nieuws28vrijdag

Play-offs Europa League, tweede wedstrijd.

SC Heerenveen - PAOK Saloniki (Gri) 0-0. Scheidsrechter: Gonzalez (Spa). Toeschouwers: 16.000. Gele kaart: Breuer, Dingsdag, Losada en Bak Nilson, Djuric (Heerenveen), Vitolo, Bizera (PAOK). Eerste wedstrijd 1-1, Heerenveen naar groepsfase.

SC Heerenveen: Lejsal; Koning, Breuer, Dingsdag en Popov; Grindheim, Bak Nielsen en Losada; Papadopulos, Sibon (78. Kalou) en Henrique (90. Ingelsten).

PAOK: Chalkias; Savini (83. Anastasakos), Bizera, Cirillo en Lino; Fotakis (62. Filomeno), Vitolo, Ivic en Garcia (76. Koutsinikoulis); Vieirinha en Muslimovic.

Slovan Bratislava (Slw) - Ajax 1-2 (1-1). 30. De Jong 0-1, 45. Sylvestr 1-1, 84. Bakircioglü. Scheidsrechter: Kapitanis (Cyp). Toeschouwers: 3000. Gele kaart: Gaucho, Bozic, Bagayoko (Slovan Bratislava), Enoh, Vertonghen(Ajax). Eerste wedstrijd 0-5, Ajax naar groepsfase.

Slovan Bratislava: Putnocky; Salata, Dobrotka, Halenar en Slovak (46. Serrano), Sylvestr, Bozic, Bagayoko en Petras (59. Simao); Gaucho (75. Masaryk) en Dosoudi.

Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Wielaert, Vertonghen en Atouba (75. De Zeeuw); Enoh (59. Bakircioglü), De Jong en Donald; Suarez (46. Sulejmani), Cvitanich en Emanuelson.

Villarreal (Spa) - NAC 6-1 (3-0). 16. Cazorla 1-0, 23. Rossi 2-0 (strafschop), 35. Rossi 3-0 (strafschop), 46. Senna 4-0, 57. Pereira 5-0, 61. Kiko 6-0, 80. De Graaf 6-1. Scheidsrechter: Thomson (Sch). Toeschouwers: 17.000. Gele kaart: Ibagaza (Villarreal), Gorter, Snoyl (NAC). Eerste wedstrijd 3-1, Villarreal naar groepsfase.

Villarreal: Lopez; Angel, Fuentes, Godin (52. Kiko) en Capdevilla; Cani, Senna (58. Fuster), Ibagaza en Cazorla; Llorente en Rossi (46. Pereira).

NAC: Ten Rouwelaar; Hofstede (77. Penders), Kwakman, Zwaanswijk en Snoyl; Gorter, De Graaf (84. Benomar) en Schilder; Cairo (66. Amoah), Reuser en Kolkka.

PSV - Bnei Yehuda (Isr) 1-0 (1-0). 25. Simons (strafschop) 1-0. Scheidsrechter: Muniz Fernandez (Spa). Toeschouwers: 11.000. Gele kaart: Edri, Abu Zaid, Linic (Bnei Yehuda). Eerste wedstrijd 1-0, PSV naar groepsfase.

PSV: Isaksson; Manolev, Ooijer, Rodriguez en Pieters; Bakkal, Simons (46. Engelaar) en Afellay; Lazovic, Koevermans (77. Reis, 82. Toivonen) en Dzsudzsak.

Bnei Yehuda: Aiyenugba; Azuz, Mori, Hadad en Edri; Rali (77. Zhairi), Radi (65. Linic), Abu Zaid en Baldut (71. Biton); Galvan en Atar.

FK Karabach (Aze) - FC Twente 0-0. Scheidsrechter: Deaconu (Roe). Gele kaart: Allachverdijev, Mammadov (Karabach), Stam (Twente). Eerste wedstrijd: 1-3, Twente naar groepsfase.

Karabach: Valijev; Medvedev, Hasjimov, Teli en Allachverdijev; Ismailov (67. Alijev), Sadigov, Aslan Kerimov (Joesifov) en Mammadov; Nadirov en Dzavadov.

FC Twente: Boschker; Stam, Douglas, Wisgerhof en Kuiper; Brama, Janssen (46. Perez) en Tioté; Ruiz (90. Akram), N'Kufo en Stoch (62. Vujicevic).

De overige ploegen die zich hebben geplaatst voor de groepsfase van de Europa League zijn: Shakhtar Donetsk, Werder Bremen, Fulham, CSKA Sofia, Hapoel Tel Aviv, Everton, Hertha BSC, Nacional Madeira (schakelde Uefa Cupwinnaar Zenit St. Petersburg uit), CFR Cluj, Lille, Lazio Roma, AS Roma, Atletico Bilbao, Austria Wien, Rapid Wien, Sturm Graz, FC Basel, FK Partizan, AEK Athene, Sparta Praag, Slavia Praag, Hamburger SV, Galatasaray, Dinamo Boekarest, Steaua Boekarest, Fenerbahçe, Genoa, Dinamo Zagreb, Bate Borisov, Benfica, Toulouse.

De wedstrijden Valencia - Stabaek en Club Brugge - Lech Poznan waren bij het ter perse gaan van de krant nog niet afgelopen.

De loting voor de groepsfase is vandaag in Monaco.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden