nieuws19maandag

EREDIVISIE

Ajax - Willem II 4-0

NAC - Vitesse 4-0

Twente - AZ 3-2

PSV - Heerenveen 1-0

VVV - Roda JC 1-1

Groningen - Utrecht 0-0

NEC - ADO Den Haag 1-1

RKC - Heracles 0-1

Sparta - Feyenoord 2-1

OVERZICHT

Sparta - Feyenoord 2-1 (0-1). 37. André Bahia 0-1, 57. Poepon 1-1, 84. Strootman 2-1. Scheidsrechter: Nijhuis. Toeschouwers: 10.894. Rode kaart: 51. Cissé (Feyenoord), 59. Tomasson (Feyenoord), 69. Poepon (Sparta Rotterdam/2x geel). Gele kaart: Bodul, Viergever (Sparta Rotterdam), Van Bronckhorst, André Bahia (Feyenoord).

Sparta: Eáeliga; Boakye, Adeleye, Viergever, Slijngard; Falkenburg, Rutjes (62. Denneboom), Strootman (87. Van Gessel); Poepon, Bodul (78. Godee), Duplan.

Feyenoord: Van Dijk; Fer, Vlaar, André Bahia, Van Bronckhorst; El Ahmadi, Wijnaldum (83. Bruins), Landzaat (86. Babovic); Slory (72. Biseswar), Tomasson, Cissé.

VVV - Roda JC 1-1 (0-1). 34. Skoubo 0-1, 61. Leemans 1-1. Scheidsrechter: Van Sichem. Toeschouwers: 7500. Gele kaart: Leemans (VVV-Venlo), Hadouir, Kah (Roda JC).

VVV: Begois; Timisela, Van Kouwen (83. Takak), Paauwe, Fleuren (60. Van Dessel); Leemans, Honda, Auassar; Schaken, Calabro, Ahahaoui (85. Viana).

Roda JC: Castro; Lachambre, Addo, Kah, De Jong; Sutchuin Djoum (76. Junker), Janssen (88. Delorge), De Fauw, Bodor; Skoubo (83. Yulu Matondo), Hadouir.

RKC - Heracles 0-1 (0-1). 15. Dost 0-1. Scheidsrechter: Wouters (Bel). Toeschouwers: 7385. Rode kaart: 77. De Ceulaer (RKC Waalwijk/2x geel). Gele kaart: (RKC Waalwijk), Dost, Pieckenhagen (Heracles Almelo).

RKC: Wevers; D. Mulder, Gudde (62. Van Mosselveld), Luirink, H. Mulder; Obodai, Berger, Varela (46. Metaj); De Ceulaer, Idabdelhay (46. Benson), Benschop.

Heracles: Pieckenhagen; Breukers, Maertens, Van der Linden, Looms; Quansah, Overtoom (38. Vejinovic), Fledderus; Douglas (72. Hakola), Dost, Everton (87. Schulmeister).

FC Groningen - FC Utrecht 0-0. Scheidsrechter: Liesveld. Toeschouwers: 21.000. Gele kaart: Holla, Van de Laak, Sankoh (FC Groningen), Asare, Van der Maarel (FC Utrecht).

FC Groningen: Van Loo; Hiariej, Sankoh, Granqvist, Stenman; Van de Laak (90. Zonneveld), Holla (46. Nordstrand), Lovre (80. García), Ajilore, Enevoldsen; Pedersen.

FC Utrecht: Vorm; Van der Maarel, Keller, Wuytens, Lensky; Silberbauer, Van Dijk, Mertens, Asare; George (60. Danso), Van Wolfswinkel (32. Maguire).

NEC - ADO Den Haag 1-1 (0-1). 31. Milic 0-1, 70. Goossens 1-1. Scheidsrechter: Van Egmond. Toeschouwers: 12.500. Gele kaart: El Kabir (NEC), Buijs (ADO Den Haag).

NEC: Babos; Burgzorg, Van Eijden, Zomer, El-Akchaoui; Kivuvu (64. El Kabir), Radomski, Davids; Fejzullahu (46. Worm), Vleminckx, Goossens.

ADO Den Haag: Ditewig; Ammi, Horváth, Derijck, Kum (88. L. Piqué); Buijs, Van den Bergh, Immers; Vicento (83. Bosschaart), Milic, Soltani.

Ajax - Willem II 4-0 (1-0). 45+1. Enoh 1-0, 64. Sulejmani 2-0, 82. Pantelic 3-0, 90. Suarez 4-0. Scheidsrechter: Van Boekel. Toeschouwers: 49.900. Rode kaart: 80. Veloso (Willem II/2x geel). Gele kaart: Vertonghen (Ajax), Demouge, Swinkels (Willem II).

Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen en Anita; Rommedahl (61. Sulejmani), De Zeeuw en Enoh (67. Gabri), Aissati (83. Bakircioglu); Suarez en Pantelic.

Willem II: Aerts; Pereira, Biemans, Swinkels en Veloso; Zijler, Van der Heijden, Boutahar, Kargbo en Sheotahul (59. Waalkens); Demouge.

FC Twente - AZ 3-2 (1-0). 36. Perez 1-0, 57. El Hamdaoui 1-1, 60. Wisgerhof (eigen doel) 1-2, 61. Ruiz 2-2, 90+2. N'Kufo 3-2. Scheidsrechter: Vink. Toeschouwers: 23.800. Gele kaart: Dembélé (AZ).

FC Twente: Boschker; Stam, Wisgerhof, Douglas en Tiendalli; Brama, Janssen en Perez (81. Tioté); Ruiz, N'Kufo en Stoch.

AZ: Romero; Swerts, Jaliens, Moreno en Pocognoli (70. Poulsen); Elm, Mendes da Silva, Schaars (76. Pellè) en Martens (61. Lens); Dembélé en El Hamdaoui.

NAC - Vitesse 4-0 (2-0). 36. De Graaf 1-0 (strafschop), 41. Kwakman 2-0, 60. Lurling 3-0, 69. Lurling 4-0. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 17.650. Rode kaart: 34. Van der Struijk (Vitesse). Gele kaart: Leonardo (NAC Breda), Molhoek, Stevanovic (Vitesse).

NAC: Ten Rouwelaar; Loran (45+4. Fehér), Penders, Zwaanswijk en Schilder; De Graaf (75. Gorter), Gilissen en Kwakman; Leonardo (72. Kolkka), Amoah en Lurling.

Vitesse: Velthuizen; Van der Struijk, Sprockel (21. Stevanovic), Van Diermen en Büttner; Claudemir, Verhaegh, Hofs en Molhoek; Jenner (46. Kaloglu) en Nilsson (84. Pluim).

PSV - SC Heerenveen 1-0 (0-0). 81. Lazovic 1-0. Scheidsrechter: Van Hulten. Toeschouwers: 33.000. Gele kaart: Popov, Grindheim, Svec, Breuer (SC Heerenveen).

PSV: Isaksson; Manolev, Rodríguez, Simons en Pieters; Afellay, Bakkal en Engelaar; Lazovic, Reis en Amrabat (75. Toivonen).

SC Heerenveen: Vandenbussche; Breuer, Bak Nielsen, Dingsdag (83. Sibon) en Popov (46. Koning); Losada, Svec (65. Assaidi), Grindheim en Elm; Ingelsten en Papadopulos.

PROGRAMMA

Vrijdag: Utrecht - Roda JC. Zaterdag: ADO Den Haag - Sparta, Feyenoord - VVV, Vitesse - Heracles, NAC - RKC. Zondag: AZ - Ajax, Twente - Groningen, Willem II - Heerenveen, NEC - PSV.

TOPSCORERS

1. Suarez (Ajax) 13, 2. Koevermans (PSV), El Hamdaoui (AZ), Ruiz (FC Twente), N'Kufo (Twente) 6, 6. Calabro (VVV), Tomasson (Feyenoord), Bakkal (PSV), Honda (VVV) 5, 10. Dzsudzsak (PSV), Junker (Roda JC), Cvitanich (Ajax) 4.

EERSTE DIVISIE

Go Ahead - Cambuur 1-2, MVV - Helmond Sport 3-1, Fortuna S - Dordrecht 0-3, Veendam - De Graafschap 1-1, Excelsior - Zwolle 3-0, Telstar - Den Bosch 1-4, Oss - Haarlem 1-0, AGOVV - Eindhoven 4-1, Omniworld - RBC 0-2, Volendam - Emmen 6-0.

PROGRAMMA

Vrijdag: Cambuur - Omniworld, Den Bosch - Fortuna S, Dordrecht -Telstar, Eindhoven - Go Ahead, Emmen - Excelsior, De Graafschap - MVV, Haarlem - Volendam, Helmond Sport - AGOVV, RBC - Oss, Zwolle - Veendam.

TOPSCORERS

1. Caracciolo (FC Den Bosch) 11, 2. Voskamp (Helmond Sport), Plet (Telstar) 8, 4. Nkoyi (FC Eindhoven), Zeefuik (FC Dordrecht), Chadli (AGOVV), Van der Biezen (Go Ahead) 7.

ZATERDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Lisse -Ter Leede 2-3, Katwijk - Rijnsburgse Boys 0-1, Noordwijk - ARC 1-2, Capelle - Quick Boys 4-1, Scheveningen - TOGR1-0, DOTO - Barendrecht 0-4, ASWH - RVVH 4-0. Stand: Capelle 7-21, Barendrecht 7-14, Rijnsburgse Boys 7-14, ARC 7-14, ASWH 7-13, Ter Leede 7-12, Quick Boys 7-10, Katwijk 7-10, Scheveningen 7-9, RVVH 7-9, Lisse 7-6, Noordwijk 7-5, DOTO 7-1, TOGR 7-0.

Hoofdklasse B: DOVO - Volendam 2-1, Kozakken Boys - Sparta N 0-2, Jodan Boys - Spakenburg 1-3, SDC Putten - Hoek 0-2, Odin’59 - GVVV 3-2, IJsselmeervogels - Zwaluwen’30 2-0, Bennekom - LRC Leerdam 1-4. Stand:Sparta N 7-18, IJsselmeervogels 7-17, Hoek 7-14, DOVO 7-13, Spakenburg 7-12, GVVV 7-10, Zwaluwen '30 7-10, Kozakken Boys 7-9, Jodan Boys 7-8, LRC Leerdam 7-8, Odin 59 7-6, Bennekom 7-6, SDC Putten 7-4, Volendam 7-1.

Hoofdklasse C: Nunspeet - Be Quick’28 2-2, Flevo Boys - Go Ahead Kampen 2-0 gestaakt, Excelsior’31 - Hardenberg 1-0, Harkemase Boys - ACV 3-1, Berkum - WHC 2-1, Apeldoorn - Genemuiden 2-1, Staphorst - PKC'83 2-1. Stand: Excelsior '31 7-19, Flevo Boys 6-12, Staphorst 7-11, ACV 6-10, Harkemase Boys 6-10, PKC'83 6-9, CSV Apeldoorn 7-9, WHC 7-8, HHC 7-8, Berkum 6-7, Be Quick'28 7-7, Nunspeet 7-7, Go Ahead Kampen 6-5, SC Genemuiden 7-5.

ZONDAGAMATEURS

Hoofdklasse A: Omniworld - Feyenoord 3-0, Elinkwijk - Hollandia 0-0, Argon - Haaglandia 1-0, HBS - Tonegido 3-0, Westlandia - Chabab 2-0, VVSB - ADO’20 2-0, AFC - Hilversum 1-2. Stand: AFC 7-18, Hilversum 7-13, Hollandia 7-12, HBS 7-12, Argon 7-10, Haaglandia 7-10, Westlandia 7-10, Feyenoord 7-9, VVSB 7-8, ADO '20 7-8, Elinkwijk 7-7, Tonegido 7-7, Chabab 7-5, Omniworld 7-4.

Hoofdklasse B: Baronie - Schijndel 1-1, Papendrecht - Dijkse Boys 1-4, Meerssen - JVC Cuijk 3-2, Venray - OSS’20 3-3, DESK - Gemert 0-4, UNA - UDI’19 1-1, EVV - OJC Rosmalen 4-1. Stand:Dijkse Boys 7-17, Baronie 7-15, Gemert 7-13, UDI'19 7-13, EVV 6-12, Meerssen 7-12, Venray 7-11, JVC Cuyk 7-11, UNA 7-8, Schijndel 7-8, DESK 6-7, OJC Rosmalen 7-4, Papendrecht 7-3, OSS'20 7-1.

Hoofdklasse C: Babberich - Juliana’31 1-2, Rohda - Be Quick 1887 2-2, WKE - HSC’21 2-0, Alcides - Achilles’29 0-4, Lienden - Nieuw Buinen 5-1, Joure - Sneek Wit Zwart 1-1, De Treffers - Quick’20 3-1. Stand: Achilles '29 7-18, Lienden 7-14, WKE 7-14, Quick'20 7-13, Alcides 7-13, De Treffers 6-12, Sneek Wit Zwart 7-9, Juliana'31 6-8, Be Quick G. 7-7, Nieuw Buinen 7-6, HSC'21 7-5, Babberich 7-5, Rohda 7-4, Joure 7-2.

BUITENLAND

België

Zulte-Waregem - Beerschot 4-0, Anderlecht - Charleroi 2-0, Lokeren - Cercle Brugge 1-1, Moeskroen - Sint Truiden 2-1, Kortrijk - Roeselare 2-0, Westerlo - Standard Luik 2-0, Genk - Mechelen 1-2, Brugge - Gent 1-0. Stand: Brugge 11-24, Anderlecht 11-23, Mechelen 11-21, Standard 11-20, Zulte-Waregem 11-18, St. Truiden 11-17, Gent 11-15, Germinal 11-15, Westerlo 11-13, Kortrijk 11-13, Cercle 11-12, Charleroi 11-12, Lokeren 11-11, Genk 11-11, Moeskroen 11-10, Roeselare 11-6.

Duitsland

Frankfurt - Hannover’96 2-1, Freiburg - Bayern München 1-2, Köln - Mainz’05 1-0, Stuttgart - Schalke’04 1-2, Bremen - Hoffenheim 2-0, Nürnberg - Hertha BSC 3-0, Hamburger SV - Leverkusen 0-0, Wolfsburg - Mönchengladbach 2-1, Dortmund - Bochum 2-0. Stand: Leverkusen 9-21, HSV 9-21, Schalke'04 9-19, Bremen 9-18, Wolfsburg 9-16, Bayern München 9-15, Hoffenheim 9-14, Mainz 05 9-14, Frankfurt 9-13, Dortmund 9-12, SC Freiburg 9-10, Hannover'96 9-9, Stuttgart 9-8, Köln 9-8, 1. Nürnberg 9-8, Bochum 9-8, Mönchengladbach 9-7, Hertha BSC 9-3.

Engeland

Aston Villa - Chelsea 2-1, Arsenal - Birmingham City 3-1, Everton - Wolverhampton 1-1, Manchester United - Bolton 2-1, Stoke - West Ham 2-1, Sunderland - Liverpool 1-0, Portsmouth - Tottenham 1-2, Blackburn - Burnley 3-2, Wigan - Manchester City 1-1. Stand: Manchester United 9-22, Chelsea 9-21, Tottenham 9-19, Arsenal 8-18, Manchester City 8-17, Aston Villa 8-16, Sunderland 9-16, Liverpool 9-15, Stoke City 9-12, Burnley 9-12, Everton 8-11, Blackburn 8-10, Wigan 9-10, Bolton 8-8, Wolverhampton 9-8, Fulham 7-7, Birmingham City 9-7, Hull City 8-7, West Ham 8-5, Portsmouth 9-3.

Frankrijk

Auxerre - Bordeaux 1-0, Montpellier - Saint Etienne 2-1, Nancy - Marseille 0-3, Lyon - Sochaux 0-2, Valenciennes - Grenoble 2-0, Le Mans - Boulogne 1-1, Lille - Rennes 0-0, Monaco -Lens 2-0, Lorient - Nice 4-1, Toulouse - Paris SG 1-0. Stand: Lyon 9-20, Montpellier 9-20, Bordeaux 9-19, Monaco 9-18, Marseille 9-17, Lorient 9-17, Auxerre 9-14, Rennes 9-13, Paris SG 9-13, Valenciennes 9-13, Sochaux 9-12, Toulouse 9-11, Nancy 9-11, St. Etienne 9-10, Lille 9-10, Boulogne - sur - Mer 9-9, Le Mans 9-8, Lens 9-8, Nice 9-8, Grenoble 9-0.

Italië

Juventus - Fiorentina 1-1, Genoa - Internazionale 0-5, Lazio - Sampdoria 1-1, Parma - Siena 1-0, Udinese - Atalanta 1-3, Napoli - Bologna 2-1, Verona - Bari 1-2, Catania - Cagliari 2-1, Livorno - Palermo 1-2, AC Milan - AS Roma 2-1. Stand: Internazionale 8-19, Sampdoria 8-17, Juventus 8-15, Fiorentina 8-15, Parma 8-14, Genoa 8-13, Palermo 8-12, AC Milan 8-12, Bari 8-11, Chievo 8-11, AS Roma 8-11, Udinese 8-11, Lazio 8-10, Napoli 8-10, Catania 8-7, Cagliari 8-7, Atalanta 8-6, Bologna 8-6, Siena 8-5, Livorno 8-3.

Schotland

St. Johnstone - Rangers 1-2, Aberdeen - Hearts 1-1, Celtic - Motherwell 0-0, Hibernian - Kilmarnock 1-0, Dundee United - Hamilton 1-1, Falkirk - St. Mirren 1-3. Stand: Rangers 8-18, Celtic 8-17, Hibernian 8-16, Dundee United 8-13, Motherwell 8-13, Aberdeen 8-11, St. Mirren 8-11, Midlothian 8-8, Kilmarnock 8-6, St. Johnstone 8-6, Hamilton 8-5, Falkirk 8-3.

Spanje

Deportivo - Sevilla 1-0, Real Madrid - Valladolid 4-2, Valencia - Barcelona 0-0, Espanyol - Tenerife 2-1, Zaragoza - Santander 2-2, Mallorca - Getafe 3-1, Malaga - Almeria 1-2, Xerez - Villareal 2-1, Bilbao - Gijon 1-2, Osasuna - Atletico Madrid 3-0. Stand: Barcelona 7-19, Real Madrid 7-18, Sevilla 7-15, Deportivo 7-15, Mallorca 7-13, Valencia 7-12, Gijon 7-11, Espanyol 7-11, Osasuna 7-10, Bilbao 7-10, Almería 7-9, Getafe 7-9, Zaragoza 7-8, Santander 7-6, Atletico Madrid 7-6, Tenerife 7-6, Valladolid 7-5, Xerez 7-5, Málaga 7-4, Villarreal 7-3.

Meer over

Wilt u iets delen met Trouw?

Tip hier onze journalisten

Op alle verhalen van Trouw rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@trouw.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden