OLYMPISCHE UITSLAGEN

ATLETIEK

Mannen

100 m, geplaatst voor tweede ronde: Ezinwa (Nig) 10,03, Boldon (Tri) 10,06, Drummond (VSt) 10,08, Marsh (VSt) 10,14, Tuffour (Gha) 10,15, Green (Jam) 10,16, Surin (Can) 10,18, Stevens (Bel) 10,21, Wymeersch (Bel), Mitchell (VSt), Bailey (Can) 10,24, Silva (Bra) 10,25, Christie (GBr), Nkansah (Gha), Markoullides (Cyp) 10,26, Collins (SKN), Mackie (GBr) 10,27, Asahara (Jap) 10,28, Osovitsj (Oek), Braithwaite (GBr) 10,29, Zisimides (Cyp), Fredericks (Nam) 10,32, Blume (Dui), Madonia (Ita), Thompson (Bar) 10,33, Aliu (Nig), Diarra (Mal), Gilbert (Can), Nketia (NZe), Jose (Spa) 10,34, Karlsson (Zwe) 10,35, Wenzhong Chen (Chn), Roerak (Oek) 10,37, Stewart (Jam) 10,38, Guims (Fra), Fedoriv (Rus), Yenovelis (Gri) 10,39, Adeniken (Nig), Theophile (Fra) 10,41, Cummins (Bar) 10,47.

Snelwandelen, 20 km: 1. Perez (Ecu) 1.20.07, 2. Markov (Rus) 1.20.16, 3. Segura (Mex) 1.20.23, 4. A'Hern (Aus) 1.20.31, 5. Sjafikov (Rus) 1.20.41, 6. Fadejevs (Let) 1.20.47, 7. Sjetjennikov (Rus) 1.21.09, 8. Korzeniowski (Pol) 1.21.13, 9. Misjoelia (WRu) 1.21.16, 10. Toutain (Fra) 1.21.56.

Hoogspringen, geplaatst voor finale, kwalificatiehoogte 2,28 m: Kreissig (Dui), Austin (VSt), Hoen (Noo), Kemp (Bah), Kotewicz (Pol), Papakostas (Gri), Jin-Taek Lee (ZKo), Smith (GBr), Janku (Tsj), Radkiewicz (Pol), Forsyth (Aus), Partyka (Pol), Topic (Joe), Sotomayor (Cub).

Vrouwen

100 m, geplaatst voor tweede ronde: Devers (VSt) 10,92, Cuthbert (Jam) 11,06, Hill (VSt), Torrence (VSt) 11,11, Ottey (Jam) 11,13, Onyali (Nig) 11,17, Jayasinghe (SRi) 11,18, Pintoesevitsj (Oek), Trandenkova (Rus) 11,20, Voronova (Rus) 11,22, Sturrup (Bah) 11,24, Ajunwa (Nig) 11,25, Paschke (Dui) 11,27, Lichtenhagen (Dui) 11,30, Philipp (Dui), Jardim (Por) 11,32, Ferguson (Bah), Clarke (Bah), Koffa (Gri) 11,33, Thanou (Gri) 11,35, Rakotondrabe (Mad), Poekha (Oek) 11,36, Hernesniemi (Fin), Jacobs (Fin) 11,39, Sidibe (Fra) 11,40, Privalova (Rus), Richardson (GBr) 11,42, Samuel (Ant) 11,44, Tombiri-Shirey 11,50, Mayberry 11,51 (PRi), Douglas (GBr) 11,61, Georgieva (Bul) 11,74.

BADMINTON Mannen, tweede ronde: Dong (Chn) - Van Soerland (Ned) 15-9 15-4.

BASKETBAL Vrouwen, groep A: Brazilië - Japan 100-80 (57-46), Canada - China 49-61 (25-28).

Stand: 1. Brazilië 3-6, 2. Italië 3-4, 3. Rusland 3-4, 4. China 3-2, 5. Japan 3-2, 6. Canada 2-0.

Groep B: Cuba - Australië 63-75 (22-36).

Stand: 1. Verenigde Staten 3-6, 2. Australië 3-6, 3. Cuba 3-2, 4. Oekraïne 3-2, 5. Zuid-Korea 3-2, 6. Zaïre 3-0.

Mannen, groep A: Litouwen - Angola 85-49 (37-21).

Stand: 1. Verenigde Staten 3-6, 2. Kroatië 3-4, 3. China 3-4, 4. Litouwen 4-4, 5. Argentinië 3-0, 6. Angola 4-0.

Groep B: Australië - Puerto Rico 101-96 (51-53).

Stand: 1. Joegoslavië 3-6, 2. Australië 4-6, 3. Griekenland 3-4, 4. Puerto Rico 4-2, 5. Brazilië 3-2, 6. Zuid-Korea 3-0.

HANDBAL Vrouwen, groep A: Hongarije - China 29-19 (14-11), Hongarije - China 29-19 (14-11).

Groep B: Noorwegen - Angola 30-18 (15-7).

Mannen, groep A: Koeweit - Kroatië 22-31 (11-16), Verenigde Staten - Rusland 16-31 (9-16).

Stand: 1. Rusland 2-4, 2. Zweden 2-4, 3. Kroatië 2-4, 4. Zwitserland 2-0, 5. Verenigde Staten 2-0, 6. Koeweit 2-0.

Groep B: Spanje - Duitsland 22-20 (11-10), Brazilië - Egypte 20-31 (10-15).

Stand: 1. Egypte 2-4, 2. Frankrijk 2-4, 3. Duitsland 2-2, 4. Spanje 2-2, 5. Algerije 2-0, 6. Brazilië 2-0.

HOCKEY Mannen Groep A

Duitsland - Argentinië 3-0 (2-0). 16. Saliger 1-0, 19. Becker 2-0, 64. Bellenbaum 3-0.

Groep B

Nederland - Australië 3-2 (2-2). 10. Sproule 0-1 (sc), 12. De Nooijer 1-1, 18. Hager 1-2, 34. Bovelander 2-2 (sc), 50. Van den Honert 3-2. Scheidsrechters: O'Connor (Ier)/Horgan (VSt). Toeschouwers: 2000. Strafcorners: Nederland: 4, Australië: 3.

Nederland: Jansen; Brinkman, Jazet, Delmee en Van Pelt; Veen, Bovelander en Klein-Gebbink; Van den Honert, Delissen en De Nooijer. Vliegende wissels: Lomans, Van Wijk, Crucq, Van de Meer.

Maleisië - Groot-Brittannië 2-2 (1-0). 3. Nasiruddin 1-0, 40. Shaw 1-1, 62. Giles 1-2, 68. Aziz 2-2.

Stand: 1. Nederland 3-5, 2. Australië 3-3, 3. Zuid-Afrika, Groot-Brittannië 3-3, 5. Zuid-Korea 3-2, 6. Maleisië 3-2.

Vrouwen

Australië - Zuid-Korea 3-3 (2-0). 31. Annan 1-0, 34. Morris 2-0, 38. Chang 2-1, 46. Chang 2-2, 60. Cho 2-3, 69. Powell 3-3.

Argentinië - Verenigde Staten 2-1 (1-1). 5. Masotta 1-0, 25. Marois 1-1, 59. MacKenzie 2-1.

Stand: 1. Australië 4-7, 2. Zuid-Korea 4-5, 3. Duitsland 4-4, 4. Nederland 4-4, 5. Groot-Brittannië 4-4, 6. Argentinië 4-4, 7. Verenigde Staten 4-3, 8. Spanje 4-1.

HONKBAL Vierde ronde: Australië - Italië 8-12, Verenigde Staten - Japan 15-5.

Stand: 1. Cuba 4-8, 2. VS 4-8, 3. Nicaragua 4-6, 4. Italië 4-4, 5. Japan 4-2, 6. Australië 4-2, 7. Nederland 4-2, 8. Zuid-Korea 4-0.

PAARDENSPORT Military, finale: 1. Tait (NZe) Ready Teddy 56,80 punten, 2. Clark (NZe) Squirrel Hill 60,40, 3. Millikin (VSt) Out and About 73,70., 4. Teulere (Fra) Rodosto 77,20, 5. O'Connor (VSt) Custom Made 80,15, 6. Mara Depuy (VSt) Hopper 85,0, 7. Von Paepcke (Dui) Amadeus 87,20, 8. Van Rijckevorsel (Bel) Otis 87,40.

ROEIEN Halve finales, eerste drie in finale:

Mannen.

Dubbelvier, eerste reeks: 1. Itallië 5.57,10, 2. Australië 5.58,41, 3. Zwitserland 5.59,63. Tweede: 1. Duitsland 5.55,10, 2. Verenigde Staten 5.57,97, 3. Zweden 6,00,09, 4. Nederland (Van der Marck, Middag, Loefs, Van Andel) 6.03,72.

Lichte klasse

Dubbeltwee, eerste reeks: 1. Markus en Michael Gier (Zwi) 6.25,37, 2. Aardewijn/Van der Linden (Ned) 6.27,07, 3. Sigl/Rantasa (Oos) 6.28,06. Tweede: 1. Tichy/Christensson (Zwe) 6.29,71, 2. Edwards/Hick (Aus) 6.29,27, 3. De Marco/Saez (Spa) 6.29,37.

Vier-zonder, eerste reeks: 1. Denemarken 6.13,21, 2. Australië 6.15,47, 3. Ierland 6.15,66. Tweede: 1. Verenigde Staten 6.09,89, 2. Canada 6.10,38, 3. Duitsland 6.12,73.

Vrouwen.

Lichte klasse

Dubbeltwee, eerste reeks: 1. Bell/Burns (VSt) 7.09,47, 2. Burcica/Macoviciuc (Roe) 7.11,13, 3. Bertini/Orzan (Ita) 7.15,29. Tweede: 1. Joyce/Lee (Aus) 7.17,67, 2. Vermulst/Meliesie (Ned) 7.19,07, 3. Christoffersen/Andersson (Den) 7.19,79.

SCHERMEN Floret landenwedstrijd.

Vrouwen, finale: 1. Italië, 2. Roemenië, 3. Duitsland.

Mannen, finale: 1. Rusland, 2. Polen, 3. Cuba.

SCHIETEN Mannen. Skeet, kwalificatie (5x25 schoten).

Stand na drie ronden: 1. Falco (Ita), Romero (Gua), Rzepkowski (Pol) 75, 4. Benelli (Ita), Timofejevs (Let) 74, 14. Dompeling 72, 25. Swinkels 71.

Mannen. finale 10 meter lopende schijf: 1. Yang (Chn) 685,8 ringen, 2. Xiao (Chn) 679,8, 3. Janus (Tsj) 678,4, 4. Sike (Hon) 677,1, 5. Likin (Rus), 6. Holmberg (Fin) 672,4.

Vrouwen, finale sportpistool: 1. Diuhong Li (Chn) 687,9, 2. Jorgova (Bul) 684,8, 3. Logwinenko (Rus) 684,2, 4. Soon-Hee Boo (ZKo) 683,9, 5. Otryad (Mon) 681,3, 6. Sekaric (Joe) 680,4.

SOFTBAL Vijfde speeldag: Japan - Puerto Rico 8-1, Taiwan - Puerto Rico 10-2, Canada - VS 2-4.

Stand: 1. Ver. Staten 5-10, 2. China 5-8, 3. Japan 6-8, 4. Australië 5-6, 5. Taiwan 5-4, 6. Canada 5-4, 7. Puerto Rico 6-2, 8. Nederland 5-0.

TAFELTENNIS Mannen, tweee speelronde, groep B: Heister (Ned) - Mutambuze (Uga) 21-6 21-8. Wang Tao (Chn/2) - Tsiokas (Gri) 21-19 21-11. Stand: 1. Wang Tao 2-4, 2. Heister 2-2, Tsiokas 2-2, 4. Mutambuze 2-0.

Dubbel, groep B: Waldner/Persson (Zwe/2) - Keen/Heister (Ned) 17-21 21-19 21-16.

Vrouwen, groep E: Chai (HKo) - Hooman 21-17 21-9, Simion (Roe) - Ramos (Ven) 21-7 21-7.

Eindstand: 1. Chai 3-6, 2. Simion 3-4, 3. Hooman 3-2, 4. Ramos 3-0. Chai naar laatste zestien.

Groep N: Garkauskaite (Lit) - Radhika (Ind) 21-13 21-13, Badescu (Roe) - Vriesekoop (Ned) 21-14 21-18.

Eindstand: 1. Badescu 3-6, 2. Garkauskaite 3-4, 3. Vriesekoop 3-2, 4. Radhika 3-0. Badescu naar laatste zestien.

Dubbel, groep F: Palina/Timina (Rus) - Noor/Vriesekoop (Ned) 21-15 21-15.

Groep G: Keen/Hooman (Ned) - Arisi/Negrisoli (Ita) 21-19 15-21 21-15. Keen/Hooman uitgeschakeld.

TENNIS Mannen, tweede ronde: Washington (VSt/4) - Ogorodov (Oez) 6-3 6-4, Philippoussis (Aus) - Wayne Black (Zim) 6-4 6-2, Bruguera (Spa) - Boetsch (Fra/7) 7-6 4-6 6-2, Ruud (Noo) - Ondruska (ZAf) 7-6 7-6, Enqvist (Zwe/3) - Sargsian (Arm) 4-6 7-6 6-4, Gaudenzi (Ita) - Ortiz (Mex) 6-1 7-6, Wayne Ferreira (ZAf/5) - Byron Black (Zim) 6-2 7-5, Agassi (VSt/1) - Kucera (Slw) 6-4 6-4, Woodbridge (Aus) - Henman (GBr) 7-6 7-6.

Dubbel, eerste ronde: Haarhuis/Eltingh (Ned) - Pavel/Pescariu (Roe) 6-2 6-7 6-4.

Vrouwen, tweede ronde: Huber (Dui) - DeSwardt (ZAf) 3-6 6-1 6-4, Gorrochategui (Arg) - Pierce (Fra/12) 6-4 1-6 7-5, Martinez (Spa/2) - Zrubakova (Slw) 6-1 6-4, Habsudova (Slw/16) - Courtois (Bel) 7-5 6-2, Majoli (Kro/4) - Ruano (Spa) 7-5 6-3, Sanchez Vicario (Spa/3) - Farina (Ita) 6-1 6-3, Magdalena Maleeva (Bul/10) - Labat (Arg) 7-6 6-1, Date (Jap/8) - Csurgo (Hon) 6-2 6-3.

TURNEN Vrouwen, meerkamp, individueel: 1. Podkopajeva (Oek) 39,255, 2. Gogean (Roe) 39,075, 3. Milosovici (Roe), Amanar (Roe) 39,067.

VOETBAL Mannen, groep C: Zuid-Korea - Italië 1-2 (0-1). 24. Branca 0-1, 62. Ki-Hyung 1-1, 82. Branca 1-2.

Ghana - Mexico 1-1 (1-0). 44. Hagan 1-0, 67. Abundis 1-1.

Eindstand: 1. Mexico 3-5, 2. Ghana 3-4, 3. Zuid-Korea 3-4, 4. Italië 3-3. Ghana en Mexico naar kwartfinales.

Groep D: Japan - Hongarije 3-2 (1-1). 3. Sandor 0-1, 40. Maezono 1-1, 49. Madar 1-2, 90. Maezono 2-2, 90. Uemura 3-2.

Brazilië - Nigeria 1-0 (1-0). 30. Ronaldo 1-0.

Eindstand: 1. Brazilië 3-6 (4-2), 2. Nigeria 3-6 (3-1), 3. Japan 3-6 (4-4), 4. Hongarije 3-0. Brazilië en Nigeria naar kwartfinales.

Vrouwen, groep E: Verenigde Staten - China 0-0, Denemarken - Zweden 1-3 (0-0).

Eindstand: 1. China 3-7, 2. Verenigde Staten 3-7, 3. Zweden 3-3, 4. Denemarken 3-0. China en Verenigde Staten naar halve finales.

Groep F: Noorwegen - Japan 4-0 (1-0), Brazilië - Duitsland 1-1 (0-1).

Eindstand: 1. Noorwegen 3-7, 2. Brazilië 3-5, 3. Duitsland 3-4, 4. Japan 3-0. Noorwegen en Brazilië naar halve finales.

VOLLEYBAL Vrouwen, groep A: Nederland - Zuid Korea 3-0 (15-11 15-12 7-15 15-8).

Stand: 1. China 3-6, 2. Zuid-Korea 4-6, 3. Nederland 4-6, 4. Verenigde Staten 3-5, 5. Japan 3-4, 6. Oekraïne 4-4.

Groep B: Rusland - Peru 3-0 (15-11 15-8 15-1).

Stand: 1. Brazilië 3-6, 2. Rusland 4-6, 3. Cuba 3-4, 4. Duitsland 3-4, 5. Canada 3-0, 6. Peru 4-0.

Mannen, groep A: Brazilië - Polen 3-0 (15-7 15-11 15-8), Verenigde Staten - Cuba 2-3 (15-4 9-15 16-14 8-15 16-18).

Stand: 1. Cuba 3-6, 2. Verenigde Staten 3-4, 3. Argentinië 3-4, 4. Brazilië 3-2, 5. Bulgarije 3-2, 6. Polen 3-0.

Groep B: Joegoslavië - Tunesië 3-1 (15-4 15-17 15-3 15-3), Rusland - Zuid-Korea 3-0 (15-8 15-4 16-14).

Stand: 1. Italië 3-6, 2. Joegoslavië 3-6, 3. Nederland 3-4, 4. Rusland 3-2, 5. Zuid-Korea 3-0, 6. Tunesië 3-0.

Strandvolleybal

Vrouwen, halve finales: Fontana Harris/Hanley (VSt/4) - McPeak/Reno (VSt) 15-10, Rodrigues/Samuel Ramos (Bra/5) - Fujita/Takahaski (Jap/8) 15-6;

Mannen, halve finales: Dodd/Whitmarsh (VSt - Bosma Minguez/Jimenez Galan (Spa) 15-6, Pereira Alves/Barbosa (Por/18) - Kvalheim/Maaseide (Noo/6) 15-3.

WATERPOLO Troosttoernooi om 9e t/m 12e plaats:

Nederland - Roemenië 10-8 (3-2 2-1 4-1 1-4). Score: 1-0 Havenga, 2-0 De Vries, 2-1 Totolici 2-1, 2-2 Totolici, 3-2 Van de Meer, 3-3 Totolici, 4-3 Uri (mm), 5-3 Stoffels (mm), 6-3 Kunz (sstrafworp), 7-3 De Groot, 7-4 Hagiu, 8-4 Issard, 9-4 Van de Meer (mm), 9-5 Moldvai (mm), 9-6 Hagiu, 10-6 Uri, 10-7 Totolici (mm), 10-8 Fulgeanu.

Duitsland - Oekraïne 10-4 (3-0 3-1 1-1 3-2),

Stand: 1. Duitsland 1-2 (10-4), 2. Nederland 2-1 (10-8), 3, Roemenië 1-0 (8-10), 4. Oekraïne 1-0 (4-10).

WIELRENNEN Ploegenachtervolging

Kwartfinales: Rusland 4.08,785 - Oekraïne 4.12,794, Australië 4.09,650 - Verenigde Staten 4.12,470, Italië 4.09,215 - Spanje 4.11,310, Frankrijk 4.08,965 - Nieuw-Zeeland 4.15,610. Halve finales: Rusland - Australië, Frankrijk - Italië. Uitgeschakeld in kwalificatie: 12. Nederland 4.16,175.

Vrouwen

Sprint, kwartfinales: Haringa (Ned) wint van Dubnicoff (Can), Neumann (Dui) wint van Grisjina (Rus), Ballanger (Fra) wint van Salumae (Est), Ferris (Aus) wint van Wang Yan (Chn).

Halve finales: Ferris - Haringa 2-0, Ballanger - Neumann 2-0. Finale: Ferris - Ballanger. Om de derde plaats: Haringa - Neumann.

3 km achtervolging, kwartfinales: Arndt (Dui) 3.38,898 - Twigg (VSt) 3.41,66, McGregor (GBr) 3.41,287 - Ulmer (NZe) 3.45,761, Clignet (Fra) 3.36,446 - Razmaite (Lit) 3.42,129, Bellutti (Ita) 3.32,271 (olympisch record) - Watt (Aus) 3.44,601.

ZEILEN Vrouwen, Europe klasse: zevende race: 1. Matthijsse, 8. Roug. Klassement: 1. Roug, 2. Matthijsse.

Mannen, tornado: 2. Van Teylingen/Dercksen.

ZWEMMEN Finales

Mannen, 50 m vrij: 1. Popov (Rus) 22,13, 2. Hall jr (VSt) 22,26, 3. Scherer (Bra) 22,29, 4. Jiang (Chn) 22,33, 5. Dedekind (ZAf) 22,59, 6. Fox (VSt) 22,68, 7. Sanchez (Ven) 22,72, 8. Busquets (PRi) 22,73. B-finale: 1. Van den Hoogenband (Ned) 22,67 NR.

200 m wissel: 1. Czene (Hon) 1.59,91, 2. Sievinen (Fin) 2.00,13, 3. Myden (Can) 2.01,13, 4. Wouda (Ned) 2.01,45, 5. Dunn (Aus) 2.01,57, 6. Burgess (VSt) 2.02,56, 7. Dolan (VSt) 2.03,89, 8. Marchand (Fra) 2.04,29. B-finale: 2. Spoel (Ned) 2.03,01.

Vrouwen, 800 m vrij: 1. Bennett (VSt) 8.27,89, 2. Hase (Dui) 8.29,91, 3. Vlieghuis (Ned) 8.30,84 NR, 4. Kielgass (Dui) 8.31,08, 5. Dalby (Noo) 8.38,34, 6. Evans (VSt) 8.38,91, 7. Geurts (Ned) 8.40,43, 8. Hardcastle (GBr) 8.41,75.

200 m rug: 1. Egerszegi (Hon) 2.07,83, 2. Hedgepeth (VSt) 2.11,98, 3. Rund (Dui) 2.12,06, 4. Scholz (Dui) 2.12,90, 5. Nakao (Jap) 2.13,57, 6. Simcic (NZe) 2.14,04, 7. Vigarani (Ita) 2.14,56, 8. Shivanevskaja (Rus) 2.14,59.

4x200 m vrij: 1. Verenigde Staten (Jackson, Teuscher, Taormina, Thompson) 7.59,87, 2. Duitsland (Van Almsick, Kielgass, Scholz, Hase) 8.01,55, 3. Australië (Greville, Stevenson, Johnson, O' Neill) 8.05,47, 4. Japan 8.07,46, 5. Canada 8.08,16, 6. Nederland (Carla Geurts, Patricia Stokkers, Minouche Smit, Kirsten Vlieghuis) 8.08,48, 7. Roemenië 8.10,02, 8. China 8.15,38.

Geplaatst voor finale

Mannen, 200 meter rugslag: 1. Bridgewater (VSt) 1.59,04, 2. Schwenk (VSt) 1.59,58, 3. Mazzari (Ita) 1.59,95, 4. Merisi (Ita) 2.00,01, 5. Itoi (Jap) 2.00,43, 6. Lopez-Zubero (Spa) 2.00,77, 7. Sikora (Pol) 2.00,99, 8. Cabrera (Cub) 2.01,20.

4 x 100 meter: 1. Verenigde Staten 3.39,93, 2. Hongarije 3.41,05, 3. Duitsland 3.41,10, 4. Australië 3.41,30, 5. Rusland 3.41,49, 6. Polen 3.41,72, 7. Japan 3.41,78, 8. Israel 3.42,24.

Vrouwen, 50 meter vrije slag: 1. Jingyi Le (Chn) 25,10, 2. Van Dyken (VSt) 25,12, 3. Volker (Dui) 25,45, 4. Martino (VSt) 25,47, 5. Ying Shan (Chn) 25,71, 6. Meshjeryakova (Rus) 25,73, 7. Martindale (Bar) 25,76, 8. Olofsson (Zwe) 25,84, 11. Muis (Ned) 25,93, 13. Postma (Ned) 26,00 (Beiden gekwalificeerd voor B-finale).

200 meter vlinderslag: 1. O'Neill (Aus) 2.09,46, 2. Smith (Ier) 2.10,03, 3. Thomas (Aus) 2.10,64, 4. Qu (Chn) 2.11,35, 5. Deglau (Can) 2.12,48, 6. Haruna (Jap) 2.12,59, 7. Jackson (VSt) 2.12,69, 8. Liu (Chn) 2.13,12.

MEDAILLEVERDELING Na 87 van de 271 onderdelen

Goud Zilver Brons

1. Rusland 13 86 2. Verenigde Staten 12165 3. China7 66 4. Frankrijk 7 47 5. Italië 5 44 6. Polen5 32 7. Duitsland 3 8 11 8. Cuba 3 45 9. Zuid-Korea3 42 10. Australië3 27 11. Hongarije3 25 12. Nieuw-Zeeland 3 11 13. Turkije 3 01 14. Ierland 3 00 15. Japan 2 32 16. België 2 12 17. Oekraïne 2 02 18. Zuid-Afrika 2 01 19. Roemenië 1 23 20. Kazachstan 1 11 21. Joegoslavië 1 01 22. Armenië 1 00 23. Costa Rica 1 00 24. Equador 1 00 25. Bulgarije0 34 26. Wit-Rusland 0 32 27. Finland 0 20 28. Griekenland 0 20 29. Brazilië 0 14 30 Canada 0 13 31. Noord-Korea 0 11 32. Spanje 0 11 33. Zweden 0 11 34. Oostenrijk 0 10 35. Groot-Brittannië 0 10 36. Oezbekistan 0 10 37. Nederland0 05 38. Georgië 0 01 39. Mexico 0 01 40. Moldavië 0 01 41. Slowakije0 01 42. Tsjechië 0 01

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden