nieuws20woensdag

EREDIVISIE

Roda JC - PSV 0-1 (0-1). 45+1. Koevermans 0-1. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 16.400. Gele kaart: Vormer (Roda JC), Lazovic, Rodríguez (PSV).

Roda JC: Castro; Saeijs (84. Yulu Matondo), De Fauw, Kruiswijk, De Jong; Delorge (84. Skoubo), Vormer, Janssen, Bodor (75. Sutchuin Djoum); Hadouir, Junker.

PSV: Isaksson; Manolev, Ooijer, Rodríguez, Pieters (87. Salcido); Afellay, Bakkal, Simons (46. Toivonen); Lazovic, Koevermans, Dzsudzsák (81. Amrabat).

TENNIS

Melbourne. Australian Open.

Mannen, eerste ronde: Berdych (Tsj/21) - Haase (Ned) 6-0 6-3 6-3, Federer (Zwi/1) - Andrejev (Rus) 4-6 6-2 7-6 (2) 6-0, Davidenko (Rus/6) - Kindlmann (Dui) 6-1 6-0 6-3, Verdasco (Spa/9) - Ball (Aus) 6-7 (4) 7-6 (1) 7-5 6-2, Monfils (Fra/12) - Ebden (Aus) 6-4 6-4 6-4, Cilic (Kro/14) - Santoro (Fra) 7-5 7-5 6-3, Giraldo (Col) - Robredo (Spa/16) 6-4 6-2 6-2, Wawrinka (Zwi/19) - García-López (Spa) 6-3 6-3 6-2, Schüttler (Dui) - Querrey (VSt/25) 6-3 2-6 6-4 6-3, Kohlschreiber (Dui/27) - Zeballos (Arg) 6-1 7-5 6-1, Serra (Fra) - Melzer (Oos/28) 6-1 6-7 (3) 6-4 4-6 6-3, Troicki (Ser/29) - Lapentti (Ecu) 4-6 6-3 6-1 6-3, Isner (VSt/33) - Seppi (Ita) 6-3 6-3 3-6 5-7 6-4, Kubot (Pol) - Zverev (Dui) 6-3 6-3 6-3, Bellucci (Bra) - Gabasjvili (Rus) 6-3 7-5 4-6 6-4, Lopez (Spa) - Cuevas (Uru) 6-1 6-4 7-5, Korolev (Rus) - Brands (Dui) 6-2 7-5 7-5, Ilhan (Tur) - Grosjean (Fra) 6-4 6-3 7-5, Koenitsin (Rus) - Acasuso (Arg) 6-1 2-6 6-4 6-2, Blake (VSt) - Clément (Fra) 7-5 7-5 6-2, Nieminen (Fin) - Lindahl (Aus) 6-2 7-5 6-4, Sorensen (Ier) - Yen-Hsun Lu (Tai) 6-4 3-6 6-2 6-1, Benneteau (Fra) - Guez (Fra) 0-6 6-4 7-6 (4) 7-6 (2), Lacko (Slw) - Mayer (Arg) 6-4 6-4 6-0, Sergejev (Oek) - Sela (Isr) 6-3 7-6 (3) 4-6 7-6 (8). Granollers (Spa) - Söderling (Zwe/8) 5-7 2-6 6-4 6-4 6-2, Tsonga (Fra/10) - Stachovsky (Oek) 6-3 6-4 6-4, Ferrer (Spa/17) - Gil (Por) 6-0 6-0 2-0 opgave, Haas (Dui/18) - Greul (Dui) 6-7 (5) 6-4 6-2 6-1, Hewitt (Aus/22) - Hocevar (Bra) 6-1 6-2 6-3, Dodig (Kro) - Ferrero (Spa/23) 2-6 1-6 6-4 6-1 6-1, Monaco (Arg/30) - Gulbis (Let) 6-3 7-6 (5) 6-1, Montañes (Spa/31) - Hernandez (Spa) 7-6 (5) 2-2 opgave, Hajek (Tsj) - Ginepri (VSt) 7-6 (2) 7-5 6-1, Dent (VSt) - Fognini (Ita) 6-1 6-3 6-3, Tipsarevic (Ser) - Harrison (VSt) 6-2 6-4 7-6 (3), Falla (Col) - Daniel (Bra) 7-5 6-3 6-1, Gicquel (Fra) - Bolelli (Ita) 7-6 (2) 7-6 (3) 6-3, Veic (Kro) - Köllerer (Oos) 6-4 3-6 6-7 (3) 6-1 6-4, Hanescu (Roe) - Chela (Arg) 6-4 6-3 7-6 (2), Baghdatis (Cyp) - Lorenzi (Ita) 6-2 6-4 6-4, Llodra (Fra) - Vassallo Argüello (Arg) 6-3 7-5 6-4, Martsjenko (Oek) - Moya (Spa) 7-6 (2) 7-5 6-3, Koubek (Oos) - Ram (VSt) 4-6 6-3 5-7 6-1 6-3.

Vrouwen, eerste ronde: Venus Williams (VSt/6) - Safarova (Tsj) 6-2 6-2, Agnieszka Radwanska (Pol/10) - Malek (Dui) 6-1 6-0, Vinci (Ita) - Grönefeld (Dui) 7-5 6-4, Sprem (Kro) - Medina Garrigues (Spa/25) 6-3 6-2, Petkovic (Dui) - Voracova (Tsj) 6-2 6-4, Kvitova (Tsj) - Craybas (VSt) 6-1 7-5, Koedriavtseva (Rus) - Oudin (VSt) 3-6 7-5 7-5. Serena Williams (VSt/1) - Urszula Radwanska (Pol) 6-2 6-1, Jankovic (Ser/8) - Niculescu (Roe) 6-4 6-0, Bartoli (Fra/11) - De Los Rios (Par) 6-4 6-1, Stosur (Aus/13) - Xinjun Han (Chn) 6-1 3-6 6-2, Makarova (Rus) - Razzano (Fra/18) 6-2 6-3, Petrova (Rus/19) - Gallovits (Roe) 6-3 6-4, Ivanovic (Ser/20) - Perry (VSt) 6-2 6-3, King (VSt) - Cibulkova (Slw/23) 6-3 6-7 (5) 7-5, Rezai (Fra/26) - Mirza (Ina) 6-4 6-2, Alona Bondarenko (Oek/31) - Wörle (Dui) 6-2 6-2, Suarez (Spa/32) - Morita (Jap) 7-5 6-4, Zahlavova Strycova (Tsj) - Koelikova (Rus) 7-6 (5) 6-7 (10) 6-3, Zahlavova (Tsj) - Vandeweghe (VSt) 6-0 6-1, Hercog (Slv) - Fedak (Oek) 6-4 6-0, O'Brien (GBr) - Mayr (Oos) 6-3 6-3, Kerber (Dui) - Govortsova (WRu) 6-3 6-3, Kanepi (Est) - Yung-Jan Chan (Tai) 7-6 (4) 6-2, Tanasugarn (Tha) - Karatantsjeva (Kaz) 6-1 7-6 (0), Errani (Ita) - Zakopalova (Tsj) 6-2 7-6 (5), Cirstea (Roe) - Rogowska (Aus) 6-3 2-6 6-2, Dellacqua (Aus) - Yakimova (WRu) 6-2 3-6 6-4, Barrois (Dui) - Amanmoeradova (Oez) 6-0 7-6(6).

VOETBAL

Afrika Cup, groep B.

Burkina Faso - Ghana 0-1 (0-1). 30. Ayew 0-1.

Eindstand: 1. Ivoorkust 2-4 (3-1), 2. Ghana 2-3 (2-3), 3. Burkina Faso 2-1 (0-1). Ivoorkust en Ghana naar kwartfinales.

WIELRENNEN

Tour Down Under.

Eerste etappe, Clare - Tanunda: 1. Greipel (Dui) 141 km in 3.15.30, 2. Steegmans (Bel), 3. Roelandts (Bel), 4. Wyss (Zwi), 5. Henderson (NZe), 6. Cooke (Aus).

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden