Nou, dat kan ik ook

Televisie, zei Ed Nijpels, is een kwestie van presentatoren geworden. Hij sprak bij de presentatie van de winterprogrammering van de Tros. Niet de programma's werden daar nadrukkelijk naar voren geschoven, maar in de eerste plaats de presentatoren.

RUUD VERDONCK

Roeland Kooymans (Avro/Veronica)): Mores Leren, Ajax!

Guilly Koster (Hum. Verb.): Yoy

Hans Kraay sr. (NOS): Studio Sport

Hans Kraay jr. (Sport7): Sportcafé

Martijn Krabbé (RTL4): Postcode loterij record show

Jeroen Kramer (NOS): Middageditie, Klokhuis

Jan Douwe Kroeske (Vara): Jules Unlimited

Nelleke van der Krogt (Avro): Opsporing verzocht

Erwin Krol (NOS): Weer

Jos Kuijer (Avro): Sterrenslag, Wie van de drie?

Bert Kuizenga (Tros): Blind date

Irene van de Laar (SBS6): De nachtrijder

Leo de Later (RTL4): Nieuws

Pernille la Lau (Veronica): Call tv

Paul de Leeuw (Vara): Kinderen voor kinderen

Bert van Leeuwen (EO): Ik weet het beter, Chirurgenwerk

Ariane de Lepper (Sport7): Nieuws

Goedele Liekens (SBS6): Over sex gesproken

Henk Lommers (Avro): Alle dieren tellen mee

Albert Mantingh (Sport7): Voetbal7

Diederik van Maren (Veronica): Call tv

Frank Masmeijer (Sport7): Aanvalluh

Jan Meng (NPS/RVU): Jan Meng

Felix Meurders (Vara): Kassa!, Middageditie

Henk van der Meijden (SBS6): TV Privé

Sylvia Millecam (KRO): Ook dat nog

Ferry Mingelen (NOS): Den Haag Vandaag

René Mioch (Veronica): Films & Sterren

Linda de Mol (Tros): De leukste thuis,

Irene Moors (RTL4): Telekids, Eigen huis en tuin, Reis & recreatiemagazine

Frank du Mosch (NOS): Journaal

Ivo Niehe (Tros): Tros TV show

Rick Nieman (RTL4): RTL late nieuws

Siebrand Niessen (KRO): De derde man

Gerdie Nijman (KRO): Ongelooflijke verhalen

Ed Nijpels (Tros): World Trade Show, Licht op groen

Leo Oldenburger (Sport7): Voetbal7

Sven Ornelis (Veronica): Call TV

Henk van Os (Avro): Beeldenstorm

Martine van Os (KRO): Lieve Martine

Mari Carmen Oudendijk (RTL4): RTL Sport

Jeroen Pauw (RTL4): RTL nieuws

Bart Peeters (Avro): Lalala, live

Milika Peterzon (SBS6): Hart van Nederland

Debbie Petter (NOS): Journaal

Fons de Poel (KRO): Netwerk

Koos Postema (Sport7): Sport en Beeld, Voetbal7

Chiel van Praag (RTL4): Nederland muziekland

Marga van Praag (NOS): Journaal

Harmke Pijpers (VPRO): Middageditie

Judith Radema (Sport7): Sportzone

Han Reiziger (Vpro): Reiziger in muziek

Peter Jan Rens (RTL4): Vijf tegen vijf

Jan Roelfs (Sport7): Sport7 TV magazine tennis, Voetbal7

Danny Rook (Veronica): Now TV

Ron de Rijk (Sport7): Voetbal7

Wim Rijken (Veronica): Call tv

Julia Samuël (Veronica): De Heilige Koe, Veronica goes latin

Peter Scheele (EO): De Bushalte

Emiel Schelvis (NOS): Studio Sport

Wim T. Schippers (VRO): Nationale wetenschapsquiz

Matthias Scholten (SBS6): Over de roooie

Jan Scholtens (Avro): Opsporing verzocht

Martin Schoots (Sport7): Voetbal7

Loretta Schrijver (RTL4): RTL nieuws

Peter Schuiten (Sport7): Nieuws

Harmen Siezen (NOS): Studio NOS, Nationale nieuwsquiz

Martin Simek (RVU): Kleur bekennen

Sander Simons (RTL4): RTL late nieuws

Mart Smeets (NOS): Studio Sport

Monique Somers (NOS): Weer

Henk Spaan (Veronica): Hard Gras

Maarten Spanjer (NCRV): Spanjer

Jack Spijkerman (Vara): Spijkers

Cas Spijkers (SBS6): Koken met Cas

Huub Stapel (Tros): Super Familie, Stapel op auto's

Mike Starink: Call TV

Gaston Starreveld (Veronica): Call TV

Stefan Stasse (KRO): Ik hou van jou

Gijs Staverman (Veronica): StreetliVe

Hennie Stoel (NOS): Journaal

Pieter Storms (SBS6): Breekijzer

Humberto Tan (NOS): Journaal, Studio Sport

Caroline Tensen (RTL4): Het spijt me, Wie ben ik?

Peter Timofeef (EO): Weer en wind

Hans van der Togt (RTL4): Rad van Fortuin

Annette van Tricht (NOS): Studio NOS

Rob Trip (NOS): Nova

Rocky Tuhuteru (KRO): Ontbijt TV

Mark Uytterhoeven (Tros): Tien voor taal

Feike ter Velde (EO): De verandering

Tineke Verburg (Tros): Tien voor taal, Triviant, World Trade Show

Albert Verlinde (SBS6): Hart van Nederland

Rob Verlinden (RTL4): Eigen huis en tuin

Harry Vermeegen (Veronica): De Regenjas

Rob Verschueren (TROS): World Trade Show

Yvonne Versteeg (EO): Zondagochtenprogramma

Gallyon van Vessem (SBS6): Hart van Nederland

Annette Visser (SBS6): Blond, blond en blond

Peter R. de Vries (RTL4): Peter R. de Vries, misdaadverslaggever

Margriet Vromans (RTL4): Nieuws

Gijs Wanders (NOS): Journaal

Maartje van Weegen (NOS): NPS Cultuurprijs, Nova

Albert West (Tros): Op nieuwe toeren

Bas Westerweel (AVRO):Het komt goed

Hans van Willigenburg (RTL4): Koffietijd, Gezond en wel

Paul Witteman (Vara): Nova, De ronde van Witteman, Het gesprek van de dag, Het Debat

Anita Witzier (KRO/Veronica): Aso Show, Veronica goes latin

Rolf Wouters (Veronica): Now or never

Hermine Wubs (EO): Trits

Rik Zaal (Sport7): De tafel van 7

Anniko van Zanten (RTL4): Telekids Cartoon Expres

Aart Zeeman (NCRV): Netwerk

Michaël Zeeman (VPRO): Zeeman met boeken

Nico Zwinkels (RTL4): Eigen huis en tuin

Joop van Zijl (NOS): Journaal

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden