OLYMPISCHE UITSLAGEN

ATLETIEK

Halve finales

Eerste serie: 1. Fredericks (Nam) 9,94, 2. Bailey (Can) 10,00, 3. Marsh (VSt) 10,08, 4. Green (Jam) 10,11, 5. Asahara (Jap) 10,16, 6. Thompson (Bar) 10,16, 7. Tuffuor (Gha) 10,22, 8. Markoullides (Cyp) 10,36.

Tweede serie: 1. Boldon (Tri) 9,93, 2. Mitchell (VSt) 10,00, 3. Christie (GBr) 10,04, 4. Ezinwa (Nig) 10,04, 5. Surin (Can) 10,13, 6. Drummond (VSt) 10,16, 7. Nkansah (Gha) 10,26, Macki (GBr) niet gestart.

Finale

1. Bailey (Can) 9,84 (wereldrecord), 2. Fredericks (Nam) 9,89, 3. Boldon (Tri) 9,90, 4. Mitchell (VSt) 9,99, 5. Marsh (VSt) 10,00, 6. Ezinwa (Nig) 10,14, 7. Green (Jam) 10,14. Christie (GBr) gediskwalificeerd na twee valse starts.

110 meter horden, eerste ronde (Eerste drie en acht tijdsnelsten naar tweede ronde).

Eerste serie: 1. Kovac (Slw) 13,62, 2. McKoy (Oos) 13,70, 3. Kislik (Rus) 13,74, 4. Edorth (Dui) 13,74. Tweede serie: 1. Schwarthoff (Dui) 13,39, 2. Batte (Cub) 13,47, 3. Tulloch (GBr) 13,56, 4. Lisabeth (Bel) 13,72. Derde serie: 1. Crear (VSt) 13,44, 2. Garcia (Cub) 13,56, 3. Pieters (Bel) 13,56, 4. Boroi (Roe) 13,66. Vierde serie: 1. Jackson (GBr) 13,36, 2. Kaiser (Dui) 13,64, 3. Peders (Let) 13,72. Vijfde serie: 1. Johnson (VSt) 13,66, 2. Mehlich (Pol) 13,81, 3. De Souza (Bra) 13,82. Zesde serie: 1. Jarrett (GBr) 13,47, 2. Clarico (Fra) 13,52, 3. Kearns (Ier) 13,67, 4. Chiamulera (Bra) 13,70. Zevende serie: 1. Van der Kuyp (Aus) 13,32, 2. Valle (Cub) 13,35, 3. Nsenga (Bel) 13,61, 4. Kazanovs (Let) 13,74, 5. Kroeker (Can) 13,74. Achtste serie: 1. Swift (VSt) 13,36, 2. Li Tong (Chn) 13,57, 3. Foster (Jam) 13,58, 4. Csillag (Hon) 13,64, 5. Romary (Fra) 13,68.

400 m, series (Eerste vier naar halve finales)

Eerste serie: 1. Bada (Nig) 44,88, 2. Clarke (Jam) 44,98, 3. Kitur (Ken) 45,03, 4. Douglas (Ber) 45,26. Tweede serie: 1. Black (GBr) 44,72, 2. Ismail (Qua) 44,96, 3. Reynolds (VSt) 45,21, 4. Balosak (Slv) 45,32. Derde serie: 1. Johnson (VSt) 44,62, 2. Martin (Jam) 44,74, 3. Kamoga (Oeg) 44,82, 4. De Silva (Tri) 45,02. Vierde serie: 1. Harrison (VSt) 44,79, 2. Thomas (GBr) 45,04, 3. McDonald (Jam) 45,26, 4. Coombs (StV) 45,43.

10 000 meter, eerste ronde (Eerste acht en vier tijdsnelsten naar finale).

Eerste serie: 1. Bikila (Eth) 27.50,57, 2. Tergat (Ken) 27.50,66, 3. Ntawulikura (Rua) 27.50,69, 4. Nizigama (Bur) 27.53,21, 5. Hissou (Mar) 27.53,32, 6. Baldini (Ita) 27.55,79, 7. Anton (Spa) 27.56,26, 8. De la Torre (Spa) 28.04,14, 9. Kaldy (Hon) 28.13,49, 10. Hhawu (Tan) 28.14,08, 11. Evans (GBr) 28.24,39. Tweede serie: 1. Gebrselassie (Eth) 28.14,20, 2. Machuka (Ken) 28.14,27, 3. Koech (Ken) 28.17,48, 4. Brown (GBr) 28.19,85, 5. Al-Qahtani (SAr) 28.22,35, 6. Skah (Mar) 28.23,21, 7. Franke (Dui) 28.24,30, 8. Quintanilla (Mex) 28.27,28, 9. Gomez (Spa) 28.28,16.

Hinkstapspringen, finale: 1. Harrison (VSt) 18,09 meter, 2. Edwards (GBr) 17,88, 3. Quesada (Cub) 17,44, 4. Conley (VSt) 17,40, 5. Martirosian (Arm) 16,97, 6. Wellman (Ber) 16,95, 7. Georgiev (Bul) 16,92, 8. Howard (VSt) 16,90, 9. Sotnikov (Rus) 16,84, 10. Kravtsjenko (Oek) 16,62, 11. Rutherford (Bah) 16,38. Romain (Dom) geen geldige sprong.

Kogelstoten, finale: 1. Barnes (VSt) 21,62 m, 2. Godina (VSt) 20,79, 3. Bagatsch (Oek) 20,75, 4. Dal Soglio (Ita) 20,74, 5. Buder (Dui) 20,51, 6. Wirastjoek (Oek) 20,45, 7. Hunter (VSt) 20,39, 8. Peric (Joe) 20,07.

Kogelslingeren, finale: 1. Kiss (Hon) 81,24 m, 2. Deal (VSt) 81,12, 3. Krikoen (Oek) 80,02, 4. Skavroek (Oek) 79,92, 5. Weis (Dui) 79,78, 6. Konovalov (Rus) 78,72, 7. Astapkovitsj (WRu) 78,20.

Vrouwen 100 m

Halve finales, eerste serie: 1. Ottey (Jam) 10,93, 2. Torrence (VSt) 10,97, 3. Trandenkova (Rus) 11,07, 4. Pintusevitsj (Oek) 11,14, 5. Ajunwa (Nig) 11,14, 6. Hill (VSt) 11,20, 7. Ferguson (Bah) 11,28, 8. Sidibe (Fra) 11,35. Tweede serie: 1. Devers (VSt) 11,00, 2. Onyali (Nig) 11,04, 3. Voronova (Rus) 11,07, 4. Sturrup (Bah) 11,07, 5. Cuthbert (Jam) 11,07, 6. Paschke (Dui) 11,14, 7. Privalova (Rus) 11,31, 8. Jardim (Por) 11,32.

Finale: 1. Devers (VSt) 10,94, 2. Ottey (Jam) 10,94, 3. Torrence (VSt) 10,96, 4. Sturrup (Bah) 11,00, 5. Trandenkova (Rus) 11,06, 6. Voronova (Rus) 11,10, 7. Onyali (Nig) 11,13, 8. Pintoesevitsj (WRu) 11,14.

Marathon: 1. Roba (Eth) 2.26.05, 2. Jegorova (Rus) 2.28.05, 3. Arimori (Jap) 2.28.39, 4. Dörre-Heinig (Dui) 2.28.45, 5. Rios (Spa) 2.30.50, 6. Simon (Roe) 2.31.04, 7. Machado (Por) 2.31.11, 8. Krolik (Dui) 2.31.16, 9. Ren Xiujuan (Chn) 2.31.21, 10. Lauck (VSt) 2.31.30, 11. Sobanska (Pol) 2.31.52, 12. Maki (Jap) 2.32.35, 13. Ferrara (Ita) 2.33.09, 14. Pont (Spa) 2.33.27, 15. Kanana (Ken) 2.34.19, 41. Van Schuppen 2.40.46.

400 m, series (Eerste vier naar halve finales).

Eerste serie: 1. Freeman (Aus) 50,43, 2. Breuer (Dui) 50,57, 3. Graham (VSt) 50,96, 4. Afolabi (Nig) 51,07. Tweede serie: 1. Perec (Fra) 51,00, 2. Davis (Bah) 51,08, 3. Campbell (Jam) 51,17, 4. Gontsjarenko (Sov) 51,35. Derde serie: 1. Ogunkoya (Nig) 50,65, 2. Miles (VSt) 50,84, 3. Richards (Jam) 51,22, 4. Poetschka (Aus) 51,33. Vierde serie: 1. Malone (VSt) 51,16, 2. Yusuf (Nig) 51,27, 3. Myers (Spa) 51,53, 4. Frazer (Jam) 51,57.

400 meter horden, eerste ronde (Eerste drie en vier tijdsnelsten naar halve finales).

Eerste serie: 1. Arnardottir (IJs) 54,88, 2. Farmer-Patrick (VSt) 55,55, 3. Parris (Jam) 55,64, 4. Schenk (Dui) 55,70, 5. Ledovskaja (WRu) 55,82. Tweede serie: 1. Buford-Bailey (VSt) 55,23, 2. Gunnell (GBr) 55,29, 3. Rieger (Dui) 55,33, 4. Edeh (Can) 55,64, 5. Tortsjina (Kaz) 55,94. Derde serie: 1. Batten (VSt) 54,92, 2. Teresjtsjoek (Oek) 55,82, 3. Mercken (Bel) 55,88. Vierde serie: 1. Hemmings (Jam) 54,70, 2. Meissner (Dui) 55,05, 3. Smith (Ier) 55,22, 4. Tirlea (Roe) 55,42.

800 m, eerste ronde

Eerste serie: 1. Masterkova (Rus) 1.59,67, 2. Vriesde (Sur) 1.59,71. Tweede serie: 1. Mutola (Moz) 1.58,98, 2. Afanasijeva (Rus) 1.59,18, 3. Kisabaka (Dui) 1.59,56, 4. Dorsile (Fra) 2.00,02. Derde serie: 1. Doeknova (WRu) 1.59,23, 2. Hodgkinson (NZe) 1.59,35, 3. Williams (Dom) 1.59,65, 4. Rainey (VSt) 1.59,96, 5. Tsioma (Rus) 2.00,18. Vierde serie: 1. Quirot (Cub) 1.59,98, 2. Jongmans (Ned) 2.00,26. Vijfde serie: 1. Holmes (GBr) 1.58,80, 2. Djaté-Taillard (Fra) 1.58,98, 3. Formanova (Tsj) 1.59,37.

Halve finales

Eerste halve finale: 1. Masterkova (Rus) 1.57,95, 2. Quirot (Cub) 1.57,99, 3. Holmes (GBr) 1.58,49, 4. Doekhnova (WRu) 1.58,67, 5. Williams (Dom) 1.59,06, 6. Kisabaka (Dui) 1.59,23, 7. Dorsile (Fra) 2.00,68. Jongmans (Ned) valt geblesseerd uit.

Tweede halve finale: 1. Mutola (Moz) 1.57,62, 2. Afanasieva (Rus) 1.57,77, 3. Djate-Tallard (Fra) 1.57,93, 4. Hodgkinson (NZe) 1.58,25, 5. Vriesde (Sur) 1.58,29, 6. Formanova (Tsj) 1.59,28, 7. Rainey (VSt) 1.59,36, 8. Tsioma (Rus) 2.02,50.

5000 meter (Eerste ronde, eerste vier en drie tijdsnelsten naar finale).

Eerste serie: 1. O'Sullivan (Ier) 15.15,80, 2. Fidatov (Roe) 15.17,89, 3. Jennings (VSt) 15.19,66, 4. Weyermann (Zwi) 15.19,91, 5. Wedlund (Zwe) 15.20,61, 6. Hare (NZe) 15.22,31. Tweede serie: 1. Brunet (Ita) 15.22,58, 2. Shimizu (Jap) 15.23,56, 3. Radcliffe (GBr) 15.23,90, 4. Wang Junxie (Chn) 15.24,28, 5. Cheruiyot (Ken) 15.26,86. Derde serie: 1. Konga (Ken) 15.07,01, 2. Worku (Eth) 15.21,59, 3. Rudolph (VSt) 15.21,90, 4. Romanova (Rus) 15.23,37.

10 000 meter, series (Eerste acht en vier tijdsnelsten naar finale.

Eerste serie: 1. Wami (Eth) 32.20,92, 2. Adere (Eth) 32.21,09, 3. Vaquero (Spa) 32.27,05, 4. Loroupe (Ken) 32.28,73, 5. Kawakami (Jap) 32.31,69, 6. McKiernan (Ier) 32.32,10, 7. Wang (Chn) 32.26,53, 8. De Reuck (ZAf) 32.39,19. Tweede serie: 1. Tulu (Eth) 31.35,90, 2. Barsosio (Ken) 31.36,00, 3. Ribeiro (Por) 31.36,32, 4. Chiba (Jap) 31.37,03, 5. Negura (Roe) 31.40,16, 6. Sandell (Fin) 31.40,42, 7. Suzuki (Jap) 31.54,89, 8. Guida (Ita) 31.55,35, 9. Petrova (Rus) 31.58,84, 10. Minxia (Chn) 31.20,26, 11. Yang (Chn) 32.22,77, 12. Hobson (Aus) 32.35,13.

Speerwerpen, finale: 1. Rantanen (Fin) 67,94 meter, 2. McPaul (Aus) 65,54,3. Hattestad (Noo) 64,98, 4. Lopez (Cub) 64,68, 5. Rivero (Cub) 64,48, 6. Forkel (Dui) 64,18, 7. Ingberg (Fin) 61,52, 8. Li (Chn) 60,74, 9. Nerius (Dui) 60,20, 10. Tilea (Roe) 59,94, 11. Palma (Cub) 59,70, 12. Sjikolenko (WRu) 58,56.

Kogelstoten, geplaatst voor finale: Wyludda (Dui) 66,78 m, Xiao Yanling (Chn) 65,10, Dietzsch (Dui) 63,94, Gündler (Dui) 63,80, Tsjernijavskaja (Rus) 63,02, Grasu (Roe) en Vizaniari (Aus) 63,00, Zvereva (WRu) 62,72, Sadova (Rus) 62,28, Bergmann (Noo) 62,24, Jatsjenko (WRu) 62,04, Machado (Por) 62,02. Goormachtigh 58,74 (21e), De Bruin 55,48 (36e) beiden uitgeschakeld.

Zevenkamp, stand na 5 onderdelen: 1. Sazanovitsj (WRu) 4928 punten, 2. Shouaa (Syr) 4922, 3. Wlodarczyk (Pol) 4823, 4. Cardenas (Cub) 4729, 5. Moskalets (Rus) 4718, 6. Braun (Dui) 4697, 7. Inancsi (Hon) 4684, 8. Lewis (GBr) 4676, 9. Barber (SLe) 4657, 10. Steigauf (Dui) 4646.

BADMINTON

Vrouwen

Enkelspel, derde ronde: Susanti (Indo/2) - Krasowska (Pol) 11-4 11-0, Zhaoying Ye (Chn/1) - Borg (Zwe) 11-4 11-4, Soo Hyun Bang (ZKo/3) - Mizui (Jap) 11-2 11-3, Yan Yao (Chn/5) - Sentoso (Indo) 11-6 11-5, Audina (Indi) - Morgan (GBr) 11-2 4-11 12-9.

Dubbel, tweede ronde: Chen/Peng (Chn/6) - Coene/Van den Heuvel (Ned) 15-8 15-13. Kwartfinales: Gil Young-ah/Jang Hye-ock (ZKo/1) - Jörgensen/Olsen (Den) 15-9 15-9, Qin Yiyuan/Tang Yongshu (Chn/3) - Stuer-Lauridsen/Thomsen (Den/3) 15-8 15-3, Kirkegaard/Olsen (Den/3) - Chen Ying/Peng Xingyong (Chn/5) 15-6 8-15 15-5, Fei Ge/Jun Gu (Chn/2) - Eliza Rosiana/Zelin Rosiana (Indo/5) 15-7 15-3.

Mannen, dubbelspel, kwartfinales: Mainaky/Subagja (Indo/1) - Huang Zhanzhong/Jiang Xin (Chn/5) 15-7 15-7, Soon Kit Cheah/Yap Kim Hock (Mal/2) - Ha Tae-kwon/Kang Kyung-jin (ZKo) 18-17 15-8, Antonius/Kantono (Indo/3) - Antropov/Zoejev (Rus) 15-5 15-1, Soo Beng Kiang/Tan Kim Her (Mal) - Archer/Hunt (GBr) 15-5 15-2.

Gemengd dubbel, eerste ronde: Michels/Van den Heuvel (Ned) - Valkov/Nedjalkova (Bul) 15-4 15-6. Tweede ronde: Sogaard/Olsen (Den/8) - Michels/Van den Heuvel (Ned) 15-4 15-6.

BASKETBAL

Mannen

Groep A: Litouwen - China 116-55 (53-23), Argentinië - Kroatië 75-90 (29-43), Verenigde Staten - China 133-70 (65-28).

Stand: 1. Verenigde Staten 4-8, 2. Kroatië 4-6, 3. Litouwen 5-6, 4. China 5-4, 5. Argentinië 4-2, 6. Angola 4-0.

Groep B: Australië - Griekenland 103-62 (52-30), Joegoslavië - Brazilië 101-82 (55-31), Griekenland - Zuid-Korea 108 -86 (56-44).

Stand: 1. Joegoslavië 4-8, 2. Australië 5-8, 3. Griekenland 5-6, 4. Brazilië 4-2, 5. Puerto Rico 4-2, 6. Zuid-Korea 4-0.

Vrouwen

Groep A: Italië - Japan 66-52 (27-30), China - Brazilië 83-89 (38-51), Rusland - Canada 68-49 (35-29).

Stand: 1. Brazilië 4-8, 2. Italië 4-7, 3. Rusland 4-7, 4. China 4-5, 5. Japan 4-5, 6. Canada 4-4

Groep B: Zuid-Korea - Zaïre 95-71 (49-36), Oekraïne - Cuba 87-75 (43-43), Australië - Verenigde Staten 79-96 (43-46).

Stand: 1. Verenigde Staten 4-8, 2. Australië 4-6, 3. Zuid-Korea 4-4, 4. Oekraïne 4-2, 5. Cuba 4-2, 6. Zaïre 4-0.

BOKSEN

Zwaarweltergewicht, kwartfinales: Cadeau (Sey) - Aryee (Gha) 18-6, Tulaganov (Oez) - Wolde (Eth) 13-9, Reid (VSt) - Polakovic (Tsj) 12-5, Marmuri (Tun) - Johnson (Noo) 17-4.

GEWICHTHEFFEN

Finale, tot 86 kg: 1. Dimas (Gri) 392,5 kg (180 kg trekken+212,5 kg stoten), 2. Huster (Dui) 382,5 (170,0+212,5), 3. Cofalik (Pol) 372,5 (170,0+202,5), 4. Kounev (Aus) 370,0, 5. Vacarcioek (Mol) 367,5, 6. Tsjakhoian (Arm) 365,0.

Finale tot 91 kg: 1. Petrov (Rus) 402,5 kg (187,5 trekken wereldrecord, 215,0 stoten), 2. Kokas (Gri) 390,0 (175,0+215,0), 3. Caruso (Dui) 390 (175,0+215,0), 4. Bulut (Tur) 390,0, 5. Aleksejev (Rus) 387,5, 6. Hernandez (Cub) 382,5, 7. Tsjoemak (Oek) 380,0, 8. Bratoychew (Bul) 380,0.

HANDBAL

Mannen

Groep A: Zwitserland - Koeweit 33-16 (18-8), Zweden - Rusland 22-20 (11-11), Kroatië - Verenigde Staten 35-27 (20-9).

Stand: 1. Kroatië 3-6, 2. Zweden 3-6, 3. Rusland 3-4, 4. Zwitserland 3-2, 5. VS 3-0, 6. Koeweit 3-0.

Groep B: Spanje - Algerije 20-14 (12-5), Egypte - Duitsland 24-22 (11-9), Frankrijk - Brazilië 37-23 (16-10).

Stand: 1. Kroatië 3-6, 2. Zweden 3-6, 3. Rusland 3-4, 4. Zwitserland 3-2, 5. Verenigde Staten 3-0, 6. Koeweit 3-0.

Vrouwen

Groep A: Denemarken - China 33-21 (19-9), Hongarije - VS 30-24 (19-8), Denemarken - VS 29-19 (13-9).

Stand: 1. Denemarken 2-4, 2. Hongarije 2-4, 3. Verenigde Staten 2-0, 4. China 2-0.

Groep B: Noorwegen - Duitsland 28-23 (15-11), Zuid-Korea - Angola 25-19 (15-8), Zuid-Korea - Duitsland 33-20 (17-12).

Stand: 1. Zuid-Korea 2-4, 2. Noorwegen 1-2, 3. Duitsland 1-0, 4. Angola 2-0.

HOCKEY

Mannen

Groep A

Pakistan - Argentinië 6-2 (1-1). 23. Perez 0-1, 31. Shahbaz 1-1, 44. Shahbaz 2-1, 50. Sarwar 3-1, 52. Tahir 4-1, 57. Sarwar 5-1, 64. Shahbaz 6-1, 67. Lombi 6-2.

Pakistan - India 0-0

Spanje - Verenigde Staten 7-1 (3-0). 11. Amat 1-0, 13. Amat 2-0, 24. Escarre 3-0, 36. Butcher 3-1, 48. Escarre 4-1, 59. Arnau 5-1, 63. Pujol 6-1, 67. Cobos 7-1.

Stand: 1. Spanje 4-8, 2. Duitsland 4-5, 3. Pakistan 5-5, 4. India 4-4, 5. Argentinië 5-4, 6. Verenigde Staten 4-0.

Groep B

Nederland - Zuid-Korea 3-1 (0-1). 19. Kim 0-1 (sc), 47. Van den Honert 1-1 (sc), 55. Van den Honert 2-1 (sc), 58. De Nooijer 3-1. Scheidsrechters: Ehlers (Den), St Rose (Tri). Toeschouwers: 6000. Strafcorners Nederland: 5. Zuid-Korea: 5.

Nederland: Jansen; Brinkman, Jazet, Delmee en Van Pelt; Veen, Bovelander en Klein Gebbink; Van den Honert, Delissen en De Nooijer. Vliegende wissels: Lomans, Van Meer, Van Wijk.

Australië - Maleisië 5-1 (4-0). 3. Davies (sb) 1-0, 4. Choppy 2-0,6. Choppy 3-0, 10. Choppy 4-0, 37. Lewis 5-0, 44. Nasiruddin 5-1

Zuid-Afrika - Groot-Brittannië 0-2 (0-2).,

Stand: 1. Nederland 4-7, 2. Australië 4-5, 3. Groot-Brittannië 4-5, 4. Zuid-Afrika 4-3, 5. Zuid-Korea 4-2, 6. Maleisië 4-2. Nederland naar halve finales.

Vrouwen

Nederland - Argentinië 4-1 (2-0). 4. Donners 1-0 (sb), 15. De Ruiter 2-0, 38. Masotta 2-1 (sb), 45. De Ruiter 3-1, 48. De Ruiter 4-1. Scheidsrechters: Spitaleri (Ita)/Lario Ruiz (Spa). Strafcorners Nederland: 3, Argentinië: 7.

Nederland: Toxopeus; Duyster (21. Koolen), Holsboer, Van den Boogaard en Lewin; Thate, Steenberghe en Teeuwen; Donners, Kuipers en De Ruiter. Vliegende wissels: Van de Kieft, Plesman en Van der Wielen.

Australië - Verenigde Staten 4-0 (4-0). 3. Morris 1-0, 9. Katrina Powell 2-0, 17. Lisa Powell 3-0, 24. Starre 4-0.

Groot-Brittannië - Duitsland 3-2 (0-1). 28. Hentschel 0-1 (sc), 38. Becker 0-2 (sb), 51. Atkins 1-2 (sc), 61. Sixsmith 2-2, 68. Atkins 3-2 (sc).

Zuid-Korea - Spanje 2-0 (1-0). 25. Chang Eun-jung 1-0, 48. Lee Eun-young 2-0.

Australië - Groot-Brittannië 1-0 (1-0). 28. Andrews 1-0.

Verenigde Staten - Duitsland 1-1 (0-1). 4. Cremer 0-1, 54. Werley 1-1.

Stand: 1. Australië 6-11, 2. Zuid-Korea 5-7, 3. Nederland 5-6, 4. Groot-Brittannië 6-6, 5. Duitsland 6-5, 6. Argentinië 5-4, 7. Verenigde Staten 6-4, 8. Spanje 5-1.

1. en 2. hockeyen om goud; 3. en 4. om brons.

HONKBAL

Nederland - Zuid-Korea 3-11. Toeschouwers: 16.128.

Inningcijfers:

Nederland: 0 1 1 0 0 0 1 0 0 = 3 Zuid-Korea:0 3 2 1 5 0 0 0 x = 11

Werpcijfers Nederland: Callenbach (2 +1 man): 1-1-5-0, Jansen (2 +1 man): 1-0-4-0, Tom Nanne (2/3 +3 man): 0-1-3-0, Paul Nanne (3 1/3): 3-0-4-0. Zuid-Korea: Cho (2 2/3 +3 man): 5-3-5- 0, Kim (2 1/3 +1 man): 1-3-2-0, Jeon (4): 3-0-4-1.

Overige uitslagen: Japan - Nicaragua 13-6, Cuba - Italië 20-6, Verenigde Staten - Australië 15-5.

Stand: 1. Cuba 5-10, 2. VS 5-10, 3. Nicaragua 5-6, 4. Italië 5-4, 5. Japan 5-4, 6. Australië 5-2, 7. Nederland 4-2, 8. Zuid-Korea 4-0.

JUDO

Vrouwen, tot 48 kg: eerste ronde: Meijer (Ned) w.v. Koeligina (Kir), waza-ari. Tweede ronde: Kye (NKo) - Meijer, yuko. Kwartfinales: Kye w.v. Nichilo (Fra) yuko; Soler (Spa) w.v. Roszkowska (Pol), waza-ari; Savon (Cub) w.v. Wolf (VSt), ippon; Tamura (Jap) w.v. Tortora (Ita), waza-ari. Herkansingen, tweede ronde: Nichilo w.v. Meijer, ippon; laatste ronde: Nichilo w.v. Roszkowska, ippon; Souakri (Alg) w.v. Moskvina (WRu), yuko. Halve finales: Kyu w.v. Soler, ippon; Tamura w.v. Savon, ippon. Om derde plaats: Soler w.v. Souakri, koka; Savond w.v. Nichilo, waza-ari. Finale: Kyu w.v Tamura, koka. Eindstand: 1. Kyu, 2. Tamura, 3. Soler en Savon.

Mannen, tot 68 kg: halve finales: Giovinazzo (Ita) w.v. Trautmann (Dui), ippon; Nomura(Jap) w.v. Narmandakh (Mon), ippon. Om derde plaats: Trautmann w.v. Ojegin, ippon; Narmandakh w.v. Bagirov, ippon. Finale: Nomura w.v. Giovinazzo, ippon. Eindstand: 1. Nomura, 2. Giovinazzo, 3. Trautmann en Narmandakh.

KANO

Mannen.

Slalom, CI: 1. Martikan (Slw) 151,03 punten, 2. Pollert (Tsj) 151,17, 4. Estanguet (Fra) 152,84, 4. Marriot (GBr) 155,83, 5. Delamarre (Fra) 155,98, 6. Brugvin (Fra) 156,71, 7. Lang (Dui) 159,91, 8. Mordarski (Pol) 161,00.

Vrouwen.

Slalom, K1: 1. Hilgertova (Tsj) 169,49 punten/5 strafpunten (tweede race 171.97/5) 2. Chladek (VSt) 169,49/5 (tweede race 386,60/205), 3. Fox-Jerusalmi (Fra) 171,00/5, 4. Giai Pron (Ita) 171,84/5, 5. Broskova (Slw) 172,57/5, 6. Boixel (Fra) 172,79/10.

PAARDENSPORT

Dressuur, landenwedstrijd: 1. Duitsland, 2. Nederland, 3. Verenigde Staten.

ROEIEN

Finales

Mannen

Skiff: 1. Müller (Zwi) 6.44,85, 2. Porter (Can) 6.47,45, 3. Lange (Dui) 6.47,72, 4. Cop (Slv) 6.51,71, 5. Chalupa (Tsj) 6.55,65, 6. Bekken (Noo) 6.59,51.

Twee zonder: 1. Redgrave/Pinsent (GBr) 6.20,09, 2. Weightman/Scott (Aus) 6.21,02, 3. Andrieux/Rolland (Fra) 6.22,15, 4. Penna/Bottega (Ita) 6.28,61, 5. Dunlop/Schaper (NZe) 6.29,24, 6. Banovic/Saraga (Kro) 6.30,48. In C-finale: 17. Van Iwaarden/Compagner (Ned) 7.10,40.

Dubbeltwee: 1. Tizzano/Abbagnale (Ita) 6.16,98, 2. Undseth/Stoerseth (Noo) 6.18,42, 3. Kowal/Barathay (Fra) 6.19,85, 4. Christensen/Haldbo Hansen (Den) 6.24,77, 5. Jonke/Zerbst (Oos) 6.25,17, 6. Mayer/Opfer (Dui) 6.29,32.

Vier zonder: 1. Australië (Ginn, Tomkins, Green, McKay) 6.06,37, 2. Frankrijk 6.07,03, 3. Groot-Brittannië 6.07,28, 4. Slovenië 6.07,87, 5. Roemenië 6.08,97, 6. Italië 6.10,60.

Dubbelvier: 1. Duitsland (Steiner, Hajek, Volkert, Willms) 5.56,93, 2. Verenigde Staten 5.59,10, 3. Australië 6.01,65, 4. Italië 6.02,12, 5. Zwitserland 6.04,52, 6. Zweden 6.07,75. In B-finale: 10. Nederland (Van der Marck, Middag, Loefs, Van Andel) 5.55,15.

Acht: 1. Nederland (Zwolle, Simon, Bartman, Maasdijk, Van der Zwan, Van Steenis, Florijn, Rienks, stm Duyster) 5.42,74, 2. Duitsland 5.44,58, 3. Rusland 5.45,77, 4. Canada 5.46,54, 5. Verenigde Staten 5.48,45, 6. Australië 5.58,82.

Lichte klasse:

Dubbeltwee: 1. Markus en Michael Gier (Zwi) 6.23,47, 2. Van der Linden/Aardewijn (Ned) 6.26,48, 3. Edwards/Hick (Aus) 6.26,69, 4. De Marco/Saez (Spa) 6.28,09, 5. Sigl/Rantasa (Oos) 6.30,85, 6. Tichy/Christensson (Zwe) 6.34,78.

Vier zonder: 1. Denemarken (Henriksen, Poulsen, Ebbesen, Feddersen) 6.09,58, 2. Canada 6.10,13, 3. Verenigde Staten 6.12,29, 4. Ierland 6.13,51, 5. Duitsland 6.14,79, 6. Australië 6.18,16.

Vrouwen

Skiff: 1. Kjodotovitsch (WRu) 7.32,21, 2. Laumann (Can) 7.35,15, 3. Hansen (Den) 7 37,20, 4. Brandin (Zwe) 7.42,58, 5. Batten (GBr) 7.45,08, 6. Davidon (VSt) 7.46,47.

Twee zonder: 1. Still/Slatter (Aus) 7.01,39, 2. Schwen/Kraft (VSt) 7.01,78, 3. Gosse/Cortin (Fra) 7.03,82, 4. Haacker/Werremeier (Dui) 7.08,49, 5. Robinson/Van der Kamp (Can) 7.12,27, 6. Ligasjova/Posjitajeva (Rus) 7.19,56. In B-finale: 8. Meijer/Venema (Ned) 7.17,26.

Dubbeltwee: 1. McBean/Heddle (Can) 6.56,84, 2. Cao/Zhang (Chn) 6.58,35, 3. Eijs/Van Nes (Ned) 6.58,72, 4. Hatzakis/Roye (Aus) 7.01,26, 5. Thieme/Lutze (Dui) 7.04,15, 6. Baker/Lawson (NZe) 7.09,92.

Dubbelvier: 1. Duitsland (Sorgers, Rutschow, Boron, Köppen) 6.27,44, 2. Oekraïne 6.30,36, 3. Canada 6.30,38, 4. Denemarken 6.30,92, 5. China 6.31,10, 6. Nederland (Eijs, Van Driel, Penninx, Van Nes) 6.35,54.

Acht: 1. Roemenië (Tanase, Cochela, Gafencu, Spircu, Olteanu, Lipa, Popescu, Ignat, stv Georgescu) 6.19,73, 2. Canada 6.24,05, 3. Wit-Rusland 6.24,44, 4. Verenigde Staten 6.26,19, 5. Australië 6.30,10, 6. Nederland (Boelen, Van der Velden, Van Koert, Westerhof, De Jong, Knaven, Appeldoorn, Van Schilfgaarde, stv De Wolf) 6.31,11.

Lichte klasse:

Dubbeltwee: 1. Burcica/Macoviciuc (Roe) 7.12,78, 2. Bell/Burns (VSt) 7.14,65, 3. Joyce/Lee (Aus) 7.16,56, 4. Bertini/Orzan (Ita) 7.16,83, 5. Christoffersen/Andersson (Den) 7.18,20, 6. Vermulst/Meliesie (Ned) 7.21,92.

SCHIETEN

Mannen

Kleiduivenschieten, skeet: 1. Falco (Ita) 149 schijven, 2. Rzepkovski (Pol) 148, 3. Benelli (Ita) 147, 4. Rasmussen (Den) 147, 5. Tiopliy (Rus) 146, 6. Timofejevs (Let) 145, 7. Ineshin (Est) 121, 8. Rodriguez, 9. Andreou (Cyp), 10. Dongjie Chen (Chn), 15. Dompeling 120, 32. Swinkels 117.

50 m vrij geweer drie houdingen: 1. Amat (Fra) 1273, 2. Beliajev (Kaz) 1272, 3. Waibel (Oos) 1269, 4. Maksimovitsj (Joe) 1268, 5. Gonci (Slw) 1267, 6. Harbison (VSt) 1267, 7. Becvar (Tsj) 1264, 8. Martinov (WRu) 1263.

SOFTBAL

Zesde wedstrijd: Nederland - Canada 1-4. Toeschouwers: 8491.

Inningcijfers:

Nederland: 0 1 0 0 0 0 0 = 1 Canada: 0 0 2 1 0 1 0 = 4

Zevende wedstrijd: Nederland - Puerto Rico 2-0. Toeschouwers: 7351.

Inningcijfers:

Nederland: 0 0 0 2 0 0 0 = 2 Puerto Rico: 0 0 0 0 0 0 0 = 0

Australië - Canada 5-2, Verenigde Staten - China 3-2, Australië - Verenigde Staten 2-1 n.v. Japan - Taiwan 5-1, China - Taiwan 1-0.

Eindstand: 1. Verenigde Staten 7-12, 2. China 7-10, 3. Australië 7-10, 4. Japan 7-10, 5. Canada 7-6, 6. Taiwan 7-4, 7. Nederland 7-2, 8. Puerto Rico 7-2.

Halve finales: Australië - China, Japan - Verenigde Staten.

TAFELTENNIS

Mannen

Groep B: Wang Tao (Chn) - Heister (Ned) 21-16 20-22 21-16. Heister uitgeschakeld.

Mannen, achtste finales: Rosskopf (Dui) - Chila (Fra) 21-16 21-16 23-21, Taek-Soo Kim (ZKo) - Linghui Kong (Chn) 21-17 21-18 20-22 21-12, Jean-Michel Saive (Bel) - Primorac (Kro) 21-13 21-16 21-8, Korbel (Tsj) - Hoyama (Bra) 17-21 19-21 21-17 21-14 21-13, Gouliang Liu (Chn) - Matsushita (Jap) 21-18 21-10 21-17, Wen Huang (Can) - Waldner (Zwe) 21-15 17-21 21-16 21-15, Samsonov (WRu) - Mazoenov (Rus) 21-14 21-15 21-13, Tao Wang (Chn) - Nam-Kyu Yoo (ZKo) 21-15 21-16 21-9.

Dubbel, kwartfinales: Rosskopf/Fetzner (Dui) - Gatien/Elio (Fra) 21-12 21-17 21-10, Lu/Wang (Chn) - Kang/Kim (ZKo) 21-12 18-21 18-21 21-12 21-12, Lee/Yoo (ZKo) - Persson/Waldner (Zwe) 21-18 21-16 21-17, Kong/Liu (Chn) - Matshushita/Shibutani (Jap) 21-15 21-19 21-15.

Vrouwen

Tweede ronde: Struse (Dui) - Tu Yong (Zwi) 18-21 21-9 21-16 21-17, Hong Qiao (Chn) - Jun Hong Jing (Sin) 21-9 21-12 21-14, Deng Yaping (Chn) - Hae-Jung Park (ZKo) 21-14 21-19 24-22, Hyon Kim (NKo) - Po Wa Chai (HKo) 21-16 22-20 14-21 22-20, Wei Liu (Chn) - Badescu (Roe) 21-18 21-16 21-13, Chen Jing (Tai) - Batorfi (Hon) 21-13 21-14 15-21 21-14, Chan Tan Lui (HKo) - Geng Lijuan (Can) 14-21 21-17 21-11 21-14, Koyama (Jap) - Tu Song-Sil (NKo) 21-12 22-20 16-21 17-21 21-16.

Dubbel, kwartfinales: Deng Yaping/Qiao Hong (Chn) - Chen Chiu-tan/Chen Jing (Tai) 18-21 21-16 24-22, Kim Moo-Kyo/Park Kyoung-Ae (ZKo) - Chai Po Wa/Chan Tan Lui (HKo) 21-18 21-13 21-13, Park Hae-Jung/Ryu Hi-Jae (ZKo) - Palina/Timina (Rus) 23-21 21-18 20-22 21-14, Liu Wei/Qiao Yunping (Chn) - Koyama/Todo (Jap) 21-9 21-15 21-15. Halve finales: Liu Wei/Qiao Yunping - Park Hae-Jung/Ryu Hi-Jae 21-13 16-21 22-20 21-11, Deng Yaping/Qiao Hong - Kim Moo-Kyo/Park Kyoung-Ae 21-15 19-21 21-15 21-19.

TENNIS

Mannen

Tweede ronde: Meligeni (Bra) - Alberto Costa (Spa/6) 7-6 6-4, Olhovski (Rus) - Vacek (Tsj/16) 6-3 7-6, Rusedski (GBr) - Gustafsson (Zwe/13) 6-7 7-6 6-3, Carlsen (Den) - Stoltenberg (Aus) 6-2 3-6 6-3.

Derde ronde: Olhovsky (Rus) - Ruud (Noo) 6-4 6-3, Washington (VSt/4) - Carlsen (Den) 6-7 6-0 6-2, Agassi (VSt/1) - Gaudenzi (Ita) 2-6 6-4 6-2, Wayne Ferreira (ZAf/5) - Woodbridge (Aus) 7-6 7-6, Furlan (Ita) - Rosset (Zwi) 6-0 4-2 blessure Rosset, Paes (Indi) - Enqvist (Zwe/3) 7-5 7-6.

Dubbel, tweede ronde: Eltingh/Haarhuis (Ned/3) - N'Goram/N'Goram (Ivo) 6-4 6-4.

Vrouwen

Tweede ronde: Mary Joe Fernandez (VSt/7) - Wang (Tai) 7-6 2-6 6-1, Zvereva (WRu/14) - Coetzer (ZAf) 6-1 4-6 6-2.

Derde ronde: Sanchez-Vicario (Spa/2) - Schultz (Ned/11) 6-4 7-6 (9-7), Majoli (Kro/4) - Habsudova (Slw/16) 6-4 3-6 6-4, Mary Joe Fernandez (VSt/7) - Gorrochategui (Arg) 6-0 6-3, Date (Jap/8) - Magdalena Maleeva (Bul/10) 6-4 6-4, Seles (VSt/1) - Sabatini (Arg/13) 6-3 6-3, , Novotna (Tsj/6) - Sugiyama (Jap) 6-3 6-4.

VOETBAL

Mannen, kwartfinales:

Portugal - Frankrijk 2-1 sudden death (1-1 1-0). 38. Capucho 1-0, 49. Maurice 1-1 (strafschop), 105. Calado 2-1 (strafschop)

Argentinië - Spanje 4-0 (0-0). 46. Crespo 1-0, 51. Aranzabal 2-0 (eigen doelpunt), 65. Lopez 3-0, 88. Crespo 4-0 (strafschop).

Halve finale: Argentinië - Portugal.

Vrouwen, halve finale: China - Brazilië 3-2 (1-0). Finale: China - Noorwegen of Verenigde Staten.

VOLLEYBAL

Mannen

Groep A: Cuba - Argentinië 3-0 (15-10 15-12 15-9), Bulgarije - Polen 3-0 (15-4 15-10 15-7), Brazilië - Verenigde Staten 3-0 (15-11 15-11 15-7).

Stand: 1. Cuba 4-8, 2. Verenigde Staten 4-4, 3. Brazilië 4-4, 4. Bulgarije 4-4, 5. Argentinië 4-4, 6. Polen 4-0.

Groep B: Italië - Rusland 3-0 (15-11 15-6 15-12), Nederland - Joegoslavië 3-0 (15-7 15-6 15-9), Zuid- Korea - Tunesië 3-0 (15-4 15-6 15-6).

Stand: 1. Italië 4-8, 2. Nederland 4-6, 3. Joegoslavië 4-6, 4. Rusland 4-4, 5. Zuid-Korea 4-2, 6. Tunesië 4-0.

Vrouwen

Groep A: Nederland - Oekraïne 3-0 (15-3 15-4 15-5), Verenigde Staten - Zuid-Korea 3-1 (10-15 15-13 15-9 15-3), China - Japan 3-0 (16-14 15-11 15-10), China - Oekraïne 3-0 (15-4 15-4 15-6), Verenigde Staten - Japan 3-0 (15-11 15-7 15-12).

Eindstand: 1. China 5-10, 2. Verenigde Staten 5-8, 3. Nederland 5-6, 4. Zuid-Korea 5-4, 5. Japan 5-2, 6. Oekraïne 5-0.

Groep B: Brazilië - Duitsland 3-1 (15-4 13-15 15-6 15-8), Brazilië - Canada 3-0 (15-6 15-6 15-11), Rusland - Peru 3-0 (15-11 15-8 15-1), Cuba - Duitsland 3-0 (15-6 15-8 15-5).

Stand: 1. Brazilië 5-10, 2. Cuba 4-6, Rusland 4-6 (9-3), 4. Duitsland 5-4, 5. Canada, Peru 4-0 (0-12).

Strandvolleybal

Vrouwen, eindstand: 1. Silver/Pieres (Bra), 2. Ramos/Rodriguez (Bra), 3. Cook/Pootharst (Aus)

Mannen, eindstand: 1. Kiraly/Steffes (VSt), 2. Dodd/Whitmarsh (VSt) 12-5 12-8, 3. Child/Heese (Can).

WATERPOLO

Kwartfinales: Hongarije - Griekenland 12-8 (3-2 4-2 2-2 3-2), Kroatië - Joegoslavië 8-6 (3-1 2-1 1-2 2-2), Spanje - Verenigde Staten 5-4 (2-0 2-1 1-0 0-3), Italië - Rusland 11-9 (4-4 2-3 3-1 2-1).

Halve finales: Kroatië - Italië 7-6 n.v. (0-1 2-1 1-0 1-2 3-2), Hongarije - Spanje 6-7 (3-2 1-1 1-1 1-3). Finale: Spanje - Kroatië 7-5 (0-1 1-2 4-2 2-0).

Om derde plaats: Italië - Hongarije 20-18 na verlenging (3-4 4-4 2-3 7-5, 4-2).

Plaats 5-8: Griekenland - Verenigde Staten 7-6 (1-1 3-0 1-4 2-1). Verenigde Staten - Joegoslavië 12-8 (2-1 5-2 2-2 3-3), Rusland - Griekenland 10-8 na verlenging (2-2 1-1 2-1 2-3, 3-1).

Plaats 9 t/m 12: Duitsland - Nederland 9-6 (1-0 2-3 3-1 3-2). Nederland: Van der Meer 2, Van der Kolk 2, Issard, Kunz.

Nederland - Oekraïne 9-9 (1-2 5-1 2-3 1-3). Doelpunten Nederland: Havenga 3, Van der Meer, Stoffels, Kunz, Uri, De Groot, Van der Kolk.

Roemenië - Oekraïne 11-8 (2-0 4-3 3-2 2-3), Duitsland - Oekraïne 10-4 (3-0 3-1 1-1 3-2), Duitsland - Roemenië 10-6 (2-2 2-0 3-2 3-2).

Stand: 9. Duitsland, 10. Nederland, 11. Roemenië, 12. Oekraïne.

WIELRENNEN

Baan

Mannen.

Puntenkoers: 1. Martinello (Ita) 37 punten, 2. Walton (Can) 29, 3. O'Grady (Aus) 27, 4. Jakovlev (Oek) 24, 5. Moreau (Fra) 24, 6. Llaneras (Spa) 17, 7. Cho Ho-sung (ZKo) 15, 8. McLeay (NZe) 10, 9. Fulst (Dui) 9, 10. Lavrenenko (Kaz) 9, 21. Pieters 0.

Sprint, kwartfinales: Neiwand (Aus) - Pokorny (Dui) 2-0, Harnett (Can) - Magne (Fra) 2-0, Nothstein (VSt) - Hill (Aus) 2-0, Fiedler (Dui) - Rousseau (Fra) 2-0. Halve finales: Fiedler - Neiwand 2-0, Nothstein - Harnett 2-0. Finale: Fiedler (Dui) wint van Nothstein (VSt) 2-0. Om brons: Harnett (Can) w.v. Neiwand (Aus) 2-0.

Eindstand: 1. Fiedler, 2. Nothstein, 3. Harnett, 4. Neiwand, 5. Hill (Aus), 6. Magné (Fra), 7. Pokorny (Dui), 8. Rousseau (Fra).

Ploegenachtervolging, halve finales: Frankrijk 4.06,880 - Italië 4.08,317, Rusland 4.06,847 - Australië 4.07,570. Finale: Frankrijk 4.05,930 - Rusland 4.07,730.

Eindstand: 1. Frankrijk (Capelle/Ermenault/Monin/Magne), 2. Rusland (Gritsun/Koesnetzov/Markov/Sjantir), 3. Australië (Aitken/McGee/O'Grady/Woods), 4. Italië, 5. Spanje, 6. Oekraïne, 7. Verenigde Staten, 8. Nieuw-Zeeland.

Vrouwen

Sprint, finale: Ballanger (Fra) - Ferris (Aus) 2-0. Derde plaats: Haringa (Ned) - Neumann (Dui) 2-1.

Puntenkoers: 1. Lancien (Fra) 24 punten, 2. Haringa (Ned) 23, 3. Tyler-Sharman (Aus) 17, 4. Samotsjvalova (Rus) 14, 5. Vergara (Sal) 11, 6. Gorosjanskaja (WRu) 11, 7. Vikstedt-Nyman (Fin) 9, 8. Nelson (NZe) 8.

3 km achtervolging, finale: Bellutti (Ita) - Clignet (Fra) 3.33,595 - 3.38,571. Eindstand: 1. Bellutti, 2. Clignet, 3. Arndt (Dui), 4. McGregor (GBr), 5. Twigg (VSt).

ZEILEN

Vijfde en zesde dag

Mannen

470, vijfde race: 25. Kouwenhoven/Kouwenhoven; zesde race: 10. Kouwenhoven. Klassement: 21. Kouwenhoven 83.

Finn, zesde race: 11. Heiner; zevende race: 1. Heiner; achtste race: 12. Heiner. Klassement: 5. Heiner 54.

Tornado, derde race: 2. Van Teylingen/Dercksen (Ned), vierde race: 17. Van Teylingen; vijfde race: 2. Van Teylingen/Dercksen (Ned); zesde race: 6. Van Teylingen, Klassement: 6. Van Teylingen 29.

Soling, vierde race: 18. Potma/Potma/Hettinga; vijfde race: 10. Potma; zesde race: 15. Potma/Potma/Hettinga; zevende race: 16. Potma. Klassement: 16. Potma 66.

Mistral, zesde race: 29. Van Geemen; zevende race: Van Geemen gediskwalificeerd. Klassement: 18. Van Geemen 108.

Vrouwen

Mistral, zesde race: 8. De Vries; zevende race: 1. 3. D Vries. Klassement: 11. De Vries 47.

Europe, zevende race: 1. Matthijsse (Ned), achtste race: 4. Matthijsse. Klassement: 1. Roug 12, 2. Matthijsse 21, 3. Becker-Dey 31.

ZWEMMEN

Finales

Mannen

200 m rugslag: 1. Bridgewater (VSt) 1.58,56, 2. Schwenk (VSt) 1.58,99, 3. Merisi (Ita) 1.59,18, 4. Sikora (Hon) 2.00,05, 5. Itoi (Jap) 2.00,10, 6. Lopez Zubero (Spa) 2.00,74, 7. Mazzari (Ita) 2.01,27, 8. Falcon (Cub) 2.08,14.

1500 meter vrije slag: 1. Perkins (Aus) 14.56,40, 2. Kowalski (Aus) 15.02,43, 3. Smith (GBr) 15.02,48, 4. Brembilla (Ita) 15.08,58, 5. Neethling (ZAf) 15.14,63, 6. Hirano (Jap) 15.17,28, 7. Hoffmann (Dui) 15.18,86, 8. Akatjev (Rus) 15.21,68.

4 x 100 wisselslag: 1. Verenigde Staten (Rouse, Henderson, Linn, Hall) 3.34,84 wereldrecord, 2. Rusland (Selkov, Lopoetsjov, Pankratov, Popov) 3.37,55 Europees record, 3. Australië (Rogers, Klim, Miller, Dewick) 3.39,56, 4. Duitsland 3.39,64, 5. Japan 3.40,51, 6. Hongarije 3.40,84, 7. Polen 3.41,94, 8. Israel 3.42,90.

Vrouwen

50 meter vrije slag: 1. Van Dyken (VSt) 24,87, 2. Ye Jingli (Chn) 24,90, 3. Völker (Dui) 25,14, 4. Martino (VSt) 25,31, 5. Martindale (Bar) 25,49, 6. Olofsson (Zwe) 25,63, 7. Shan Ying (Chn) 25,70, 8. Mesjkerjakova (Rus) 25,88. B-finale: 1. Muis

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden