nieuws20dinsdag

SCHAKEN

Wijk aan Zee. Corustoernooi.

Derde ronde: Carlsen (Noo) - Mosvesian (Slw) 1/2-1/2, Aronian (Arm) - Stellwagen (Ned) 1/2-1/2, Ivantsjoek (Oek) - Radjabov (Aze) 0-1, Karjakin (Oek) - Wang (Chi) 1/2-1/2, Van Wely (Ned) - Smeets (Ned) 1/2-1/2, Kamsky (VSt) - Morozevitsj (Rus) 1-0, Adams (Eng) - Dominguez (Cub) 1/2-1/2.

Stand: 1. Kamsky, Karjakin, Movsesian, Radjabov, Smeets 2, 6. Aronioan, Carlsen, Dominguez, Stellwagen 1 1/2, 10. Adams, Ivantsjoek, Morozevitsj, Wang, Van Wely 1.

TENNIS

Melbourne. Australian Open.

Mannen, eerste ronde: Federer (Zwi/2) - Seppi (Ita) 6-1 7-6 (4) 7-5, Djokovic (Ser/3) - Stoppini (Ita) 6-2 6-3 7-5, Roddick (VSt/7) - Rehnquist (Zwe) 6-0 6-2 6-2, Del Potro (Arg/8) - Zverev (Dui) 6-3 6-4 6-2, Nalbandian (Arg/10) - Gicquel (Fra) 6-4 4-6 6-2 6-3, Ferrer (Spa/11) - Gremelmayr (Dui) 6-1 6-7 (6) 6-1 6-7 (4) 6-4, Wawrinka (Zwi/15) - Minar (Tsj) 6-1 2-6 7-5 7-6 (9), Söderling (Zwe/16) - Kendrick (VSt) 5-7 6-4 6-4 7-5, Cilic (Kro/19) - Anderson (ZAf) 6-3 6-2 6-7 (4) 6-3, Berdych (Tsj/20) - Ginepri (VSt) 6-4 6-4 6-3, Robredo (Spa/21) - Reynolds (VSt) 6-2 7-5 6-1, Fish (VSt/23) - Groth (Aus) 6-7 (3) 6-4 7-5 6-0, Safin (Rus/26) - Navarro (Spa) 6-3 6-3 6-4, Muller (Lux) - Lopez (Spa/27) 6-3 7-6 (5) 4-6 4-6 16-14, Mathieu (Fra/28) - Nieminen (Fin) 6-2 4-1 opgave, Kohlschreiber (Dui/32) - Querrey (VSt) 7-6 (6) 6-3 6-2, Mayer (Dui) - Ouahab (Alg) 6-2 6-1 6-2, Dabul (Arg) - Petzschner (Dui) 6-1 6-2 6-4, Malisse (Bel) - Llodra (Fra) 7-6 (8) 6-1 6-1, Hrbaty (Slw) - Isner (VSt) 7-6 (4) 2-6 6-2 7-5, Baghdatis (Cyp) - Benneteau (Fra) 6-3 7-6 (5) 6-2, Tomic (Aus) - Starace (Ita) 7-6 (5) 1-6 7-6 (5) 7-6 (6), Troicki (Ser) - Martin (Spa) 6-3 3-6 6-2 6-4, Klein (Aus) -Phau (Dui) 6-4 6-3 4-6 6-3, Chardy (Fra) - Daniel (Bra) 6-4 6-4 6-1, Korolev (Rus) - Moya (Spa) 6-3 6-1 7-6 (7), Delic (VSt) - Dent (VSt) 6-4 3-6 4-6 6-3 6-4, Lu Yen-Hsun (Tai) - Bellucci (Bra) 6-3 7-5 6-4, Garcia-Lopez (Spa) - Calleri (Arg) 3-6 7-6 (5) 6-2 6-0, Bolelli (Ita) - Vliegen (Bel) 7-6 (5) 7-6 (3) 7-5, Santoro (Fra) - Ferrero (Spa) 6-3 6-2 6-7 (5) 6-2, Tipsarevic (Ser) - Hernandez (Spa) 4-6 6-1 6-3 4-6 6-0.

Vrouwen, eerste ronde: Jankovic (Ser/1) - Meusburger (Oos) 6-1 6-3, Safina (Rus/3) - Koedriavtseva (Rus) 6-3 6-4, Ivanovic (Ser/5) - Görges (Dui) 7-5 6-3, Zvonareva (Rus/7) - Rybarikova (Slw) 7-6 (2) 6-0, Petrova (Rus/10) - Sjvedova (Kaz) 6-3 7-6 (3), Wozniacki (Den/11) - Peer (Isr) 6-3 6-2, Cornet (Fra/15) - Korittseva (Oek) 6-3 6-4, Bartoli (Fra/16) - South (GBr) 6-2 6-1, Tsjakvetadze (Rus/17) - Keothavong (GBr) 6-1 6-7 (4) 6-1, Hantuchova (Slw/19) - Dellacqua (Aus) 7-6 (11) 6-4, Voskoboeva (Kaz) - Szavay (Hon/23) 6-3 3-6 6-4, Safarova (Tsj) - Bammer (Oos/24) 6-3 6-1, Kanepi (Est/25) - Date (Jap) 6-4 4-6 8-6, Sugiyama (Jap/26) - Dubois (Can) 6-0 7-6 (5), Errani (Ita) - Kirilenko (Rus/27) 6-0 6-4, Kleibanova (Rus/29) - Arvidsson (Zwe) 7-5 7-5, Pironkova (Bul) - Sprem (Kro) 6-0 6-4, Mayr (Oos) - Schruff (Dui) 6-4 6-1, Petkovic (Dui) - Wörle (Dui) 5-7 7-6 (0) 4-0 opgave, Brianti (Ita) - Wickmayer (Bel) 6-4 6-2, Dechy (Fra) -Koetoezova (Oek) 6-3 6-0, Niculescu (Roe) - O'Brien (GBr) 6-4 6-4, Flipkens (Bel) - De Los Rios (Par) 6-3 6-2, Gallovits (Roe) - Camerin (Ita) 6-2 2-6 6-3, Cohen-Aloro (Fra) - Zahlavova Strycova (Tsj) 6-3 6-4, Dokic (Aus) - Paszek (Oos) 6-2 3-6 6-4, Knapp (Ita) - Wejnert (Aus) 7-6 (6) 6-4, Mirza (Ina) - Domachowska (Pol) 6-1 6-4, Johansson (Fra) - Craybas (VSt) 6-2 1-6 7-5, Erakovic (NZe) - Cetkovska (Tsj) 6-4 7-5, Ruano Pascual (Spa) - Duque Marino (Col) 6-3 6-2, Makarova (Rus) - Rezai (Fra) 1-6 7-5 6-4.

VOETBAL

Eerste divisie: MVV - Emmen 1-1.

Engeland: Liverpool - Everton 1-1.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden