nieuws30maandag

KWALIFICATIE WK 2010

GROEP 9

Nederland - Schotland 3-0 (2-0). 30. Huntelaar 1-0, 45. Van Persie 2-0, 77. Kuijt 3-0 (strafschop). Scheidsrechter: Duhamel (Fra). Toeschouwers: 50.000. Gele kaart: De Jong, Huntelaar (Nederland).

Nederland: Stekelenburg; Van der Wiel, Ooijer, Mathijsen en Van Bronckhorst; Van Bommel en De Jong (80. Schaars); Kuijt, Van Persie (65. Sneijder) en Robben; Huntelaar (80. Afellay).

Schotland: McGregor; Alexander (74. Hutton), Caldwell, Berra en Naysmith; McCormack, Darren Fletcher, Brown, Ferguson en Teale (86. Morrison); Miller (71. Steven Fletcher).

Woensdag: Nederland - Macedonië, Schotland - IJsland.

GROEP 1

Malta - Denemarken 0-3 (0-2). 12. Larsen 0-1, 23. Larsen 0-2, 89. Nordstrand 0-3.

Albanië - Hongarije 0-1 (0-1). 38. Torghelle 0-1.

Portugal - Zweden 0-0.

Woensdag: Hongarije - Malta, Denemarken - Albanië.

GROEP 2

Luxemburg - Letland 0-4 (0-1). 25. Karlsons 0-1, 48. Cauna 0-2, 71. Visnakovs 0-3, 86. Pereplotkins 0-4.

Moldavië - Zwitserland 0-2 (0-1). 32. Frei 0-1, 90. Fernandes 0-2.

Israël - Griekenland 1-1 (0-1). 42. Gekas 0-1, 55. Golan 1-1.

Woensdag: Letland - Luxemburg, Griekenland - Israël, Zwitserland - Moldavië.

GROEP 3

Noord-Ierland - Polen 3-2 (1-1). 10. Feeney 1-0, 27. Jelen 1-1, 47. Evans 2-1, 61. Zewlakow 3-1 (eigen doel), 90. Saganowski 3-2.

Slovenië - Tsjechië 0-0.

Woensdag: Tsjechië - Slowakije, Polen - San Marino, Noord-Ierland - Slovenië.

GROEP 4

Rusland - Azerbeidzjan 2-0 (1-0). 32. Pavljoetsjenko 1-0, 71. Zyrjanov 2-0.

Wales - Finland 0-2 (0-1). 42. Johansson 0-1, 90. Kuqi 0-2.

Duitsland - Liechtenstein 4-0 (2-0). 4. Ballack 1-0, 9. Jansen 2-0, 48. Schweinsteiger 3-0, 50. Podolski 4-0.

Woensdag: Liechtenstein - Rusland, Wales - Duitsland.

GROEP 5

Armenië - Estland 2-2 (1-1). 31. Mkhitaryan 1-0, 36. Voskoboinikov 1-1, 68. Saag 1-2, Yedigaryan 2-2.

België - Bosnië-Herzegovina 2-4 (0-1). 7. Dzeko 0-1, 65. Dembele 1-1, 74. Yahic 1-2, 81. Bajramovic 1-3, 86. Misimovic 1-4, 89. Sonck 2-4 (strafschop).

Spanje - Turkije 1-0 (0-0). 60. Pique 1-0.

Woensdag: Turkije - Spanje, Bosnië-Herzegovina - België, Estland - Armenië.

GROEP 6

Woensdag: Engeland - Oekraïne, Kazachstan - Wit-Rusland, Andorra - Kroatië.

GROEP 7

Roemenië - Servië 2-3 (0-2). 18. Jovanovic 0-1, 44. Stoica 0-2 (eigen doel), 50. Marica 1-2, 59. Ivanovic 1-3, 74. Stoica 2-3.

Litouwen - Frankrijk 0-1 (0-0). 67. Ribery 0-1.

Woensdag Oostenrijk - Roemenië, Frankrijk - Litouwen.

GROEP 8

Cyprus - Georgië 2-1 (1-0). 33. Konstantinou 1-0, 56. Christofi 2-0, 71. Kobiashvili 2-1 (strafschop).

Ierland - Bulgarije 1-1 (1-0). 1. Dunne 1-0, 74. Kilbane 1-1 (eigen doel).

Montenegro - Italië 0-2 (0-1). 11. Pirlo 0-1 (strafschop), 73. Pazzini 0-2.

Woensdag: Bulgarije - Cuprus, Georgië - Montenegro, Italië - Ierland.

Groepswinnaars naar WK 2010 in Zuid-Afrika, de beste acht nummers twee spelen play-offwedstrijden.

EREDIVISIE

Vrijdag: NEC - Twente. Zaterdag: Utrecht - Groningen, AZ - ADO Den Haag, Heracles - Heerenveen, Sparta - PSV. Zondag: Roda JC - Ajax, Vitesse - De Graafschap, Volendam - Feyenoord, Willem II - NAC.

EERSTE DIVISIE

MVV - VVV 2-0, RKC - Helmond Sport 3-0, RBC - Dordrecht 2-3, Emmen - Telstar 0-2, Haarlem - Omniworld 2-1, Cambuur - Excelsior 1-1, Zwolle - Den Bosch 1-0, Eindhoven - Fortuna S 2-4, TOP Oss - Veendam 2-3, AGOVV - Go Ahead 1-5.

TOPSCORERS

1. Calabro (VVV) 21, 2. Koc (Eindhoven), Plet (Telstar) 18, 4. Thiebaut (MVV), Ars (RBC) 16, 5. Honda (VVV) 14.

PROGRAMMA

Vrijdag: VVV - RKC, AGOVV - Eindhoven, Emmen - TOP Oss, Den Bosch - Cambuur, Dordrecht - Haarlem, Fortuna Sittard - Veendam, Go Ahead Eagles - MVV, Helmond Sport - Omniworld, RBC - Excelsior, Telstar - Zwolle.

ZATERDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Lisse - Barendrecht 1-6, Katwijk - ASWH 1-1, Noordwijk - Capelle 2-3, Scheveningen - Quick Boys 1-5, ARC - Ter Leede 0-2, DOTO - Excelsior M 3-2, Heerjansdam - Rijnsburgse Boys afg. Stand:Rijnsburgse Boys 19-53, Capelle 19-43, Barendrecht 20-39, Quick Boys 20-34, ASWH 20-34, Ter Leede 20-33, Katwijk 19-32, Lisse 19-25, DOTO 20-22, Noordwijk 20-20, Excelsior M 20-20, ARC 20-14, Scheveningen 19-13, Heerjansdam 19-8.

Hoofdklasse B: Hoek - Zwaluwen'30, GVVV - Jodan Boys 0-0, Volendam - Kozakken Boys 2-0, SDC Putten - IJsselmeervogels 0-1, Geinoord - DOVO 2-4, Spakenburg - Ajax 2-0, Bennekom - Sparta N 4-2. Stand: IJsselmeervogels 20-45, Bennekom 20-36, Sparta N 20-35, Hoek 20-34, Spakenburg 20-30, GVVV 20-30, Volendam 20-29, Kozakken Boys 20-26, Zwaluwen'30 20-23, Jodan Boys 20-22, SDC Putten 20-20, DOVO 20-20, Ajax 20-17, Geinoord 20-15.

Hoofdklasse C: Genemuiden - Flevo Boys 2-0, Hardenberg - WHC 3-1, Nunspeet - Be Quick'28 1-2, Oranje Nassau - Staphorst 3-2, Go Ahead Kampen - Excelsior'31 2-2, Berkum - ONS Sneek 5-2, Harkemase Boys - PKC'83 afg. Stand: Hardenberg 20-41, Harkemase Boys 18-38, WHC 20-35, Nunspeet 20-33, Be Quick'28 19-32, Berkum 19-28, Excelsior '31 19-25, Go Ahead Kampen 19-24, Staphorst 19-23, ONS Sneek 20-23, Flevo Boys 19-22, PKC'83 19-20, Genemuiden 19-19, Oranje Nassau 20-14.

ZONDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: VUC - DWV 2-0, Omniworld - Haaglandia 1-1, Elinkwijk - VVSB 1-3, Westlandia - HBS 1-3, ADO’20 - Hollandia 2-2, AFC - Hilversum 3-1. Stand: Westlandia 18-35, Argon 18-33, Hilversum 18-33, Haaglandia 18-32, VVSB 19-32, AFC 17-31, ADO'20 18-24, HBS 19-23, Hollandia 17-22, Omniworld 19-22, VUC 16-16, Elinkwijk 18-16, DWV 19-10.

Hoofdklasse B: Baronie - Schijndel 0-2, Rosmalen - Cuijk 1-1, Venray - Meerssen 3-0, UNA - Longa 3-2, Deurne - DESK 1-0, EVV - Gemert 0-0, Dijkse Boys - Papendrecht 1-0. Stand: Baronie 20-40, Gemert 19-35, EVV 19-35, UNA 19-31, Dijkse Boys 19-29, Meerssen 20-27, Schijndel 19-26, Cuyk 20-26, DESK 20-26, Papendrecht 19-24, Venray 18-23, Deurne 18-22, Rosmalen 20-20, Longa 20-6.

Hoofdklasse C: Babberich - Quick'20 0-3, Sneek Wit Zwart - Achilles'29 0-3, WKE - Alcides 3-2, De Treffers - De Bataven 4-1, Be Quick 1887 - WSV 2-2, Germania - Lienden 2-0, HSC'21 - Joure 3-1. Stand: WKE 20-38, Quick'20 17-34, Achilles'29 20-34, Lienden 19-33, HSC'21 19-32, De Treffers 19-31, Be Quick 1887 19-26, Sneek Wit Zwart 19-23, WSV 18-20, Germania 18-19, Alcides 19-19, Joure 18-18, De Bataven 19-15, Babberich 18-12.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden