) 46. Javier Mauleon (Spa)

47. Johan Museeuw (Bel) 48. Wilfried Peeters (Bel) 49. Andrea Tafi (Ita)

FESTINA (ploegleider: Bruno Roussel) 51. Richard Virenque (Fra) 52. Bruno Boscardin (Fra) 53. Laurent Brochard (Fra) 54. Laurent Dufaux (Fra) 55. Pascal Hervé (Fra) 56. Stephen Hodge (Aus) 57. Fabian Jeker (Zwi) 58. Lars Michaelsen (Den) 59. Jean-Cyril Robin (Fra)

ONCE (ploegleider: Manuel Saiz) 61. Laurent Jalabert (Fra) 62. Erik Breukink (Ned) 63. Johan Bruyneel (Bel) 64. Herminio Diaz Zabala (Spa) 65. Melchor Mauri (Spa) 66. Oliveiro Rincon (Col) 67. Mariano Rojas (Spa) 68. Neil Stephens (Aus) 69. Alex Zülle (Zwi)

LAMPRE (ploegleider: Pietro Algeri) 71. Maurizio Fondriest (Ita) 72. Wladimir Belli (Ita) 73. Roberto Conti (Ita) 74. Alessio Galletti (Ita) 75. Aleksandre Gontsjenkov(Oek) 76. Davide Perona (Ita) 77. Marco Serpellini (Ita) 78. Jan Svorada (Slw) 79. Pavel Tonkov (Rus)

GAN (ploegleider: Roger Legeay) 81. Chris Boardman (GBr) 82. Christophe Capelle (Fra) 83. Thierry Gouvenou (Fra) 84. Pascal Lance (Fra) 85. Yvon Ledanois (Fra) 86. François Lemarchand (Fra) 87. Francis Moreau (Fra) 88. Didier Rous (Fra) 89. Eddy Seigneur (Fra)

POLTI (ploegleider: Giosue Zenoni) 91. Georg Totschnig (Oos) 92. Dirk Baldinger (Dui) 93. Eric Boyer (Fra) 94. Rossano Brasi (Ita)

95. Giovanni Fidanza (Ita) 96. Giovanni Lombardi (Ita) 97. Sergei Oetsjakov (Rus) 98. Oscar Pellicioli (Ita) 99. Mario Scirea (Ita)

KELME (ploegleider: Alvaro Pino) 101. Laudelino Cubino (Spa) 102. Juan Cesar Aguirre (Col) 103. Hernan Buenahora (Col) 104. Francisco Cabello (Spa) 105. Angel Camargo (Col) 106. Hector Castano (Col) 107. Angel Edo (Spa) 108. Federico Munoz (Col) 109. José Angel Vidal (Spa)

MOTOROLA (ploegleider: James Ochowicz) 111. Lance Armstrong (VSt) 112. Frankie Andreu (VSt) 113. Steve Bauer (Can) 114. Fabio Casartelli (Ita) 115. Alvaro Mejia (Col) 116. Kaspars Ozers (Let) 117. Andrea Peron (Ita) 118. Stephen Swart (NZe) 119. Sean Yates (GBr)

TVM (ploegleider: Cees Priem) 121. Bo Hamburger (Den) 122. Jeroen Blijlevens (Ned) 123. Maarten den Bakker (Ned) 124. Tristan Hoffman (Ned) 125. Jelle Nijdam (Ned) 126. Hendrik Redant (Bel) 127. Jesper Skibby (Den) 128. Jim van de Laer (Bel) 129. Bart Voskamp (Ned)

LOTTO (ploegleider: J-L Vandenbroucke) 131. Andrei Tsjmil (Mol) 132. Mario de Clercq (Bel) 133. Peter de Clercq (Bel) 134. Peter Farazijn (Bel) 135. Herman Frison (Bel) 136. Sammie Moreels (Bel) 137. Wilfried Nelissen (Bel) 138. Marc Sergeant (Bel) 139. Rudy Verdonck (Bel)

CASTORAMA (ploegleider: Cyrille Guimard) 141. Armand de las Cuevas (Fra) 142. Jacky Durand (Fra)

143. Thierry Laurent (Fra) 144. Laurent Madouas (Fra) 145. Emmanuel Magnien (Fra) 146. Thierry Marie (Fra) 147. François Simon (Fra) 148. Gilles Talmant (Fra) 149. Bruno Thibout (Fra)

MG (ploegleider: Giancarlo Ferretti) 151. Gianni Bugno (Ita) 152. Fabio Baldato (Ita) 153. Davide Cassani (Ita) 154. Alberto Elli (Ita) 155. Rolf Jürmann (Zwi) 156. Nicola Loda (Ita) 157. Maximilian Sciandri (Ita) 158. Flavio Vanzella (Ita) 159. Franco Vona (Ita)

NOVELL (ploegleider: Jan Raas) 161. Djam. Abdoesjaparov (Oez) 162. Eddy Bouwmans (Ned) 163. Erik Dekker (Ned) 164. Vjatjeslav Ekimov (Rus) 165. Frans Maassen (Ned) 166. Frédéric Moncassin (Fra) 167. Arvis Piziks (Let) 168. Leon van Bon (Ned) 169. Marc Wauters (Bel)

MERCATONE UNO (ploegleider: Antonio Salutini) 171. Mario Cipollini (Ita) 172. Massimo Donati (Ita) 173. Gian Matteo Fagnini (Ita) 174. Rosario Fina (Ita) 175. Massimiliano Lelli (Ita) 176. Silvio Martinello (Ita) 177. Roberto Petito (Ita) 178. Eros Poli (Ita) 179. Antonio Politano (Ita)

CHAZAL (ploegleider: Vincent Lavenu) 181. Miguel Arroyo (Mex) 182. Jean Francois Bernard (Fra) 183. Jean-Pierre Bourgeot (Fra) 184. Gilles Bouvard (Fra) 185. Bruno Cornillet (Fra) 186. Gilles Delion (Fra) 187. Artoeras Kaspoetis (Lit) 188. Jaan Kirsipuu (Est) 189. Christophe Mengin (Fra)

BRESCIALAT (ploegleider: Bruno Leali)

191. Massimo Podenzana (Ita) 192. Fausto Dotti (Ita) 193. Paolo Lanfranchi (Ita) 194. Angelo Lecchi (Ita) 195. Mario Manzoni (Ita) 196. Marco Milesi (Ita) 197. Giancarlo Perini (Ita) 198. Mauro Radaelli (Ita) 193. Eric Vanderaerden (Bel)

TELEKOM-ZG (ploegleider: Walter Godefroot) 201. Rolf Aldag (Dui) 202. Udo Bolts (Dui) 203. Jens Heppner (Dui) 204. Olaf Ludwig (Dui) 205. Vladimir Poelnikov (Oek) 206. Erik Zabel (Dui) 207. Stefano Colage (Ita) 208. Andrea Ferrigato (Ita) 209. Nelson Rodriguez (Col)

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden