nieuws22donderdag

CHAMPIONS LEAGUE

GROEP A

Bordeaux (Fra) - Bayern München (Dui) 2-1 (2-1). 6. Ciani 0-1 (eigen doelpunt), 27. Ciani 1-1, 40. Planus 2-1. Rode kaart: 30. Müller (Bayern München), 88. Van Buyten (Bayern München).

Juventus (Ita) - Maccabi Haifa (Isr) 1-0 (0-0). 47. Chiellini 1-0. Rode kaart: 68. Dutra (Maccabi Haifa).

Dinsdag 3 november: Bayern München - Bordeaux, Maccabi Haifa - Juventus.

GROEP B

CSKA Moskou (Rus) - Manchester United (Eng) 0-1 (0-0). 86. Valencia 0-1.

VfL Wolfsburg (Dui) - Besiktas (Tur) (0-0). Rode kaart: 74. Grafite (VfL Wolfsburg).

Dinsdag 3 november: Manchester United - CSKA Moskou, Besiktas - Wolfsburg.

GROEP C

Real Madrid (Spa) - AC Milan (Ita) 2-3 (1-0). 19. Raul 1-0, 62. Pirlo 1-1, 66. Pato 1-2, 76. Drenthe 2-2, 88. Pato 2-3.

FC Zürich (Zwi) - Olympique Marseille (Fra) (0-0). 69. Heinze 0-1.

Dinsdag 3 november: AC Milan - Real Madrid, Olympique Marseille - Zürich.

GROEP D

FC Porto (Por) - Apoel Nicosia (Cyp) 2-1 (1-1). 22. Pereira 0-1 (eigen doelpunt), 33. Hulk 1-1, 48. Hulk 2-1 (penalty). Rode kaart: 74. Gonzalez (FC Porto).

Chelsea (Eng) - Atletico Madrid (Spa) 4-0 (1-0). 41. Kalou 1-0. 52. Kalou 2-0, 69. Lampard 3-0, 90. Perea 4-0 (eigen doelpunt).

Dinsdag 3 november: Apoel Nicosia - Porto, Atletico Madrid - Chelsea.

EUROPA LEAGUE

Vandaag, groep A: Ajax - Dinamo Zagreb (Kro), Timisoara (Roe) - Anderlecht (Bel); groep B: Valencia (Spa) - Slavia Praag (Tsj), Lille (Fra) - Genoa (Ita); groep C: Celtic (Sch) - Hamburger SV (Dui), Hapoel Tel Aviv (Isr) - Rapid Wien (Oos); groep D: Hertha BSC (Dui) - Heerenveen, Ventspils (Let) - Sporting Portugal (Por); groep E: CSKA Sofia (Bul) - Basel (Zwi), Fulham (Eng) - AS Roma (Ita); groep F: Galatasaray (Tur) - Dinamo Boekarest (Roe), Panathinaikos (Gri) - Sturm Graz (Oos); groep G: Salzburg (Oos) - Levski Sofia (Bul), Lazio (Ita) - Villarreal (Spa); groep H: Steaua Boekarest (Roe) - Fenerbahce (Tur), FC Sheriff (Mol) - FC Twente; groep I: Benfica (Por) - Everton (Eng), Bate Borisov (WRu) - AEK Athene (Gri); groep J: Club Brugge (Bel) - Partizan Belgrado (Ser), Shahktar Donetsk (Oek) - Toulouse (Fra); groep K: PSV - Kopenhagen (Den), Sparta Praag (Tsj) - CFR Cluj (Roe); groep L: Athletic Bilbao (Spa) - Nacional (Por), Austria Wien (Oos) - Werder Bremen (Dui).

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden