nieuws21woensdag

SCHAKEN

Wijk aan Zee. Corus-toernooi, A-groep.

Vierde ronde: Morozevitsj (Rus) - Adams (Eng) 1/2-1/2, Wang Yue (Chn) - Van Wely (Ned) 1/2-1/2, Movsesian (Slw) - Dominguez (Cub) 1/2-1/2, Smeets (Ned) - Kamsky (VSt) 1/2-1/2, Radjabov (Aze) - Karjakin (Oek) 1/2-1/2, Carlsen (Noo) - Aronian (Arm) 1/2-1/2, Stellwagen (Ned) - Ivantsjoek (Oek) 1/2-1/2. Stand: 1. Smeets, Movsesian, Radjabov, Kamsky, Karjakin 2 1/2, 6. Stellwagen, Carlsen, Aronian, Dominguez, 10. Van Wely, Ivantsjoek, Adams, Morozevitsj, Wang 1 1/2.

TENNIS

Melbourne. Australian Open.

Mannen, eerste ronde: Nadal (Spa/1) - Christophe Rochus (Bel) 6-0 6-2 6-2, Murray (GBr/4) - Pavel (Roe) 6-2 3-1 opgave, Tsonga (Fra/5) - Monaco (Arg) 6-4 6-4 6-0, Simon (Fra/6) - Andujar (Spa) 6-4 6-1 6-1, Blake (VSt/9) - Dancevic (Can) 6-4 6-3 7-5, Monfils (Fra/12) - Vassallo Arguello (Arg) 6-1 6-3 7-5, Verdasco (Spa/14) - Mannarino (Fra) 6-0 6-2 6-2, Almagro (Spa/17) - Massu (ChI) 6-4 6-4 3-6 5-7 6-3, Andrejev (Rus/18) - Polansky (Can) 5-7 3-6 6-4 6-3 6-4, Stepanek (Tsj/22) - Lapentti (Ecu) 3-6 6-3 6-4 6-4, Gasquet (Fra/24) - Junqueira (Arg) 6-7 (5) 7-6 (3) 6-3 6-4, Karlovic (Kro/25) - Gimeno-Traver (Spa) 6-3 6-4 6-4, Cipolla (Ita) - Toersoenov (Rus/29) 4-6 6-2 7-6 (7) 7-5, Sela (Isr) - Schüttler (Dui/30) 1-6 6-2 6-4 6-4, Melzer (Oos/31) - Nishikori (Jap) 7-5 6-2 6-1, Granollers (Spa) - Gabasjvili (Rus) 6-4 7-6 (3) 4-6 6-0, Istomin (Oez) - Spadea (VSt) 6-2 7-5 6-4, Fognini (Ita) - Goloebev (Kaz) 3-6 7-6 (7) 6-4 6-2, Ancic (Kro) - Odesnik (VSt) 7-5 6-4 4-6 6-2, Guccione (Aus) - Devilder (Fra) 6-4 6-2 6-4, Beck (Dui) - Ebelthite (Aus) 7-5 6-1 6-0, Hanescu (Roe) - Hernych (Tsj) 3-6 3-6 7-6 (7) 7-6 (4) 8-6, Koubek (Oos) - Joezjni (Rus) 6-3 6-2 6-2, Gulbis (Let) - Montanes (Spa) 6-3 6-2 6-2, Berrer (Dui) - Ball (Aus) 6-2 6-4 6-3, De Chaunac (Fra) - Darcis (Bel) 2-6 6-3 0-6 6-2 6-2, Canas (Arg) - Kindlmann (Dui) 3-6 7-5 5-7 6-0 7-5, Roko Karanusic (Kro) - Serra (Fra) 6-3 1-6 6-3 3-6 6-3, Clément (Fra) - Stachovski (Oek) 6-3 2-6 4-6 6-2 6-1, Ljubicic (Kro) - Koenitsin (Rus) 4-6 7-6 (3) 7-6 (7) 5-7 6-3.

Vrouwen, eerste ronde: Serena Williams (VSt/2) - Meng Yuan (Chn) 6-3 6-2, Dementjeva (Rus/4) - Barrois (Dui) 7-6 (4) 2-6 6-1, Katerina Bondarenko (Oek) - Agnieszka Radwanska (Pol/9) 7-6 (7) 4-6 6-1, Pennetta (Ita/12) - Santangelo (Ita) 6-2 5-7 6-2, Azarenka (WRu/13) - Kvitova (Tsj) 6-2 6-1, Schnyder (Zwi/14) - Mladenovic (Fra) 2-6 6-4 6-2, Cibulkova (Slw/18) - Scheepers (ZAf) 6-0 6-0, Mauresmo (Fra/20) - Govortsova (WRu) 6-4 6-3, Zheng Jie (Chn/22) - Pin (Fra) 6-3 6-3, Peng Shuai (Chn) - Schiavone (Ita/28) 7-6 (4) 6-1, Lisicki (Dui) - Wozniak (Can/30) 6-4 6-3, Alona Bondarenko (Oek/31) - Rogowska (Aus) 5-7 6-3 6-2, Martinez (Spa) - Tanasugarn (Tha/32) 7-5 6-3, Karatantsjeva (Bul) - Llagostera Vives (Spa) 2-6 6-1 6-2, Razzano (Fra) - Gajdosova (Aus) 6-1 6-7 (2) 6-4, Garbin (Ita) - Pavljoetsjenkova (Rus) 6-4 2-6 7-5, Dominguez Lino (Spa) - Bitsjkova (Rus) 6-3 6-0, Brémond (Fra) - Vaidisova (Tsj) 6-2 6-1, Baltacha (GBr) - Grönefeld (Dui) 6-1 6-4, Benesova (Tsj) - Doesjevina (Rus) 6-4 0-6 6-2, Dulko (Arg) - Jakimova (WRu) 6-3 5-7 6-3, Czink (Hon) - Cirstea (Roe) 6-2 6-2, Moore (Aus) - McHale (VSt) 1-6 6-3 9-7, Malek (Dui) - Morita (Jap) 7-6 (4) 6-2, Chan Yung-Jan (Tai) - Hsieh Su-Wei (Tai) 6-3 6-3, Suarez Navarro (Spa) - Vinci (Ita) 7-5 6-4, Amanmoeradova (Oez) - Oudin (VSt) 6-1 6-4, Coin (Fra) - Vesnina (Rus) 6-4 4-6 6-1, Stosur (Aus) - Zakopalova (Tsj) 7-6 (6) 7-6 (0).

VOETBAL

Bekertoernooi, achtste finales.

Feyenoord - Heerenveen 0-3 (0-1). 37. Elm 0-1, 73. Elm 0-2, 82. Beerens 0-3. Gele kaart: Bahia (Feyenoord), Breuer (Heerenveen). Scheidsrechter: Vink. Toeschouwers: 22.700.

Dordrecht - De Graafschap 0-1 (0-0). 71. Oost 0-1 (penalty). Gele kaart: Rensen (Dordrecht), Hese (De Graafschap). Scheidsrechter: Van Egmond. Toeschouwers: 2569.

Vandaag: NEC - Sparta, Roda JC - Lienden, Volendam - Excelsior, AZ - Achilles'29, NAC - FC Groningen.

VOLLEYBAL

Champions League vrouwen.

Groep D: Martinus (Ned) - Zaretsje Odintsovo (Rus) 2-3 (24-26 25-23 21-25 25-17 8-15), Farmutil Pila (Pol) - CS Perugia (Ita) 3-2 (25-19 21-25 20-25 25-22 15-11). Eindstand: 1. Perugia 6-8 (16-10), 2. Pila 6-6 (13-12), 3. Odintsovo 6-6 (11-12), 4. Martinus 6-4 (9-15).

WIELRENNEN

Tour Down Under.

Eerste etappe, Norwood - Mawson Lakes: 1. Greipel (Dui) 140 km in 3.45.27, 2. Cooke (Aus), 3. O'Grady (Aus), 4. McEwen (Aus), 5. Guanieri (Ita), 6. Davis (Aus); 7. Stroetinga, 113. Clement, 117. Reus,129. Leezer, 130. Flens, 131. Van Emden. Klassement: 1. Greipel 3.45.16, 2. Cooke 0.05, 3. Kaisen (Bel); 10. Stroetinga 0.11; 113. Clement, 117. Reus, 129. Leezer 0.30, 130. Flens 1.23, 131. Van Emden 1.26.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden