nieuws19vrijdag

ALPINESKIüN

Combinatie, vrouwen: 1. Riesch (Dui) 2.09,14 (1.24,49/45,65), 2. Mancuso (VSt) 2.10,08 (1.24,96/45,12), 3. Parson (Zwe) 2.10,19 (1.25,57/44,62), 4. Zettel (Oos) 2.10,50, 5. Maze (Slv) 2.10,53, 6. Suter (Zwi) 2.10,85.

BIATLON

Vrouwen, 15 km individueel: 1. Berger (Noo) 40.52,8, 2. Chroestaleva (Kaz) 0.20,7, 3. Domracheva (WRu) 0.28,2, 4. Kati (Dui) 1.04,5, 5. Novakovska (Pol) 1.04,7, 6. Henkel (Dui) 1.39,6.

CURLING

Mannen: Groot-Brittannië - Frankrijk 9-4, Verenigde Staten - Zwitserland 6-7, Denemarken - China 1-8. Duitsland - Zweden 3-6, Canada - Zweden 7-3, Denemarken - Verenigde Staten 7-6, Duitsland - Noorwegen 4-7, Groot-Brittannië - Zwitserland 3-4.

LANGLAUFEN

Mannen, klassieke sprint. 1,6 km: 1. Krijoekov (Rus) 3.36,3, 2. Pansjinski (Rus) z.t., 3. Northug (Noo) 3.45,5, 4. Hattestad (Noo) 3,50,0, 5. Poltaranin (Kaz) 3.54,4, 6. Pettersen (Noo) 4.56,2.

Vrouwen, klassieke sprint, 1,4 km: 1. Björgen (Noo) 3.39,2, 2. Kowalczyk (Pol) 3.40,3, 3. Majdic (Slv) 3.41,0, 4. Olsson (Zwe) 3.41,7, 5. Genuin (Ita) 3.49,1, 6. Brun-Lie (Noo) 3.51,5.

RODELEN

Mannen, tweezitter: 1. Andreas en Wolfgang Linger (Oos) 1.22,705 (41,332/41,373), 2. Andris en Juris Sics (Let) 1.22,969 (41,420/41,549), 3. Leitner/Resch (Dui) 1.23,040 (41,566/41,474)4, 4. Oberstolz/Gruber (Ita) 1.23,112 (41,527/41,585), 5. Florschütz/Wustlich (Dui) 1.23,190 (41,545/41,645), 6. Niccum/Joye (VSt) 1.23,291 (41,602/41,689), 7. Chris en Mike Moffat (Can) 1.23,398 (41,675/41,723), 8. Tobias en Markus Schiegl (Oos) 1.23,528 (41,727/41,801).

SCHAATSEN

Vrouwen, 1000 meter: 1. Nesbitt (Can) 1.16.56, 2. Gerritsen (Ned) 1.16.58, 3. Van Riessen (Ned) 1.16.72, 4. Groves (Can) 1.16.78, 5. Kodaira (Jap) 1.16.80, 6. Boer (Ned) 1.16.94, 7. Rodriguez (VSt) 1.17.08, 8. Wüst (Ned) 1:17.28, 9. Richardson (VSt) 1.17.37, 10. Bokko (Noo) 1.17.43, 11. Shikhova (Rus) 1.17.46, 12. Erbanova (Tsj) 1.17.53, 13. Hyon-Suk Ko (Kor) 1.17.63, 14. Friesinger (Dui) 1.17.71, 15. Yoshii (Jap) 1.17.81.

Mannen, 1000 meter: 1. Davis (VSt) 1.08,94, 2. Mo Tae-bum (ZKo) 1.09,12, 3. Hedrick (VSt) 1.09,32, 4. Groothuis (Ned) 1.09,45, 5. Tuitert (Ned 1.09,48, 6. Kuipers (Ned) 1.09,65, 7. Pearson (VSt) 1.09,79, 8. Poutala (Fin) 1.09,85, 9. Lee Kyou-hyuk (ZKo) 1.09,92, 10. Marsicano (VSt) 1.10,11, 11. Lalenkov (Rus) 1.10,14, 12. Bos (Ned) 1.10,29, 13. Morrison (Can) 1.10,30, 14. Wotherspoon (Can) 1.10,35.

SHORTTRACK

Vrouwen, 500 m finale: 1. Wang Meng (Chn) 43,048, 2. St-Gelais (Can) 43,707, 3. Fontana (Ita) 43,804, 4. Gregg (Can) 44,204, Eindstand: 1. Wang Meng, 2. St-Gelais, 3. Fontana, 4. Gregg, 5. Zhou Yang (Chn), 6. Roberge (Can), 7. Reutter (VSt), 8. Lee Eun-Byul (ZKo); 20. Van Doorn, 23. Ter Mors, 26. Mau-Asam.

SNOWBOARD

Mannen, halfpipe: 1. White (VSt) 48,4, 2. Piiroinen (Fin) 45,0, 3. Lago (VSt) 42,8, 4. Podladtchikov (Zwi) 42, 4, 5. Vito (VSt) 39,4, 6. Koski (Fin) 36,4, 7. Lamoureux (Can) 35,9, 8. Kokubo (Jap) 35.7; 37. Van der Wal 14,5.

IJSHOCKEY

Mannen, groep B: Tsjechië - Slowakije 3-1 (1-0 2-1 0-0). groep C: Finland - Wit-Rusland 5-1 (2-0 1-1 2-0), Zweden - Duitsland 2-0 (0-0 2-0 0-0).

Vrouwen, groep A: Canada - Zweden 13-1 (5-0 7-0 1-1), Slowakije - Zwitserland 2-5 (1-0 0-1 1-4). Eindstand: 1. Canada 3-9 (41-2), 2. Zweden 3-6 (10-15), 3. Zwitserland 3-3 (6-15), 4. Slowakije 3-0 (4-29). Canada en Zweden naar halve eindstrijd.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden