nieuws26maandag

BEKERFINALE

Eerste wedstrijd.

Ajax - Feyenoord 2-0 (2-0). 6. De Jong 1-0, 7. De Jong 2-0. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 37.000. Gele kaart: De Zeeuw, Suarez (Ajax), Bahia, Bruins (Feyenoord).

Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Anita; De Zeeuwm, De Jong, Enoh; Suarez, Pantelic (70. Rommedahl), Emanuelson (80. Eriksen).

Feyenoord: Mulder; De Vrij, Vlaar (72. Schenkeveld), Bahia, Van Bronkhorst; Landzaat, El Ahmadi (85. Leerdam), Fer; Wijnaldum, Tomasson (73. Cissé), Bruins.

EREDIVISIE

Zondag: Feyenoord - Heerenveen, Groningen - Sparta, NAC - Twente, NEC - Ajax, RKC - VVV, Roda JC - Willem II, Utrecht - Vitesse, AZ - PSV, Heracles - ADO Den Haag.

EERSTE DIVISIE

Dordrecht - Volendam 3-2, MVV - FC Oss 5-1, RBC - Cambuur 1-0, Veendam - Go Ahead 1-1, Zwolle - Fortuna S 3-0, Helmond Sport - Emmen 2-0, De Graafschap - AGOVV 3-5, Telstar - Eindhoven 1-2, Omniworld - Excelsior 2-5.

TOPSCORERS

1. De Leeuw (Veendam) 25, 2. Voskamp (Helmond Sport) 22, 3. De Vries (Cambuur), Plet (Telstar) 21, 5. Caracciolo (Den Bosch) 19.

PROGRAMMA

Play-offs, vandaag: Eindhoven - AGOVV, Helmond Sport - Den Bosch. Donderdag: Den Bosch - Helmond Sport. Zaterdag: AGOVV - Eindhoven.

ZATERDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Rijnsburgse Boys - Ter Leede 2-1, Barendrecht - ARC 2-0, RVVH - DOTO 1-0, Capelle - ASWH 0-3, Scheveningen - Lisse 1-1, TOGR - Noordwijk 1-4. Stand: Barendrecht 24-55, Capelle 24-50, Rijnsburgse Boys 24-43, Lisse 24-40, ARC 24-39, ASWH 24-35, Noordwijk 24-34, Katwijk 24-33, Ter Leede 24-31, Scheveningen 24-31, Quick Boys 24-29, RVVH 24-27, DOTO 24-12, TOGR 24-5.

Hoofdklasse B: GVVV - IJsselmeervogels 1-2, Kozakken Boys - Jodan Boys 2-3, Volendam - Zwaluwen'30 3-2, Leerdam - Hoek 0-3, Odin'59 - Bennekom 2-2, Spakenburg - DOVO 4-1, Sparta N - SDC Putten 0-2. Stand: IJsselmeervogels 24-54, Sparta N 24-52, Spakenburg 24-47, Hoek 24-42, GVVV 24-36, Zwaluwen '30 24-35, SDC Putten 24-33, Kozakken Boys 24-30, Odin'59 24-30, Leerdam 24-30, Jodan Boys 24-28, Volendam 24-20, DOVO 24-17, Bennekom 24-13.

Hoofdklasse C: Be Quick'28 - Apeldoorn 0-2, ACV - Hardenberg 2-0, WHC - Genemuiden 1-0, Flevo Boys - Staphorst 2-0, Nunspeet - Harkemase Boys 3-2, Go Ahead Kampen - Excelsior'31 0-2, PKC'83 - Berkum 3-0. Stand: Excelsior '31 24-54, Harkemase Boys 24-47, Flevo Boys 24-42, CSV Apeldoorn 24-40, Genemuiden 24-35, ACV 24-34, WHC 24-33, PKC'83 24-30, HHC 24-29, Staphorst 24-29, Berkum 24-28, Nunspeet 24-27, Be Quick'28 24-23, Go Ahead Kampen 24-15.

ZONDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Hollandia - ADO'20 0-0, Tonegido - VVSB 2-1, Omniworld - Elinkwijk 3-0, HBS - Westlandia 1-2, Haaglandia - Hilversum 1-3, AFC - Feyenoord 2-0, Chabab - Argon 2-1. Stand: AFC 24-51, Hilversum 24-45, Argon 24-42, Haaglandia 24-40, HBS 24-36, VVSB 24-34, ADO '20 24-33, Hollandia 24-32, Chabab 24-28, Elinkwijk 24-28, Feyenoord 24-28, Tonegido 24-26, Westlandia 24-25, Omniworld 24-20.

Hoofdklasse B: Cuijk - EVV 3-1, Baronie - Venray 2-0, Papendrecht - Meerssen 4-1, Rosmalen - UDI'19 1-0, Oss-Gemert 0-1, Schijndel - UNA 0-2, Dijkse Boys - DESK 2-2. Stand: Gemert 24-50, Baronie 24-46, Dijkse Boys 24-42, EVV 24-42, Cuyk 24-41, UNA 24-36, Venray 24-35, Meerssen 24-31, UDI 24-30, Papendrecht 24-29, Schijndel 24-27, DESK 24-25, Rosmalen 24-24, Oss 24-10.

Hoofdklasse C: Sneek Wit Zwart - Nieuw Buinen 5-1, Rohda - Alcides 0-0, WKE - Joure 4-0, Juliana'31 - Quick'20 2-0, Be Quick 1887 - Lienden 5-1, Achuilles'29 - Babberich 2-2, HSC'21 - De Treffers 1-1. Stand: De Treffers 24-51, Lienden 24-49, Achilles '29 24-47, Quick '20 24-42, WKE 24-41, Be Quick 24-35, Juliana'31 24-33, Rohda 24-33, HSC'21 24-29, Alcides 24-29, Sneek Wit Zwart 24-28, Babberich 24-20, Nieuw Buinen 24-17, Joure 24-6.

BUITENLAND

België

Play-off 1: Kortrijk - Brugge 2-0, Anderlecht - Gent 4-2, St. Truiden - Zulte-Waregem 1-2. Stand: Anderlecht 7-52, Gent 7-36, Brugge 7-35, St. Truiden 7-33, Kortrijk 7-29, Zulte-Waregem 7-27.

Play-off 2, groep A: Cercle - Lokeren 1-1, Mechelen - Westerlo 1-3. Stand: Westerlo 6-10, Mechelen 6-10, Cercle 6-7, Lokeren 6-6.

Play-off 2, groep B: Charleroi - Standard 1-0, Genk - Beerschot 2-0. Stand: Genk 6-16, Standard 6-8, Beerschot 6-5, Charleroi 6-4.

Duitsland

Bochum - Stuttgart 0-2, Mönchengladbach - Bayern München 1-1, Nürnberg - Dortmund 2-3, Hertha BSC - Schalke’04 0-1, Leverkusen - Hannover'96 3-0, Mainz'05 - Frankfurt 3-3, Bremen - Köln 1-0, Hoffenheim - Hamburger SV 5-1, Freiburg - Wolfsburg 1-0. Stand: Bayern München 32-64, Schalke'04 32-64, Bremen 32-57, Leverkusen 32-57, Dortmund 32-56, Stuttgart 32-53, Hamburger SV 32-48, Wolfsburg 32-46, Frankfurt 32-46, Mainz'05 32-45, Hoffenheim 32-38, Mönchengladbach 32-38, Köln 32-37, Freiburg 32-31, Nürnberg 32-28, Bochum 32-28, Hannover '96 32-27, Hertha BSC 32-23.

Engeland

Manchester United - Tottenham 3-1, Bolton - Portsmouth 2-2, West Ham - Wigan 3-2, Wolverhampton - Blackburn 1-1, Hull - Sunderland 0-1, Arsenal - Manchester City 0-0, Aston Villa - Birmingham 1-0, Everton - Fulham 2-1, Burnley - Liverpool 0-4, Chelsea - Stoke 7-0. Stand: Chelsea 36-80, Manchester United 36-79, Arsenal 36-72, Tottenham 35-64, Aston Villa 36-64, Manchester City 35-63, Liverpool 36-62, Everton 36-57, Birmingham City 36-47, Sunderland 36-44, Blackburn 36-44, Fulham 35-43, Stoke 35-43, Bolton 36-36, Wolverhampton 36-35, Wigan 36-35, West Ham 36-34, Hull 36-28, Burnley 36-27, Portsmouth 36-16.

Frankrijk

Nancy - Montpellier 0-0, Sochaux - Boulogne-sur-Mer 0-3, Le Mans - Lille 1-2, Nice - Grenoble 2-1, Lorient - Bordeaux 1-0, Paris SG - Rennes 1-1, Lens - Valenciennes 1-1, Toulouse - Auxerre 0-3, Marseille - St. Etienne 1-0. Stand: Marseille 34-71, Auxerre 34-66, Lille 34-61, Montpellier 34-60, Lyon 33-59, Bordeaux 33-57, Lorient 34-53, Rennes 34-52, Monaco 33-49, Paris SG 34-46, Valenciennes 33-45, Nancy 34-44, Toulouse 34-43, Lens 34-40, Nice 34-40, Sochaux 34-38, St. Etienne 34-36, Le Mans 34-28, Boulogne-sur-Mer 34-27, Grenoble 34-16.

Italië

Internazionale - Atalanta 3-1, Palermo - AC Milan 3-1, Fiorentina - Chievo 0-2, Genoa - Lazio 1-2, Juventus - Bari 3-0, Udinese - Siena 4-1, Napoli - Cagliari 0-0, Bologna - Parma 2-1, Livorno - Catania 3-1, AS Roma - Sampdoria 1-2. Stand: Internazionale 35-73, AS Roma 35-71, AC Milan 35-64, Sampdoria 35-60, Palermo 35-58, Juventus 35-54, Napoli 35-53, Genoa 35-48, Fiorentina 35-46, Parma 35-46, Chievo 35-44, Bari 35-43, Cagliari 35-42, Udinese 35-42, Catania 35-40, Lazio 35-40, Bologna 35-39, Atalanta 35-34, Siena 35-30, Livorno 35-29.

Schotland

St. Johnstone - Aberdeen 1-1, Hearts - Motherwell 0-2, St. Mirren - Kilmarnock 1-0, Falkirk - Hamilton 0-1, Dundee United - Celtic 0-2, Hibernian - Glasgow Rangers 0-1. Stand kampioenspoule: Rangers 35-83, Celtic 35-72, Dundee United 35-62, Motherwell 35-51, Hibernian 35-50, Midlothian 35-44. Degradatiepoule: Johnstone 35-43, Hamilton 35-42, Aberdeen 35-38, St. Mirren 35-32, Kilmarnock 35-29, Falkirk 35-28.

Spanje

Barcelona - Xerez 3-1, Zaragoza - Real Madrid 1-2, Valencia - Deportivo 1-0, Gijon - Valladollid 0-2, Santander - Villarreal 1-2, Mallorca - Malaga 1-1, Almeria - Espanyol 0-1, Atletico Madrid - Tenerife 3-1, Getafe - Sevilla 4-3. Stand: Barcelona 34-87, Real Madrid 34-86, Valencia 34-62, Mallorca 34-56, Sevilla 34-54, Villarreal 34-52, Getafe 34-50, Bilbao 33-49, Deportivo 34-44, Atletico Madrid 34-43, Espanyol 34-41, Osasuna 33-38, Almería 34-38, Gijon 34-37, Santander 34-36, Malaga 34-34, Zaragoza 34-34, Valladolid 34-32, Tenerife 34-32, Xerez 34-27.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden