nieuws19vrijdag

EUROPA LEAGUE

Zestiende finales, eerste wedstrijd.

Ajax (Ned) - Juventus (Ita) 1-2 (1-1). 16. Sulejmani 1-0, 31. Amauri 1-1, 58. Amauri 1-2. Scheidsrechter: Bebek (Kro). Toeschouwers: 51.675. Rode kaart: 90. Salihamidzic (Juventus). Gele kaart: Sulejmani, Oleguer, Suarez (Ajax), Legrottaglie, Marchisio, Diego (Juventus).

Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Oleguer, Alderweireld, Vertonghen; De Zeeuw, De Jong, Enoh (86. Suk); Sulejmani (80. Rommedahl), Suarez, Emanuelson (73. Eriksen).

Juventus: Buffon; Zebina (46. Grygera), Legrottaglie, Chiellini; Marchisio, Melo, Diego (80. Trezeguet), Sissoko, De Ceglie; Del Piero, Amauri (71. Salihamidzic).

FC Twente (Ned) - Werder Bremen (Dui) 1-0 (1-0). 39. Janssen 1-0. Scheidsrechter: Batista (Por). Toeschouwers: 24.000. Gele kaart: N'kufo (FC Twente), Marin, Hunt (Werder Bremen).

FC Twente: Boschker; Stam, Douglas, Wisgerhof, Tiendalli; Brama, Perez (70. Tioté), Janssen; Ruiz, N'kufo, Stoch (86. De Jong).

Werder Bremen: Wiese; Fritz, Mertesacker, Naldo, Pasanen (32. Abdennour); Frings, üzil (67. Almeida), Niemeyer (77. Borowski); Hunt, Pizarro, Marin).

Hamburger SV (Dui) - PSV (Ned) 1-0 (1-0). 27. Jansen 1-0 (strafschop). Scheidsrechter: Circhetta (Zwi). Toeschouwers: 35.000. Gele kaart: Petric, Aogo, Jansen, Jarolim (Hamburger SV), Manolev, Pieters, Afellay (PSV).

Hamburger SV: Rost; Demel (81. Boateng), Rozehnal, Mathijsen, Aogo (60. Ze Roberto); Tesche, Jarolim, Rincon; Jansen, Berg (65. Van Nistelrooij), Petric.

PSV: Isaksson; Manolev (46. Ooijer), Rodriguez, Salcido, Pieters (81. Vukovic); Bakkal, Engelaar, Afellay; Dzsudzsak, Lazovic, Toivonen (78. Koevermans).

Rubin Kazan (Rus) - Hapoel (Tel Aviv) 3-0 (0-0). 14. Boekharov 1-0, 23. Boekharov 2-0, 69. Semak 3-0.

Club Brugge (Bel) - Valencia (Spa) 1-0 (0-0). 56. Kouemaha 1-0.

Villarreal (Spa) - Wolfsburg 2-2 (1-0). 43. Senna 1-0, 65. Graphite 1-1, 84. Graphite 1-2 (strafschop), 85. Ruben 2-2.

Standard Luik (Bel) - Salzburg (Oos) 3-2 (0-2). 4. Janko 0-1, 45. Janko 0-2, 66. Witsel 1-2 (strafschop), 80. De Camargo 2-2, 82. Witsel 3-2

Lille (Fra) - Fenerbahçe (Tur) 2-1 (1-1). 3. Balmont 1-0, 5. Vederson 1-1, 52. Frau 2-1.

Atletico Bilbao (Spa) - Anderlecht (Bel) 1-1 (0-1). 35. Biglia 0-1, 58. San José 1-1.

Kopenhagen (Den) - Marseille (Fra) 1-3 (0-0). 72. Niang 0-1, 79. Gronkjaer 1-1 (strafschop), 84. Ben Arfa 1-2, 90. Kaboré 1-3.

Panathinaikos (Gri) - AS Roma (Ita) 3-2 (0-1). 29. Vucinic 0-1, 67. Salpingidis 1-1, 81. Pizarro 1-2 (strafschop), 84. Hristodoulopoulos 2-2, 89. Cissé 3-2.

Atletico Madrid (Spa) - Galatasaray (Tur) 1-1 (1-0). 23. Reyes 1-0, 77. Keita 1-1.

Fulham (Eng) - Shahktar Donetsk (Oek) 2-1 (1-1). 3. Gera 1-0, 32. Adriano 1-1, 63. Zamora 2-1.

Liverpool (Eng) - Urziceni (Roe) (0-0). 81. Ngog 1-0.

Hertha BSC (Dui) - Benfica (Por) 1-1 (1-1). 4. Di Maria 0-1, 33. Garcia 1-1 (eigen doel).

BADMINTON

Warschau. EK landen.

Vrouwen: Nederland - Wit-Rusland 4-1. Stolzenbach - Zaitsava 21-13 21-16, Peters -Varabiova 22-20 14-21 17-21, Tabeling - Silitsj 21-7 21-16, Van Dooremalen/Jonathans - Zaitsava/Tsjerniavskaja 21-11 21-7, Piek/Barning -Varabiova/Silitsj 21-9 21-8.

Nederland - België 4-1. Stolzenbach - tan 21-12 21-17, Peters - Bertels 16-21 21-18 20-22, Tabeling - Janssens 21-15 21-14, Jonathan/Van Dooremalen - Annys/Corvilain 21-14 21-13, Barning/Piek - Janssens/Bartels 21-16 21-16. Eindtand groep B: 1. Nederland 4-8, 2. België 4-6, 3. Wit-Rusland 4-2, 4. Finland 4-2, 5. Letland 4-0.

Mannen: Nederland - Ierland 4-1. Massing - Evans 8-21 21-19 16-21, Oey - Stephenson 21-11 21-10, Afif - Tierney 21-15 21-11, Ridder/Oey -Magee/Stephenson 21-16 21-15, Arends/Khodabux - Evans/Tierney 23-21 18-21 21-18. Eindstand groep C: 1. Nederland 3-6, 2 Ierland 3-4, 3. Estland 3-2, 4. Griekenland 3-0.

TENNIS

Marseille. Mannen.

Tweede ronde: Rufin (Fra) - Mertens (Bel) 6-3 2-6 6-2, Söderling (Zwe/1) - Stakhovski (Oek) 6-7 (5) 6-3 6-4, Monfils (Fra/3) - Seppi (Ita) 7-6 (4) 3-6 7-6 (3).

Memphis. Mannen

Tweede ronde: Berdych (Tsj/5) - Russell (VSt) 3-6 6-3 6-2, Lacko (Slw) - Chardy (Fra) 7-6 (4) 2-1 opgave, Karlovic (Kro) - Malisse (Bel) 6-4 6-4.

WIELRENNEN

Ronde van Oman.

Vijfde etappe, Wattayat - Sultan Qaboos Stadium: 1. Boonen (Bel) 148 km in 3,23.52, 2. Haedo (Arg), 3. Van Stayen (Bel), 4. Cooke (Aus), 32. Maaskant, 39. Elijzen, 50. Traksel, 52. Terpstra, Mol, 72. Van Groen, 74. Ruijgh.

Klassement: 1. Bennati (Ita) 15.36.21, 2. Boonen 0.02, 3. Farrar 0.06, 4. Smoekoelis (Let), 5. Howard (Aus), 26. Terpstra 0.16, 28. Van Groen 0.23, 41. Westra 1.17, 49. Elijzen 1.21, 55. Mol, 59. Ruijgh 61. Maaskant, 70. Knaven, 75. Mouris 1.44, 119. Traksel 9.31, 121. Pronk 10.54

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden