nieuws21maandag

EREDIVISIE

Feyenoord - PSV 1-3

Heerenveen - FC Twente 0-2

VVV - Ajax 0-4

AZ - NEC 0-1

ADO Den Haag - FC Utrecht 0-1

Vitesse - RKC 3-1

Roda JC - NAC 2-0

Heracles - Sparta 1-1

Willem II - FC Groningen 2-1

OVERZICHT

Feyenoord - PSV 1-3 (1-3). 11. Koevermans 0-1, 20. Koevermans 0-2, 23. Slory 1-2, 37. Bakkal 1-3. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 45.000. Gele kaart: Vlaar, Fer, De Guzman (Feyenoord), Salcido, Engelaar (PSV).

Feyenoord: Van Dijk; Leerdam (61. Wijnaldum), Bahia, Vlaar en Van Bronckhorst; El Ahmadi, De Guzman en Fer; Slory (61. Makaay), Tomasson en Cissé (46. Biseswar).

PSV: Isaksson; Manolev, Salcido (46. Rodriquez), Ooijer en Pieters; Bakkal, Toivonen en Engelaar (83. Simons); Lazovic (72. Reis), Koevermans en Dzsudzsak.

SC Heerenveen - FC Twente 0-2 (0-1). 22. Stoch 0-1, 72. Stoch 0-2. Scheidsrechter: Vink. Toeschouwers: 25.300. Gele kaart: Breuer, Losada, Popov (SC Heerenveen), Perez, Brama, N'Kufo (FC Twente).

SC Heerenveen: Lejsal; Breuer, Bak Nielsen en Popov; Svec, Grindheim, Losada (58. Ingelsten) en Elm (78. Papadopulos); Beerens, Sibon en Henrique (67. Assaidi).

FC Twente: Boschker; Stam, Douglas, Wisgerhof en Kuiper; Janssen, Brama en Perez (64. Vujicevic); Ruiz (86. Akram), N'Kufo en Stoch (90. Carney).

VVV - Ajax 0-4 (0-1). 3. Suarez 0-1, 68. Suarez 0-2, 70. Suarez 0-3, 90. Suarez 0-4. Scheidsrechter: Bossen. Toeschouwers: 7500. Gele kaart: Van Kouwen (VVV), Anita, Stekelenburg, Suarez (Ajax).

VVV: Gentenaar (76. Begois); Timisela, Auassar, Paauwe en Fleuren; Schaken, Van Kouwen (72. Van Dessel), Leemans en Ahahaoui (82. Dadda); Honda en Calabro.

Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen en Emanuelson; Bakircioglü (66. Rommedahl), De Zeeuw, Anita (76. Donald) en Aissati; Cvitanich (54. Sulejmani) en Suarez.

AZ - NEC 0-1 (0-0). 87. Davids 0-1. Scheidsrechter: Kuipers. Toeschouwers: 16.147. Gele kaart: Jaliens, Holman (AZ), Kivuvu (NEC).

AZ: Romero; Swerts, Jaliens, Moreno en Pocognoli; Holman (46. Pellè), Mendes da Silva, Schaars en Martens (72. Rasmus Elm); El Hamdaoui en Dembélé (66. Lens).

NEC: Babos; Wellenberg, Van Eijden, Zomer en El-Akchaoui; Kivuvu (90. Pothuizen), Radomski en Davids; Fejzullahu (88. Worm), Vleminckx en El Kabir (73. Goossens).

ADO Den Haag - FC Utrecht 0-1 (0-0). 70. Mertens 0-1. Scheidsrechter: Van Hulten. Toeschouwers: 9220. Gele kaart: Derijck (ADO Den Haag), Nijholt, Lensky (FC Utrecht).

ADO Den Haag: Ditewig; Ammi, Derijck, Horváth en Van Hese (78. Van den Bergh); Immers, Buijs en Bosschaart (84. Yuri Cornelisse); Verhoek (84. Ignacio), Milic en Soltani.

FC Utrecht: Vorm; Keller (67. Van der Maarel), Dickoh, Wuytens en Lensky (64. Nesu); Silberbauer, Van Dijk, Nijholt en Mertens; Van Wolfswinkel (93. Loval) en Mulenga.

Vitesse - RKC 3-1 (2-1). 2. Nilsson 1-0, 24. Idabdelhay 1-1, 38. Kolk 2-1 (strafschop), 49. Verhaegh 3-1. Scheidsrechter: Nijhuis. Toeschouwers: 16.045. Gele kaart: Hofs, Jong-a-Pin, Verhaegh (Vitesse), Berger (RKC). Bijzonderheid: 24. Luirink (RKC) mist strafschop.

Vitesse: Velthuizen; Van der Struijk, Sprockel, Van Diermen en Jong-a-Pin; Claudemir, Verhaegh, Molhoek (86. Stevanovic) en Hofs (72. Jenner); Kolk en Nilsson (72. Büttner).

RKC: Wevers; Dustley Mulder, Gudde, Luirink en Colin; Obodai (77. Metaj), Berger (58. Benschop) en Varela; De Ceulaer, Idabdelhay (73. Benson) en Boerrigter.

Roda JC - NAC 2-0 (0-0). 53. Junker 1-0, 57. Junker 2-0. Scheidsrechter: Van Meenen. Toeschouwers: 13.550. Gele kaart: Hadouir en Kah (Roda JC), Penders, Gilissen, Leonardo en Gorter (NAC).

Roda JC: Castro; De Fauw, Kah, Addo en De Jong; Janssen (90. Delorge), Linssen, Hadouir en Djoum; Junker en Skoubo (82. Bodor).

NAC: Ten Rouwelaar; Fehér, Penders en Loran; De Graaf (64. Leonardo), Gilissen (64. Gorter), Kwakman en Schilder; Kolkka (77. Cairo), Amoah en Lurling.

Heracles - Sparta 1-1 (0-1). 45. Adeleye 0-1, 64. Douglas 1-1. Scheidsrechter: Makkelie. Toeschouwers: 8451. Rode kaart: 76. Boakye (Sparta/2x geel). Gele kaart: Breukers, Looms (Heracles), Strootman, Seliga (Sparta).

Heracles: Pieckenhagen; Breukers; Maertens, Van der Linden en Looms, Quansah, Overtoom en Fledderus; Douglas (65. Vejinovic), Dost en Everton (85. Schulmeister).

Sparta: Seliga; Boakye, Adeleye, Bakens en Slijngard; Rutjes, Van Gessel en Strootman; Duplan (77. Viergever), Bodul (72. Dissels) en Denneboom (46. Poepon).

Willem II - FC Groningen 2-1 (2-1). 7. Van de Laak 0-1, 39. Zijler 1-1, 42. Gregoire 2-1 (strafschop). Scheidsrechter: Wiedemeijer. Toeschouwers: 12.000. Gele kaart: Granqvist, Svejdik (FC Groningen).

Willem II: Aerts; Janse, Swinkels, Biemans en Veloso; Boutahar (70. Van der Heijden), Kargbo, Gregoire (90. Livramento) en Zijler; Sheotahul en Demouge (75. Schenkel).

FC Groningen: Van Loo; De Roover, Granqvist, Svejdik en Stenman; Enevoldsen, Holla, Van de Laak en Zonneveld (46. Ajilore); Nordstrand (80. Koc) en Pedersen (58. Lovre).

TOPSCORERS

1. Suarez (Ajax) 10, 2. Koevermans (PSV) 6, 3. El Hamdaoui (AZ), Tomasson (Feyenoord), Honda (VVV) 5.

PROGRAMMA

Zaterdag: FC Twente - VVV, FC Utrecht - AZ, PSV - Willem II, RKC - Roda JC. Zondag: Ajax - ADO Den Haag, FC Groningen - Vitesse, NEC - Heracles, NAC - Feyenoord, Sparta - Heerenveen.

KNVB-BEKER

Morgen: AZ - Jong Ajax, Excelsior Maassluis - Bennekom, Haaglandia - Excelsior, Jong De Graafschap - Cambuur, Omniworld - Helmond Sport, ASWH - GVVV, Dordrecht - Fortuna Sittard, Spakenburg - MVV, Eindhoven - NEC, AFC’34 - Emmen, LRC Leerdam - RBC, Heracles - RKC, Telstar - Haarlem, Vitesse - Oss, Volendam - Sparta.

Woensdag: Joure - FC Twente, FC Utrecht - FC Groningen, PSV - De Graafschap, SDC Putten - Heerenveen, Willem II - NAC, De Treffers - Veendam, Rijnsburgse Boys - Go Ahead Eagles, IJsselmeervogels - Roda JC, AFC - WHC, Baronie - Barendrecht, Lisse - Den Bosch, Sparta Nijkerk - Zwolle, VVV - ADO Den Haag, Capelle - Westlandia.

Donderdag: AGOVV - Ajax, Achilles’29 - Gemert, Harkemase Boys - Feyenoord,

EERSTE DIVISIE

Den Bosch - Oss 3-3, Zwolle - Go Ahead Eagles 1-0, Veendam - Volendam 4-0, De Graafschap - Fortuna Sittard 2-0, Dordrecht - Cambuur 2-3, Omniworld - AGOVV 1-2, Helmond Sport - Eindhoven 2-2, MVV - Excelsior 1-1, RBC - Haarlem 2-2, Telstar - Emmen 4-1.

TOPSCORERS

1. Caracciolo (Den Bosch), Voskamp (Helmond Sport), Plet (Telstar) 7, 4. Assaidi (De Graafschap), Verhoek (Dordrecht), Nkoyi (Eindhoven), De Vries (Cambuur) 5.

PROGRAMMA

Vrijdag: Emmen - Helmond Sport, Excelsior - Omniworld, Eindhoven - Telstar, Oss - MVV, Volendam - Dordrecht, Cambuur - RBC. Zaterdag: Haarlem - Den Bosch. Zondag: AGOVV - De Graafschap, Fortuna Sittard - Zwolle, Go Ahead Eagles - Veendam.

ZATERDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Lisse - Katwijk 1-3, Noordwijk - Barendrecht 0-4, ASWH - DOTO 3-1, Capelle - Rijnsburgse Boys 2-1, Scheveningen - ARC 2-2, TOGR - Ter Leede 0-2, Quick Boys - RVVH 4-3. Stand: Capelle 3-9, ASWH 3-9, ARC 3-7, Ter Leede 3-6, Rijnsburgse Boys 3-6, Quick Boys 3-6, Barendrecht 3-4, RVVH 3-3, Katwijk 3-3, Scheveningen 3-2, Lisse 3-2, DOTO 3-1, Noordwijk 3-1, TOGR 3-0.

Hoofdklasse B: GVVV - LRC Leerdam 2-1, Kozakken Boys - Hoek 1-2, Jodan Boys - DOVO 2-0, Odin’59 - Zwaluwen’30 1-1, IJsselmeervogels- Volendam 1-1, Bennekom - SDC Putten 2-1, Sparta Nijkerk - Spakenburg 2-3. Stand: IJsselmeervogels 3-7, Spakenburg 3-6, Sparta Nijkerk 3-6, GVVV 3-6, Bennekom 3-6, Hoek 3-6, Jodan Boys 3-4, Kozakken Boys 3-4, DOVO 3-4, Zwaluwen’30 3-4, LRC Leerdam 3-3, SDC Putten 3-1, Odin’59 3-1, Volendam 3-1.

Hoofdklasse C: Be Quick’28 - ACV 1-2, Flevo Boys - Hardenberg 3-0, Harkemase Boys - Excelsior’31 0-0, Nunspeet - Genemuiden 1-6, Go Ahead Kampen - PKC’83 1-2, CSV Apeldoorn - WHC 1-1, Staphorst - Berkum 1-1. Stand: Excelsior’31 3-7, PKC’83 2-6, Genemuiden 3-5, ACV 2-4, Berkum 3-4, WHC 3-4, Harkemase Boys 3-4, Hardenberg 3-4, Flevo Boys 3-3, Nunspeet 3-3, Be Quick’28 3-2, Go Ahead Kampen 3-2, Staphorst 3-2, CSV Apeldoorn 3-2.

ZONDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Feyenoord - Hollandia 3-1, Tonegido - Chabab 1-1, Omniworld - Hilversum 1-3, Elinkwijk - VVSB 1-2, HBS - ADO’20 2-0, Westlandia - Argon 2-2, AFC - Haaglandia 2-0. Stand: AFC 3-9, Hilversum 3-6, ADO’20 3-6, Hollandia 3-6, HBS 3-5, VVSB 3-5, Tonegido 3-4, Argon 3-3, Elinkwijk 3-3, Feyenoord 3-3, Chabab 3-2, Westlandia 3-2, Omniworld 3-1, Haaglandia 3-1.

Hoofdklasse B: Baronie - UDI’19 1-0, Papendrecht - Gemert 2-3, Meerssen - EVV 1-2, Venray - DESK 0-0, Schijndel - Oss’20 2-0, UNA - OJC Rosmalen 0-0, Dijkse Boys - JVC Cuijk 1-1. Stand: JVC Cuijk 3-7, Dijkse Boys 3-7, Baronie 3-7, Venray 3-7, Meerssen 3-6, EVV 3-6, Schijndel 3-6, DESK 3-4, Gemert 3-4, UDI’19 3-3, UNA 3-1, OJC Rosmalen 3-1, Papendrecht 3-0, Oss’20 3-0.

Hoofdklasse C: De Treffers - Juliana’31 afg, Rohda Raalte - Nieuw Buinen 2-2, WKE - Quick’20 1-1, Alcides - Babberich 3-1, Joure - Lienden 1-2, Be Quick 1887 - Achilles’29 2-1, HSC’21 - Sneek Wit Zwart 1-2. Stand: Lienden 3-9, WKE 3-7, Quick’20 3-7, Achilles’29 3-6, Sneek Wit Zwart 3-6, De Treffers 2-4, Alcides 3-4, Juliana’31 2-3, Be Quick 1887 3-3, Rohda Raalte 3-2, Nieuw Buinen 3-2, HSC’21 3-1, Babberich 3-1, Joure 3-0.

BUITENLAND

België

Genk - Charleroi 1-2, Cercle - Beerschot 1-2, Mechelen - Roeselare 3-2, Lokeren - Standard 1-3, Kortrijk - St. Truiden 0-1, Zulte-Waregem - Moeskroen 3-1, Westerlo - Brugge 1-4, Anderlecht - Gent 1-1. Stand: St. Truiden 7-17, Brugge 7-14, Gent 7-14, Anderlecht 7-14, Standard 7-13, Mechelen 7-12, Charleroi 7-11, Kortrijk 7-9, Zulte-Waregem 7-9, Beerschot 7-9, Cercle 7-7, Genk 7-7, Moeskroen 7-5, Lokeren 7-4, Westerlo 7-4, Roeselare 7-2.

Duitsland

Schalke’04 - Wolfsburg 1-2, Bayern München - Nürnberg 2-1, Stuttgart - Köln 0-2, Mönchengladbach - Hoffenheim 2-4, Hannover’96 - Dortmund 1-1, Bochum - Mainz’05 2-3, Frankfurt - Hamburger SV 1-1, Hertha BSC - Freiburg 0-4, Leverkusen - Bremen 0-0. Stand: HSV 6-14, Leverkusen 6-14, Bayern München 6-11, Hoffenheim 6-11, Mainz’05 6-11, Frankfurt 6-10, Schalke’04 6-10, Wolfsburg 6-9, Bremen 6-9, Freiburg 6-7, Mönchengladbach 6-7, Hannover’96 6-6, Dortmund 6-6, Nürnberg 6-5, Stuttgart 6-5, Köln 6-4, Bochum 6-4, Hertha BSC 6-3.

Engeland

Burnley - Sunderland 3-1, Arsenal - Wigan 4-0, Aston Villa - Portsmouth 2-0, Bolton Wanderers - Stoke City 1-1, Hull City - Birmingham City 0-1, West Ham United - Liverpool 2-3, Manchester United - Manchester City 4-3, Wolverhampton - Fulham 2-1, Everton - Blackburn Rovers 3-0, Chelsea - Tottenham Hotspur 3-0. Stand: Chelsea 6-18, Manchester United 6-15, Liverpool 6-12, Manchester City 5-12, Aston Villa 5-12, Tottenham 6-12, Arsenal 5-9, Sunderland 6-9, Burnley 6-9, Stoke City 6-8, Birmingham City 6-7, Wolverhampton 6-7, Everton 5-6, Fulham 5-6, Wigan 6-6, West Ham 5-4, Bolton 5-4, Blackburn 5-4, Hull City 6-4, Portsmouth 6-0.

Frankrijk

St. Etienne - Auxerre 1-1, Sochaux - Valenciennes 2-5, Nice - Monaco 1-3, Boulogne-sur-Mer - Bordeaux 0-2, Lorient - Nancy 3-1, Grenoble - Rennes 0-4, Marseille - Montpellier 4-2, Lens - Lille 1-1, Toulouse - Le Mans 2-0, Paris St. Germain - Lyon 1-1. Stand: Bordeaux 6-16, Marseille 6-14, Lyon 6-14, Rennes 6-12, Monaco 6-12, Montpellier 6-11, Paris SG 6-11, Lorient 6-10, Toulouse 6-8, Lens 6-8, Boulogne - sur - Mer 6-8, Nancy 6-7, Valenciennes 6-7, Sochaux 6-6, Lille 6-5, Auxerre 6-5, Le Mans 6-4, St. Etienne 6-4, Nice 6-4, Grenoble 6-0.

Italië

Napoli - Udinese 0-0, Juventus - Livorno 2-0, AC Milan - Bologna 1-0, Parma - Palermo 1-0, Sampdoria - Siena 4-1, Cagliari - Internazionale 1-2, Bari - Atalanta 4-1, Chievo - Genoa 3-1, Catania - Lazio 1-1, AS Roma - Fiorentina 3-1. Stand: Sampdoria 4-12, Juventus 4-12, Internazionale 4-10, Genoa 4-9, Fiorentina 4-7, Parma 4-7, Lazio 4-7, AC Milan 4-7, Bari 4-6, Chievo 4-6, AS Roma 4-6, Udinese 4-5, Palermo 4-4, Napoli 4-4, Siena 4-3, Bologna 4-2, Livorno 4-2, Catania 4-1, Cagliari 4-1, Atalanta 4-0.

Schotland

Kilmarnock - Glasgow Rangers 0-0, Aberdeen - St. Mirren 1-0, Hibernian - St. Johnstone 3-0, Dundee United - Motherwell 0-1, Hamilton - Falkirk 0-0, Celtic - Hearts 2-1. Stand: Celtic 5-13, Rangers 5-11, Hibernian 5-9, Motherwell 5-9, Aberdeen 5-8, Dundee United 5-8, St. Mirren 5-5, Kilmarnock 5-4, Hearts 5-4, Hamilton 5-4, St. Johnstone 5-3, Falkirk 5-2.

Spanje

Deportivo - Espanyol 2-3, Mallorca - Tenerife 4-0, Osasuna - Sevilla 0-2, Malaga - Santander 1-2, Barcelona - Atletico Madrid 5-2, Bilbao - Villarreal 3-2, Zaragoza - Valladolid 1-2, Almeria - Getafe 1-0, Real Madrid - Xerez 5-0, Valencia - Gijon 2-2. Stand: Real Madrid 3-9, Barcelona 3-9, Bilbao 3-9, Mallorca 3-7, Valencia 3-7, Sevilla 3-6, Almeria 3-4, Valladolid 3-4, Santander 3-4, Gijon 3-4, Malaga 3-3, Getafe 3-3, Deportivo 3-3, Espanyol 3-3, Zaragoza 3-3, Tenerife 3-3, Villarreal 3-2, Osasuna 3-1, Atletico Madrid 3-1, Xerez 3-0.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden